הרב מוצפי  אורן חזן  מנחם טוקר  אלעד

חדשות האוכל

משדרג קינוחים כבר למעלה מ-50 שנה - מגוון קינוחים עשירים לשבועות עם שמרלינג'סחדשות האוכלמגוון קינוחים עשירים לשבועות עם שמרלינג'סכי אתם יכולים להשתמש בשוקולד, ואתם יכולים להשתמש ב~שוקולד של שמרלינג'ס~ שיקפיץ בכמה רמות את התוצאה הסופית ויהפוך אותה למרשימה וחגיגית הרבה יותר (חדשות האוכל, שיווקי)
שרדונה מסדרת SPECIAL RESERVE - ספיישל רזרב: שרדונה ארומתי לשולחן החגחדשות האוכלספיישל רזרב: שרדונה ארומתי לשולחן החגיקבי ברקן משיקים יין לבן 'שרדונה' מסדרת האיכות SPECIAL RESERVE, בציר 2016. יין ארומתי ועוצמתי שישתלב נהדר בשולחן חג השבועות שלכם (חדשות האוכל)
פיוז טי משיק סדרת משקאות חדשה. - פיוז טי משיק סדרת משקאות חדשה:  פיוז טי Herbal"רעננות מושלמת"פיוז טי משיק סדרת משקאות חדשה: פיוז טי Herbal'קוקה-קולה ישראל' משיקה סדרה חדשה של משקאות פיוז טי במתיקות מעודנת ובטעמי פירות עם צמחי תבלין מרעננים במיוחד - מנגו-קמומיל ואגס-מרווה, בהשגחת הרב לנדא. שלי שמיר-קינן, סמנכ"ל השיווק של 'קוקה-קולה', על הסדרה חדשה המושקת בימים אלו (אוכל, שיווקי)
אז למה אנחנו עדיין אוכלים פיצה בגאולה? - תשע"ז ואנחנו עדיין אוכלים פיצה בגאולה. למה?היינו שםתשע"ז ואנחנו עדיין אוכלים פיצה בגאולה. למה?טאבון ענק, עיצוב מזמין ורך ומנות נדיבות. קפצנו ל"נחמן" החדשה וחזרנו עם 2 מסקנות: יש פיצה מהדרין מעולה בירושלים - ולא, לא בגאולה, ולעולם אל תלכו לשם לבד
המטבעות והמרק - קנתה מרק עדשים וקיבלה מרק מטבעותקנתה מרק עדשים וקיבלה מרק מטבעותהלקוחה ההמומה גילתה בתחתית המרק שרכשה ב-23 ש"ח שני מטבעות של חמישה שקלים, "התמלאתי גועל", סיפרה. מהמסעדה נמסר כי יחקרו את הנושא וישמחו לפצותה (אוכל)
כיכר אוכל