הורביץ  חנה הורביץ  טראמפ  בישיץ
אילוסטרציה - הילדה לא חוסנה, נדבקה בחיידק והתחרשההילדה לא חוסנה, נדבקה בחיידק והתחרשה
ב' בתמוז תשעז | 26.06.17
בת ה-4 התחרשה ונפגעה מוטורית: "אם היו מסבירים לאותם הורים שחשוב להמשיך לחסן היינו במקום אחר. אני מקווה שאנשים ישמעו את הסיפור של הילדה הזו - וזה ישפיע" (בריאות)
פרופ' מיקי וינטראוב, מנהיג הרופאים המתפטרים - ארגון הרופאים: "להקים מחלקה בשערי צדק"ארגון הרופאים: "להקים מחלקה בשערי צדק"כיכר השבת1
מנהל ארגון הרופאים שיגר מכתב לשר הבריאות בו הוא מבהיר כי הפתרון היחידי למשבר בהדסה הוא פתיחת מחלקה בשערי צדק: "לפעמים אין ברירה וחייבים לפרק את החבילה" (בארץ)
המדינה מפסיקה את המחקר בזיהום בחיפההמדינה מפסיקה את המחקר בזיהום בחיפהדניאל הרץ
בהודעה משותפת למשרד הבריאות ולמשרד להגנת הסביבה נמסר כי הוחלט להפסיק בינתיים את המחקר שבדק את הקשר בין זיהום במפרץ חיפה לבין תחלואה בסרטן ואסטמה (בריאות)
הנשיא ריבלין עם הורי הילדים - "אין פתרון מלבד השבת הרופאים להדסה""אין פתרון מלבד השבת הרופאים להדסה"דניאל הרץ8
המדינה השיבה לעתירה שהוגשה לבג"צ על ידי הורי הילדים מהמחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה והתייצבה לצדו של מפרופ' רוטשטיין ונגד פתיחת מחלקה בשערי צדק (בריאות)
הורים לילדים בהדסה פתחו בשביתת רעבהורים לילדים בהדסה פתחו בשביתת רעבכיכר השבת2
כמה מהורי הילדים שטופלו במחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה ממנה התפטרו 6 הרופאים הודיעו כי יפתחו בשביתת רעב • נתניהו: "המשבר בהדסה נמשך זמן רב מדי" (חדשות)
משרד הבריאות: היזהרו - שרב כבד: "הימנעו מחשיפה לחום ולשמש"שרב כבד: "הימנעו מחשיפה לחום ולשמש"אלי רוטמן1
לכלל הציבור, ובפרט לקשישים ולחולים במחלות מסוימות, מפרסם משרד הבריאות מספר המלצות חיוניות לקראת גל חום קיצוני הצפוי לשרור בארץ בימים הקרובים. שננו והפנימו (ארץ)
"לא דיקטטור", פרופ' וינטראוב - שתי אחיות נוספות התפטרו מהמחלקהשתי אחיות נוספות התפטרו מהמחלקהדניאל הרץ12
לאור הטענות בדבר התנהלות המחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה, שתי אחיות נוספות החליטו היום לעזוב את תפקידן. במקביל 37 אחיות התייצבו לצדו של פרופ' וינטראוב (בריאות)
שרירים חזקים גם בהזדקנות. אנשור פלוס אדוונס. אילוסטרציה - לשמור על שרירים חזקים גם בתהליך ההזדקנותלשמור על שרירים חזקים גם בתהליך ההזדקנותkikar.co.il בשיתוף אבוט
אבוט משיקה בישראל אנשור פלוס אדוונס המסייע בשמירה על מצב תזונתי תקין ושרירים חזקים, המסייעים לבני הגיל השלישי להחלים ממחלות ולחיות חיים פעילים ועצמאיים: "אובדן מסת השריר הינו אחד מתהליכי ההזדקנות ויש לו השלכות נרחבות על האופן שבו נוכל לחיות חיים בריאים עם הזדקנותנו" (בריאות, שיווקי)
סובלים מבעיות עיכול? אילוסטרציה - סובלים מבעיות עיכול? ככה תעזרו לעצמכם להחליםסובלים מבעיות עיכול? ככה תעזרו לעצמכם להחליםkikar.co.il בשיתוף סולגאר3
כאבי בטן? שלשולים? מעי רגיז? כנראה שמשהו קורה לכם שם במערכת העיכול. לפעמים כל מה שצריך זו זריקת מרץ לחיידקים הידידותיים כדי שיוכלו להילחם היטב בגורמים שמפריעים לנו. איך, כמה ולמה (בריאות, שיווקי)
האם חודש הלידה משפיע על בריאותכם?האם חודש הלידה משפיע על בריאותכם?דניאל הרץ
מחקר חדש שנערך בספרד חושף כי חודשי הלידה יכולים להשפיע על המחלות להם חשופים האנשים. הסיבות לכך יכולות להיות רוחניות אך גם מדעיות בשל מזג האוויר (בריאות)
הרב בנימין פישר במשרדו - "הרופאים שהתפטרו - צדיקים וקדושים. איך פוגעים בהם?""הרופאים שהתפטרו - צדיקים וקדושים. איך פוגעים בהם?"נתנאל לייפר36
יו"ר 'מגן לחולה' מגיב לראשונה בראיון ל"כיכר השבת" לפרשת המשבר במחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה: "אני מכיר את הרופאים. קדושים, מל"ו צדיקים. איך אפשר לגרוס אותם במחי יד?" (חדשות)
בית החולים שערי צדק בירושלים. ארכיון - אלו בתי החולים המצטיינים והגרועים ביותראלו בתי החולים המצטיינים והגרועים ביותררותם אליזרע, ynet1
ברוב בתי החולים, יחלפו 40-20 דקות עד שמטופל שהגיע לאחר שבץ מוחי יעבור בדיקת CT או MRI - איפה הוא ייאלץ לחכות יותר משעה? קבלו את דירוג בתי החולים בארץ (בריאות)
משרד הבריאות עושה טייסטי: מתכוני בריאות בפורמט באזפידמשרד הבריאות עושה טייסטי: מתכוני בריאות בפורמט באזפידשושי מילר1
פורמט סרטוני המתכונים "טייסטי" כבש את העולם בשנים האחרונות עם מתכונים פשוטים וחמודים שמצולמים ונערכים לסרטון קצר וקל להבנה של מקסימום שתי דקות. כעת, גם משרד הבריאות מאמץ את הרעיון (בריאות)
יום עיון  לקראת פתיחת בית החולים אסותא אשדודיום עיון לקראת פתיחת בית החולים אסותא אשדודkikar.co.il בשיתוף מכבי שירותי בריאות
עשרות מתאמי קשרי קהילה של מכבי שירותי בריאות, נציגי אירגוני רפואה ויועצים רפואיים, בכירי מנהלי מכבי שירותי בריאות ביום עיון מקצועי לקראת פתיחת ביה"ח אסותא אשדוד, בהשתתפות שר הבריאות יעקב ליצמן, מנכ"ל מכבי רן סער ויו"ר אסותא פרופ' שוקי שמר. צפו בגלריה (בריאות, שיווקי)
הרופאים באוהל המחאה - הרופאים דחו את הצעת הגישור עד הבג"ץהרופאים דחו את הצעת הגישור עד הבג"ץנתנאל לייפר2
במכתב נזעם הודיעו הרופאים כי הם דוחים את הצעת הגישור וממתינים להחלטת בג"צ בנושא. יו"ר ארגון מגן לחולה, הרב בנימין פישר יגיב היום לכיכר השבת על הפרשייה (בריאות)
ליצמן: "התנהלות הרופאים, הרס המערכת"ליצמן: "התנהלות הרופאים, הרס המערכת"דניאל הרץ5
שר הבריאות נשא דברים הבוקר והתייחס לסוגיה הבוערת כשהוא תוקף מחד את הרופאים על התנהלותם אך גם קורא להם לשוב באופן מיידי להדסה ולטפל בילדים החולים (בריאות)
הרופאים תכננו מתחילה לעבור לשערי צדקהרופאים תכננו מתחילה לעבור לשערי צדקדניאל הרץ6
תכתובת מייל שפורסמו על ידי בית החולים הדסה חושפות כי כבר בשלב ראשוני תכננו הרופאים לעבור יחד עם כל צוות המחלקה לשערי צדק ואף ניהלו על כך משא ומתן (בריאות)
אוהל המחאה של הרופאים בגן סאקר - הרופאים: "במשרד הבריאות לא עשו כלום"הרופאים: "במשרד הבריאות לא עשו כלום"נתנאל לייפר6
הבוקר התפרסם מכתב מנכ"ל משרד הבריאות שהאשים את הרופאים המתפטרים בקיפאון במשא ומתן. ד"ר איריס פריד בראיון ל'כיכר השבת' משיבה להאשמות החריפות (בריאות)
אילוסטרציה - בשורה לחולי הכליה: מאגר ההשתלות יגדלבשורה לחולי הכליה: מאגר ההשתלות יגדלאלי רוטמן
לחולים הרבים בישראל הזקוקים נואשות לתרומת כליה להשתלה, יש סיבה קטנה לחייך: קפריסין חתמה על הסכם לשיתוף פעולה הדדי עם ישראל, כך שההיצע יגדל (בריאות)
ביקור ראשי צבר רפואה אצל ליצמן. - ליצמן:  "האמונה שלנו – שאין כמו אשפוז בבית"ליצמן: "האמונה שלנו – שאין כמו אשפוז בבית"kikar.co.il בשיתוף צבר רפואה
את הדברים אמר שר הבריאות במהלך פגישתו עם ראשי 'צבר רפואה' שסקרו בפניו את פעילותם המעניקה פתרונות אשפוז ושיקום ביתי. 'צבר רפואה' מקיימת שת"פ עם מוקד ה.ר.ב שבנשיאות הרב קליין על מנת להעניק את השירות בהתאם להלכה עבור משפחות המעוניינות בכך (בריאות, שיווקי)
הרופאים במסיבת עיתונאים באוהל בגן סאקר - משרד הבריאות מאשים: הרופאים נעלמומשרד הבריאות מאשים: הרופאים נעלמודניאל הרץ4
לאחר שבמשרד נפגשו עם הרופאים והיו מוכנים לתת להם את דרישותיהם הרפואיות נעלמו הרופאים ובמשרד הבריאות לא מצליחים לקבל את תגובתם להצעה הנדיבה שקיבלו (בריאות)
המצע בריא, קציצות הבקר הרבה פחות. אילוסטרציה - ההנחיות החדשות: הרבו בתזונה ים תיכוניתההנחיות החדשות: הרבו בתזונה ים תיכוניתאלי רוטמן8
לראשונה ישב צוות מומחים וגיבש מסמך המלצות כללי לתזונה בריאה, שיפורסם כעמדה של משרד הבריאות. קטניות וחלב סויה - אין, נקניקים ושניצלונים - אאוט. כל הפרטים (בריאות)
אילוסטרציה - בני ברק: חשש להרעלת מזון מטחינה גולמיתבני ברק: חשש להרעלת מזון מטחינה גולמיתכיכר השבת4
אזהרה חמורה לאחר שעשרות אנשים ומשפחות שלמות נפגעו לאחר שצרכו טחינה גולמית שהוגשה במספר אולמות שמחות בבני ברק, והייתה נגועה כנראה בחיידק הסלמונלה (בריאות)
אילוסטרציה - כך פעלה רשת שסחרה במידע רפואי אישיכך פעלה רשת שסחרה במידע רפואי אישיאלי רוטמן2
אח בבית החולים רמב"ם בחיפה ועובד בכיר בקופ"ח לאומית הם רק חלק מקבוצה שחשודה כי העבירה לכאורה מידע רפואי אישי ביותר של חולים, לצורך מטרה מסחרית (חדשות, בריאות)
ערכת לידה מהודרת לתינוק וליולדת. סימילאק. אילוסטרציה - סימילאק למהדרין: ערכה מדהימה מחכה לכםסימילאק למהדרין: ערכה מדהימה מחכה לכםkikar.co.il בשיתוף סימילאק
השתלות סביב השעון: 7 מושתלים ביממההשתלות סביב השעון: 7 מושתלים ביממהכיכר השבת2
7 אנשים קיבלו את חייהם מחדש בתוך 24 שעות בלבד בבית החולים בילינסון שבפתח תקווה. ביניהם, השתלת לב, 3 ריאות, 2 כבדים, 3 כליות ולבלב. הצוותים עבדו סביב השעון (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים