אאא

"טוקר בכיכר" - העונה השנייה; מגזין התרבות הפופולרי של המגזר החרדי, מבית 'כיכר השבת' ו'טוקר fm', בהגשת מנחם טוקר היישר מ'אולפן כיכר השבת', חוזר לעונה שנייה ומפתיעה. 

ואנחנו לא רק בעונה חדשה - אלא גם ביום חדש לשידור התוכנית. מדי שבוע, ביום רביעי, נסכם את כל מה שקרה, קורה ויקרה בתרבות החרדית - ומה שלא כאן, כאילו לא קרה.

והשבוע, בפרק הראשון של העונה השנייה: ריאיון באולפן עם בן אלהרר ומיקי חייט | יום בחייו של הזמר רולי דיקמן | 'זיםzoom' עם יוני זי | הסטטוסים הכי חמים של האמנים | הפנים החדשות של התעשייה ועוד...

הפינות של "טוקר בכיכר"

התעשייה - סיכום חדשות התעשייה, כל מה שקרה בעולם התרבות והמוזיקה של הציבור החרדי עם כל האירועים, ההופעות, הזמרים, האלבומים החדשים והסינגלים הלוהטים.

באולפן - מדי שבוע אושיית תרבות תתארח ב'אולפן כיכר' לריאיון בלתי שגרתי. האורחים השבוע הם בן אלהרר מדריך קראטה וקרב מגע ומיקי חייט מאמן קפוארה.

מישאל בשטח - כתב "טוקר בכיכר", מישאל עמור, יוצא לשטח אל האירועים הגדולים ומביא את כל מה שקרה מאחורי הקלעים. והשבוע: מישאל מתעד לנו יום בחייו של הזמר רולי דיקמן.

מה בסטטוס? - כל הסטטוסים הכי לוהטים של האמנים, המפיקים והזמרים. 'מלך הסטטוסים' הצלם שלומי כהן מתארח באולפן. וגם, מי אלוף הסטטוסים של השבוע?

הנוסטלג'יק - הסטטוס הנוסטלגי מהעבר. 

סקר שוקי - שוקי סלומון יצא למשאל רחוב מיוחד ובדק איזה שיר הכי מחבר אתכם לחג השבועות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

זיםzoom - שיחה מרתקת עם אחד האנשים המעניינים והחשובים; והשבוע הזמר החסידי יוני זי מחלים מתאונה ומשתף אותנו בהתמודדות.

טיקטוקר - פינת הטיקטוק החרדי להיכרות עם פנים חדשות בתעשיה, והשבוע - הכירו את שראל סופר.

אח"משיר - אחד האח"מים בוחר את השיר איתו נסיים את התוכנית. והשבוע, ישראל בוגרד בוחר לסיים את התוכנית עם השיר "ילד של אבא".

על ההפקה: איציק אוחנה, הודיה זוהר ומולי הרשקוביץ
עיצוב גרפי: פרסום MST

גולשים יקרים, נתקלתם בסטטוס מעניין או בסרטון שרץ ברשת? רוצים לשתף אותנו בפינת הטיקטוקר או שסתם בא לכם לדבר איתנו ולהציע הצעות תרבותיות? שלחו לנו וואטסאפ אל המספר - 050-6937809 או שפשוט הקליקו כאן - היישר לשליחת ההודעה... מחכים לכם!