www..  www..  www.bzkjic..  www..
רוני אלשיך - המפכ"ל: חרדים ראו את הראיון שלי  והגיבואלשיך מספר על החרדים שהגיבו לראיון בעובדה
ח' בניסן תשעח | 24.03.18
מפכ"ל המשטרה רב ניצב רוני אלשיך ספג ביקורת קשה לאחר הראיון שהעניק לתוכנית 'עובדה', כעת הוא מספר על התגובות: "אחד הדברים הכי מרתקים זה שחרדים ראו את התוכנית, ואחרי זה נתנו לי משוב" (משטרה)
כל מפגיני 'הפלג' שנעצרו בהפגנה שוחררוכל מפגיני 'הפלג' שנעצרו בהפגנה שוחררוישראל כהן7
כנראה אפילו בית המשפט כבר לא מאמין למשטרה: עצורי ההפגנה בכביש 4 שוחררו כולם לבתיהם כולל ארבעה עריקים. בית המשפט דחה את הבקשה להארכת מעצרם (משטרה)
מיקי גנור, לצד אחת הצוללות - המפכ"ל: עד המדינה גנור סיפק את הסחורההמפכ"ל: עד המדינה גנור סיפק את הסחורהקובי רוזן
מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך התייחס לטענות כי עד המדינה בפרשת הצוללות, מיקי גנור, לא סיפק את הסחורה בעדותו ואומר: "הוא סיפק סחורה, ואפילו בצורה טובה מאוד" (משטרה)
חשדו שמשתף פעולה עם ישראל והיכו אותוחשדו שמשתף פעולה עם ישראל והיכו אותודניאל הרץ
3 תושבי המשולש נעצרו לאחר שעל פי החשד הכו ערבי אחר שלטענתם משתף פעולה עם כוחות הביטחון הישראליים. הגבר נחטף והוכה קשות בכל חלקי גופו. מעצרם הוארך (משטרה)
הרכב בו נמלטו החשודים - שני תושבי ב"ב הפעילו מעבדת סמים בפ"תשני תושבי ב"ב הפעילו מעבדת סמים בפ"תדניאל הרץ1
המשטרה חשפה מעבדת סמים בלב שכונת מגורים בפתח תקווה, בה נתפסו 80 ק"ג קנאביס בשווי מוערך של כ-4 מיליון שקל. שני תושבי בני ברק שהפעילו אותה - נעצרו (משטרה)
אילוסטרציה - ניסה לזרוק בקבוק תבערה והצית את עצמוניסה לזרוק בקבוק תבערה והצית את עצמודניאל הרץ4
המשטרה עצרה הלילה במזרח ירושלים קטין ערבי שניסה ליידות בקבוק תבערה לעבר מצלמות אבטחה והצית את עצמו. הוא נעצר והובל לבית החולים לטיפול רפואי (חדשות משטרה)
השיפוצניק סחט סכומי כסף נוספים ונעצרהשיפוצניק סחט סכומי כסף נוספים ונעצרדניאל הרץ1
המשטרה עצרה חשוד בגין התחזות, איומים וקבלת דבר במרמה. החשוד שיפץ בית תמורת סכום מוסכם אך לפתע הפסיק את העבודה באמצעה ודרש סכום כסף נוסף (משטרה)
אילוסטרציה - קטינות בת 17 ובת 14.5 - גנבו רכב ונעצרוקטינות בת 17 ובת 14.5 - גנבו רכב ונעצרוכיכר השבת3
גבר שהסיע שתי קטינות שאינו מכיר בבאר שבע, עצר ליד קיוסק כדי לקנות סיגריות, ושתי הקטינות - בת 17 ובת 14.5 - ניצלו זאת כדי לגנוב את רכבו. הלילה , שתיהן נעצרו (משטרה)
נכנס למשפטו בישראל וניסה לגנוב טרקטורנכנס למשפטו בישראל וניסה לגנוב טרקטורדניאל הרץ2
פלסטיני תושב בית אולא שבנפת חברון אשר נכנס לישראל לדיון משפטי המתנהל נגדו בחשד לגניבת טרקטור לפני כשנה, נעצר בחשד לגניבת 2 טרקטורים מקיבוץ חניתה (משטרה)
אילוסטרציה - כך מנעו השוטרים מאדם לשים קץ לחייוכך מנעו השוטרים מאדם לשים קץ לחייוכיכר השבת
דיווח על תושב הדרום בן 45 שמתכוון לשים קץ לחייו הקפיץ את המשטרה שאיתרה את מיקומו, באמצעות איכון הטלפון, הציבה מחסומים בכביש 1 עד שעצרה את הנהג (משטרה)
אריה ויפה דרעי, בדרך לחקירה. ארכיון - התפתחות בפרשת דרעי: שני מעורבים עוכבוהתפתחות בפרשת דרעי: שני מעורבים עוכבוקובי רוזן27
בלשי יאח"ה עכבו הבוקר (שני) לחקירה בני זוג מהישוב ספסופה, בחשד שהיו מעורבים במכירת שטח הבית למשפחת דרעי. בני הזוג טוענים כי אינם מעורבים בעסקה (אקטואליה)
התחזה לחוזר בתשובה והפליל סוחרי סמיםהתחזה לחוזר בתשובה והפליל סוחרי סמיםקובי רוזן2
שוטרים, בלשים, שוטרי יס"מ ומג"ב על בתיהם של עשרות חשודים בסחר בסמים, זאת לאחר הפעלת סוכן משטרתי סמוי שהתחזה לחוזר בתשובה והפליל את המעורבים (אקטואליה)
המשטרה תפסה כ-60 אלף ביצים מסוכנותהמשטרה תפסה כ-60 אלף ביצים מסוכנותכיכר השבת
בפעילות משולבת של שוטרי משטרת ישראל ומועצת הלול נתפסו כ-60,000 ביצים לא מפוקחות בתוך מחסן בביתו של תושב טמרה. הביצים הושמדו ובעל הבית עוכב (חדשות בארץ)
פסגת זאב, הבוקר - גרפיטי  בירושלים: "תנו לנו לטפל בהם" • צפוגרפיטי בירושלים: "תנו לנו לטפל בהם" • צפוקובי רוזן2
המשטרה חוקרת חשד ל'תג מחיר' בירושלים, בעקבות ניקוב צמיגי מכוניות בשכונת פסגת זאב וריסוס כתובות גרפיטי בהן נכתב: "ערביי ירושלים בחזקת טרוריסטים" • תמונות (משטרה)
המשטרה תפצה קטין והוריו בגין הטרדההמשטרה תפצה קטין והוריו בגין הטרדהדניאל הרץ1
מידי לילה ערכה המשטרה ביקורת לא-חוקית בבית המשפחה ובהמשך עיכבה לשווא את הקטין, וכעת תפצה את המשפחה. "רשלנות משטרתית במזיד או קרובה למזיד" (חדשות משטרה)
בני 17 תקפו ושדדו צעיר בבאר שבע ונעצרובני 17 תקפו ושדדו צעיר בבאר שבע ונעצרוכיכר השבת1
צעיר שהגיע לתחנת רכבת מרכז בבאר שבע הותקף ע"י 2 קטינים, בני 17 מאופקים, שהכו אותו בכל חלקי גופו, הפילו אותו ושדדו את הטלפון שלו. למחרת הם נעצרו • צפו (חדשות)
אילוסטרציה - אתר בנייה בבני ברק נסגר על ידי המשטרהאתר בנייה בבני ברק נסגר על ידי המשטרהדניאל הרץ
משטרת ישראל סגרה אתר בניה ברחוב אושיסקין בבני ברק שהיווה סכנה לשלום הציבור וביטחונו, זאת במסגרת המאבק נגד תאונות עבודה הרבות באתרי הבנייה (חדשות משטרה)
חמור נקשר עם חבל לרכב, הנהג נעצר. צפוחמור נקשר עם חבל לרכב, הנהג נעצר. צפוכיכר השבת15
בפעילות בכביש 60 הבחינו השוטרים ברכב פלסטיני שנע על הכביש ולחלקו האחורי של הרכב קשור חמור באמצעות חבל. הנהג הפלסטיני נעצר לחקירה בסיומה נכלא • תיעוד (חדשות)
ניסיון השוד בבני ברק: גבר ואישה - נעצרוניסיון השוד בבני ברק: גבר ואישה - נעצרודניאל הרץ
זוג תושבי אור יהודה נעצרו והם חשודים בניסיון שוד סניף בנק דואר בבני ברק. השניים נתפסו כמה שעות לאחר שאיימו על הפקידה בסניף הדואר. מעצרם של החשודים הוארך (משטרה)
בני הזוג נתניהו - בשני: ראש הממשלה  נתניהו ורעייתו ייחקרובשני: ראש הממשלה נתניהו ורעייתו ייחקרוקובי רוזן4
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו ייחקרו - במקביל - ביום שני וייתכן שגם הבן יאיר נתניהו ייחקר באזהרה • החוקרים יעמתו את נתניהו עם גרסת עד המדינה ניר חפץ (משטרה)
דקר גבר בסכין ונעצר לאחר מצוד • תיעודדקר גבר בסכין ונעצר לאחר מצוד • תיעודכיכר השבת3
תושב כפר סבא בן 32 נדקר בתחילת השבוע ונפצע באורח קל. המשטרה פתחה במצוד נרחב אחר הדוקר, בסיוע סיירת אופנועים ומסוק והחשוד בדקירה נעצר במגדל העמק (בארץ)
הכבשים שנגנבו מהחקלאי בן ה-97 - אותרוהכבשים שנגנבו מהחקלאי בן ה-97 - אותרוכיכר השבת2
לפני כחודשיים נגנב עדרו של חקלאי קשיש, בן 97, מבית זית, הלילה הביאו לוחמי מג"ב למעצרם של החשודים בגניבת העדר ולמציאתם של 10 כבשים החשודים כגנובים (חדשות)
תנ"צ יגאל בן שלום - תנ"צ יגאל בן שלום מונה למפקד להב 433תנ"צ יגאל בן שלום מונה למפקד להב 433כיכר השבת1
השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, קיבל את המלצת מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך, למנות לתפקיד ראש להב 433 את תנ"צ יגאל בן שלום, המשרת כיום כראש יאחב"ל (משטרה)
המשטרה עצרה 11 חשודים בסחר בסמיםהמשטרה עצרה 11 חשודים בסחר בסמיםכיכר השבת
המשטרה חקרה חשד לסחר בסמים באמצעות אפליקציית "טלגראס", ואתמול נעצרו 10 חשודים (8 בגירים ו-2 קטינים), תושבי אזור השומרון. יום קודם לכן נעצר חשוד נוסף (משטרה)
קטין בן 16  שבר מראות כלי רכב חונים • צפוקטין בן 16 שבר מראות כלי רכב חונים • צפוכיכר השבת2
קטין בן 16, עוכב לחקירה על ידי המשטרה לאחר שתועד כשהוא עובר מרכב לרכב ברחוב שבזי בראש העין, תוך שהוא שובר את מראות כלי הרכב. הוא שוחרר בתנאים • צפו (בארץ)
במשאית החשודה התגלו 26 כבשים גנוביםבמשאית החשודה התגלו 26 כבשים גנוביםכיכר השבת1
26 כבשים החשודים כגנובים נתפסו על ידי לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל על משאית בדרך לשטחי יו"ש • הכוחות ביצעו מארבים ותצפיות באזור דרום הר חברון (חדשות)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

עדכונים
כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה
הנקראים
המדוברים