ויזניץ  אברהם פריד  מלך..  דרעי
פרידה חייקה רוצה לחיות - "כללית גוזרים על אימי מוות - בגלל כסף""כללית גוזרים את דינה של אימי למוות בגלל כסף"
ג' בניסן תשעח | 19.03.18
למרות המלצת האונקולוג להמשיך בטיפול התרופתי בקופת החולים כללית בחרו להפסיק את מימון התרופה לפרידה חייקה בת ה-78 ולקצר את חייה. "למה כללית אטומים?", תוהה בנה (בריאות)
רשלנות בטיפול שיניים? - עברתם רשלנות בטיפול שיניים? יכול להיות שמגיע לכם פיצוי ענקעברתם רשלנות בטיפול שיניים? יכול להיות שמגיע לכם פיצוי ענקkikar.co.il בשיתוף marketism
פטרת ציפורניים? אילוסטרציה - המדריך: טיפול אמיתי ומועיל לפטרת הציפורנייםהמדריך: טיפול אמיתי ומועיל לפטרת הציפורנייםkikar.co.il בשיתוף קיור אקס
פטרת ציפורניים - או בשמה המפחיד, 'זיהום פטרייתי של הציפורן'. למי מאיתנו לא היה פטרת ציפורניים בחיים. לרוב זה מלווה בריח רע הגורם לתחושת אי נעימות מהסביבה. אז מה עושים כדי למנוע וכדי לטפל? (בריאות, שיווקי)
התרופה כשרה לפסח? אילוסטרציה - לא בטוחים אם התרופה כשרה לפסח? ככה תדעולא בטוחים אם התרופה כשרה לפסח? ככה תדעוkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
קביעה: העישון עלול לפגוע בשמיעהקביעה: העישון עלול לפגוע בשמיעהכיכר השבת
אם אתם עדיין מעשנים, כדאי שתשתמעו את הנתונים הבאים: מבוגרים שעישנו, היו בסיכון גבוה, שנע בין 20 ל-60 אחוזים, לאובדן שמיעה בצורה חלקית (בריאות)
עצובים? קחו ביס. - מתחילים דיאטה? זו הטעות הגדולה והנפוצהמתחילים דיאטה? זו הטעות הגדולה והנפוצהכיכר השבת2
רבים מהאנשים אינם יודעים מהו ההבדל בין רעב, דחף, לחשק - וכשהם יידעו להבדיל בין השלושה, הם גם יוכלו להתמודד עם כל אחד מהם בצורה חכמה וצלוח את הדיאטה בשלום (בריאות)
cure-ex לטיפול בפטרת. - טיפול יעיל בפטרת ציפורניים ללא תופעות לוואיטיפול יעיל בפטרת ציפורניים ללא תופעות לוואיkikar.co.il בשיתוף cure-ex
הפרעות קשב וריכוז. אילוסטרציה - להתמודד ולטפל: הילד עם הפרעות קשב וריכוז?להתמודד ולטפל: הילד עם הפרעות קשב וריכוז?kikar.co.il בשיתוף דרימר
בנין מרפאת 'כללית סמייל' - 'כללית סמייל' להורים: "תתחייבו לא לתבוע"'כללית סמייל' להורים: "תתחייבו לא לתבוע"אלי רוטמן6
הורים שביקשו להחליף את רופא השיניים של קופ"ח כללית, לאחר טיפול רשלני שלטענתם קיבל ממנו בן אחר, נדהמו מהתשובה החצופה: "תתחייבו לא לתבוע אותנו" (בריאות)
המאכלים שמגדילים באופן משמעותי את הסיכוי לסרטןהמאכלים שמגדילים באופן משמעותי את הסיכוי לסרטןכיכר השבת2
בכל תקופה מתפרסמת אזהרה של ארגוני הבריאות ומחקרים שונים שלא לצרוך יותר מידי מזונות רווי שומן, מזונות מעובדים ועוד הפעם הם הולכים צעד קדימה עם האזהרות (בריאות)
רק 16% מהישראלים חיים באורח חיים בריארק 16% מהישראלים חיים באורח חיים בריאדניאל הרץ1
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסמת נתונים לפיהם רוב הישראלים אינם חיים על פי הקריטריונים של אורח חיים בריא. כל נתוני אורח החיים הבריאותי בישראל בשנת 2016 (בריאות)
כנס חירום. ערבים לבריאות. - כינוס חירום: חובת ההשתדלות להצטרף ל"ערבים לבריאות"כינוס חירום: חובת ההשתדלות להצטרף ל"ערבים לבריאות"kikar.co.il בשיתוף ערבים לבריאות
לאחרונה קיימו נציגי ארגוני הצלת חיים והיועצים הרפואיים התייעצות חרום. סביב שולחן עגול התכנסו הנציגים לטכס עצה איך ניתן למנוע את הקריסה הכלכלית של משפחות שנכנסו לחובות עתק בעקבות טיפול רפואי ליקירם (בריאות, שיווקי)
מחקר חדש: שינה עם חשיפה לאור גורמת לדיכאוןמחקר חדש: שינה עם חשיפה לאור גורמת לדיכאוןכיכר השבת4
חווים שינויים במצב הרוח או מדיכאון? כדאי שתבדקו כמה אור נכנס לחדר השינה שלכם. מחקר חדש מגלה שיש קשר בין הדברים. החוקרים: אף שהמחקר נעשה על קשישים, צעירים הם אלה שיסבלו מההשלכות מאחר והם רגישים יותר לאור (בריאות)
מחקר: אפילו סיגרייה אחת ביום - מזיקה לבריאותמחקר: אפילו סיגרייה אחת ביום - מזיקה לבריאותדניאל הרץ
מחקר חדש שהתפרסם במגזין BMJ OPEN טוען כי אפילו עישון של סיגריה אחת בלבד ביום - מעלה את הסיכון לחלות במחלות לב ב-57% וב-31% ללקות בשבץ (חדשות בריאות)
תקן חדש לכלי ואביזרי האכלה לתינוקותתקן חדש לכלי ואביזרי האכלה לתינוקותדניאל הרץ
בשורה להורים לילדים: תקן רשמי חדש ישמור על בטיחות ובריאות תינוקות וילדים בעת שימוש בסכו"ם ואבזרי האכלה. התקן החדש ייכנס לתוקפו בעוד כחודשיים (חדשות בריאות)
דלידג: חיידק ליסטריה נמצא בסלמון מעושןדלידג: חיידק ליסטריה נמצא בסלמון מעושןדניאל הרץ1
חברת דלידג הודיעה שהיא עוצרת את שיווק הסלמון המצונן שיוצר בתאריכים מסוימים, וכן שעל הלקוחות להפסיק לצרוך אותו - ולהשיבו לחנויות תמורת החזר כספי (חדשות, בריאות)
סובלים מכאבי גב? אילוסטרציה - סובלים מכאבי גב? הגיע הזמן למצוא פתרון אמתיסובלים מכאבי גב? הגיע הזמן למצוא פתרון אמתיkikar.co.il בשיתוף דרימר
חשש: בטעות - חולי סרטן קיבלו טיפול שגויחשש: בטעות - חולי סרטן קיבלו טיפול שגויכיכר השבת5
קופת החולים "כללית" סגרה את מכון הבדיקות בו עלה חשש לטעות באבחונים, וכשלוש מאות החולים בסרטן שאובחנו בו אינם מודעים לסאגה סביבם. משרד הבריאות עודכן (בריאות)
מנוזלים? אלרגים? אילוסטרציה - אלרגים? מנוזלים? הגיע הזמן שזה יפסקאלרגים? מנוזלים? הגיע הזמן שזה יפסקkikar.co.il בשיתוף bionette
80% מהנפטרים מסרטן ריאה - מעשנים80% מהנפטרים מסרטן ריאה - מעשניםדניאל הרץ4
בדיון שנערך בוועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת הוצגו הנתונים הקשים של העלייה וההחמרה של חולי סרטן הריאה. מקלב: "הכנסת לא עושה מספיק למניעת עישון" (בריאות)
מקסי הלט.  - להכנס להכנות לחג במקסי(מום) שלווהלהכנס להכנות לחג במקסי(מום) שלווהkikar.co.il בשיתוף מקסי הלט
את חברת מקסי הלט, המותג המוביל לתוספי מזון, אנו זוכים להכיר וליהנות ממגוון התכשירים המעולים שהיא מציעה. אנשים רבים חבים לתכשירים שלהם את החיוניות, הבריאות, האיזון והחיסון ששבו אליהם. ביקשנו לגלות מהו סודם של התכשירים הייחודיים ומה מביא אותם לסייע לכל כך הרבה אנשים. בשיחה עם מדעני החברה פיצחנו את הנוסחה הסודית (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה - מלחיץ: טעות בהדסה כמעט גרמה לאסוןמלחיץ: טעות בהדסה כמעט גרמה לאסוןדניאל הרץ2
אח החליף בטעות לילד במחלקה לטיפול נמרץ את בלון הליוקס בבלון הליום שיכול לגרום לאסון. בביה"ח קלטו את הטעות והחליפו בלון. הדסה: "מדובר בבעיה בסימון" (בריאות)
באמצע ניתוח מוח מסובך - התגלתה הטעותבאמצע ניתוח מוח מסובך - התגלתה הטעותדניאל הרץ2
טעות מחרידה במיוחד התגלתה לצוות מנתחי המוח כאשר שעתיים לאחר שהניתוח החל הבינו כי טעו בזהות החולה ובעצם פתחו לשווא את הגולגולת של החולה הלא נכון (בריאות)
שתייה בפורים. אילוסטרציה - מבצע הסברה למניעת נהיגה אחרי שתייה בפוריםמבצע הסברה למניעת נהיגה אחרי שתייה בפוריםkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
בקמפיין ומסע הסברה מקיף אליו חברו שני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ואיחוד הצלה, מזכירים לנו את הסכנה הטמונה בכבישים בנהיגה לאחר שתיית אלכוהול ואת האחריות לשמירה על חיינו וחיי הסובבים. למהלך ההסברה החיוני הצטרפו מרנן ורבנן שליט"א בקריאה ברורה על חובת שמירת הגוף והנפש (בריאות, שיווקי)
חיסון חלקי גרם למוות? - שפעת: החורף הקטלני ביותר מאז 2010שפעת: החורף הקטלני ביותר מאז 2010דניאל הרץ
בחורף השנה נפטרו 78 בני אדם ממחלת השפעת, זאת לעומת ממוצע של 40 לשנה, בשנים האחרונות. המספר הגבוה מגיע לדברי משרד הבריאות מחיסון חלקי (בריאות)
כנס עיר בירה בריאה בשיתוף מאוחדת. - הצלחה לכנס עיר בירה בריאה: "לעידוד אורח חיים בריא"הצלחה לכנס עיר בירה בריאה: "לעידוד אורח חיים בריא"kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
בכנס שיזמה עיריית ירושלים, אגף הספורט המחלקה לציבור החרדי, בשיתוף קופ"ח מאוחדת ומינהל קהילתי הר נוף, השתתפו מאות אנשי חינוך, מנהלים ויועצי רפואה במגזר החרדי (בריאות, שיווקי)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook