אמנון יצחק  מחנה יהודה  מידד טסה  עוזיה צדוק
בכורה: שפירא שר "אדיר במרום"בכורה: שפירא שר "אדיר במרום"יאיר טוקר6
אהרל'ע שפירא רק בן 18, אבל משיק סינגל בכורה בשם "אדיר במרום", אותו הוא מבצע כדואט יחד עם יואלי קליין שביצע את 'ואפילו בהסתרה' הידוע. השמעת בכורה בכיכר (סינגל)
אברמי רוט שר 'מנוחה ושמחה' • צפואברמי רוט שר 'מנוחה ושמחה' • צפויאיר טוקר14
שיתוף פעולה בין היוצר היהודי ר' מרטין מאיר וידרקר מגרמניה והזמר אברימי רוט יחד עם "מקהלת ידידים" בניצוחו של יעקב רוטבלט בקליפ לשיר "מנוחה ושמחה" • צפו (מוזיקה)
אבישי רוזן - אבישי רוזן שר "טיפות של רוח"אבישי רוזן שר "טיפות של רוח"יאיר טוקר26
אבישי רוזן בן ה-16, עובד בימים אלו על אלבום חדש, שני במספר. ומגיש סינגל ראשון - "טיפות של רוח", בהפקתו המוסיקלית של רמי קליינשטיין שמלווה את האלבום. האזינו (סינגל)
מאיר גרין - קליפ: מאיר גרין עם "האושר הבא"קליפ: מאיר גרין עם "האושר הבא"יאיר טוקר68
הזמר מאיר גרין שנחשף לראשונה עם הקליפ "שיר למעלות", השיק את הסינגל המקורי "האושר הבא". את המילים והלחן כתבו גרין והזמר ישי לפידות • צפו בקליפ (מוזיקה,קליפים)
חיים ישראל - חיים ישראל בסינגל: "רבה רבה"חיים ישראל בסינגל: "רבה רבה"יאיר טוקר22
הזמר חיים ישראל יוצא בבלדה רוחנית חדשה: "רבה רבה", המקשר את האדם הפשוט עם רבו ומורו יחד עם כל הצדיקים האבות והאמהות ובטוח כי כל יהודי יתחבר לשיר • האזינו (סינגל)
יהודה בן-דוד - יהודה בן-דוד בסינגל: 'נרקוד הלילה'יהודה בן-דוד בסינגל: 'נרקוד הלילה'יאיר טוקר18
יהודה בן-דוד, כוכב עולה בשמי המוסיקה הים-תיכונית, מגיש סינגל שני - "נרקוד הלילה", לקראת אלבום בכורה. "נרקוד הלילה", הוא שיר קצבי, שמח ותוסס • האזינו לסינגל (מוזיקה)
שרון אבילחק שר "תהום אל תהום"שרון אבילחק שר "תהום אל תהום"יאיר טוקר5
הזמר והיוצר שרון אבילחק, ממשיך בדרכו אל אלבום הביכורים שלו הכולל יצירות פרי עטו. רגע לפני יציאתו של האלבום, משחרר אבילחק סינגל חדש - "תהום אל תהום" (מוזיקה, סינגל)
מנדי ג'רופי - מנדי ג'רופי מגיש: "היום הוא יבוא"מנדי ג'רופי מגיש: "היום הוא יבוא"יאיר טוקר4
הזמר החסידי מנדי ג'רופי מגיש את אלבומו החדש: "היום הוא יבוא", עליו עבד במשך חמש שנים במיטב האולפנים. האלבום מכיל 12 רצועות. האזינו לשיר 'ואהבת' מהאלבום (סינגל)
עמיר בניון שר על פרשיית הבקבוקיםעמיר בניון שר על פרשיית הבקבוקיםצביקה גרוניך8
בעקבות פרשית הבקבוקים של משפחת נתניהו, הזמר עמיר בניון, פרסם שיר חדש לתמיכה בראש הממשלה ומנגד הוא לועג למתמודד השני לראשות הממשלה, בו'זי הרצוג (מוזיקה)
בכורה: סינגל שני לנהוראי תורג'מןבכורה: סינגל שני לנהוראי תורג'מןכיכר השבת6
ילד הפלא נהוראי תורג'מן, חוזר בסינגל שני "שערי תפילה", מדובר בשיר חופות מרגש. את המילים כתבה קתרין ברכה, על העיבוד והלחן אחראי ציקי זינתי. השמעת בכורה (סינגלים)
"מה רבו" • צפו בקליפ של דוד לעווי"מה רבו" • צפו בקליפ של דוד לעווייאיר טוקר19
דוד לעווי משיק קליפ חדש לשירו 'מה רבו' מתוך אלבום הבכורה שלו. אם לא זיהיתם, בקליפ מתארחים שלמה כץ, ארי גולדוואג ויונתן רזאל וגם המעבד של השיר ג'ף הורביץ (מוזיקה,קליפ)
יצחק מאיר בקליפ: י-ה אכסוף • צפויצחק מאיר בקליפ: י-ה אכסוף • צפויאיר טוקר27
יצחק מאיר ומקהלת מלכות מפתיעים בקליפ מושקע של הפיוט החסידי המזוהה ביותר עם יצירתו: י-ה אכסוף. הפעם, מאיר בחר לאגד את מיטב הלחנים שיצאו במהלך השנים לפיוט
האמן יוסי ג'ייקובס. מבטיח - האם זה הלהיט שיחמם את החורף?האם זה הלהיט שיחמם את החורף?חיה כהן10
כבר 20 שנה שהשיר הזה מתבשל על אש נמוכה וסוף סוף הוא פורץ לפלייליסט: "הראש על הרצפה" - סינגל חדש של האמן יוסי ג'ייקובס בעיבודו של גיל עקיביוב • האזינו (מוזיקה)
בריו חקשור - בריו והאח חוגגים: "מה רבו מעשיך"בריו והאח חוגגים: "מה רבו מעשיך"יאיר טוקר12
בריו חקשור אמנם הצהיר על פרישה מתעשיית המוזיקה החסידית, אבל מה חשבתם, שהוא לא ישיר כשיש לאחיו הזמיר מריו בר מצווה? קבלו את הביצוע ל"מה רבו מעשיך" (סינגלים,מוזיקה)
בסגנון הסיקסטיז: סינגל לחיים דבשבסגנון הסיקסטיז: סינגל לחיים דבשיאיר טוקר8
חיים דבש היה עד היום כותב, מלחין, ומפיק של שמות מוכרים בתעשיית המוזיקה, עכשיו הוא מנסה גם לשיר. האזנה לביצוע הזה כנראה תחזיר אתכם כנראה לשנות השישים (מוזיקה)
מנדי ג'רופי - מנדי ג'רופי בשיר חדש: "הפכת"מנדי ג'רופי בשיר חדש: "הפכת"יאיר טוקר1
על רקע גל המאורעות הקשים בעולם היהודי בכלל ואצל חסידי חב"ד בפרט, החליט הזמר החסידי מנדי ג'רופי לשחרר שיר חדש, מתוך אלבום חדש. האזינו לשיר "הפכת" (סינגלים)
יניב בן משיח ומידד טסה בדואטיניב בן משיח ומידד טסה בדואטיאיר טוקר18
הזמרים הפופולריים יניב בן משיח ומידד טסה מגישים דואט חדש לבלדה הנוסטלגית: "לחזור לחיים", שכתב יוש גרנות והלחין רוני אחיאל לפני כ-20 שנה. האזינו לדואט (סינגלים)
היכנסו לקצב: משדר מלהיב לשבתהיכנסו לקצב: משדר מלהיב לשבתיאיר טוקר
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת. אל תפספסו (מוזיקה, שירים חסידיים)
מקהלת 'מלכות' פותחת דינר • צפומקהלת 'מלכות' פותחת דינר • צפויאיר טוקר9
כך הפכה מקהלת 'מלכות' ניגון עתיק למרשים: מילים חדשות ועיבוד קולי של פנחס ביכלר מנצח המקהלה, ומכאן הדרך קצרה להשמעה ברגע פתיחת השערים בדינר. צפו (מוזיקה)
שמואל שפירו רוצה "אהבת ישראל"שמואל שפירו רוצה "אהבת ישראל"יאיר טוקר20
הזמר שמואל שפירו משחרר קליפ חדש לשירו "אהבת ישראל" שינסה להחדיר בכם את המסר לפיו בזכות אהבת ישראל יביא העם היהודי את הגואל. צפו בקליפ המיוחד לשיר (קליפ, מוזיקה)
עטיפת הסינגל - האזינו: "ומחה ה'" בלחן מרגשהאזינו: "ומחה ה'" בלחן מרגשיאיר טוקר22
"ובלע המוות לנצח ומחה השם דמעה מעל כל פנים", מילים לא שגרתיות לשיר, אותו שרים ברגש רב אברימי לונגר ומוטי ויזל בליווי מקהלת "ידידים" ללחן מרטיט ומרגש. האזינו (מוזיקה)
עמיר בניון שר לבורג: "מי אתה"עמיר בניון שר לבורג: "מי אתה"צביקה גרוניך13
אחרי גל התקפות נגד איש השמאל הקיצוני אברהם בורג, שהשתתף בכנס פוליטי תוך חילול שבת, הזמר עמיר בניון בחר להגיב לו באמצעות שיר מיוחד בשם "מי אתה". האזינו (סינגלים)
נהוראי תורג'מן - הילד נהוראי תורג'מן בסינגל בכורההילד נהוראי תורג'מן בסינגל בכורהיאיר טוקר20
נהוראי תורג'מן, ילד פלא בן 11 מחדרה, מוציא סינגל בכורה - "ילד לעולם", שכתבה קתרין ברכה ללחן של ציקי זנתי שגילה את כשרונו המוזיקלי של נהוראי בדרך מפתיעה (סינגלים)
עטיפת הסינגל - דוד אצרף ברמיקס: "חתונה הלילה"דוד אצרף ברמיקס: "חתונה הלילה"יאיר טוקר17
חודש לאחר צאת אלבומו החדש "צמרמורות", של הזמר דוד אצרף, הוא מגיש גירסת רמיקס לשיר "חתונה הלילה". dj Niso slobe יצר ועיבד את גירסת הרימקס • האזינו (סינגלים)
עטיפת האלבום - אברומי ויינברג משיק: "לנגן ולנגן"אברומי ויינברג משיק: "לנגן ולנגן"יאיר טוקר6
ארבע שנות עבודה, שלוש סינגלים מצליחים, שני קליפים מושקעים וזמר אחד. אברומי וינברג משיק את אלבום הבכורה - לנגן ולנגן. האזינו לשיר "עבדו את השם" מתוך האלבום (מוזיקה)
עוזיה צדוק - עוזיה צדוק בסינגל חדש: "ירושלים"עוזיה צדוק בסינגל חדש: "ירושלים"יאיר טוקר17
לאחר שהוציא לחנויות את אלבום הבכורה שלו, "שומר ישראל", שחרר ילד הפלא עוזיה צדוק סינגל נוסף - השיר "ירושלים" הוא בלדה מרגשת המבטאת את הגעגועים לעיר (מוזיקה)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע59
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע48
הנקראים
המדוברים