הרב עובדיה  הפגנות  מאיר גרין  בני אלבז
53% מכלל האוכלוסייה עושים הליכת כושר53% מכלל האוכלוסייה עושים הליכת כושר
ד' בחשוון תשעח | 24.10.17
סקר חדש שבדק את הרגלי הכושר של הישראלים מצא כי ההליכה היא הספורט המוביל בישראל כש-55% מכלל האוכלוסייה מבצעים פעילות ספורט כל שהיא (חדשות בריאות)
מימין משה בר סימן טוב ו ראובן בילט - משרד הבריאות בוחן אישור יבוא תמרוקים המיוצרים מחלקיקים מזערייםמשרד הבריאות בוחן אישור יבוא תמרוקים המיוצרים מחלקיקים מזערייםאורנה יפת
הנוהל מתיר את היבוא תחת רגולציה מסוימת, שכוללת בין היתר בדיקות איכות ואישורים שאינם נהוגים במדינות אירופה. היבואנים: זה ישת עלינו עלויות נוספות וימנע בפועל את יבוא התמרוקים
Bio-Oil לריכוך צלקות וסימני מתיחה. - Bio-Oil: לטיפול בריכוך צלקות ובסימני מתיחהBio-Oil: לטיפול בריכוך צלקות ובסימני מתיחהkikar.co.il בשיתוף Bio-Oil
מאז השקתו הבינלאומית בשנת 2002, ביו אויל זכה ב- 349 פרסים והפך להיות המוצר מס’ 1 במכירות בקטגוריית מוצרים לטיפול בריכוך צלקות וסימני מתיחה ב-24 מדינות בעולם (בריאות, שיווקי)
אלפים חגגו עם מעייני הישועה ומאוחדתאלפים חגגו עם מעייני הישועה ומאוחדתkikar.co.il בשיתוף 'מאוחדת'
המעמד נערך בהיכל האודיטוריום הענק ברמת אלחנן כשאלפי נהרו מכל קצוות ב"ב • בירכו: נשיא ומייסד ביה"ח מעייני הישועה ד"ר משה רוטשילד ומנהל מאוחדת במחוז מרכז (בריאות)
ברהום וליצמן - המנכ"ל שביקר את השר ליצמן זומן לשימועהמנכ"ל שביקר את השר ליצמן זומן לשימועאלי רוטמן
בכירי בית החולים בנהריה השרוי במשבר תקציבי מתמשך, ושמאשימים בכך גם את התנהלות שר הבריאות יעקב ליצמן, זומנו לשימוע שעלול להגיע עד לכדי פיטורין (חדשות, בארץ)
מרן שר התורה במטה איחוד הצלה בירושליםמרן שר התורה במטה איחוד הצלה בירושליםkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
בצעד מרגש של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, זכו ראשי "איחוד הצלה" לקבל את פניו בביקור קצר במטה הארצי של הארגון בירושלים ולהתברך בחום מפיו. צפו בתמונות (בריאות, שיווקי)
מיטת אשפוז ולוגו הכללית - "כללית לא אבחנה סרטן בזמן, החולה מתה""כללית לא אבחנה סרטן בזמן, החולה מתה"כיכר השבת5
האם התרשלות של "כללית שירותי בריאות" באבחון סרטן הביאה לגילוי מאוחר מדי של המחלה ולמותה של אישה? כך טוענים בני משפחתה של דבורה, אישה ממרכז הארץ (חדשות)
מתקשים להירדם? הטריק הזה יעשה את העבודהמתקשים להירדם? הטריק הזה יעשה את העבודהשירות כלכליסט13
על פי מומחים לשינה, מי שישן שש שעות או פחות בלילה מגדיל את הסיכוי לשבץ או התקף לב ב-200%. ד"ר אנדרו ווייל פיתח שיטת נשימה שמבטיחה הירדמות בתוך 60 שניות. איך זה עובד?
קרציה, אילוסטרציה - נקבע מותו של נער בן 15 מקדחת הבהרותנקבע מותו של נער בן 15 מקדחת הבהרותדניאל הרץ2
הנער שהגיע עם אביו ואמו לבית החולים בחדרה לפני כשבוע כשהם סובלים מעקיצת קרציה שהגיעה מהכלב המשפחתי נפטר היום בבית החולים לאחר שמצבו התדרדר (בריאות)
אילוסטרציה - אלו טעויות ההורים הישראלים המעשניםאלו טעויות ההורים הישראלים המעשניםאלי רוטמן
"אם לא רואים ולא מריחים עשן - הילדים שלי לא חשופים" - זו רק אחת ההנחות השגויות שנחשפות במחקר חדש ככאלו שמדריכות הורים לילדים בישראל, המכורים לעישון (בריאות)
מוגבלים בניידות. אילוסטרציה - ולהקל ולשפר את החיים של מוגבלים בניידותולהקל ולשפר את החיים של מוגבלים בניידותkikar.co.il בשיתוף um digital
חלק משמעותי ביותר מההתמודדות על מוגבלות בניידות קשור לסביבה של מי שסובל מאותה נכות, ולכמה שהסביבה הזאת מתאימה עבור הצרכים שלו. לכן, ישנם לא מעט מוצרים ורעיונות שיכולים לעזור להפוך את הסביבה לקלה וידידותית יותר, ולהקל ולשפר את החיים של מוגבלים בניידות (בריאות, שיווקי)
תוך יומיים: בן 6 שעומד למות קיבל תעודת בגרותתוך יומיים: בן 6 שעומד למות קיבל תעודת בגרותכיכר השבת1
אל מול 300 צופים, קיבל וולטר הרברט בן השש הסובל ממחלה סופנית תעודת בגרות מלאה. "על זה הוא חלם במשך כל חייו הקצרים, הוא הגיבור שלנו" סיפרו בבית הספר (מעניין)
ד"ר הרמן צבי ברקוביץ' - רופאו האישי של נתניהו ימשיך בתפקידורופאו האישי של נתניהו ימשיך בתפקידוכיכר השבת2
ד"ר הרמן צבי ברקוביץ', המשמש כרופאו האישי של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ימשיך בתפקידו למשך ארבע שנים נוספות, תמורת 2,000 שקלים בחודש בתוספת מע"מ (בריאות)
אל תחכו לשעתיים לפני הצום כדי לשתות ליטרים של מים - המדריך המלא: איך לעבור את הצום בשלוםהמדריך המלא: איך לעבור את הצום בשלוםיפעת זינגר12
אילו תהליכים עוברים על הגוף בזמן הצום, מאילו מאכלים להימנע ומה לאכול בסעודה המפסקת - כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתכונן נכון לצום ממושך, מועיל וקל יותר (בריאות)
אילוסטרציה - פעוטה לא חוסנה - ומתה מדלקת קרום המחפעוטה לא חוסנה - ומתה מדלקת קרום המחאלי רוטמן9
לפני 3 שנים נפטרה פעוטה חרדית, לאחר שלא חוסנה נגד דלקת קרום המוח - אתמול אירע מקרה טרגי דומה באזור הדרום, שהתברר בניתוח גופת הפעוטה לאחר המוות (בריאות)
השיטה שתגלה בלידה: האם התינוק יסבול מנשירה?השיטה שתגלה בלידה: האם התינוק יסבול מנשירה?כיכר השבת3
קבוצת מדענים גילו קשר מוכח בין אופן גדילת האצבעות של התינוק לבין התקרחות עתידית. אבל אל דאגה, גם בזה יש צדדים חיוביים (חדשות הבריאות)
12,800 ביצים הוחרמו במחסן בבית חנינא12,800 ביצים הוחרמו במחסן בבית חנינאדניאל הרץ
פעילות משותפת של לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל ויחידת הפיצו"ח במשרד החקלאות, הובילה לתפיסה של 12,800 ביצים ללא אישורים בבית חנינא שבירושלים (בריאות)
לספק לילד אוכל מזין ובריא. אילוסטרציה - בלי שטויות – חטיף אחר הצהריים ללא תוספת סוכרבלי שטויות – חטיף אחר הצהריים ללא תוספת סוכרkikar.co.il בשיתוף מועצת החלב
כל הורה שלוקח את הילד שלו לגן המשחקים אחר הצהריים חווה את זה, וכל הורה שלוקח את הילד שלו לגן המשחקים אחר הצהריים שואל את עצמו: איזה חטיף לקחת איתי כדי לספק לילד אוכל מזין ובריא? (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה - החיסון נגד שפעת יהיה השנה יעיל במיוחדהחיסון נגד שפעת יהיה השנה יעיל במיוחדאלי רוטמן4
רוב המבוטחים יוכלו בקרוב להתחסן מפני זנים רבים יותר של שפעת, ע"י הזרקת החיסון שאף צפוי להיות יעיל יותר. במשרד הבריאות מקווים להגדיל את היקף הילדים המחוסנים (בריאות)
השר דרעי בחניכת ארון ציוד באומן. - סיור היערכות באומן: דרעי ואיחוד הצלה חנכו ארון ציודסיור היערכות באומן: דרעי ואיחוד הצלה חנכו ארון ציודkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה2
השר הגיע לתפילה בציונו של רבי נחמן מברסלב שבאוקראינה והתרשם מקרוב מההיערכות של מאות מתנדבי איחוד הצלה שמגיעים לאומן מישראל תוך שיתוף פעולה עם כונני איחוד הצלה אומן, מרפאת אומן, והצלה אוקראינה לאבטח רפואית את רבבות הנוסעים (בריאות, שיווקי)
מחקר: השימוש בסיגריות אלקטרוניות מסוכןמחקר: השימוש בסיגריות אלקטרוניות מסוכןכיכר השבת1
חשבתם שעישון סיגריה אלקטרונית איננו פוגע בבריאות? מחקר חדש קובע: כי היא עלולה להגביר את הסיכון ללחץ דם גבוה, להתקפי לב, לשבץ ואף לטרשת עורקים (חדשות בריאות)
סוללה. אילוסטרציה - סוללה חולצה מאפו של ילד בן 4 מהגלילסוללה חולצה מאפו של ילד בן 4 מהגלילמישאל לוי1
סוללה חולצה השבוע מאפו של ילד בן 4 מהגליל, לאחר שהתלונן על כאבים עזים באפו. חילוץ הסוללה עבר אמנם בהצלחה, אולם לא ידוע מה הנזק שנגרם לילד (בריאות)
סידן: בונים את העצמות כבר מילדות. אילוסטרציה - בריחת סידן: בונים את העצמות כבר מילדותבריחת סידן: בונים את העצמות כבר מילדותkikar.co.il בשיתוף מועצת החלב1
ההתייחסות לבריאות העצם חייבת להתחיל בגיל הילדות, בו חלון ההזדמנויות עדיין פתוח וניתן באמצעות תזונה והרגלי חיים בריאים להשפיע על מבנה העצם ועל העתיד הבריאותי שלנו. כמובן שבגיל הזה הדאגה לכך היא באחריות ההורים (בריאות, שיווקי)
השר חיים כץ. - הרפורמה של חיים כץ בוועדות רפואיות בביטוח לאומיהרפורמה של חיים כץ בוועדות רפואיות בביטוח לאומיכיכר השבת
השר כץ ציין כי מבחינתו במצב כיום, התהליך לקבלת קצבת נכות מביטוח לאומי הוא כמו "עונש", למי שנאלץ לפנות עקב מצבו הרפואי לביטוח לאומי. עו"ד אלי מאור, מומחה לרשלנות רפואית: "אם הרפורמה תעבור במלואה, מדובר בקיצור זמן משמעותי לטובת ציבור הפונים" (בריאות, שיווקי)
ארכיון - משרד הבריאות: יש להשמיד 11 מיליון ביציםמשרד הבריאות: יש להשמיד 11 מיליון ביציםדניאל הרץ8
הוראה חריגה במיוחד של משרד הבריאות ומשרד החקלאות להשמיד כמות שיא של 11 מיליון ביצים, חלקם נמצאים כבר בידי הציבור בשל חשש לזן אלים של חיידק סלמונלה (בריאות)
הדסה עין כרם - המשבר בהדסה: אין עדיין אחיות מקצועיותהמשבר בהדסה: אין עדיין אחיות מקצועיותדניאל הרץ
בית החולים דיווח על גיוס אחיות חדשות במקום אלו שהתפטרו בעקבות הרופאים אך מתברר כי הן אינן מקצועיות ורק בעוד שנה יוסמכו. ההורים: "אנחנו צועקים כבר חודשים" (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים