הורביץ  טראמפ  חנה הורביץ  מוטי..
אילוסטרציה. מתוך סרטון הסתה פלסטיני - אישום נגד ערבים שתקפו מתפלל עם טליתאישום נגד 3 נערים ערבים שתקפו מתפלל עם טלית
א' בתמוז תשעז | 25.06.17
כבר בשלב ראשון, לאחר שנעצרו שני האחים הערבים ובן דודם, הוברר כי הם תקפו בשבת שעברה את המתפלל היהודי רק בשל היותו עטור טלית - על רקע לאומני. מעצרם הוארך (בארץ)
זוג נתפסו "על חם" כשגנבו בגדים בקניוןזוג נתפסו "על חם" כשגנבו בגדים בקניוןכיכר השבת
נתפסו "על חם" בעת שגנבו בגדים מחנויות בקניון מעלה אדומים. השוטרים שהוזעקו למקום מצאו אותם מעמיסים לרכבם בגדים באלפי שקלים. חקירתם נמשכת (משטרה)
אילוסטרציה - ערבי הוכה ונחבל בירושלים - "ממניע גזעני"ערבי הוכה ונחבל בירושלים - "ממניע גזעני"אלי רוטמן2
הוארך מעצרו של צעיר יהודי מירושלים שבסוף השבוע האחרון חשד כי ערבי מתנכל לצעירה יהודייה תושבת העיר, חבל בו במקל ונמלט. המשטרה: "נפעל למיצוי הדין עמו" (משטרה)
אנשי מד"א, לאחר מציאת הגופה - הצוללנים דיווחו: איתרנו את גופתו של נתןהצוללנים דיווחו: איתרנו את גופתו של נתןאלי רוטמן2
לאחר ארבעה ימי חיפושים, איתרו לפני זמן קצר צוללני המשטרה גופת אדם במעמקי האגם. אביו של נתן חג'אני, שהתחתן לפני 3 חודשים וקפץ למים ביום שישי: זה בני (בארץ)
חשד: התחזה לבכיר בחברת תקשורת ועקץחשד: התחזה לבכיר בחברת תקשורת ועקץדניאל הרץ1
תושב נתניה בן 26 חשוד שהתחזה לסמנכ"ל כספים בחברת תקשורת וביצע במרמה עסקאות בשווי של כמיליון שקלים. החשוד נעצר ויובא היום להארכת מעצר בביהמ"ש (משטרה)
השוטרים התגייסו לטובת בית הכנסת הזנוחהשוטרים התגייסו לטובת בית הכנסת הזנוחדניאל הרץ6
בסיוע המשטרה הוחזרה עטרה לבית הכנסת בשכונת נווה שאנן בתל אביב. השוטרים בליווי הסיירת הירוקה ניקו את חצר בית הכנסת מציוד דרי הרחוב וחלקם ישלימו מניינים (משטרה)
הפתיעו אותם בביתם - ניסו להצית בתים - במטרה להרחיק יהודיםניסו להצית בתים - במטרה להרחיק יהודיםאלי רוטמן3
שישה ערבים נעצרו לפנות בוקר במהלך פעילות ממוקדת, בחשד להצתה וניסיונות הצתה על רקע לאומני - כדי להדיר רגליהם של יהודים מביתם ברובע המוסלמי שבי-ם (משטרה)
18 אישומים כנגד "גנב העיזים" מהצפון. צפו18 אישומים כנגד "גנב העיזים" מהצפון. צפוקובי רוזן
חקירה של מג"ב מביאה להגשת כתב אישום ובו 18 אישומים, כנגד חשוד בגניבת עיזים בשווי 100,000 שקל מקיבוץ אלומות שבצפון. מתוך 57 עיזים שנגנבו, 49 הוחזרו • צפו (חדשות)
הבריחו ביצים וניסו להעביר אותן מעל הגדרהבריחו ביצים וניסו להעביר אותן מעל הגדרכיכר השבת
פלסטינים ניסו להבריח 9000 ביצים לישראל בדרך מתוחכמת עם חבלים וגלגלאות מעל גדר הביטחון. במשטרה עצרו את החשודים והחרימו את הסחורה הרבה שהייתה ברכב (משטרה)
הסחורה המוחרמת - 8,000 סמארטפונים החשודים כמזוייפים הוחרמו8,000 סמארטפונים החשודים כמזוייפים הוחרמודניאל הרץ4
המשטרה פשטה אתמול על משרדי היבואן ברמת גן והמפיץ בכפר סבא והחרימה 8,000 סמארטפונים החשודים כמזויפים. שני חשודים נעצרו, נחקרו ושוחררו בתנאים מגבילים (משטרה)
גנב ג'יפ ובתוכו אלפי שקלים ונלכד "על חם"גנב ג'יפ ובתוכו אלפי שקלים ונלכד "על חם"כיכר השבת2
תושב מזרח ירושלים גנב רכב ובו אלפי שקלים ונתפס 'על חם' בניסיון הימלטות מהשוטרים. במהלך המרדף הוא יצא מהרכב וניסה להימלט רגלית, אך השוטרים לכדו אותו (משטרה)
נתפסו "על חם" באמצע ציד ציפורי חוחיתנתפסו "על חם" באמצע ציד ציפורי חוחיתדניאל הרץ1
במבצע משותף של שוטרי משמר הגבול ורשות הטבע והגנים נתפסו "על חם" 2 חשודים, שוהים בלתי חוקיים, בצייד לא חוקי של חוחיות באזור הגליל התחתון במטרה למכור אותן (משטרה)
אריה דרעי - "למשטרה אין ראיות שדרעי נהנה מהצ'קים""למשטרה אין ראיות שדרעי נהנה מהצ'קים"קובי רוזן45
בערוץ 10 דווח הערב כי למשטרה אין ראיות שיו"ר ש"ס אריה דרעי נהנה מהצ'קים שנפרטו מעמותת "מפעלות שמחה". עם זאת, הושגו ראיות בחשד לעבירות הלבנת הון ומסים (חדשות)
גנב את הכסף מקופת המסעדה ונעצר • צפוגנב את הכסף מקופת המסעדה ונעצר • צפוקובי רוזן3
ביום רביעי בשבוע שעבר התקבלה תלונה במשטרה בגין התפרצות למסעדה ברמת גן, מצלמות האבטחה חשפו את אחד התושבים גונב כסף מהקופה והוא נעצר • צפו (חדשות)
רכב הכונן שנפרץ - גנב "ערכת הצלה" מרכב של כונן ונעצרגנב "ערכת הצלה" מרכב של כונן ונעצרכיכר השבת4
שוטרים הבחינו בחשוד המסתובב ברחוב עם ערכת החייאה ותיק חובשים, לאחר שפנו אליו ולא ידע להסביר להם כיצד הגיע הציוד לרשותו הוא נעצר והציוד הוחזר לבעליו (משטרה)
חשד: "טיפל" בנשים וביצע עבירות חמורותחשד: "טיפל" בנשים וביצע עבירות חמורותכיכר השבת18
'מטפל אלטרנטיבי' נעצר ונחקר בחשד שביצע עבירות חמורות בנשים חרדיות שבאו לקבל ממנו 'טיפול'. האיש שהתחזה לד"ר היה ללא הכשרה מקצועית וניצל את מצב הנשים (משטרה)
ברוך אינדיג, בימיו ברדיו "קול חי" - ברגע האחרון: נדחה הדיון על נתיחת הגופותברגע האחרון: נדחה הדיון על נתיחת הגופותקובי רוזן5
הפרקליטות ביקשה מבית המשפט העליון לדחות את הדיון על הערעור שהגישו משפחות אינדיג ובכר על ההחלטה לאשר את נתיחת גופות בניהם, זאת מאחר והגופות עדיין באילת (חדשות)
נהג במהירות 203 קמ"ש; "אמא שלי דואגת"נהג במהירות 203 קמ"ש; "אמא שלי דואגת"קובי רוזן1
בכביש 90 באזור מחלף עמיד שבצפון, נלכד נהג חדש שנסע במהירות 203 קמ"ש. לשוטרים ההמומים שמיהרו לעצור אותו, סיפר: "אמא שלי דואגת ובגלל זה מיהרתי הביתה" (משטרה)
אילוסטרציה - יהודי נפצע מאבן בהר הבית; הפורעים נעצרויהודי נפצע מאבן בהר הבית; הפורעים נעצרואלי רוטמן
למשך מספר שעות נאסרה הבוקר באופן חריג כניסת מוסלמים להר הבית - באמצע חודש הרמדאן - במקביל להמשך ביקורי יהודים, בעקבות ידוי אבן שפצעה יהודי באורח קל (משטרה)
2 נערות גנבו בתחכום בגדים מחנויות ונעצרו2 נערות גנבו בתחכום בגדים מחנויות ונעצרודניאל הרץ1
שתי נערות בנות 17 ו-15 תושבות פתח תקווה נעצרו לאחר שנתפסו בגניבת עשרות פרטי לבוש אותם נהגו לגנוב תוך שהן עושות שימוש דווקא בהגנה עליהם - הזמזם (חדשות משטרה)
אילוסטרציה - בעת הצפירה ביום השואה: פרץ לבית ניצולהבעת הצפירה ביום השואה: פרץ לבית ניצולהאלי רוטמן
בתום דרמה משפטית, ניצחה המשטרה עם אישור בקשתה להאריך את מעצרו של האדם שניצל את הצפירה ביום השואה האחרון כדי לפרוץ לביתה של... קשישה ניצולת שואה (בארץ)
מטפלת זרה תקפה קשישה בת 87 ונעצרהמטפלת זרה תקפה קשישה בת 87 ונעצרהדניאל הרץ
עובדת זרה נעצרה בחשד שפגעה בקשישה בת 87 בה טיפלה. המשפחה שחשדה במטפלת הציבה מצלמות נסתרות בהן היא נראתה תוקפת. מעצרה הוארך בביהמ"ש (משטרה)
נתניה: פרץ למטבח של ישיבה וגנב עופותנתניה: פרץ למטבח של ישיבה וגנב עופותדניאל הרץ1
על פי החשד הפורץ גנב מהישיבה כ-100 ק"ג עופות. למזלו הרע הוא תועד בידי אחד השכנים שמתגורר בסמוך ופגש את החשוד כשהוא מסתובב במקום בצורה חשודה (משטרה)
מיידי אבנים שנעצרו - מחבלים ששוחררו: פלסטינים חצו את הגדרמחבלים ששוחררו: פלסטינים חצו את הגדראלי רוטמן
הם שוחררו ב'עסקת שליט' לפני כ-5 שנים וחצי, עם עוד כאלף מחבלים, תמורת שחרור החייל גלעד שליט משבי החמאס. אתמול הם נעצרו שוב והועברו לחקירת גורמי הביטחון (בארץ)
משטרת ישראל תרכוש 8,000 מצלמות גוףמשטרת ישראל תרכוש 8,000 מצלמות גוףדניאל הרץ5
לאחר תקופת ניסיון מוצלחת הוציאו במשטרה מכרז לרכישת 8,000 מצלמות גוף עבור שוטרי הסיור והתנועה. בפיילוט דווח על 35% ירידה בתלונות הציבור על שוטרים (משטרה, בארץ)
כוחות הביטחון סגרו מחרטה לייצור נשקכוחות הביטחון סגרו מחרטה לייצור נשקדניאל הרץ
במסגרת המאבק העיקש נגד ייצור הנשק בידי אנשי הטרור הפלסטיני סגרו כוחות הביטחון מחרטה בכפר בית פאג'ר ששימשה לייצור נשק בלתי חוקי ששימש לטרור (צבא וביטחון)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה