ווקאלי  מלכי..  וואקלי  טראמפ
כוח של שתיקה. גדוד נצח יהודה.  - כוח של שתיקה: החיילים החרדים עמדו בצפירהכוח של שתיקה: החיילים החרדים עמדו בצפירה
כ"ח בניסן תשעז | 24.04.17
הטקס החל בהורדת הדגל לחצי התורן ובצפירה אשר לפניה הסביר לחיילים רב הגדוד סרן הרב שאול עבדיאל, שאין איסור הלכתי של חוקות הגויים בעמידה בצפירה (חרדים במדים, שיווקי)
"אבא הוא אבא גם כשנותן סוכריות וגם שנותן מכות""אבא הוא אבא גם כשנותן סוכריות וגם שנותן מכות"kikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון6
בעדות מרגשת סיפר הרב סיני אדלר לחיילי גדוד נצח יהודה את קורותיו באושוויץ. הרב שהתרגש לפגוש חיילים חרדים המשלבים שירות צבאי עם אורח חיים חרדי דיבר עם החיילים על האמונה וחיזקם (חרדים במדים, שיווקי)
אילוסטרציה - מפתיע: עליה בשיעור קציני צה"ל החרדיםמפתיע: עליה בשיעור קציני צה"ל החרדיםאלי רוטמן55
שנת 2017 מבשרת על שילוב חרדים מוגבר בצבא: יותר ממאה קצינים חרדים מפקדים כיום על אלפי חיילים בצה"ל - נתון שמשקף זינוק דרמטי למרות מחאת הקיצונים (אקטואליה)
אילוסטרציה - מה תפקידו של רב צבאי בגדוד חרדי? ראיון חגמה תפקידו של רב צבאי בגדוד חרדי? ראיון חגkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון5
ראיון חג עם רב גדוד נצח סרן שאול עבדיאל • איך מתמודדים עם כשרות ומנהגים רבים סביב שולחן סדר אחד ומה הוא תפקידו של רב צבאי בגדוד חרדי (חרדים במדים)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבה - בוגרי הנח"ל נאבקים למען החיילים החרדיםבוגרי הנח"ל נאבקים למען החיילים החרדיםkikar.co.il בשיתוף משרד הבטחון3
כמה בוגרי הנח"ל החרדי הרימו את הכפפה והם מנסים בימים אלו לגייס כחצי מיליון שקל עבור הוספת דירה רביעית לחיילים חרדים בודדים שהצבא לא מכיר בהם ככאלה (חרדים במדים)
מיוחד: ההכשרה לפסח הכי גדולה בישראלמיוחד: ההכשרה לפסח הכי גדולה בישראלמשה פריגן2
מבצע ההכשרה לפסח של צה"ל, הוא הגדול ביותר בישראל, והושלם השבוע בהצלחה. משה פריגן שוחח עם אלוף משנה הרב חגי ולוסקי על האתגרים, החידושים ודקדוקי ההלכה במבצע ההכשרה (חדשות)
הגיבוש עבר בהצלחה. צילום: יחצ - הלוחמים החרדים בצנחנים: הגיבוש עבר בהצלחההלוחמים החרדים בצנחנים: הגיבוש עבר בהצלחהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון11
מחזור ב' של פלוגת חץ בחטיבת הצנחנים עבר בהצלחה את ימי ההכנה לגיבוש לקראת הגיוס אשר התקיים ביישוב ניצן: "מציינים בחיוב ובסיפוק את רמתם הגבוהה של המתגבשים" (חרדים במדים, שיווקי)
חייל חרדי. אילוסטרציה - מחר ימונה ראש מנהלת החרדים בצה"למחר ימונה ראש מנהלת החרדים בצה"לכיכר השבת16
התפקיד הרגיש של ראש הרשות צפוי ככל הנראה להימסר מחר לידי אחד מהשניים המתמודדים עליו: רס"ן יעקב ראשי ורס"ן אמיר וקנין - שמות מוכרים בתקופה האחרונה (חרדים)
"חיילים, תאהבו את מי שזורק עליכם אבנים""חיילים, תאהבו את מי שזורק עליכם אבנים"כיכר השבת21
מאות חיילים חרדים השתתפו ביום עיון לקראת חג הפסח. הרב הצבאי הראשי: "כשזורקים אבנים - תשנאו את האבנים, לא את מי שזרק. תאהבו אותו. בסוף הוא יאהב אתכם". תיעוד (בארץ)
"המוחים נגדנו מבטלים תורה". אילוסטרציה - מפקד הגדוד החרדי: המוחים נגדנו מבטלים תורהמפקד הגדוד החרדי: המוחים נגדנו מבטלים תורהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון15
אחרי קרוב לשמונה שנים, ובזכות ההצלחות המבצעיות והרצון לתרום, עומד גדוד "נצח ישראל" לקבל מעמד של גדוד חוד באוגדת איו"ש. אהרון הינמן, המפקד החדש של גדוד "נצח ישראל", בראיון ראשון ובלעדי לכיכר השבת (חרדים במדים, שיווקי)
הגדוד החרדי חוגג במבצע עוצמתי. צילום: יחצ - נצח יהודה ח"י: הגדוד החרדי חוגג במבצע עוצמתינצח יהודה ח"י: הגדוד החרדי חוגג במבצע עוצמתיkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון20
הגדוד בן השמונה עשרה חגג יום הולדת בתרגיל גדודי יוצא דופן בעוצמתו. בתרגיל הוכיחו חיילי הגדוד רמה מבצעית יוצאת דופן לצד הקפדה יתרה על תפילות ושיעורי תורה (חרדים במדים, שיווקי)
סרטון ההשבעה לפלוגת החרדים בגבעתי. - צפו בטקס ההשבעה של פלוגת החרדים בגבעתיצפו בטקס ההשבעה של פלוגת החרדים בגבעתיkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון16
אל מול בני המשפחה וחברים, החיילים הלוחמים מפלוגת תומר בגבעתי צעקו "אני מצהיר" בטקס מרגש ומיוחד. צפו בסרטון (חרדים במדים, שיווקי)
החיילם בצמ"ה. חדר אוכל נפרד וכשרות מהדרין. - מטוסי חיל האוויר שתלויים בחיילים החרדיםמטוסי חיל האוויר שתלויים בחיילים החרדיםkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון16
מבט לפלוגות הצמ"ה (ציוד מכני הנדסי) בחיל האויר. הבונוס למצטרפים רשיונות נהיגה על כל צמ"ה (שופל, מכבש ומפלסות), טרקטור ומשאית עד שתים עשרה טון (חרדים במדים, שיווקי)
גדנ"ע נצח יהודה - מחזור ב' - נשלמות ההכנות לשבוע הכרות עם השירות הצבאינשלמות ההכנות לשבוע הכרות עם השירות הצבאיkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון12
ביוזמת משרד הבטחון, אגף ביטחוני חברתי, תערך תכנית גדנ"ע בת ארבעה ימים ברמת הגולן: אימונים צבאיים, מפגשים עם רבנים והיכרות עם עולם התוכן הצבאי. במשרד הבטחון מדגישים כי הבאים לגדנ"ע לא מחוייבים לוותר על מעמד בן הישיבה (חרדים במדים, שיווקי)
תיעוד: הגדוד החרדי הראשון חגג 18 שנהתיעוד: הגדוד החרדי הראשון חגג 18 שנהכיכר השבת4
באירוע שנערך בהשתתפות הרב הצבאי הראשי, תא"ל אייל קרים, מפקד פיקוד המרכז, אלוף רוני נומה, ובוגרי הגדוד ולוחמיו, חגג הגדוד החרדי הראשון "נצח יהודה" 18 שנים להיווסדו (צבא)
במקום "אני נשבע": החיילים החרדים בגבעתי צעקו "אני מצהיר"במקום "אני נשבע": החיילים החרדים בגבעתי צעקו "אני מצהיר"כיכר השבת11
הערב (חמישי) התקיים בלטרון טקס ההשבעה של חטיבת גבעתי. בניגוד לשאר הלוחמים בחטיבה, שצעקו "אני נשבע", הלוחמים החרדים מפלוגת תומר צעקו "אני מצהיר" (חרדים)
בצל ההגנות: הפלוגה החרדית בצנחנים. אילוסטרציה - למרות הכל: השבעת הצנחנים החרדים בכותללמרות הכל: השבעת הצנחנים החרדים בכותלkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון17
בצל סערת הפגנות, הושבעה הפלוגה החרדית בחטיבת הצנחנים בטקס מרגש שנערך ברחבת הכותל המערבי. בכיר במשרד הביטחון לכיכר השבת: צה"ל מופתע לטובה מאיכותם הגבוהה של חיילי הפלוגה החדש והתמודדותם עם סערת הגיוס (חרדים במדים, שיווקי)
מתחזקת מגמת הגיוס של צעירים לקרבי. אילוסטרציה - מתחזקת מגמת הגיוס של צעירים חרדים לקרבימתחזקת מגמת הגיוס של צעירים חרדים לקרביkikar.co.il בשיתוף ארגון שחר22
בצל האיומים וההתקפות על חיילים חרדים, מתברר שמגמת הגיוס לפלוגות החרדיות מתחזקת. הפלוגות מתגלות כהצלחה גדולה ונהנות בחסות ארגון שח"ר לליווי שוטף הכולל אירועים חברתיים, תפילות במניין ושיעורי תורה (במדים, שיווקי)
40 החרדים הראשונים בצנחנים הושבעו בכותל40 החרדים הראשונים בצנחנים הושבעו בכותלכיכר השבת78
השבעתה של הפלוגה החרדית הראשונה בצנחנים התקיימה אמש (ה') בכותל המערבי בירושלים בהשתתפות בני משפחה ורבני 'נצח יהודה' שמלווים את החיילים (חרדים במדים)
מרגש: החייל  החרדי הבודד יגשים חלום • צפומרגש: החייל החרדי הבודד יגשים חלום • צפויאיר טוקר16
חייל חרדי בודד חלם לשרת כחייל קרבי אך המספר במשקפיים מנע ממנו להגשים את חלומו. עמותה שמסייעת לחיילים חרדים בודדים התגייסה והחייל עבר ניתוח לייזר - בחינם (מעניין)
צפו בהצצה לגיבוש של המתגייסים החרדיםצפו בהצצה לגיבוש של המתגייסים החרדיםמשה פריגן98
60 צעירים, חלקם בחולצות ישיבתיות, החלו היום סדנת גיבוש לחטיבת הצנחנים. כתב "כיכר השבת" התלווה אל הצעירים ביום הראשון ושמע מהם על התהליך שעומד בפניהם (חדשות)
"בשם ה'ביחד' המסורת שלכם נפגעת? תתלוננו""בשם ה'ביחד' המסורת שלכם נפגעת? תתלוננו"כיכר השבת6
"כשבשם ה'ביחד' המסורת שלכם נפגעת - אתם בבעיה", כך מכריז סרטון חדש שעלה לרשת ופונה לחיילים חרדים ושומרי מצוות שנתקלו בבעיות בצבא - להתלונן. צפו בווידאו (חרדים במדים)
כנס חרדים בצנחנים - חרדים מהצנחנים החרדים / אריאלה פישרחרדים מהצנחנים החרדים / אריאלה פישראריאלה פישר21
אולי לא שמתם לב, אבל משהו השתנה פה בשנים האחרונות. לא רק בתחום המדיה והטכנולוגיה. גם בתחום החברתי חל שינוי במודעות בצורך להיות חלק מהחברה לתת ולקבל. פלוגת הצנחנים החרדית היא רק חלק מתהליך השינוי שהציבור החרדי חווה
נועם טובול - הלוחם החרדי שלחם במחבל בידיים חשופותהלוחם החרדי שלחם במחבל בידיים חשופותכיכר השבת10
סמל נועם טובול, לוחם בגדוד החרדי "נצח יהודה", זינק לעבר מחבל, לחם בו בידיים חשופות, והציל את חיי חברו. הערב הוא קיבל תעודת הערכה: "התנהגותו צנועה ומקצועית" (חדשות)
פרסום ראשון: "סיירת רבנות" הוקמה בפיקוד דרוםפרסום ראשון: "סיירת רבנות" הוקמה בפיקוד דרוםישראל כהן24
רב פיקוד דרום הקים סיירת חדשה שמונה עשרה חיילים חרדים שמטרלים בין המוצבים, עורכים בדיקות כשרות ודואגים לצרכיהם הדתיים של החיילים שומרי המצוות (חדשות, חרדים)
מיומנו של חייל חרדי:  "נפלת, אתה רוצה שגם אחרים יפלו?"מיומנו של חייל חרדי: "נפלת, אתה רוצה שגם אחרים יפלו?"כיכר השבת42
חייל חרדי שנכנס לסופר מרקט בבני ברק, שכה לעקיצות מאברך חרדי שהטיח בו ביקורת בגלל שהסתובב במדים: "למה אתה מכשיל אחרים? לא מספיק שאתה נפלת, אתה רוצה שגם אחרים יפלו?" (חדשות)

חרדים בצה"ל

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים