מלך..  הפגנה  גד אלבז  תאונה

חדשות האוכל

גבינה כחולה עם עובש - מתי אומרים איכס על אוכל ומתי פשוט מתענגים עליו?מתי אומרים איכס על אוכל ומתי פשוט מתענגים עליו?אם נפתח את המקרר ובפינה תצוץ לה עגבניה שסובלת מקצת עובש בצדדים בתוך מספר רגעים היא תמצא את עצמה בפח האשפה, אז למה לעובש בגבינות היחס שונה?
יונתן רושפלד - השף הבכיר שנכנס בחרדים סוגר עוד מסעדהבתוך פחות משנההשף הבכיר שנכנס בחרדים סוגר עוד מסעדהאחרי שתקף את המגזר החרדי והביע צער על כך ש"כספי הולך לדוסים שלא עובדים", השף הפופולרי יונתן רושפלד סוגר מסעדה לא כשרה שפתח לפני פחות משנה. "העלויות התפעוליות הן גבוהות" נאמר בהודעתו של רושפלד (אוכל)
מנות דגים טריות. קקאו רמת החייל. - 10 דק' מבני ברק: דגים טריים על הצלחת כל יוםחוה"מ סוכות10 דק' מבני ברק: דגים טריים על הצלחת כל יוםמחפשים מקום לכל המשפחה? מנות דגים טריות בכשרות מהדרין? הסוכה של מסעדת קקאו בתל אביב, רמת החייל מחכה לכם. אם אתם בעניין של איכות וטעם, כדאי לכם לקפוץ לבקר. והמחירים? שווים לכל נפש (אוכל, שיווקי)
קארה כבש. ממנות הדגל של מסעדת שאלוט.  - מסעדת שאלוט - מטבח יהודי קווקזי ים תיכוני למהדריןמסעדת שאלוט - מטבח יהודי קווקזי ים תיכוני למהדריןבין מנות הדגל של המסעדה ניתן למצוא את הבצקים הממולאים בשר כבש או ירקות הצ'ודו, צ'יבוריקי, בילאשי וקורזה עשויים בעבודת יד ומנות בשרים מובחרים בגריל ובקדירה: צלעות כבש שמנות ועסיסיות ומנות אנטריקוט מעולות במבחר רטבים מסורתיים המוגשים לצד המנות (מסעדות, שיווקי)
קפה אל מול הנוף. גרג גוש עציון.  - בדרך למערת המכפלה: תעצרו בקפה גרג גוש עציוןחוגגים סוכותבדרך למערת המכפלה: תעצרו בקפה גרג גוש עציוןבקניון מרכז הרים החדש בצומת הגוש, אל מול נוף ההרים המפעים, תמצאו פינת חמד של רשת קפה גרג. בחוה"מ סוכות, לא משנה אם אתם בדרך לירושלים, קרית ארבע או בית"ר עלית - תקפצו עם המשפחה לסוכה הענקית שמחכה לכם (אוכל, שיווקי)
ה'אפוגטו'. - המוצר החדש שילווה אתכם מהיום בכבישיםהמוצר החדש שילווה אתכם מהיום בכבישיםגלידות נסטלה פיתחו מוצר ייחודי שיימכר באופן בלעדי בכשרות בד"צ העדה החרדית עבור רשת החנויות Yellow שבתחנות דלק 'פז. פיתוח ייחודי של גלידת שמנת תאפשר בחנויות הרשת הכנה של גלידה עם שוט אספרסו מרענן ומעורר במיוחד (אוכל, שיווקי)
טוב, זה רק נראה מסובך - לא תאמינו כמה קל להכין את העוגות האלהבאנו לעזורלא תאמינו כמה קל להכין את העוגות האלהעם טריק אחד גאוני במיוחד שיגרום לכם לתהות איך לא חשבתם על זה קודם. צפו בסרטון המהפנט (באנו לעזור, אוכל)
זודלס קר. פסטה בריאה יותר - ובכן, אין צורך בספירלייזר כדי להפוך ירקות לפסטהבאנו לעזורובכן, אין צורך בספירלייזר כדי להפוך ירקות לפסטהגם אתם רוצים "פסטה" מירקות, עשירה בסיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים? יש לנו חדשות טובות בשבילכם (אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים