ווקאלי  מלך..  משגיח  וואקלי

חדשות האוכל

אחסון נכון וחכם של ירקות ופירות - צפו: כך תגרמו לבצל הירוק לגדול מעצמובאנו לעזורצפו: כך תגרמו לבצל הירוק לגדול מעצמואוקיי, יתכן שתצטרכו להחליף אותו מדי פעם, אבל הטיפ הזה יחסוך לכם לא מעט. וגם: היכן צריך לאחסן העגבניות ומה אסור לעשות בשום אופן לבננות? (מדריך, אוכל)
גלידה שחורה. למה? - סיוט שהתגשם? כולם מצטלמים עם גלידה שחורהחדשות האוכלסיוט שהתגשם? כולם מצטלמים עם גלידה שחורהנתחיל מהסוף: זה לא פינוק קיצי למפלצות - זו גלידה אכילה לגמרי ויש הטוענים שהיא גם טעימה לא פחות. אז מה גורם לה להיצבע שחור? רמז: לא צבע מאכל - רחוק משם (אוכל)
המרכיב שיקפיץ גם את הפסטה הבנלית ביותר - המרכיב הסודי שיקפיץ את הפסטה שלכםבאנו לעזורהמרכיב הסודי שיקפיץ את הפסטה שלכםיש לו אפקט כמו למלח שמרים גבוה כמעט כל מנה, ובעיקר מנות פסטה שגרתיות, מינוס כל הסודיום המיותר שנמצא במלח. באנו לעזור (מדריך, אוכל)
אז למה אנחנו עדיין אוכלים פיצה בגאולה? - תשע"ז ואנחנו עדיין אוכלים פיצה בגאולה. למה?היינו שםתשע"ז ואנחנו עדיין אוכלים פיצה בגאולה. למה?טאבון ענק, עיצוב מזמין ורך ומנות נדיבות. קפצנו ל"נחמן" החדשה וחזרנו עם 2 מסקנות: יש פיצה מהדרין מעולה בירושלים - ולא, לא בגאולה, ולעולם אל תלכו לשם לבד
המטבעות והמרק - קנתה מרק עדשים וקיבלה מרק מטבעותקנתה מרק עדשים וקיבלה מרק מטבעותהלקוחה ההמומה גילתה בתחתית המרק שרכשה ב-23 ש"ח שני מטבעות של חמישה שקלים, "התמלאתי גועל", סיפרה. מהמסעדה נמסר כי יחקרו את הנושא וישמחו לפצותה (אוכל)
כיכר אוכל