ליפא  בני פרידמן  גד אלבז  חדשות
מתוך גיבוש הכנה "נצח יהודה". - צפו: גיבוש הכנה קרבי לחיילי "נצח יהודה"צפו: גיבוש הכנה קרבי לחיילי "נצח יהודה"
ב' בכסלו תשעח | 20.11.17
חיילי "נצח יהודה" בסרטון קרבי במיוחד בגיבוש הכנה לקראת השירות הצבאי. הגדוד מלווה באופן צמוד על ידי רבני "נצח יהודה" ונותן מסגרת דתית למעוניינים בגיוס לצה"ל (חרדים במדים, שיווקי)
הרב הצבאי הראשי ערך ביקור בכפר חב"דהרב הצבאי הראשי ערך ביקור בכפר חב"דכיכר השבת2
הרב אייל קרים ערך ביקור מיוחד בכפר חב"ד והיה אורחו של יו"ר הוועד הרב רבינוביץ'. הרב קרים פגש את עסקני הכפר וביקר בישיבת 'תומכי תמימים' שם נשא שיחה (חרדים במדים)
חרדים בצנחנים. - חרדים בצנחנים: הביקוש לגיוס לחטיבה עולהחרדים בצנחנים: הביקוש לגיוס לחטיבה עולהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון האגף הביטחוני-חברתי16
הפלוגה שהוקמה לפני שנתיים זוכה להצלחה גדולה ולביקוש לחטיבה היוקרתית. במשרד הביטחון, האגף הבטחוני-חברתי, נערכים למחזורי הגיוס במסלול החרדי הנפרד (חרדים במדים, שיווקי)
צפו: מסע ההתעוררות של חיילי 'נצח יהודה'צפו: מסע ההתעוררות של חיילי 'נצח יהודה'כיכר השבת37
חיילי הגדוד החרדי "נצח יהודה" יצאו ביום חמישי האחרון למסע התעוררות בירושלים לכבוד חודש אלול, שהחל בכותל המערבי והסתיים בטקס סליחות ועצרת התעוררות (בארץ)
חרדים בגבעתי. - חרדים בגבעתי: מורשת קרב ושיעורי תורהחרדים בגבעתי: מורשת קרב ושיעורי תורהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון8
מסלולי הגיוס החרדי מציעים מגוון אפשרויות, ביניהן חטיבת גבעתי לה מורשת קרב היסטורית ומפוארת. עם ליווי רבני צמוד וארוחות למהדרין, שומרים החיילים על אורח חיים חרדי עם כומתה סגולה (חרדים במדים, שיווקי)
הצנחנים החרדים הושבעו ברחבת הכותלהצנחנים החרדים הושבעו ברחבת הכותלkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון19
בטקס מרגש שמתקיים בשנת היובל לשחרור ירושלים, הושבעו החיילים החרדים של נצח יהודה במסלול הגיוס הייחודי שמלווה על ידי רבנים. במשרד הביטחון נערכים לקראת מחזור הגיוס השלישי בחודש אוגוסט (חרדים, שיווקי)
הלוחמים הנרגשים - הלוחמים מנצח יהודה הוכשרו - וזכו בכומתההלוחמים מנצח יהודה הוכשרו - וזכו בכומתהאלי רוטמן20
"אני בטוח שתעמדו במשימתכם זו מתוך תחושת שליחות ואמונה בצדקת הדרך", אמר מפקד הגדוד ללוחמים הדתיים והחרדים שקיבלו היום את הכומתה המנומרת (חרדים במדים)
גיבורי מלחמת ששת הימים הונצחו בסרטי אנימציה. צפוגיבורי מלחמת ששת הימים הונצחו בסרטי אנימציה. צפוכיכר השבת14
50 שנה לאחר מלחמת ששת הימים, ביחידת ההסרטה של חיל החינוך של צה"ל הפיקו שישה סרטוני אנימציה מושקעים המספרים את סיפורם של שישה גיבורים מהמלחמה (בארץ)
חיילי נצח יהודה זוכרים את הנופלים - חיילי נצח יהודה זוכרים את הנופליםחיילי נצח יהודה זוכרים את הנופליםkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון3
אמש לעת ערב התקיים בגדוד נצח יהודה טקס לזכר חללי מערכות ישראל. בטקס צבאי מלא הורד הדגל לחצי התורן ונישאו דברים מפי מפקדי הגדוד ובני המשפחות השכולות (חרדים במדים, שיווקי)
לובשים בגאון את מדי הצבא. אילוסטרציה - החיילים החרדים זוכרים - לובשים בגאון את מדי הצבאהחיילים החרדים זוכרים - לובשים בגאון את מדי הצבאkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון5
בחיל האוויר התכנסו מאות חיילי שח"ר כחול לאמירת תהילים ומשניות לצד תכנית אמנותית ווקאלית והרצאה מאב שכול: "הוכחה לנצחון על אויבנו היא שאנו החרדים כאן בגאון לובשים את מדי צה"ל" (חרדים במדים, שיווקי)
מרן הרב עובדיה: כשרואים חייל צריך לנשק אותו - מרן הרב עובדיה: כשרואים חייל צריך לנשק אותומרן הרב עובדיה: כשרואים חייל צריך לנשק אותוkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון28
מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בהשקפתו על היחס לחיילים: "עושים מלאכת שמיים, שומרים על ישראל בזכותם אנחנו לומדים תורה. אם לא היו שומרים עלינו החיילים מה היינו עושים?" צפו בסרטון (חרדים במדים, שיווקי)
כוח של שתיקה. גדוד נצח יהודה.  - כוח של שתיקה: החיילים החרדים עמדו בצפירהכוח של שתיקה: החיילים החרדים עמדו בצפירהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון26
הטקס החל בהורדת הדגל לחצי התורן ובצפירה אשר לפניה הסביר לחיילים רב הגדוד סרן הרב שאול עבדיאל, שאין איסור הלכתי של חוקות הגויים בעמידה בצפירה (חרדים במדים, שיווקי)
"אבא הוא אבא גם כשנותן סוכריות וגם שנותן מכות""אבא הוא אבא גם כשנותן סוכריות וגם שנותן מכות"kikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון7
בעדות מרגשת סיפר הרב סיני אדלר לחיילי גדוד נצח יהודה את קורותיו באושוויץ. הרב שהתרגש לפגוש חיילים חרדים המשלבים שירות צבאי עם אורח חיים חרדי דיבר עם החיילים על האמונה וחיזקם (חרדים במדים, שיווקי)
אילוסטרציה - מפתיע: עליה בשיעור קציני צה"ל החרדיםמפתיע: עליה בשיעור קציני צה"ל החרדיםאלי רוטמן60
שנת 2017 מבשרת על שילוב חרדים מוגבר בצבא: יותר ממאה קצינים חרדים מפקדים כיום על אלפי חיילים בצה"ל - נתון שמשקף זינוק דרמטי למרות מחאת הקיצונים (אקטואליה)
אילוסטרציה - מה תפקידו של רב צבאי בגדוד חרדי? ראיון חגמה תפקידו של רב צבאי בגדוד חרדי? ראיון חגkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון5
ראיון חג עם רב גדוד נצח סרן שאול עבדיאל • איך מתמודדים עם כשרות ומנהגים רבים סביב שולחן סדר אחד ומה הוא תפקידו של רב צבאי בגדוד חרדי (חרדים במדים)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבה - בוגרי הנח"ל נאבקים למען החיילים החרדיםבוגרי הנח"ל נאבקים למען החיילים החרדיםkikar.co.il בשיתוף משרד הבטחון4
כמה בוגרי הנח"ל החרדי הרימו את הכפפה והם מנסים בימים אלו לגייס כחצי מיליון שקל עבור הוספת דירה רביעית לחיילים חרדים בודדים שהצבא לא מכיר בהם ככאלה (חרדים במדים)
מיוחד: ההכשרה לפסח הכי גדולה בישראלמיוחד: ההכשרה לפסח הכי גדולה בישראלמשה פריגן2
מבצע ההכשרה לפסח של צה"ל, הוא הגדול ביותר בישראל, והושלם השבוע בהצלחה. משה פריגן שוחח עם אלוף משנה הרב חגי ולוסקי על האתגרים, החידושים ודקדוקי ההלכה במבצע ההכשרה (חדשות)
הגיבוש עבר בהצלחה. צילום: יחצ - הלוחמים החרדים בצנחנים: הגיבוש עבר בהצלחההלוחמים החרדים בצנחנים: הגיבוש עבר בהצלחהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון12
מחזור ב' של פלוגת חץ בחטיבת הצנחנים עבר בהצלחה את ימי ההכנה לגיבוש לקראת הגיוס אשר התקיים ביישוב ניצן: "מציינים בחיוב ובסיפוק את רמתם הגבוהה של המתגבשים" (חרדים במדים, שיווקי)
חייל חרדי. אילוסטרציה - מחר ימונה ראש מנהלת החרדים בצה"למחר ימונה ראש מנהלת החרדים בצה"לכיכר השבת16
התפקיד הרגיש של ראש הרשות צפוי ככל הנראה להימסר מחר לידי אחד מהשניים המתמודדים עליו: רס"ן יעקב ראשי ורס"ן אמיר וקנין - שמות מוכרים בתקופה האחרונה (חרדים)
"חיילים, תאהבו את מי שזורק עליכם אבנים""חיילים, תאהבו את מי שזורק עליכם אבנים"כיכר השבת22
מאות חיילים חרדים השתתפו ביום עיון לקראת חג הפסח. הרב הצבאי הראשי: "כשזורקים אבנים - תשנאו את האבנים, לא את מי שזרק. תאהבו אותו. בסוף הוא יאהב אתכם". תיעוד (בארץ)
"המוחים נגדנו מבטלים תורה". אילוסטרציה - מפקד הגדוד החרדי: המוחים נגדנו מבטלים תורהמפקד הגדוד החרדי: המוחים נגדנו מבטלים תורהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון15
אחרי קרוב לשמונה שנים, ובזכות ההצלחות המבצעיות והרצון לתרום, עומד גדוד "נצח ישראל" לקבל מעמד של גדוד חוד באוגדת איו"ש. אהרון הינמן, המפקד החדש של גדוד "נצח ישראל", בראיון ראשון ובלעדי לכיכר השבת (חרדים במדים, שיווקי)
הגדוד החרדי חוגג במבצע עוצמתי. צילום: יחצ - נצח יהודה ח"י: הגדוד החרדי חוגג במבצע עוצמתינצח יהודה ח"י: הגדוד החרדי חוגג במבצע עוצמתיkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון20
הגדוד בן השמונה עשרה חגג יום הולדת בתרגיל גדודי יוצא דופן בעוצמתו. בתרגיל הוכיחו חיילי הגדוד רמה מבצעית יוצאת דופן לצד הקפדה יתרה על תפילות ושיעורי תורה (חרדים במדים, שיווקי)
סרטון ההשבעה לפלוגת החרדים בגבעתי. - צפו בטקס ההשבעה של פלוגת החרדים בגבעתיצפו בטקס ההשבעה של פלוגת החרדים בגבעתיkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון16
אל מול בני המשפחה וחברים, החיילים הלוחמים מפלוגת תומר בגבעתי צעקו "אני מצהיר" בטקס מרגש ומיוחד. צפו בסרטון (חרדים במדים, שיווקי)
החיילם בצמ"ה. חדר אוכל נפרד וכשרות מהדרין. - מטוסי חיל האוויר שתלויים בחיילים החרדיםמטוסי חיל האוויר שתלויים בחיילים החרדיםkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון16
מבט לפלוגות הצמ"ה (ציוד מכני הנדסי) בחיל האויר. הבונוס למצטרפים רשיונות נהיגה על כל צמ"ה (שופל, מכבש ומפלסות), טרקטור ומשאית עד שתים עשרה טון (חרדים במדים, שיווקי)
גדנ"ע נצח יהודה - מחזור ב' - נשלמות ההכנות לשבוע הכרות עם השירות הצבאינשלמות ההכנות לשבוע הכרות עם השירות הצבאיkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון12
ביוזמת משרד הבטחון, אגף ביטחוני חברתי, תערך תכנית גדנ"ע בת ארבעה ימים ברמת הגולן: אימונים צבאיים, מפגשים עם רבנים והיכרות עם עולם התוכן הצבאי. במשרד הבטחון מדגישים כי הבאים לגדנ"ע לא מחוייבים לוותר על מעמד בן הישיבה (חרדים במדים, שיווקי)
תיעוד: הגדוד החרדי הראשון חגג 18 שנהתיעוד: הגדוד החרדי הראשון חגג 18 שנהכיכר השבת4
באירוע שנערך בהשתתפות הרב הצבאי הראשי, תא"ל אייל קרים, מפקד פיקוד המרכז, אלוף רוני נומה, ובוגרי הגדוד ולוחמיו, חגג הגדוד החרדי הראשון "נצח יהודה" 18 שנים להיווסדו (צבא)

חרדים בצה"ל

חרדים - חדשות ותוכן יחודי מהעולם החרדי באתר כיכר השבת - כל מה שקורה בקהילה החרדית, בחדרי חדרים ובגלוי אצלנו באתר כיכר השבת

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים