קיירוס  הרב ברלנד  שפרלינג  גד אלבז
נדב בכר ואורן צור - כחומר ביד היוצרנדב בכר ואורן צור - כחומר ביד היוצרנתנאל לייפר
צמד הווירטואזים המצוין בגרסה חדשה וייחודית ללחן בן ה-100 שנה של ר' שלום חריטונוב החב"די למילות פיוט יום הכיפורים "כי הנה כהגה" (סינגלים וקליפים)
הזמר אבי מילר בלהיט אלולי מקורי • האזינוהזמר אבי מילר בלהיט אלולי מקורי • האזינויאיר טוקר3
הזמר אבי מילר לראשונה בסינגל מקורי משלו ברוח ימי האלול והימים הנוראים. מילר אחראי ללחן והמילים ואילו על העיבוד הופקד כרגיל המעבד יהושע פריד (סינגלים וקליפים)
מוטי גולדמן בסינגל אלולי: "לקבל שבים"מוטי גולדמן בסינגל אלולי: "לקבל שבים"יאיר טוקר1
הזמר מוטי גולדמן בסינגל חדש ומרגש. הלחן של הרב יהושע (מוטאס) ברים, העיבוד והפקה המוזיקלית של הזמר, דייויד טויב (סינגלים וקליפים)
דניאל זמיר מפתיע - "אני לא אמכור אותי"דניאל זמיר מפתיע - "אני לא אמכור אותי"נתנאל לייפר1
הוא בדרך כלל נגן סקסופון אך הפעם הוא מתארח כזמר וחושף יכולות ביצוע מפתיעות במיוחד. המוזיקאי החב"די בשיר חדש מתוך האלבום "2023" בהפקתה של איה כורם (סינגלים)
הראל חדד בסינגל חדש - "חבלי משיח"הראל חדד בסינגל חדש - "חבלי משיח"נתנאל לייפר
סולן להקת הרוק היהודי "מיגו", הזמר והיוצר, הראל חדד, בסינגל חדש מתוך אלבום הסולו הראשון שלו חדד אחראי ללחן והמילים ולהפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
שלמה רג'ה ואלעד סופר - גם כי אלך • צפושלמה רג'ה ואלעד סופר - גם כי אלך • צפויאיר טוקר17
הראפר שלמה רג'ה מארח את הזמר אלעד סופר לסינגל קליפ חדש בהפקתו לחנו ומילותיו של רג'ה שעוסקות באמונה בבורא עולם ובהתמודדות עם הקשיים (סינגלים וקליפים)
הזמר המסתורי "הינדיק" באלבום חדשהזמר המסתורי "הינדיק" באלבום חדשיאיר טוקר2
הוא בוחר שלא להצטלם או לגלות את שמו האמיתי ובוחר לתת לשירים והמילים להיות הפנים שלו מול המאזינים. "הינדיק" באלבום חדש בהפקתו של איציק קרייף (סינגלים וקליפים)
משה יעקב בן ארויה - אבנים מספרות • צפומשה יעקב בן ארויה - אבנים מספרות • צפונתנאל לייפר2
משה יעקב בן ארויה בסינגל קליפ חדש בהפקתו של הזמר והיוצר, יוסף קרדונר. זהו סינגל רשמי ראשון מתוך אלבומו השלישי של בן ארויה שלראשונה נחשף לקהל הרחב (קליפים)
אסף שפר מחדש את הקלאסיקה  – הללוי-האסף שפר מחדש את הקלאסיקה – הללוי-היאיר טוקר1
סינגל חדש של הזמר אסף שפר, ובו הוא מחדש את שירה של נעמי שמר "אור", למילות המזמור מן התהילים "הללוי-ה". על העיבוד וההפקה המוסיקלית - ישראל סוסנה (סינגלים וקליפים)
נהוראי תורג'מן בסינגל חדש -  "נחמן מאומן"נהוראי תורג'מן בסינגל חדש - "נחמן מאומן"יאיר טוקר7
ילד הפלא מחדרה בסינגל חדש לקראת ראש השנה בו נוסעים רבים לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן. הלחן של מוטי אוחיון ואילו על העיבוד אחראי ציקי זנתי (סינגלים וקליפים)
עידן דוד בסינגל בכורה - "תפילות"עידן דוד בסינגל בכורה - "תפילות"נתנאל לייפר
הזמר עידן דוד עובד כבר תקופה ארוכה על אלבום הבכורה שלו. הוא אחראי ללחן והמילים בסיועו של שולי רנד ואילו על ההפקה המוזיקלית אחראי המפיק נועם עקרבי (סינגלים)
איפה? באומן! חיים מאיר ערפס בסינגל חדשאיפה? באומן! חיים מאיר ערפס בסינגל חדשיאיר טוקר2
הזמר חיים מאיר ערפס פותח את עונת שירי אומן עם שיר אותו כתב והלחין בעצמו בעיבודו האלקטרוני של אברומי ברקו המתאים לרוח האירועים לקראת ראש השנה באומן (סינגלים)
דוד גבאי בסינגל קליפ חדש - "הכל לטובה"דוד גבאי בסינגל קליפ חדש - "הכל לטובה"יאיר טוקר6
הזמר דוד גבאי משחרר קליפ חדש לשיר הנושא מתוך אלבומו האחרון "הכל לטובה" בלחנו של מרדכי ברזל ובעיבודו של יוני אליאב. מילים בעברית, מירי ישראלי (סינגלים וקליפים)
אדיר בכר עם רוק-סליחות מלהיב: "בן אדם"אדיר בכר עם רוק-סליחות מלהיב: "בן אדם"נתנאל לייפר
המוזיקאי אדיר בכר בסינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה שלו המוקדש לפיוטים וסליחות בסגנון מוזיקלי מרתק המשלב מזרח ומערב לכדי יצירה חדשה ומסקרנת (סינגלים וקליפים)
שאולי וולדנר בסינגל חדש - "מי שברך"שאולי וולדנר בסינגל חדש - "מי שברך"יאיר טוקר
הזמר שאולי וולדנר בשיר חדש ליום פטירתו של בעל התוספות יו"ט על התפילה שכתב "מי שברך". על הלחן מוטי אילוביץ' ועל העיבוד רולי אזרחי בליווי המזמרים (סינגלים וקליפים)
הזמר מוטי רוטמן מפתיע: "עשה למענך"הזמר מוטי רוטמן מפתיע: "עשה למענך"יאיר טוקר16
רוטמן כבר לא "הקול הבא" לאחר שהחליט לעבוד באופן עצמאי על אלבום הבכורה המקורי שלו ממנו יוצא הסינגל הראשון בהפקתו של יהושע פריד (סינגלים וקליפים)
נועם מיכאל ובניה ברבי - "אם זה דולק"נועם מיכאל ובניה ברבי - "אם זה דולק"נתנאל לייפר7
"כל זמן שהנר דולק אפשר לתקן" זה המסר מאחורי הדואט החדש של הזמר נועם מיכאל ובניה ברבי מתוך אלבום הבכורה של מיכאל בהפקתו המוזיקלית של טל פורר (סינגלים וקליפים)
יאמנסאלה - שוהם שמחי מבצע ניגוני תימןיאמנסאלה - שוהם שמחי מבצע ניגוני תימןיאיר טוקר4
שוהם שמחי בביצוע ייחודי למנגינות יהודי תימן המשלב בין הניגונים העתיקים לבין מוזיקה מודרנית אלקטרונית שמכבדת את המסורת ולוקחת אותה לדור הצעיר (סינגלים וקליפים)
גבריאל טומבק בשיר חופה  - בואי כלהגבריאל טומבק בשיר חופה - בואי כלהיאיר טוקר10
הזמר מצרפת בעל הקול המיוחד בסינגל חופה חדש, קאבר מתוך פסקול סרט ילדים פופלארי (פרוזן) שטומבק הדביק ללחן את המילים מהמקורות (סינגלים וקליפים)
צפו: הדואט של הזמר החסידי והשדכן השחורצפו: הדואט של הזמר החסידי והשדכן השחורדניאל הרץ2
איש ההגברה המשעשע נולן ג'קסון הנוהג להסתובב עם חולצות "שדכן מורשה" הצטרף השבוע לזמר אורי דוידי לביצוע הלהיט "ה' מלך" של גד אלבז (מוזיקה)
צפו במיכה גמרמן - מאין יבוא עזריצפו במיכה גמרמן - מאין יבוא עזרייאיר טוקר1
הזמיר מברזיל חוזר בסינגל חדש "מאין לבוא עזרי" בלחנו של ר' פנחס וולף כשעל מלאכת העיבודים אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
15,000 ילדים וישראל אדלר שרו: "תינוקות של בית רבן"15,000 ילדים וישראל אדלר שרו: "תינוקות של בית רבן"ישראל כהן2
אז איך זה נשמע כש-15,000 ילדים, ישראל אדלר ותזמורתו של המאסטרו יואלי דיקמן שרים יחד את הלהיט "תינוקות של בית רבן"? צפו בתיעוד מיוחד (מוזיקה, קליפים)
גד אלבז בסינגל חדש - מאיפה להתחילגד אלבז בסינגל חדש - מאיפה להתחילנתנאל לייפר19
ישי ריבו כתב הלחין ועיבד גד אלבז מבצע. הסינגל החדש של הזמיר הבינלאומי שעומד בפני יציאת האלבום הבינלאומי שלו בחודש הקרוב עם להיטים באנגלית וספרדית (סינגלים)
הזמר שוקי בסינגל חדש - "כולם רוקדים"הזמר שוקי בסינגל חדש - "כולם רוקדים"יאיר טוקר
כוכב הזמר היהודי מפלורידה שוקי, השיק לא מכבר את אלבום הבכורה "ימים באים". כעת הוא יוצא בסינגל חדש, בהפקת אודי דמארי שאף הלחין וכתב את המילים (סינגלים וקליפים)
ישי ריבו בשיר אהבת התורה: "אור החיים"ישי ריבו בשיר אהבת התורה: "אור החיים"יאיר טוקר14
הזמר והיוצר ישי ריבו, בסינגל חדש הפותח את אלבומו השני "פחד גבהים". השיר נכתב על לימוד התורה ומשוחרר לכבוד פתיחת זמן אלול בישיבות ובתלמודי התורה (סינגלים וקליפים)
צמד ילד בסינגל חדש - אעופה אשכונהצמד ילד בסינגל חדש - אעופה אשכונהיאיר טוקר33
צמד ילד ב"המשמרת החדשה" בסינגל ראשון יחד - רועי אלקיים ויונתן זיו מבצעים מחדש את הפיוט האהוב "אעופה אשכונה". עיבוד שרולי ברונכר (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים