מטס  www..  משפחת גרוס
האם "שיפוץ נרחב" כולל הדברת טרמיטים?האם "שיפוץ נרחב" כולל הדברת טרמיטים?עו"ד רוית חן שגן
זוג שרכשו דירת מגורים בבאר שבע מצאו טרמיטים בדירה. המוכר טען כי הצהיר על כך שהדירה דורשת "שיפוץ נרחב". האם טרמיטים נכללים בהגדרה זו?
לוגו "הפניקס" - 'הפניקס' "סחבה" את ההליך וננזפה ונקנסה'הפניקס' "סחבה" את ההליך וננזפה ונקנסהעו"ד אשרף שלבי
חברת הביטוח "הפניקס" סרבה להכיר באחריות לנזקים שנגרמו למבוטח שלה שנפגע בתאונת דרכים, לאחר תקופה ארוכה בה "סחבה" הפניקס את ההליכים השופט נזף בחברה וקנס אותה
אושר עד - החליקה על חומוס ב"אושר עד" ותקבל פיצויהחליקה על חומוס ב"אושר עד" ותקבל פיצויעו"ד מיכאלה מזרחי2
לקוחה שהחליקה על חומוס בצרכניית "אושר עד" תפוצה בעשרות אלפי שקלים, זאת לאחר שהשופט קבע כי הצרכנייה מחויבת לדאוג לניקיון הרצפה (משפט)
צפת מושלגת - ביהמ"ש: עירייה צריכה לפצות על נזקי סופהביהמ"ש: עירייה צריכה לפצות על נזקי סופהעו"ד שרון המר
עץ התרסק על מכונית. העירייה טענה כי היא לא אחראית לסופה "שלא הייתה כמותה מ-1950". ביהמ"ש קיבל את התביעה וקבע: העירייה הייתה צריכה להיערך לסערה ולגזום את העצים (משפט)
תמונת אילוסטרציה, אין קשר לנאמר בכתבה - ריב על פרוכת בבית כנסת נגמר בבית משפטריב על פרוכת בבית כנסת נגמר בבית משפטעו"ד איל גרנט6
מתפלל בבית הכנסת הוריד את הפרוכת הישנה ותלה במקומה פרוכת המנציחה את שמות הוריו. בית משפט השלום קבע כי פעולתו נעשתה ללא רשות, ופגעה בתורמי הפרוכת הישנה (משפט)
אם שעברה דירה תחזיר את הילדים לבעלהאם שעברה דירה תחזיר את הילדים לבעלהעו"ד יזהר מאירוב1
האב טען שגרושתו עברה עם הילדים לעיר אחרת בלי ליידע אותו וכמובן בלי שהסכים. השופט קיבל את גרסתו והבהיר: העובדה שלאם יש משמורת לא נותנת לה עדיפות על האב (משפט)
בד"צ העדה החרדית תבע את המדינה וניצחבד"צ העדה החרדית תבע את המדינה וניצחעו"ד (רו" ח) מאורי עמפלי1
סכסוך בין בד"צ העדה החרדית לבין המדינה הגיע לבית המשפט שפסק לטובת העדה החרדית. הדיון התקיים סביב חובת המדינה לעמוד בתחייבויותיה לבד"צ ולא לבטל הסכם שומת מס (משפט)
העלים רבע מיליארד שקל ושוחרר בתנאים מקליםהעלים רבע מיליארד שקל ושוחרר בתנאים מקליםעו"ד גילה בן זאב
האיש המואשם בעבירות מס בהיקף של רבע מיליארד שקל ומשפטו מתנהל כבר שנתיים, והיד עוד נטויה. המחוזי השתכנע שהנאשם לא מתכנן לברוח מהארץ ויש לאפשר לו לצאת לעבוד (משפט)
הוציא חשבונות פיקטיביות ונשלח לכלאהוציא חשבונות פיקטיביות ונשלח לכלאעו"ד ירון אבני
איש העסקים הורשע במסגרת הסדר טיעון בקבלת דבר במרמה והוצאת חשבוניות פיקטיביות בסך עשרות מיליוני שקלים, במטרה להתחמק מתשלום מס. השופט הדגיש את חומרת המעשה (משפט)
עובד נמחץ למוות - הפיצוי ליורשים: 800 אלף ש'עובד נמחץ למוות - הפיצוי ליורשים: 800 אלף ש'עו"ד דניאל אדזיאשוילי
המנוח, שעבד כממיין כביסה, ניסה לתקן תקלה ונמחץ בין מסוע הכביסה לבין אחד המייבשים. בית המשפט הטיל את האחריות בעיקר על המעסיקה אבל לא רק... (משפט)
הצלם תבע מהעמותה הימנית 50 אלף שקלהצלם תבע מהעמותה הימנית 50 אלף שקלעו"ד נדב ארגוב, פסקדין1
צלם שגילה כי תמונה שצילם הועלתה לאתר של עמותת חֹננו", טען שכבודו נפגע בשל עיוות המסר שניסה להציג. ביהמ"ש קיבל את התביעה בחלקה וקבע: זכותו המוסרית של התובע הופרה (משפטי)
נמל אשדוד - ועדת האיתור של נמל אשדוד תיאלץ להחליטועדת האיתור של נמל אשדוד תיאלץ להחליטענת רואה
בית הדין הארצי לעבודה לא הסכים להשהות את ביצוע פסק הדין בעניין הפגמים שנפלו במכרז לבחירת יועץ משפטי לנמל, והורה לבצע ניקוד חוזר בין שלושת המובילים. עם זאת, הזוכה לא ייכנס לתפקידו עד לדיון בערעור בפברואר
ג'קי בן זקן - כתב אישום נגד ג'קי בן זקן בכפוף לשימועכתב אישום נגד ג'קי בן זקן בכפוף לשימועזוהר שחר לוי
פרקליטות מחוז תל אביב (מיסוי וכלכלה) הודיעה לבאי כוחו של ג'קי בן זקן כי נשקלת העמדתו לדין, בכפוף לשימוע, בעבירות מרמה והפרת אמונים בפרשה בה נחשד גם השר לשעבר פואד בן אליעזר (משפט)
הרב יאשיהו פינטו, ותנ"צ אפרים ברכה ז"ל - העידה נגד ברכה ונמצאה דוברת אמתהעידה נגד ברכה ונמצאה דוברת אמתאהרן רבינוביץ15
מספר ימים לפני שתנ"צ אפרים ברכה ז"ל שם קץ לחייו הגיעה למח"ש עדות של עו"ד מיכל כהן לפיה היא שמעה את ברכה מעביר מידע חסוי על מעצרים צפויים. כהן עברה פוליגרף ונמצאה דוברת אמת (חדשות)
רונאל פישר - רונאל פישר שוחרר למעצר ביתרונאל פישר שוחרר למעצר ביתזוהר שחר לוי
בית המשפט העליון הורה על שחרורו של עו"ד רונאל פישר למעצר בית תחת איזוק אלקטרוני ובערבות של 300 אלף שקל. במסגרת שחרורו ישועבדו לטובת המדינה שניים מהבתים שבבעלותו (חדשות)
עו"ד דורון ברזילי - 50 אלף דולר ולצאת בעבודות שירות50 אלף דולר ולצאת בעבודות שירותענת רואה
משפטו של מנחם מגן, מהנאשמים המרכזיים בפרשת הבנק המחתרתי בבורסה ליהלומים, חושף התנהלות מדאיגה של רשויות החוק, מהדלפת החוקר ועד הבטחת העו"ד (משפט)
הום סנטר עפולה - הונאה בהום סנטר: גנבו פרטי כרטיס אשראי של לקוחות - ורכשו מוצרים בעשרות אלפי שקליםהונאה בהום סנטר: גנבו פרטי כרטיס אשראי של לקוחות - ורכשו מוצרים בעשרות אלפי שקליםזוהר שחר לוי
הוארך מעצרם של החשודים בהונאה. לפי החשד, קופאית ראשית בסניף הרשת בצמח, צילמה פרטי אשראי של 80 לקוחות והעבירה לשני חשודים שהשתמשו בפרטים לרכישות באינטרנט
רונאל פישר עו"ד רות בלום דוד - "עורכי דין מבצעים עבירות כמו כל אדם אחר""עורכי דין מבצעים עבירות כמו כל אדם אחר"זוהר שחר לוי ותומר גנון1
בראיון לכלכליסט לפני שלוש שנים אמרה עו"ד רות בלום־דוד שגם פרקליטים עשויים למעוד. אתמול היא הובאה לדיון בהארכת מעצרה, בעקבות חשד שקיבלה שוחד ושיבשה הליכי משפט בפרשה שבמרכזה עו"ד רונאל פישר

משפט

מדור משפט בכיכר השבת מביא לכם את פסקי הדין העדכניים ביותר, חדשות מעולם החקיקה פרשנות משפטית ועוד

כיכר facebook
עו"ד רונן סטי ועו"ד שחר ולנר - תוקפם של פסקי בוררות בבד"ץ
עו"ד רונן סטי ועו"ד שחר ולנר
תוקפם של פסקי בוררות בבד"ץ
י"א באדר תשעח
הנקראים
המדוברים