גד אלבז  קינדרלעך  כיכר tv  מידד טסה
כך מסתערבים עוצרים מחבלים על חם • צפוכך מסתערבים עוצרים מחבלים על חם • צפוקובי רוזן16
כוחות מיוחדים של מסתערבים עצרו שלושה ערבים בחשד שיידו אבנים לעבר לוחמי משמר הגבול והשתתפו בהפרות סדר בשכונת אבו דיס, צפו בתיעוד מיוחד מרגע המעצר (משטרה)
גנב העגלות בבני ברק נלכד; העגלות יוחזרוגנב העגלות בבני ברק נלכד; העגלות יוחזרוכיכר השבת4
המשטרה עצרה תושב פרדס כץ החשוד בגניבת עשרות עגלות ילדים מבני ברק. ברשותו נמצאו בינתיים 11 עגלות החשודות כגנובות ובעליהן יוכלו לקבלן בתחנה בהגשת תלונה (משטרה)
הונה עשרות נהגי מוניות ברחבי הארץ ונעצרהונה עשרות נהגי מוניות ברחבי הארץ ונעצרדניאל הרץ
חשוד בהונאת עשרות נהגי מוניות באלפי שקלים לאחר שהציג את עצמו כאיש עסקים המציע להם הזדמנויות עסקאות שונות ואז נעלם, נעצר בירושלים ויובא להארכת מעצרו (משטרה)
גנב ציוד במיליון שקל מעבודתו ומכר ברשתגנב ציוד במיליון שקל מעבודתו ומכר ברשתדניאל הרץ
המשטרה עצרה חשוד בגין גניבה לכאורה, ממקום העבודה שלו של ציוד מחשבים בשווי למעלה ממיליון ש"ח ומכירת הסחורה ברשת האינטרנט. חקירת המקרה נמשכת (משטרה)
אילוסטרציה - 3 פצועים מדקירות בתחנה המרכזית בבאר שבע3 פצועים מדקירות בתחנה המרכזית בבאר שבעאלי רוטמן
שלושה בני אדם נפצעו קל מדקירות בתחנה המרכזית בבאר שבע. כוחות משטרה הוזעקו לזירה, עם חשד כי מדובר בפיגוע, אך תוך זמן קצר התברר כי מדובר בקטטה (חדשות)
4 גנבו אגוזי פקאן ב"איילת השחר" ונעצרו4 גנבו אגוזי פקאן ב"איילת השחר" ונעצרודניאל הרץ5
מתנדב משמר הגבול של משטרת ישראל שלא בתפקיד, הביא למעצרן של ארבע חשודות בקיבוץ איילת השחר שבצפון, בגין גניבת עשרות ק"ג של אגוזי פקאן יקרים מהמטעים (משטרה)
חלק מכספי הגנבות - חוליית הפורצים נלכדה 'על חם' באשדודחוליית הפורצים נלכדה 'על חם' באשדודדניאל הרץ2
ארבעת חברי החוליה נתפסו 'על חם' כשהם פורצים לדירת מגורים באשדוד. בביתם של החשודים ברכבם נמצאו פריטים גנובים רבים כולל 2 אקדחים שנגנבו בעבר על ידם (משטרה)
אקדח האוויר - ניסו לשדוד מכולת עם אקדח אוויר ונעצרוניסו לשדוד מכולת עם אקדח אוויר ונעצרודניאל הרץ1
חוקרי המשטרה גיבשו תשתית ראייתית נגד שני חשודים בנסיון שוד מכולת בטירת הכרמל. השניים איימו על המוכר באמצעות רובה אוויר ונתפסו למרות שהיו רעולי פנים בשוד (משטרה)
המשטרה החרימה כ-30 בלוני גז 'פיראטיים'המשטרה החרימה כ-30 בלוני גז 'פיראטיים'דניאל הרץ
כ-30 בלוני גז שאוחסנו בניגוד לחוק ובאופן 'פיראטי' בעיר העתיקה בירושלים, נתפסו בפעילות ממוקדת של משטרת ישראל ומנהל הגז. הבעלים עוכבו לחקירה • תיעוד (משטרה)
חשד: זייף כרטיסי אשראי וערך איתם קניותחשד: זייף כרטיסי אשראי וערך איתם קניותדניאל הרץ
המשטרה עצרה תושב אשדוד בן 36 בחשד שזייף כרטיסי אשראי וביצע קניות באמצעותם. החשוד נלכד לאחר שניסה לרכוש כמות גדולה של סיגריות ועורר את חשד המוכר (בארץ)
כך חולצו שתי תיירות מהכפר הערבי • צפוכך חולצו שתי תיירות מהכפר הערבי • צפוכיכר השבת11
שוטרים שהבחינו ברכב נכנס לכפר הערבי תקוע, נסעו אחריו והתברר כי מדובר בשתי תיירות שטעו בדרכן. תוך כדי כך החלו ערבים ליידות אבנים ואחד השוטרים ירה באוויר • צפו (חדשות)
שדד נהג מונית מפתח תקווה ונעצר  • צפושדד נהג מונית מפתח תקווה ונעצר • צפודניאל הרץ5
נהג מונית תושב פתח תקווה העלה נוסע בעיר שביקש להגיע לכפר קאסם, שם דרש הנוסע את כספו חזרה כשהוא מכה את הנהג. האירוע כולו תועד על ידי הנהג והשודד נעצר (משטרה)
חיפושים נרחבים אחר תייר בריטי שנעלםחיפושים נרחבים אחר תייר בריטי שנעלםכיכר השבת1
משטרת ישראל ומתנדבי יחידות החילוץ המיוחדות של המשטרה ממשיכות זה היום ה-11 בחיפושיה אחר התייר הבריטי אוליבר מקאפי שעקבותיו אבדו באזור מצפה רמון (ארץ)
ניצב יורם הלוי - המשטרה סיכלה כנס תמיכה בארגון טרורהמשטרה סיכלה כנס תמיכה בארגון טרורדניאל הרץ
מפקד מחוז ירושלים חתם על צו האוסר על קיום כנס של ארגון טרור שהיה מתוכנן להתקיים היום במזרח ירושלים. המארגנים ניסו לקיים את הכנס בכל מקרה ושלושה מהם נעצרו (משטרה)
המסוק המשטרתי תיעד: כמעט תאונה • צפוהמסוק המשטרתי תיעד: כמעט תאונה • צפוכיכר השבת16
בפעילות בכביש 35 תיעד המסוק המשטרתי רכב המבצע עקיפה בדרך לא פנויה תוך שחוצה בבירור קו הפרדה רצוף, כעבור מאות מטרים הוא נעצר ורישיונו נפסל • צפו (משטרה)
כתב אישום: שישה גנבו 800 ק"ג של אבוקדוכתב אישום: שישה גנבו 800 ק"ג של אבוקדוכיכר השבת1
שישה חברי חולייה מהיישוב שגב שלום מואשמים בגניבת 800 ק"ג של אבוקדו מזן מיוחד. השישה בני משפחה אחת נתפסו על חם כשהסחורה הגנובה בתוך רכביהם (חדשות משטרה)
ניסו להזמין סלולריים באשראי גנוב ונעצרוניסו להזמין סלולריים באשראי גנוב ונעצרודניאל הרץ
שני חשודים נעצרו בחשד להונאה בכרטיסי אשראי לאחר שניסו להזמין מכשירים טלפון מחברה סלולרית. העובדים שחשדו בשניים אימתו מול בעלי הכרטיסים ודיווחו למשטרה (משטרה)
כך לכדו המסתערבים חשודה בדואית • צפוכך לכדו המסתערבים חשודה בדואית • צפוכיכר השבת15
שתי נערות בדואיות בנות 19 שעמדו בקשר עם גורמי טרור מזוהי דאע"ש ותכננו פיגועים, נעצרו • צפו בסרטון דרמטי המתעד את מעצר אחת מהן ע"י המסתערבים לאור יום (בארץ)
אילוסטרציה - פורצים נבהלו ונמלטו תוך זריקת אבנים וחולפורצים נבהלו ונמלטו תוך זריקת אבנים וחולדניאל הרץ
מאתר בנייה ברחוב סוקולוב בבני ברק הושלכו אבנים וחול שפגעו ברכבים חונים. המשטרה גילתה כי מדובר בחשודים שפרצו למקום, נבהלו מהשומר ונמלטו תוך גרימת נזק (בארץ)
השוטרים יקבלו כריכים במקום חמגשיותהשוטרים יקבלו כריכים במקום חמגשיותכיכר השבת7
ההחלטה החדשה של האוצר על הקיצוץ לשטורים מסמנת מלחמה מול המשרד לביטחון פנים. גורמים המקורבים למשטרה טוענים כי מדובר בניסיון נקמה במשטרה (חדשות)
פורץ נתפס על מעקה דירה בקומה ראשונהפורץ נתפס על מעקה דירה בקומה ראשונהכיכר השבת
תושב לוד פרץ לדירה בראשל"צ ונתפס בשעת מעשה כשהוא ניצב על מעקה הדירה. השוטרים שהגיעו למקום עצרו אותו למרות שניסה להתנגד למעצר. כתב אישום הוגש (משטרה)
פריצה לכספת - פרץ לבתי כנסת, גנב קופות צדקה ונעצרפרץ לבתי כנסת, גנב קופות צדקה ונעצרכיכר השבת
המשטרה עצרה תושב שדרות בן 28 שחשוד כי פרץ לבתי כנסת בעיר במהלך השבוע החולף, תוך שהוא מסב נזק וגונב קופות צדקה. החשוד קשר עצמו למיוחס לו ונכלא (משטרה)
השוטרים חילצו גולש שנסחף לעומק הים • צפוהשוטרים חילצו גולש שנסחף לעומק הים • צפוכיכר השבת
גולש קיט שבשל תקלה נסחף לעומק הים מול חופי תל אביב חולץ על-ידי שוטרי השיטור הימי שהעלו אותו על סירתם כשהוא במצב של תשישות והיבלו אותו לחוף מבטחים (בארץ)
אילוסטרציה - לוד: מילא אוויר בתחנת הדלק ורכבו נגנבלוד: מילא אוויר בתחנת הדלק ורכבו נגנבדניאל הרץ3
נהג שעצר בתחנת דלק כדי למלא אוויר בצמיגים ורכבו נגנב, החשוד נעצר לאחר שתמונתו עלתה במצלמות האבטחה שבתחנה. הרכב ננטש על ידי הגנב לאחר תאונה (משטרה)
תמימי בבית המשפט שבוע שעבר - ריססו בירושלים כתובת בזכות תמימי ונעצרוריססו בירושלים כתובת בזכות תמימי ונעצרודניאל הרץ3
שני חשודים, נעצרו במהלך הלילה בירושלים לאחר שתפסו 'על חם' כשהם מרססים כתובת בעברית "לשחרר את עהאד". השניים נלקחו לתחנת המשטרה והובאו לחקירה (משטרה)
443: מארבים נגד שב"חים ומעצרים • צפו443: מארבים נגד שב"חים ומעצרים • צפוכיכר השבת1
לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו - במארב בכביש 443, חשוד בהסעת 3 שוהים בלתי חוקיים כששניים מהם הוסלקו בתא המטען של הרכב הפרטי • צפו בווידאו (משטרה)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה