יניב בן..  מנחה  גרוס  ויזניץ

חדשות האוכל

המזל לא משחק להם... - מה יהיה על הסושי: הסלמון בסכנת הכחדה ממשיתמזל דגים?מה יהיה על הסושי: הסלמון בסכנת הכחדה ממשיתבשורה לא טובה עבור חובבי הסושי שביניכם: סכנת הכחדה המאיימת על דגי הסלמון כתוצאה מהתפשטות של טפיל הידוע בשם 'כינת הים', הביאה לעליית מחירים משמעותית שסופה לא ידוע (חדשות אוכל)
החתיכות הצהובות זה אננס. הייתם טועמים? - הייתם שמים אננס כתוספת על הפיצה שלכם?חדשות האוכלהייתם שמים אננס כתוספת על הפיצה שלכם?עוד טרם טעמנו את השילוב המסקרן הזה שפחות נפוץ בארץ, אבל אם תשאלו את נשיא איסלנד, למשל, תוספת של פרוסות אננס על פיצה זה פשע של ממש (חדשות האוכל, בעולם)
המטבעות והמרק - קנתה מרק עדשים וקיבלה מרק מטבעותקנתה מרק עדשים וקיבלה מרק מטבעותהלקוחה ההמומה גילתה בתחתית המרק שרכשה ב-23 ש"ח שני מטבעות של חמישה שקלים, "התמלאתי גועל", סיפרה. מהמסעדה נמסר כי יחקרו את הנושא וישמחו לפצותה (אוכל)
מסעדת ל'אנטריקוט - איך תגיבו אם מסעדה תפנק בקינוח כי "הגעתם מרחוק"?המלצה למהדריןאיך תגיבו אם מסעדה תפנק בקינוח כי "הגעתם מרחוק"?ירדנו מירושלים לתל אביב ביום חמישי עמוס וגילינו מסעדת מהדרין שהפתיעה עם שירות יוצא דופן שבואו נודה על האמת, הסועד החרדי ממש לא רגיל אליו (ביקורת מסעדות, אוכל)
המנה המקורית באתר המסעדה. בהמשך הכתבה: איך היא הוגשה לנו - דגים טעימים, שירות מגעיל: החוויה שלי ב"פסקדוס"ביקורת מסעדהדגים טעימים, שירות מגעיל: החוויה שלי ב"פסקדוס"כתב "כיכר השבת" ביקר במסעדת הדגים הירושלמית 'פסקדוס' ליד התחנה המרכזית, נהנה מהדגים העשויים היטב, אך חווה חוויית שירות שתרחיק אותו מהמסעדה לנצח (חדשות האוכל)
כיכר אוכל