גד אלבז  נתנאל ישראל  עמירן דביר  דספזלטוב

חדשות האוכל

הרב אפרתי במפעל החדש של חסלט.  - הרב אפרתי במפעל החדש של עלי קטיף - חסלטהרב אפרתי במפעל החדש של עלי קטיף - חסלטמשתתפי הסיור בראשות הרב יוסף אפרתי הביעו התפעלות מהיקף וגודל ההשקעה והפתרונות החדשניים להביא ירק נקי מחרקים בכשרות מהודרת ללא פשרות. חסלט כחלוצת הענף מתחילתו ממשיכה להוביל את מהפיכת הירקות הבריאים ללא תולעים ובטכנולוגיות חדשניות (אוכל, שיווקי)
מסעדת רודריגז. - כשנהנים ברודריגז – החופש הגדול עובר 'אקספרס'כשנהנים ברודריגז – החופש הגדול עובר 'אקספרס'את רודריגז - המסעדה הבשרית המצויינת בהר חוצבים, כולם מכירים. כעת ניתן לקפוץ עם כל המשפחה וליהנות גם ממנות איכותיות המוכנות במקום, בשירות ומחירים של 'אקספרס', או להזמין משלוחים של מנות אקספרס במחירים זולים אך בטעמים המופלאים של רודריגז - עד הבית (אוכל, שיווקי)
הוד לבן. - הוד לבן במבצע ענק: כך תזכו בעשרות מוצרי חשמלקיץ מחשמלהוד לבן במבצע ענק: כך תזכו בעשרות מוצרי חשמל
קארה כבש. ממנות הדגל של מסעדת שאלוט.  - מסעדת שאלוט - מטבח יהודי קווקזי ים תיכוני למהדריןמסעדת שאלוט - מטבח יהודי קווקזי ים תיכוני למהדריןבין מנות הדגל של המסעדה ניתן למצוא את הבצקים הממולאים בשר כבש או ירקות הצ'ודו, צ'יבוריקי, בילאשי וקורזה עשויים בעבודת יד ומנות בשרים מובחרים בגריל ובקדירה: צלעות כבש שמנות ועסיסיות ומנות אנטריקוט מעולות במבחר רטבים מסורתיים המוגשים לצד המנות (מסעדות, שיווקי)
אז למה אנחנו עדיין אוכלים פיצה בגאולה? - תשע"ז ואנחנו עדיין אוכלים פיצה בגאולה. למה?היינו שםתשע"ז ואנחנו עדיין אוכלים פיצה בגאולה. למה?טאבון ענק, עיצוב מזמין ורך ומנות נדיבות. קפצנו ל"נחמן" החדשה וחזרנו עם 2 מסקנות: יש פיצה מהדרין מעולה בירושלים - ולא, לא בגאולה, ולעולם אל תלכו לשם לבד
16 יחידות מניי מילקי. - מיני מילקי במארז משפחתי כדי שיספיק לכולםמיני מילקי במארז משפחתי כדי שיספיק לכולםבשטראוס החליטו לדאוג שהמילקי יספיק לכולם ויצאו עם מארז משפחתי של 16 יחידות מיני מילקי. כדי שיהיה מספיק לכולם. בכשרות בד"ץ מהדרין הרב רובין (אוכל, שיווקי)
פילה דניס, קרם גזר, אפונה ועדשים שחורות - 3 מסעדות לארוחה זוגית שווה בט"ו באבהמומלצים3 מסעדות לארוחה זוגית שווה בט"ו באבתירוץ נהדר לערב זוגי טעים עם ארוחות ספיישל לט"ו באב (אוכל)
פבלובה עם קצפת ופירות - 4 קינוחים שאפשר להכין עם שאריות חלבוניםבאנו לעזור4 קינוחים שאפשר להכין עם שאריות חלבוניםאם הכנתם לאחרונה מיונז, גלידה או מוס שוקולד בבית, ייתכן שנותרתם עם חלבונים מיותרים. כך תנצלו אותם לקינוחים נהדרים (מתכונים, אוכל)
תפריט מנצח לצום קל - התפריט שיעזור לכם לעבור את הצום בקלותלפני ואחריהתפריט שיעזור לכם לעבור את הצום בקלותמה אוכלים לפני ואחרי הצום, במקרה ומשיח יתעכב חלילה? הנה תפריט מנצח מהסעודה המפסקת, דרך הטעימה הראשונה בצאת הצום ועד לארוחה שאחרי (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים