יניב בן..  חנן בן ארי  מנחה  גרוס
בעשרה צעדים לגמול את הילד מחיתול. אילוסטרציה - בלי טריקים ובלי שטיקים: איך לגמול את הילד מחיתולבלי טריקים ובלי שטיקים: איך לגמול את הילד מחיתול
כ"ו בחשוון תשעז | 27.11.16
בכל מקום בעולם, הגמילה מחיתול היא תהליך שיכול לעבור בקלות או כסיוט מתמשך. האם הבית מוכן לכל הפספוסים שיכולים לבוא? יש דרך שלווה להתמודד עם הרצונות העצמאיים של הקטנטן בלי לצאת מדעתנו? אז מסתבר שזה אפשרי (בריאות, שיווקי)
סלט ביצים וסלט חומוס בריאים יותר  לשבת. אילוסטרציה - מתכונים בריאים: סלט ביצים וסלט חומוסמתכונים בריאים: סלט ביצים וסלט חומוסkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
יש סלטים שעולים קבוע על שולחן השבת, כמו סלט ביצים וחומוס. אבל איך אפשר לשלב גם בריאות בכל ההכנה? כיכר השבת בשיתוף מאוחדת עם מתכונים תזונתיים והכי חשוב: טעימים (בריאות, שיווקי)
אם אתם חווים דיכאון, אל תחכו שיחלוף מעצמו. אילוסטרציה - מרגישים שאתם נכנסים לדיכאון? תבדקו את עצמכםמרגישים שאתם נכנסים לדיכאון? תבדקו את עצמכםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
החורף מביא עמו לעתים תחושת קדרות והסתגרות. הדיכאון אינו מצב נפשי בריא ואם אתם או יקירכם מרגישים כך, אל תחכו שיחלוף מעצמו. בשיתוף רויטל אורדן, אחות בריאות הנפש במאוחדת (בריאות, שיווקי)
הילדים תקועים בבית, והמשפחה כמו סיר לחץ. אילוסטרציה - איך להתמודד עם החורף בשלום? מדריך להורים אבודיםאיך להתמודד עם החורף בשלום? מדריך להורים אבודיםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת1
כאשר שעות החשיכה מקדימות, אנחנו רוצים את הילדים בבית כבר בשעות הצהריים. אבל כשאי אפשר לצאת מהבית, הילדים מתחילים להשתעמם, המתח והעצבנות מבעבעים והצעקות עולות ועולות...אז מה עושים? (בריאות, שיווקי)
האם גם ילדים כדאי לחסן נגד שפעת? אילוסטרציה - אל תתנו לשפעת להשפיע - מדריך למתחסן המתחילאל תתנו לשפעת להשפיע - מדריך למתחסן המתחילkikar.co.il בשיתוף מאוחדת2
כל חורף מגיעה לארצנו האורחת החביבה: השפעת העונתית והמוכרת, כאשר ברוב המקרים המחלה נמשכת יומיים עד שבוע ומוציאה אותנו מהשגרה ישר למיטה ולכמות טישו בלתי נגמרת. אז מה עושים? מתחסנים? (בריאות, שיווקי)
מתכון למרק עוף עשיר ובריא. אילוסטרציה - מתכונים בריאים: מרק עוף עשיר לחורףמתכונים בריאים: מרק עוף עשיר לחורףkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הגשמים החלו לרקד על החלונות, ומתחילים להרגיש את הקור בחוץ. זה אומר בפשטות שהמרקים מתחילים לכבוש בסערה את תפריט המזון שלנו. ואין, פשוט אין, על מרק עוף חמים וטעים במזג אוויר שכזה. שילוב של חמימות ביתית ובריאות (בריאות, שיווקי)
עדיף כתר על הראש מאשר על השיניים. אילוסטרציה - האם להדביק כתר על הראש או על השיניים?האם להדביק כתר על הראש או על השיניים?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
אם יש משהו שמשותף לכל בני האדם הוא הפחד מביקור אצל רופא השיניים. מצד שני, אנחנו לא עושים כלום כדי להימנע מביקור שכזה. לפני שאתה מדביק כתר על השן בצורה עצמאית ולא אצל רופא, כדאי שתקרא את מה שהכנו בשיתוף ד"ר מתן אביטל, רופא שיניים ראשי במאוחדת (בריאות, שיווקי)
פירות יבשים ממתיקים את מנת הבשר. אילוסטרציה - מתכונים בריאים: רצועות הודו ופירות יבשיםמתכונים בריאים: רצועות הודו ופירות יבשיםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
אחרי החגים כבר כאן, ולכולנו עברה המחשבה בראש: הגיע זמן לדיאטה, הגיע הזמן לאכול בריא...כיכר השבת בשיתוף מאוחדת עם מתכונים בריאים ובעלי ערך תזונתי, והעיקר טעימים (בריאות, שיווקי)
מה אוכלים לפני ומה אחרי הצום. רק לא מתוק. אילוסטרציה - כל מה שרציתם לדעתם על הצום ולא העזתם לשאולכל מה שרציתם לדעתם על הצום ולא העזתם לשאולkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הצום מנקה את הגוף? עוזר לדיאטה? צריך לאכול הרבה בסופו? איך מתגברים על תחושת הרעב? ומה עם חולי סכרת? כל התשובות לכל השאלות עם ד"ר שרה קפלן, דיאטנית ראשית במאוחדת (בריאות, שיווקי)
לא, עוד לא הגיע שבועות. ארוחה חלבית בריאה. אילוסטרציה - מתכונים בריאים: שני סלטים חלביים לשבתמתכונים בריאים: שני סלטים חלביים לשבתkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
אם החגים העמיסו עליכם מנות בשריות ודשנות, אתם מוזמנים לשנות אווירה עם ארוחה חלבית. כיכר השבת בשיתוף מאוחדת מביא לכם מתכונים בריאים לשבת ובכלל לכל השנה. והקלוריות? רק 491 בלבד. בתיאבון (בריאות, שיווקי)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות
הסימנים בראש השנה. אבל כמה קלוריות? אילוסטרציה - הסימ(ו)נים התזונתיים של ראש השנה
אורח חיים בריאהסימ(ו)נים התזונתיים של ראש השנה

תפוח בדבש, ראש כבש וגרגירי רימון - משויכים אוטומטית לקטגוריית ה'סימנים'. עבורנו הם מאכלים מסורתיים בעלי משמעות סמלית. אך מעבר לערך הרוחני שלהם, ישנו גם הערך התזונתי (בריאות, שיווקי)

מרק עדשים ומרק תירס. כי מרגישים את הסתיו באוויר - מתכונים בריאים: מרק עדשים ומרק תירס
אורח חיים בריאמתכונים בריאים: מרק עדשים ומרק תירס

הבישול הבריא במרק והטעם הביתי משגרים אותו לראש רשימת המתכונים שאי אפשר לסרב להם. כיכר השבת בשיתוף מאוחדת במתכונים בריאים שיחממו לכם את הלב (בריאות, שיווקי)

אל תיבהלו. פחדי לילה אצל ילדים שכיחים. אילוסטרציה - איך הם יירדמו אם יש מתחת למיטה מפלצת מפחידה?
להיות בריא להישאר בריאאיך הם יירדמו אם יש מתחת למיטה מפלצת מפחידה?

כל הורה מכיר את הפחד של הילדים הקטנים בהירדמות בחשיכה. הדמיונות מתחילים להתפרע, והמפלצות כנראה חוגגות דווקא בחדרם של הקטנטנים. כיכר השבת בשיתוף מאוחדת במדריך אמיץ במיוחד (בריאות, שיווקי)

מדוע הילד מרטיב במיטה ואינו הולך לשירותים. אילוסטרציה - עד שסוף סוף נגמלת מהחיתול - למה על השטיח?!
להיות בריא להישאר בריאעד שסוף סוף נגמלת מהחיתול - למה על השטיח?!

הורים רובים מנסים לגמול את ילדיהם מהחיתול עוד לפני עונת החורף, ונותנים לילדיהם דרור בלעדיו. אבל מה? לילד יש דרכים משלו להראות לנו שהסיפור עוד לא נגמר. רגע לפני שאתם מחליפים סופית את השטיח, מאחודת נותנים לכם את המדריך להורה לילד המרטיב (בריאות, שיווקי)

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.