אאא

"טוקר בכיכר" - העונה השנייה; מגזין התרבות הפופולרי של המגזר החרדי, מבית 'כיכר השבת' ו'טוקר fm', בהגשת מנחם טוקר היישר מ'אולפן כיכר השבת', בעונה שנייה מפתיעה וסוחפת. 

מדי שבוע, ביום רביעי, נסכם את כל מה שקרה, קורה ויקרה בתרבות החרדית - ומה שלא כאן, כאילו לא קרה.

והשבוע, בפרק השלישי של העונה השנייה: ריאיון באולפן עם המפיקים והבמאים מיכאל צי ושרולי ברונכר על תעשיית הקליפים | מאחורי הקלעים בהופעה של איציק דדיה | הסטטוסים הכי חמים של האמנים | הפנים החדשות של התעשייה עם אליהו חייט ועוד...

הפינות של "טוקר בכיכר"

התעשייה - סיכום חדשות התעשייה עם כל מה שקרה בעולם התרבות והמוזיקה של הציבור החרדי - כל האירועים, ההופעות, הזמרים, האלבומים החדשים והסינגלים הלוהטים.

מה בסטטוס? - כל הסטטוסים הכי לוהטים של האמנים, המפיקים והזמרים, והשבוע עם הצלם ומלך הסטטוס שלומי כהן שמתארח באולפן. וגם, מי אלוף הסטטוסים של השבוע?

הנוסטלג'יק - הסטטוס הנוסטלגי מהעבר שיוצר לנו געגוע מושלם.

באולפן - מדי שבוע אושיית תרבות תתארח ב'אולפן כיכר' לריאיון בלתי שגרתי. האורחים השבוע הם מיכאל צי ושרולי ברונכר על מאחורי הקלעים של תעשיית הקליפים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מישאל בשטח - כתב "טוקר בכיכר", מישאל עמור, יוצא לשטח אל האירועים הגדולים ומביא את כל מה שקרה מאחורי הקלעים. והשבוע: מישאל מתעד לנו את מאחורי הקלעים בהופעה של איציק דדיה באשקלון... היה אש!

סקר שוקי - שוקי סלומון יצא למשאל רחוב מיוחד ובדק איזו מוזיקה בדיוק אתם אוהבים?!

טיקטוקר - פינת הטיקטוק החרדי להיכרות עם פנים חדשות בתעשיה, והשבוע - הכירו את אליהו חייט, גם זמר וגם בנו של הרב ברוך צ'ייט...

אח"משיר - אחד האח"מים בוחר את השיר איתו נסיים את התוכנית. והשבוע, ח"כ משה אבוטבול בוחר לסיים את התוכנית עם השיר "המלאך" של אלי הרצליך.

על ההפקה: איציק אוחנה והודיה זוהר
עיצוב גרפי: פרסום MST

גולשים יקרים, נתקלתם בסטטוס מעניין או בסרטון שרץ ברשת? רוצים לשתף אותנו בפינת הטיקטוקר או שסתם בא לכם לדבר איתנו ולהציע הצעות תרבותיות? שלחו לנו וואטסאפ אל המספר - 050-6937809 או שפשוט הקליקו כאן - היישר לשליחת ההודעה... מחכים לכם!