יעקב שוואקי  רכניץ  שמחת בית..  מישקולץ
נהוראי תורג'מן - הילד נהוראי תורג'מן בסינגל בכורההילד נהוראי תורג'מן בסינגל בכורהיאיר טוקר20
נהוראי תורג'מן, ילד פלא בן 11 מחדרה, מוציא סינגל בכורה - "ילד לעולם", שכתבה קתרין ברכה ללחן של ציקי זנתי שגילה את כשרונו המוזיקלי של נהוראי בדרך מפתיעה (סינגלים)
עטיפת הסינגל - דוד אצרף ברמיקס: "חתונה הלילה"דוד אצרף ברמיקס: "חתונה הלילה"יאיר טוקר17
חודש לאחר צאת אלבומו החדש "צמרמורות", של הזמר דוד אצרף, הוא מגיש גירסת רמיקס לשיר "חתונה הלילה". dj Niso slobe יצר ועיבד את גירסת הרימקס • האזינו (סינגלים)
עטיפת האלבום - אברומי ויינברג משיק: "לנגן ולנגן"אברומי ויינברג משיק: "לנגן ולנגן"יאיר טוקר6
ארבע שנות עבודה, שלוש סינגלים מצליחים, שני קליפים מושקעים וזמר אחד. אברומי וינברג משיק את אלבום הבכורה - לנגן ולנגן. האזינו לשיר "עבדו את השם" מתוך האלבום (מוזיקה)
עוזיה צדוק - עוזיה צדוק בסינגל חדש: "ירושלים"עוזיה צדוק בסינגל חדש: "ירושלים"יאיר טוקר17
לאחר שהוציא לחנויות את אלבום הבכורה שלו, "שומר ישראל", שחרר ילד הפלא עוזיה צדוק סינגל נוסף - השיר "ירושלים" הוא בלדה מרגשת המבטאת את הגעגועים לעיר (מוזיקה)
מוזיקה - האזינו: משדר מקפיץ לערב שבתהאזינו: משדר מקפיץ לערב שבתיאיר טוקר6
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת 'ויגש' (מוזיקה, שירים חסידיים)
צפו בקליפ: מאיר גרין שר למעלותצפו בקליפ: מאיר גרין שר למעלותיאיר טוקר21
רגע לקראת סיום ימי החנוכה, הכירו את הזמר והיוצר מאיר גרין, שייצר עניין בימים האחרונים בקמפיין ויראלי ברשתות החברתיות, ומגיש כעת וידיאו קליפ לקלאסיקה 'שיר למעלות' (מוזיקה)
עטיפת הסינגל - איציק אשל ואלף איש שרים יחדאיציק אשל ואלף איש שרים יחדיאיר טוקר2
"עולה על הכל" - סינגל שהוקלט עם 1,000 איש ששרים יחד בטרמינל בדרך לאומן ושירה של איציק אשל שהוקלטה באולפן ללחן עממי ומילים מתוך ספרי רבי נחמן מברסלב • האזינו (סינגל)
מקהלת "נרננה" בקליפ על מרן זצ"למקהלת "נרננה" בקליפ על מרן זצ"ליאיר טוקר17
מקהלת "נרננה" מגישה קליפ לשיר "כוכב מאיר", אותו כתבה הרבנית יהודית יוסף לע"נ מרן הגר"ע יוסף זצ"ל. השיר בוצע לראשונה לאחר שבת בר המצווה לנכד מרן זצ"ל (מוזיקה)
ליפא והקינדרלעך מוחאים 'כף על כף'ליפא והקינדרלעך מוחאים 'כף על כף'יאיר טוקר71
שנה לאחר שהוציא את האלבום האחרון והשיר 'כף על כף' בו התארחו ילדי ה'קינדרלעך'. מושק הקליפ הרשמי והמקיץ במיוחד לשיר. למדתם את התנועות והתחלתם לרקוד? ספרו לנו (קליפ)
בכורה: הקליפ לשיר "מעוז צור"בכורה: הקליפ לשיר "מעוז צור"יאיר טוקר15
גדולי זמרי החתונות - רולי דיקמן, יוני ברגר, קובי גרינבוים, מאיר גפני ומוטי לייכטר, התאחדו לביצוע חדש למילות השיר "מעוז צור" • צפו בקליפ - בכורה ב"כיכר השבת" (קליפים)
דוד אצרף באלבום חדש: 'צמרמורות'דוד אצרף באלבום חדש: 'צמרמורות'יאיר טוקר13
הזמר דוד אצרף משחרר אלבום חדש - "צמרמורות", החמישי במספר, המכיל 13 שירים מגוונים - דאנס, פופ, ים תיכוני, רוק עם מיטב העבדים והתמלילנים. האזינו (מוזיקה)
מחרוזת זיכרון לקדושי הר נוף הי"דמחרוזת זיכרון לקדושי הר נוף הי"דיאיר טוקר13
באחד מאירועיה שנערך למחרת הטבח הנורא בהר נוף, בחרה מקהלת 'מלכות' להקדיש מחרוזת מיוחדת לזיכרון הקדושים הי"ד עם אמן הרגש מבית 'מלכות' ברוך ויזל • צפו (מוזיקה)
עטיפת הסינגל - לא טועה: הראשון של עמרם ביטוןלא טועה: הראשון של עמרם ביטוןיאיר טוקר1
"אני יהודי פשוט, שיוצר מוזיקה יהודית מהלב עם צליל עכשווי...", אומר עמרם ביטון ומציג סינגל בכורה בסגנון שטרם שמעתם. את המילים הוא כתב בהשראת ה"פלא יועץ" (כיכר)
מאיר גפני, יוני ברגר, קובי גרינבוים, מוטי לייכטר ורולי דיקמן - 'מעוז צור' של נבחרת זמרי החתונות'מעוז צור' של נבחרת זמרי החתונותיאיר טוקר16
לקראת חג החנוכה התאחדו זמרי החתונות המובילים - קובי גרינבוים, מאיר גפני, רולי דיקמן, מוטי לייכטר ויוני ברגר, לביצוע חדש למילות השיר "מעוז צור" • האזינו (סינגלים)
אודי דוידי - אודי דוידי שר: "פנס אחד ברחוב"אודי דוידי שר: "פנס אחד ברחוב"יאיר טוקר7
לאחר סיבוב הופעות מצליח ברחבי הארץ, יוצא אודי לסיבוב הופעות חורפי בחודש הקרוב, ומגיש כעת להאזנה את השיר "פנס אחד ברחוב", מתוך אלבומו החדש. האזינו (מוזיקה)
נתן פוקס באולפן - הקטע הזה צונזר מ'ואפילו בהסתרה'הקטע הזה צונזר מ'ואפילו בהסתרה'יאיר טוקר29
לאחר הגרסאות הרבות להן זכה הלהיט "ואפילו בהסתרה" של יואלי קליין, נער הפלא נתן פוקס, שביצע עמו את השיר, מגיש את הגרסה המלאה - הכוללת בית נוסף באידיש • האזינו (מוזיקה)
חיים בר בבלדה חורפית: "מחשבות"חיים בר בבלדה חורפית: "מחשבות"יאיר טוקר13
הזמר חיים בר משיק בלדת חורף שקטה בשם "מחשבות" שלפי ההפקה "גורמת להוריד דמעה ולהתחבר לנימי מילות השיר". הלחן הוא של בר עצמו, ואת המילים כתב מיכאל קריספין (מוזיקה)
קליפ: הסימפונית במחרוזת מיוחדתקליפ: הסימפונית במחרוזת מיוחדתיאיר טוקר10
יוחי בריסקמן, יחד עם תזמורת סימפונית בת 19 נגנים, בליווי 17 חברי מקהלת "המזמרים" ומקהלת הילדים "שיר ושבח" והזמרים שרולי ורדיגר ובני פרידמן במחרוזת מיוחדת (מוזיקה)
שלומי יפרח - בכורה: שלומי יפרח שר על דרכי ה'בכורה: שלומי יפרח שר על דרכי ה'יאיר טוקר3
השיר הזה תוכנן לראות אור רק בעוד תקופה, אך המצב המתוח בישראל הביא את ההפקה לשחרר אותו כבר עתה, עוד קודם צאת האלבום לאור. האזינו לשיר בהשמעת בכורה (מוזיקה)
חיים ישראל - חיים ישראל בבלדה: "אני חוזר"חיים ישראל בבלדה: "אני חוזר"יאיר טוקר24
חצי שנה אחרי צאת אלבומו הכפול של חיים ישראל הוא משחרר בלדה רגשית כסינגל ראשון מתוך האלבום ה-14. "אני חוזר" - ילד שעבר מכשולים אך מאמין שהכל יישתנה (סינגלים)
​האזינו: שיר מחווה לשלוחי חב"ד​האזינו: שיר מחווה לשלוחי חב"דיאיר טוקר6
לרגל 'כינוס השלוחים העולמי' וכהצדעה לשליחי חב"ד, המוזיקאי יוני אליאב ולהקתו והזמר שמחה פרידמן משיקים מחרוזת שירי חב"ד שלא יצאו עד היום באופן רשמי. האזינו(מוזיקה)
אברהם פרידש - האזינו: אמן הבוזוקי עם אברהם פרידהאזינו: אמן הבוזוקי עם אברהם פרידיאיר טוקר
אמן הבוזוקי, הזמר אבי צליח, התארח בתוכניתו של עמירם בן לולו ב"קול ברמה" וחשף דואט שביצע יחד עם גדול הזמר החסידי אברהם פריד לשיר "אל תשליכני" • האזינו (מוזיקה)
לאופר, שלמה, ג'רופי ופרידמן - האזינו: משה לאופר מנגן חב"ד 3האזינו: משה לאופר מנגן חב"ד 3יאיר טוקר3
משה לאופר והמפיק לוי"ק טובול מציגים אלבום נוסף, שלישי בסדרה. שלמה כהן, מנדי ג'רופי, יוני שלמה, אלי מרקוס, צודיק גרינוולד, שמחה פרידמן משתתפים באלבום החדש (מוזיקה)
צפו: בריו שר "נפלה עטרת ראשנו"צפו: בריו שר "נפלה עטרת ראשנו"יאיר טוקר15
הזמר בריו חקשור שהודיע לאחרונה על פרישה מתעשיית המוזיקה החסידית, שחרר קליפ וידאו חדש לשירו "נפלה עטרת ראשנו". הקליפ צולם בקיץ האחרון, אך משתחרר לציבור כעת (וידאו)
מקהלת 'מלכות': "בשעה שהקב"ה"מקהלת 'מלכות': "בשעה שהקב"ה"יאיר טוקר17
מקהלת 'מלכות' של המעבד והמנצח פנחס ביכלר מגישה ביצוע מרטיט ליצירה המרגשת "בשעה שהקב"ה גואל את ישראל" של פינקי וובר מתוך הופעה חיה • צפו בקליפ (מוזיקה)
קליפ: גד אלבז שר "פותח את ידך"קליפ: גד אלבז שר "פותח את ידך"יאיר טוקר45
מה קורה כשחוויה קולינרית מתמזגת עם קניות בסופר? התוצאה המשעשעת לפניכם בקליפ קצבי מושקע במיוחד - גד אלבז שר ורוקד במעברים של בראדברי Breadberry (מוזיקה)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע59
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע48
הנקראים
המדוברים