בנות חיל  גפני  פדות  גור
אקדח האוויר - ניסו לשדוד מכולת עם אקדח אוויר ונעצרוניסו לשדוד מכולת עם אקדח אוויר ונעצרודניאל הרץ1
חוקרי המשטרה גיבשו תשתית ראייתית נגד שני חשודים בנסיון שוד מכולת בטירת הכרמל. השניים איימו על המוכר באמצעות רובה אוויר ונתפסו למרות שהיו רעולי פנים בשוד (משטרה)
המשטרה החרימה כ-30 בלוני גז 'פיראטיים'המשטרה החרימה כ-30 בלוני גז 'פיראטיים'דניאל הרץ
כ-30 בלוני גז שאוחסנו בניגוד לחוק ובאופן 'פיראטי' בעיר העתיקה בירושלים, נתפסו בפעילות ממוקדת של משטרת ישראל ומנהל הגז. הבעלים עוכבו לחקירה • תיעוד (משטרה)
חשד: זייף כרטיסי אשראי וערך איתם קניותחשד: זייף כרטיסי אשראי וערך איתם קניותדניאל הרץ
המשטרה עצרה תושב אשדוד בן 36 בחשד שזייף כרטיסי אשראי וביצע קניות באמצעותם. החשוד נלכד לאחר שניסה לרכוש כמות גדולה של סיגריות ועורר את חשד המוכר (בארץ)
כך חולצו שתי תיירות מהכפר הערבי • צפוכך חולצו שתי תיירות מהכפר הערבי • צפוכיכר השבת11
שוטרים שהבחינו ברכב נכנס לכפר הערבי תקוע, נסעו אחריו והתברר כי מדובר בשתי תיירות שטעו בדרכן. תוך כדי כך החלו ערבים ליידות אבנים ואחד השוטרים ירה באוויר • צפו (חדשות)
שדד נהג מונית מפתח תקווה ונעצר  • צפושדד נהג מונית מפתח תקווה ונעצר • צפודניאל הרץ5
נהג מונית תושב פתח תקווה העלה נוסע בעיר שביקש להגיע לכפר קאסם, שם דרש הנוסע את כספו חזרה כשהוא מכה את הנהג. האירוע כולו תועד על ידי הנהג והשודד נעצר (משטרה)
חיפושים נרחבים אחר תייר בריטי שנעלםחיפושים נרחבים אחר תייר בריטי שנעלםכיכר השבת1
משטרת ישראל ומתנדבי יחידות החילוץ המיוחדות של המשטרה ממשיכות זה היום ה-11 בחיפושיה אחר התייר הבריטי אוליבר מקאפי שעקבותיו אבדו באזור מצפה רמון (ארץ)
ניצב יורם הלוי - המשטרה סיכלה כנס תמיכה בארגון טרורהמשטרה סיכלה כנס תמיכה בארגון טרורדניאל הרץ
מפקד מחוז ירושלים חתם על צו האוסר על קיום כנס של ארגון טרור שהיה מתוכנן להתקיים היום במזרח ירושלים. המארגנים ניסו לקיים את הכנס בכל מקרה ושלושה מהם נעצרו (משטרה)
המסוק המשטרתי תיעד: כמעט תאונה • צפוהמסוק המשטרתי תיעד: כמעט תאונה • צפוכיכר השבת16
בפעילות בכביש 35 תיעד המסוק המשטרתי רכב המבצע עקיפה בדרך לא פנויה תוך שחוצה בבירור קו הפרדה רצוף, כעבור מאות מטרים הוא נעצר ורישיונו נפסל • צפו (משטרה)
כתב אישום: שישה גנבו 800 ק"ג של אבוקדוכתב אישום: שישה גנבו 800 ק"ג של אבוקדוכיכר השבת
שישה חברי חולייה מהיישוב שגב שלום מואשמים בגניבת 800 ק"ג של אבוקדו מזן מיוחד. השישה בני משפחה אחת נתפסו על חם כשהסחורה הגנובה בתוך רכביהם (חדשות משטרה)
ניסו להזמין סלולריים באשראי גנוב ונעצרוניסו להזמין סלולריים באשראי גנוב ונעצרודניאל הרץ
שני חשודים נעצרו בחשד להונאה בכרטיסי אשראי לאחר שניסו להזמין מכשירים טלפון מחברה סלולרית. העובדים שחשדו בשניים אימתו מול בעלי הכרטיסים ודיווחו למשטרה (משטרה)
כך לכדו המסתערבים חשודה בדואית • צפוכך לכדו המסתערבים חשודה בדואית • צפוכיכר השבת12
שתי נערות בדואיות בנות 19 שעמדו בקשר עם גורמי טרור מזוהי דאע"ש ותכננו פיגועים, נעצרו • צפו בסרטון דרמטי המתעד את מעצר אחת מהן ע"י המסתערבים לאור יום (בארץ)
אילוסטרציה - פורצים נבהלו ונמלטו תוך זריקת אבנים וחולפורצים נבהלו ונמלטו תוך זריקת אבנים וחולדניאל הרץ
מאתר בנייה ברחוב סוקולוב בבני ברק הושלכו אבנים וחול שפגעו ברכבים חונים. המשטרה גילתה כי מדובר בחשודים שפרצו למקום, נבהלו מהשומר ונמלטו תוך גרימת נזק (בארץ)
השוטרים יקבלו כריכים במקום חמגשיותהשוטרים יקבלו כריכים במקום חמגשיותכיכר השבת7
ההחלטה החדשה של האוצר על הקיצוץ לשטורים מסמנת מלחמה מול המשרד לביטחון פנים. גורמים המקורבים למשטרה טוענים כי מדובר בניסיון נקמה במשטרה (חדשות)
פורץ נתפס על מעקה דירה בקומה ראשונהפורץ נתפס על מעקה דירה בקומה ראשונהכיכר השבת
תושב לוד פרץ לדירה בראשל"צ ונתפס בשעת מעשה כשהוא ניצב על מעקה הדירה. השוטרים שהגיעו למקום עצרו אותו למרות שניסה להתנגד למעצר. כתב אישום הוגש (משטרה)
פריצה לכספת - פרץ לבתי כנסת, גנב קופות צדקה ונעצרפרץ לבתי כנסת, גנב קופות צדקה ונעצרכיכר השבת
המשטרה עצרה תושב שדרות בן 28 שחשוד כי פרץ לבתי כנסת בעיר במהלך השבוע החולף, תוך שהוא מסב נזק וגונב קופות צדקה. החשוד קשר עצמו למיוחס לו ונכלא (משטרה)
השוטרים חילצו גולש שנסחף לעומק הים • צפוהשוטרים חילצו גולש שנסחף לעומק הים • צפוכיכר השבת
גולש קיט שבשל תקלה נסחף לעומק הים מול חופי תל אביב חולץ על-ידי שוטרי השיטור הימי שהעלו אותו על סירתם כשהוא במצב של תשישות והיבלו אותו לחוף מבטחים (בארץ)
אילוסטרציה - לוד: מילא אוויר בתחנת הדלק ורכבו נגנבלוד: מילא אוויר בתחנת הדלק ורכבו נגנבדניאל הרץ3
נהג שעצר בתחנת דלק כדי למלא אוויר בצמיגים ורכבו נגנב, החשוד נעצר לאחר שתמונתו עלתה במצלמות האבטחה שבתחנה. הרכב ננטש על ידי הגנב לאחר תאונה (משטרה)
תמימי בבית המשפט שבוע שעבר - ריססו בירושלים כתובת בזכות תמימי ונעצרוריססו בירושלים כתובת בזכות תמימי ונעצרודניאל הרץ3
שני חשודים, נעצרו במהלך הלילה בירושלים לאחר שתפסו 'על חם' כשהם מרססים כתובת בעברית "לשחרר את עהאד". השניים נלקחו לתחנת המשטרה והובאו לחקירה (משטרה)
443: מארבים נגד שב"חים ומעצרים • צפו443: מארבים נגד שב"חים ומעצרים • צפוכיכר השבת1
לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו - במארב בכביש 443, חשוד בהסעת 3 שוהים בלתי חוקיים כששניים מהם הוסלקו בתא המטען של הרכב הפרטי • צפו בווידאו (משטרה)
המפכ"ל אלשיך - המלצות המשטרה בתיק נתניהו - אחרי פסחהמלצות המשטרה בתיק נתניהו - אחרי פסחקובי רוזן3
גורמי אכיפה מעריכים כי המלצות המשטרה בתיק החקירה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו יוגשו רק לאחר חג הפסח. המשמעות: החלטת היועמ"ש לא לפני שנת 2020 (משטרה)
לוחמי מג"ב במשאית - כך נתפסו 2,447 פקטים של סגריות מוברחיםכך נתפסו 2,447 פקטים של סגריות מוברחיםקובי רוזן1
בשל מידע מודיעיני, לוחמי מג"ב עקבו אחרי משאית שהובילה אלפי פקטים של סיגריות מוברחים. כשעצרו את המשאית חשפו דופן כפולה מאחוריה התגלתה הסחורה, צפו (משטרה)
המטבעות שנתפסו - ערד: נחשפה מעבדה ליצור מטבעות מזויפיםערד: נחשפה מעבדה ליצור מטבעות מזויפיםקובי רוזן4
המשטרה חשפה מעבדה ליצור מטבעות מזויפים בעיר ערד. החשוד, תושב אשדוד, סיפר לחוקרים כי שנתיים הוא נערך לעבודה הזו. המשטרה תבקש להאריך את מעצרו (משטרה)
אילוסטרציה - תושב בני ברק נתפס על חם מטמין מטעןתושב בני ברק נתפס על חם מטמין מטעןקובי רוזן5
תושב בני ברק, בשנות העשרים לחייו, נתפס הלילה (חמישי) כשהטמין מטען חבלה ברכב ברחוב אחי דקר בתל אביב. בלשי משטרה שעקבו אחריו עצרו אותו והמטען נוטרל (אקטואליה)
דוד ביטן, הבוקר - לאחר כשעה וחצי: הסתיימה חקירת דוד ביטןלאחר כשעה וחצי: הסתיימה חקירת דוד ביטןקובי רוזן3
לאחר כשעה וחצי בלבד, הסתיימה חקירתו של יו"ר הקואליציה לשעבר ח"כ דוד ביטן, שהמשיך גם בחקירה זו לשמור על זכות השתיקה ולא לשתף פעולה עם חוקרי להב 433 (משטרה)
דוד ביטן יוצא מביתו, הבוקר - אחרי ההתפתחויות: ביטן נחקר בלהב 433אחרי ההתפתחויות: ביטן נחקר בלהב 433קובי רוזן1
לאחר ההתפתחויות בתיק 1803, ח"כ דוד ביטן הגיע לחקירתו החמישית במשרד לה"ב 433, במסגרת החשדות לשחיתות. לכתבים אמר בפתח ביתו: "אין לכם מה לעשות פה" (חדשות)
התחזו לבעלי עסקים וגנבו  במאות אלפי ש"חהתחזו לבעלי עסקים וגנבו במאות אלפי ש"חדניאל הרץ1
שניים התחזו לאנשי עסקים וביצעו רכישות במאות אלפי שקלים כשהם נמלטים מבלי לשלם על הסחורה. במשטרה עקבו אחר נהג ההובלה שהוביל אותם לחשודים (משטרה)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

עדכונים
כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה