סלפאיש  יהודה סילבר  ווינדוס 10  חיים ישראל
'מת לגלות', שי דיבור - שי דיבו בסינגל חדש: "מת לגלות"שי דיבו בסינגל חדש: "מת לגלות"צביקה גרוניך26
אחר שגרם לזמר החילוני, אביב גפן, להצהיר כי הוא "מת לגלות, את אלוקים", מתמודד הריאלטי החב"די, שי דיבו מוציא סינגל חדש שנושא, כמה מפתיע, את השם 'מת לגלות' (מוזיקה)
יניב בן משיח בקליפ: 'בשורות טובות'יניב בן משיח בקליפ: 'בשורות טובות'יאיר טוקר71
הזמר האנרגטי והמצליח, יניב בן משיח יוצא באלבום חדש ושמיני במספר "בשורות טובות", ומגיש קליפ לשיר הנושא שצולם בשוק פתח תקווה בליווי נגנים וחמור לבן. צפו (מוזיקה)
חיים ישראל - חיים ישראל שר: "ואפילו בהסתרה"חיים ישראל שר: "ואפילו בהסתרה"יאיר טוקר31
הזמר המזרחי חיים ישראל, נאות לבקשת מגיש ועורך תוכנית "זמן אוויר", מנחם טוקר וחיים הופמן, לבצע את הלהיט "ואפילו בהסתרה" אותו הלחינו יואלי קליין ושייע גרוס. האזינו (מוזיקה)
אליקם בוטה - איזה שירים אליקם בוטה הכי אוהב?איזה שירים אליקם בוטה הכי אוהב?גבי כץ2
פטירת סבו של הזמר אליקם בוטה טלטלה אותו מבחינה רגשית, ואף השפיעה על בחירת השיר שלו האהוב עליו בפרויקט של גבי כץ. ואיזה שיר של אמן אחר הוא הכי אוהב (השירים האהובים)
צמד ילד - צמד ילד בסינגל חדש: מתנות קטנותצמד ילד בסינגל חדש: מתנות קטנותיאיר טוקר61
צמד ילד, הצמד המוכשר והמבטיח, ומהבולטים שבהרכבי הילדים בתחום המוזיקה היהודית כיום, חוזרים בסינגל חדש: "מתנות קטנות". גרסה מקפיצה ועליזה ללהיט המרגש (מוזיקה)
צפו בקליפ: מוטי מונק שר "לא תירא"צפו בקליפ: מוטי מונק שר "לא תירא"יאיר טוקר10
מוטי מונק, בן 21, בן הזקונים של בנימין מונק - החזן הראשי של העיר קלן בגרמניה, משחרר סינגל בכורה: "לא תירא", להיט קצבי המסכם את מבצע 'צוק איתן' • צפו בקליפ (מוזיקה)
נתנאל ישראל - החדש של נתנאל ישראל: 'אושר כזה'החדש של נתנאל ישראל: 'אושר כזה'יאיר טוקר27
הוא שר ומופיע כבר מגיל 14, מאחוריו אלבום וסינגלים. הוא הספיק להשתתף בתוכנית 'כוכב נולד', אך פרש ממנה. נתנאל ישראל מעולם לא הפסיק לשיר. קבלו אותו עם סינגל חדש (שירים)
היישר מצרפת: הסינגל של דוד לוסקיהיישר מצרפת: הסינגל של דוד לוסקייאיר טוקר12
אחרי האחדות בפרשת חטיפת הנערים ובמהלך ימי מבצע צוק איתן, משחרר דוד לוסקי מפריז סינגל בכורה בשם הכל כך צפוי: "יחד". "יד ביד לשלום אחים אנחנו, נתאחד ונוכיח" (מוזיקה)
סולומון בשיר מחזק: עם ישראל לנצחסולומון בשיר מחזק: עם ישראל לנצחיאיר טוקר1
מנהיג להקת ה"שלוק רוק" לני סלומון, ראה את החיזוק שהביאה עמה המלחמה והחליט להוציא שיר חדש: "השיר פשוט פרץ החוצה כשראיתי את החיזוק שהביאו לחיילים" הוא שחזר (סינגל)
קליפ לישראל אליאס: "מלב אל לב"קליפ לישראל אליאס: "מלב אל לב"יאיר טוקר79
ישראל אליאס, בחור ישיבה כבן 20, משיק סינגל בכורה וקליפ מיוחד לשיר "מלב אל לב". במהלך העבודה על הסינגל קיבל אליאס יעוץ מוזיקלי מפתיע מהזמר החילוני דודו אהרון (סינגלים)
יוסף: בניון בשיר על שנאת אחיםיוסף: בניון בשיר על שנאת אחיםצביקה גרוניך3
עמיר בניון בסינגל חדש המתאר את השתלשלות סיפור יוסף ואחיו, ב"שיר המדבר על שנאת אחים, ויוצא דווקא כשעם ישראל מאוחד מתמיד, אחרי 'צוק איתן'" (מוזיקה)
איציק אורלב - איציק אורלב שר "עם ישראל חי"איציק אורלב שר "עם ישראל חי"יאיר טוקר18
לא עוד סינגל מלחמה, איציק אורלב מגיש שיר תקווה ואחדות - "עם ישראל חי". השיר נכתב בהשראת החיילים שנכנסו למבצע "צוק איתן" חדורי מוטיבציה והמון ביטחון בהשם (מוזיקה)
גדי פיינגולד - גדי פיינגולד בסינגל: "לא תיפול רוחי"גדי פיינגולד בסינגל: "לא תיפול רוחי"יאיר טוקר1
תשע שנים לאחר שחזר בתשובה, המוזיקאי גדי פיינגולד משיק סנונית מתוך אלבום הבכורה שלו בעיבוד לא שלם, וזאת בשל האירועים שאירעו לאחרונה בישראל. מסר מעודד (מוזיקה, סינגל)
שמחה ליינר מציג: "כרחם" בווקאלישמחה ליינר מציג: "כרחם" בווקאלייאיר טוקר1
לפני מספר חודשים השיק הזמר שמחה ליינר את אלבום הבכורה שלו, בתוכו הופיע השיר "כרחם" שזכה להשמעות רבות. כעת, לרגל ימי בין המצרים, מגיעה הגרסה הווקאלית (מוזיקה)
ווקאלי ראשון לעונה: פון גלות ארויסווקאלי ראשון לעונה: פון גלות ארויסיאיר טוקר6
המקהלה החסידית 'מלכות' פותחת את עונת ימי בין המצרים בעיבוד ווקאלי ל"פון גלות ארויס". אלא, שבשונה מיצירות ווקאליות אחרות, כאן תוכלו להבין כיצד מורכבת היצירה (ווקאלי)
צפו: יובל טייב בקליפ לשיר 'ילד גדול'צפו: יובל טייב בקליפ לשיר 'ילד גדול'יאיר טוקר9
הזמר יובל טייב משחרר קליפ רשמי לבלדה "ילד גדול" שחידש לפני כחודשיים, שצולם מתוך מופע סולד אאוט של יובל בזאפה בשילוב צילום מאחורי הקלעים ומחדר החזרות (מוזיקה)
בריו, האח מריו והנחמנים - ה"נחמנים" ובריו שרים לרבי נחמןה"נחמנים" ובריו שרים לרבי נחמןיאיר טוקר13
נותרו עוד כמה חודשים עד לעלייה המסורתית לציונו של רבי נחמן מברסלב, אבל "הנחמנים", החסידים המפיצים את תורתו של הרב ישראל דב אודסר כבר משיקים פרויקט מקפיץ (שירים)
חברי החטוף שרים: "שובו אחיי"חברי החטוף שרים: "שובו אחיי"צביקה גרוניך23
תלמידי ישיבת "שבי חברון", בו למד אייל יפרח, אחד משלושת החטופים, הלחינו שיר ששמו "שובו אחיי", והוציאו קליפ מרגש ומיוחד ובו תפילה לשובם הביתה • צפו בקליפ (מוזיקה)
הזמר מידד טסה - מידד טסה בדואט: "שיר חדש"מידד טסה בדואט: "שיר חדש"יאיר טוקר41
הזמר מידד טסה והיוצר שמואל יונה חברו יחד לדואט בשיר קצבי ואופטימי. השיר נקרא "שיר חדש" ומדבר על אהבת השם יתברך ואמונה בו. את השיר כתב והלחין שמואל יונה (מוזיקה)
מנדי ג'רופי וגיל נגר - האזינו: ג'רופי בשיר ללומדי התורההאזינו: ג'רופי בשיר ללומדי התורהיאיר טוקר11
לאחר גזירות הממשלה על לומדי התורה פנה שדר הרדיו עמי מימון אל מאזיניו בבקשה לכתיבת שיר למען לומדי התורה. התוצאה, והביצוע המיוחד, לפניכם. האזינו (מוזיקה)
צפו: תפילה על החטופים גם בחתונהצפו: תפילה על החטופים גם בחתונהצביקה גרוניך7
בבתי הכנסת בעולם היהודי מעתירים בתפילה להשבת שלושת החטופים, כך גם בחתונה שנערכה אמש , פתחו האחים יואלי ורולי דיקמן את האירוע בשיר תפילה מרגש • צפו (מוזיקה)
עמיר בניון - החטיפה: עמיר בניון בשיר מחאההחטיפה: עמיר בניון בשיר מחאהצביקה גרוניך6
עמיר בניון מוציא שיר מחאה נגד המנהיגים על חטיפת שלושת תלמידי הישיבה: "כאשר אתם עסוקים בלהשחית כל חלקה מוסרית, לצערי ניתנת הרשות למשחית" • האזינו (סינגלים)
מרגש: צפו באייל יפרח מנגן ושרמרגש: צפו באייל יפרח מנגן ושרצביקה גרוניך22
לפני חודשים ספורים, אייל יפרח, אחד משלושת תלמידי הישיבה שנחטפו ביום חמישי האחרון בידי החמאס, ביצע בחתונת קרובי משפחתו שיר חדש שהלחין • צפו בוידאו מרגש (מוזיקה)
צפו: חיים ישראל ופריד שרים ג'ו עמרצפו: חיים ישראל ופריד שרים ג'ו עמריאיר טוקר5
במהלך שמחת בר מצווה לבן משפחה מצרפת שנערך השבוע בירושלים ביצעו חיים ישראל ואברהם פריד את השיר "ישמח משה" של הפייטן ג'ו עמאר ז"ל • צפו בוידאו (מוזיקה)
דוד אצרף - דוד אצרף שר "באתי לשמח"דוד אצרף שר "באתי לשמח"יאיר טוקר10
הזמר דוד אצרף יוצא בסינגל חדש וקצבי - "באתי לשמח", שמזכיר את צליל המוזיקה היוונית בשילוב המודרניזציה של המוזיקה הים תיכונית, מתוך האלבום החדש. האזינו (מוזיקה)
בני וגד אלבז בדואט: "אש של משיח"בני וגד אלבז בדואט: "אש של משיח"יאיר טוקר57
בקליפ החדש של גד אלבז בו מתארח אביו בני, הוא נוחת בניו יורק להופעה, עושה סיבוב בעיר, פוגש חברים, מצטרף להופעת רחוב ומסיים את היום בהופעה במילניום תאטרון (קליפ, מוזיקה)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע59
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע48
הנקראים
המדוברים