ישי ריבו  גד אלבז  כפר חב"ד  גפני
לוחם מג"ב יורה לעבר מפגינים פלסטינים - לוחם מג"ב נעצר בחשד להרג ערבילוחם מג"ב נעצר בחשד להרג ערביב. ניסני7
חקירת מות המפגין הפלסטיני בהפגנות יום הנכבה בביתוניא הובילה למעצר לוחם מג"ב בחשד שירה אש חיה והרג את המפגין. הלוחם הובא לבית המשפט להארכת מעצר (משטרה)
אילוסטרציה - הסיבה הכי הזויה לפשרה משפטיתהסיבה הכי הזויה לפשרה משפטיתקובי רוזן2
משפט אזרחי ארוך המתנהל למעלה משלוש שנים בבית משפט השלום בירושלים, הגיע לפשרה בגלל סיבה הזויה במיוחד • השופט: "שמח לראות שהפטנט עובד" (חדשות, משפט)
החשוד ברצח בבית המשפט - כך פוענח הרצח שהסעיר את המדינהכך פוענח הרצח שהסעיר את המדינהקובי רוזן6
לאחר חקירה שנמשכה 16 שנים הצליחה המשטרה לפענח את רצח הצעירה נועה אייל. פענוח הרצח התאפשר לאחר שהרוצח ירק ברחוב. בפנים: כל הפרטים (חדשות, משטרה)
השופט אביים ברקאי - בתל אביב ימשיכו לחלל שבתבתל אביב ימשיכו לחלל שבתקובי רוזן4
הפסד זמני במאבק על סגירת המרכולים בתל אביב בשבתות: השופט אביים ברקאי קבע כי עד להכרעת שר הפנים הנכנס בסוגיה, לא יינתנו צווי סגירה למרכולים שיפתחו בשבת (משפט)
שר הביטחון לשעבר אהוד ברק - בעקבות ההקלטות: בדיקה נגד ברקבעקבות ההקלטות: בדיקה נגד ברקצביקה גרוניך4
היועץ המשפטי לממשלה החליט לפתוח בבדיקה כנגד שר הביטחון לשעבר אהוד ברק, זאת בעקבות דבריו של רה"מ לשעבר אהוד אולמרט שהאשימו בלקיחת שוחד (משפט, ארץ)
ניצב בני סאו: "מבקש לגלות ערנות"ניצב בני סאו: "מבקש לגלות ערנות"קובי רוזן1
מפקד מחוז תל אביב במשטרה, ניצב בני סאו, אמר בזירת הפיגוע: "אני מבקש מכל האזרחים לגלות ערנות ולדווח על כל אדם התנהגות או חפץ חשוד. זה חלק מהדריכות". צפו (משטרה)
קשיש בן 93 נשדד באלימות • צפוקשיש בן 93 נשדד באלימות • צפוקובי רוזן6
קשיש בן 93 נשדד ביום רביעי שעבר באלימות קשה בפתח ביתו בנתניה. האירוע האלים תועד במצלמת האבטחה בבניין והודות לכך נעצר חשוד במעשה שמכחיש את המיוחס לו (בארץ)
סוער בירושלים: שלושה ערבים נעצרוסוער בירושלים: שלושה ערבים נעצרוצביקה גרוניך
יממה סוערת עברה על ירושלים בשורת תקריות בהן פורעים ערבים יידו אבנים וירו זיקוקים לעבר כוח משטרה וכן לעבר הרכבת הקלה. בחסדי שמים לא היו נפגעים, 3 נעצרו (חדשות)
חוששים מאינתיפאדה: הכוננות לשיאחוששים מאינתיפאדה: הכוננות לשיאצביקה גרוניך
ההסלמה הביטחונית גלשה לכל רחבי הארץ ובמשטרת ישראל העלו את הכוננות לרמה הגבוהה ביותר בהיערכות להסלמה ביטחונית חמורה. המפכ"ל: "נפעל בנחישות" (משטרה)
שר הביטחון לשעבר אהוד ברק - "תזכרי שולה, ברק יגמור בבית כלא""תזכרי שולה, ברק יגמור בבית כלא"קובי רוזן
בהקלטות נוספות שפורסמו בחדשות 10 נשמע ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט מאשים את אהוד ברק בנטילת שוחד של מיליוני דולרים "הוא מטורף, הכל מתוך קנאה" (משפט, בארץ)
מפעל "הוד חפר" בו התרחשה הדליפה - דליפת גז האמוניה: מה גרם לאירוע?דליפת גז האמוניה: מה גרם לאירוע?צביקה גרוניך
חוקרי המשטרה וכיבוי אש הגיעו למפעל בו התרחשה דליפת גז האמוניה. מהחקירה עולה כי בזמן עבודות שנערכו במקום נחתך צינור הגז בטעות. באירוע נהרג כבאי ו-20 נפגעו(משטרה)
מהומות בירושלים - רעולי פנים מתפרעים במזרח י-םרעולי פנים מתפרעים במזרח י-םצביקה גרוניך2
על רקע השבוע הסוער שעבר על בירת המדינה, עשרות רעולי פנים יידו אבנים וירו זיקוקים לעבר כוח לוחמי מג"ב ושוטרים ממחוז ירושלים. באירוע נפצע לוחם מג"ב (משטרה)
אהוד אולמרט - החקירה הנגדית של שולה זקןהחקירה הנגדית של שולה זקןמשה גורלי
סניגורו של רוה"מ לשעבר אהוד אולמרט תקף את שולה זקן בחקירה הנגדית: "היה בשבילך כמו אבא, והיום אני מזהה שנאה עמוקה". זקן: "טיפת שנאה אין לי, אלא צער גדול" (משפט)
זקן: "שיקרתי, אבל לא כל הזמן"זקן: "שיקרתי, אבל לא כל הזמן"צביקה גרוניך1
במהלך חקירה נגדית קשוחה, פרקליט אולמרט, עו"ד אייל רוזובסקי, גרם לשולה זקן להודות במקרים בהם היא לכאורה שיקרה: "השקרים שלי היו לבקשת אולמרט" (משפט)
ראש העיר תל אביב רון חולדאי - ת"א: דיון בסגירת 21 עסקים בשבתת"א: דיון בסגירת 21 עסקים בשבתזוהר שחר לוי
בית המשפט לעניינים מקומיים ידון היום פעם נוספת בבקשת עיריית תל אביב למתן צו סגירה ל-21 עסקים שפועלים בשבת, זאת על רקע בקשה לביזיון ביהמ"ש שהוגשה נגדה (משפט)
לוחם מג"ב שחיסל את המחבל - המחסל: "כל לוחם היה פועל כך"המחסל: "כל לוחם היה פועל כך"קובי רוזן17
לוחם מג"ב שחיסל את המחבל שביצע את פיגוע הדריסה בי-ם סיפר על רגעי הדרמה: "הבחנו ברכב פוגע בכמה לוחמי מג"ב. הוא הבחין בנו, רץ לעברנו ואז ביצענו ירי". צפו (חדשות)
אהרונוביץ, דנינו וברקת בזירת הפיגוע, היום - 'מחבל שפוגע באזרחים דינו להיהרג''מחבל שפוגע באזרחים דינו להיהרג'ישי כהן5
השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' אמר בזירת הפיגוע: "מחבל שפוגע באזרחים דינו להיהרג". המפכ"ל יוחנן דנינו אמר: זה תהליך ארוך, צריך להבין שביטחון אי אפשר לעשות ביום (חדשות)
ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט - אולמרט קיבל 1.2 מיליון שקל מחבראולמרט קיבל 1.2 מיליון שקל מחברצביקה גרוניך2
"הארץ" חושף כי "מכון השלום" בבעלותו של המיליארדר דניאל אברהמס, חברו של רה"מ לשעבר אהוד אולמרט, העביר לחברת הייעוץ של אולמרט 1.2 מיליון שקל (חדשות, בארץ)
הרכב שהתפוצץ באשדוד, הערב - פשע ברחובות: חיסול בלב אשדודפשע ברחובות: חיסול בלב אשדודקובי רוזן
אדם אחד נהרג ואחר נפצע באורח קשה בפיצוץ רכב ברחוב רוגוזין באשדוד. כוחות משטרה רבים הוזעקו למקום. ככל הנראה, מדובר באירוע על רקע פלילי. צפו (חדשות, משטרה)
שולה זקן בבית המשפט, הבוקר - שולה זקן: "אולמרט ביקש שאגנוב"שולה זקן: "אולמרט ביקש שאגנוב"משה גורלי3
יד ימינו לשעבר של אהוד אולמרט, שולה זקן, מעידה נגדו בדיון המחודש בתיק טלנסקי."אני משלמת בצדק על טעויות שעשיתי, ועל כך שהלכתי כמו עיוורת אחרי דרישותיו" (משפט)
הבעל הנרגש והשוטר יפתח אדמוני - שוטרים פינו את הכביש עבור היולדתשוטרים פינו את הכביש עבור היולדתצביקה גרוניך11
בני זוג חרדים שהיו בדרכם לחדר לידה נתקעו בעומס תנועה בכביש החוף. הם פנו אל המשטרה ושוטר תנועה נשלח במהירות ופינה עבורם את הכביש עד לבית החולים (משטרה)
היום: זקן תעיד נגד אולמרטהיום: זקן תעיד נגד אולמרטצביקה גרוניך
שולה זקן, תגיע הבוקר לבית המשפט המחוזי בירושלים מכלא נווה תרצה בו היא מרצה את עונשה, בכדי להעיד נגד ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, בתיק טלנסקי (חדשות)
תיעוד: מצבור זיקוקים נחשף בי-םתיעוד: מצבור זיקוקים נחשף בי-םצביקה גרוניך
בעקבות מידע מודיעיני מוקדם, פשטו לוחמי משמר הגבול על בית בשכונת סילוואן ומצאו מצבור זיקוקים ואמצעים להפרות סדר. צפו בפשיטה על מקום המצבור (חדשות, משטרה)
מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו - דנינו: יש ירידה בהפרות הסדר בי-םדנינו: יש ירידה בהפרות הסדר בי-םקובי רוזן3
למרות הפיגועים, הפרות הסדר והמהומות במזרח ירושלים, המפכ"ל יוחנן דנינו דווקא חושב שהמצב תחת שליטה: "אין אינתיפאדה בי-ם. מפחידים את הציבור". צפו (משטרה)
כוחות משטרה בירושלים - כוננות משטרתית בי-ם לקראת מחרכוננות משטרתית בי-ם לקראת מחרקובי רוזן1
לאחר שתגברה כוחות בבירה, משטרת ירושלים נערכת במזרח העיר מחשש למהומות מחר לאחר תפילות יום השישי, זאת על רקע הלווייתו של המחבל שביצע את פיגוע הירי (משטרה)
חקירתו של יניב פיירובוסקין - צפו: כך ניסו חוקרים לאיים על חשודצפו: כך ניסו חוקרים לאיים על חשודקובי רוזן13
תיעוד מתוך חדרי החקירות של המשטרה חושף חלק מהשיטות של החוקרים בכדי להוציא הודאה מחשוד: "לא יעשו לך כלום. אם לא תמסור גרסה החיים שלך בזבל" (משטרה)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

עדכונים
כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה
הנקראים
המדוברים