סלפאיש  מלך..  תרנגול  פורים
כמה רחוק תלך למען החיים של בנך? אילוסטרציה - כמה רחוק תלך למען החיים של בנך?כמה רחוק תהיה מוכן ללכת למען החיים של בנך?
כ"ה באדר תשעז | 23.03.17
שיעורי התחלואה בסרטן בישראל גבוהים מהממוצע, והמחלה כבר הפכה להיות, לצערנו, חלק מהנוף הישראלי. כמעט כל אחד מכיר מישהו מסביבתו שעבר או עובר את המחלה הארורה. האם הגיע הזמן למצוא פתרון לטיפולים שעולים מיליונים שמפרידים בין יקירנו לבין החיים? (בריאות)
השר אלקין במטה איחוד הצלה - השר אלקין על איחוד הצלה: "נעזור בכל דרך אפשרית"השר אלקין על איחוד הצלה: "נעזור בכל דרך אפשרית"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
את הדברים אמר השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת זאב אלקין בסיור שערך בימים האחרונים במטה הארצי של "איחוד הצלה" בירושלים, כדי להתרשם מפעילות המתנדבים להצלת חיים ברחבי הארץ (בריאות, שיווקי)
האוכל הבריא עדיין יקר. אילוסטרציה - ישראל הולכת ומשמינה - אבל האוכל הבריא עדיין יקרישראל הולכת ומשמינה - אבל האוכל הבריא עדיין יקרפרופ' מוטי רביד1
דרושה מדיניות ממשלתית ברורה ותקיפה שתגרום להוזלת המזון הבריא על ידי סבסוד סלקטיבי, למודעות גבוהה יותר של הציבור לחשיבות של אוכל בריא, ותספק אמצעים פשוטים לזיהוי מזונות בריאים (בריאות)
אילוסטרציה - פריצת דרך: מדענים הצליחו להדפיס עור אנושיפריצת דרך: מדענים הצליחו להדפיס עור אנושיכיכר השבת4
בתהליך שעשוי להביא לפריצת דרך בטיפול בנפגעי כוויות, הצליחו לראשונה מדענים מספרד לייצר עור אנושי באמצעות מדפסת תלת ממד ביולוגית. היעד: הדפסת כליות ולבבות (חדשות בריאות)
חייב תרופה מצילת חיים? נשאר לך רק להתחנן. אילוסטרציה - חייב תרופה מצילת חיים? נשאר לך להתחנןחייב תרופה מצילת חיים? נשאר לך להתחנןכיכר השבת5
סל התרופות מסבסבד את התרופות מצילות החיים והחיוניות ביותר, אבל התקציב שלו לא מספיק אפילו לחלקן, ואתה עלול למצוא את עצמך מפגין עבור הזכות הבסיסית: לחיות (בריאות)
לא בוכים יותר על אוכל שנפל - המחקר שישנה כל מה שחשבתם על אוכל שנפלהמחקר שישנה כל מה שחשבתם על אוכל שנפלכיכר השבת
חוק 5 השניות הידוע שכולנו חשבנו שהומצא על ידי ילדים רעבים וקיבל בשנים האחרונות עוגן מדעי ומבוסס, מקבל עכשיו תפנית מפתיעה. הכירו את חוק 30 הדקות (מחקרים)
החוקרים נדהמו כשגילו למה שימשה המרפאה הזאתהחוקרים נדהמו כשגילו למה שימשה המרפאה הזאתכיכר השבת10
עבריין מקליפורניה מואשם בהתחזות לרופא שיניים ובעבודה ללא רישיון תוך שימוש במרפאה שלו להפקת סם כבד. ג'וסף הירש, בן 59 מרדווד סיטי, נעצר ומוחזק בכלא המחוזי של סן מתאו בחשדות חמורים (חדשות, בריאות)
עכשיו זה גם מדעי: ארוחת בוקר - הכי חשובהעכשיו זה גם מדעי: ארוחת בוקר - הכי חשובהדניאל הרץ
עבורנו לא מדובר בחידוש אך איגוד רופאי הלב האמריקאי פרסם מחקר לפיו ארוחת בוקר מאוזנת מונעת מחלות ואפילו השמנת יתר. על פי המחקר, לתזמון - תפקיד חשוב (בריאות)
סופה של הבריאות הציבורית בישראל. אילוסטרציה - סופה של הבריאות הציבורית בישראל?סופה של הבריאות הציבורית בישראל?כיכר השבת6
התורים הארוכים לניתוחים עברו כבר את זמן ההמתנה השפוי. בכל רגע שעובר המצב מדרדר ויכול להפוך לפיקוח נפש ממש. אם אתם תושבי הדרום - שם המצב אפילו גרוע יותר (בריאות)
מאוחדת: מצווה להקל על החולים. אילוסטרציה - קידום השירות במאוחדת: להקל על החוליםקידום השירות במאוחדת: להקל על החוליםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת1
השילוב המצליח בין מאוחדת לציבור החרדי לא מתבטא רק בטיפול הרפואי והקמת מרפאות בריכוזים החרדיים תוך התאמה למגזר, אלא גם במינוי מנהלים בכירים לצד נותני שירות מתוך המגזר, במטרה להעמיק את הקשר עם המבוטחים ולהיות קשובים לצרכיהם • ראיון עם רבקי בר עזר, שמונתה לאחרונה למנהלת איכות השירות במחוז ירושלים ומהווה השראה באופן בו היא רואה את תפקידה (בריאות, שיווקי)
ביקור מנכ"ל המשרד לשירותי דת ב'איחוד הצלה'. צילום: יחצ - מנכ"ל המשרד לשירותי דת: "איחוד הצלה - עשייה ברוכה"מנכ"ל המשרד לשירותי דת: "איחוד הצלה - עשייה ברוכה"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
מנכ"ל המשרד וראש המטה ארז מלול הגיעו לביקור על מנת להתרשם מפעילות מתנדבי "איחוד הצלה" להצלת חיים ברחבי הארץ וכן בכדי לדון עם הנהלת איחוד הצלה על מגוון שיתופי הפעולה אשר מתקיימים בין שני הגופים (בריאות, שיווקי)
זירת הרצח והכלי ששימש להצתה - למשך שעתיים: מערכת הבריאות תשבותלמשך שעתיים: מערכת הבריאות תשבותכיכר השבת2
יו"ר ההסתדרות בתיאום עם שאר הארגונים הודיע כי מחר בבוקר תשבות מערכת הבריאות - למשך שעתיים - במחאה על המקרה החמור בו אחות בקופ"ח הוצתה למוות (אקטואליה)
אילוסטרציה - מסעדנים יוצאים למלחמה בתקנות ליצמןמסעדנים יוצאים למלחמה בתקנות ליצמןאלי רוטמן6
הכוונה לחייב מסעדות ובתי קפה לפרסם בתפריט את הערך הקלורי של כל מנה שהם מציעים ללקוחותיהם, מסעירה את ענף המסעדנות: "זה לא מעשי ורק יפגע בתעשיה" (בריאות)
הישראלים לא סומכים על רופאי בתי החוליםהישראלים לא סומכים על רופאי בתי החוליםיאיר טוקר5
סקר חדש חושף את מידת האמון הנמוכה של הציבור בישראל ברופאי בתי החולים הציבוריים, זאת לעומת רופאי קופות החולים שזוכים לאמון רב באופן משמעותי הרבה יותר (בריאות)
הגר"ד לאו: "המוהל המדביק אינו מוסמך"הגר"ד לאו: "המוהל המדביק אינו מוסמך"דניאל הרץ5
הרב הראשי לישראל דיבר על הנושא בכנס המוהלים ואמר כי המוהל שפורסם שהדביק נימולים במחלות - אינו מוהל מוסמך. כזכור שני תינוקות שנימולו על ידו הודבקו בהרפס (בריאות)
שאיפה מסוכנת של גוף זר - שוב: ילדה השתעלה ושאפה פקק של עיפרוןשוב: ילדה השתעלה ושאפה פקק של עיפרוןכיכר השבת
תוך שבוע ילד בן 12 הובהל לניתוח חירום להוצאת פקק של עט ששאף לריאתו וילדה כבת 10 הגיעה לחדר מיון לאחר ששאפה פקק של עיפרון והייתה בסיכון לנזק קבוע בריאה
הרב פורת מקבל את פרס ספרות תורנית-הלכתית - פרס שר הבריאות לחיבורים ברפואה והלכהפרס שר הבריאות לחיבורים ברפואה והלכהkikar.co.il בשיתוף שיב"א
בטקס חגיגי שנערך במרכז הרפואי שיב"א ניתן הפרס לרב צבי פורת, רב ויועץ הלכתי בבית החולים אלי"ן ובמרכז הרפואי שיבא, על חיבור ספרו "אך בצלם יתהלך" שיצא ע"י בית החולים אלי"ן (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה - שני מקרי הרפס בתינוקות התגלו בבני ברקשני מקרי הרפס בתינוקות התגלו בבני ברקכיכר השבת6
על פי החשש, שני התינוקות שנימולו על ידי אותו המוהל הודבקו ממנו. המוהל הוזהר בעבר כי עליו לעבור בדיקה רפואית אך נמנע מכך והמשיך למול כרגיל (חדשות בריאות)
הרב יוסף בינדר בהכנה לפעילות 'הדלת הפתוחה'  במשרדו של אלי עובדיה - מדיניות 'הדלת הפתוחה' של מכבי שירותי בריאותמדיניות 'הדלת הפתוחה' של מכבי שירותי בריאותkikar.co.il בשיתוף מכבי1
מנהלי מרחב בני ברק לצד מתאמי קשרי קהילה בבני ברק נפגשים עם חברי מכבי על מנת לדון יחד בדרכים הטובות ביותר להעניק את השירות הרפואי הטוב ביותר לציבור מתוך הבנה והתאמה לצורכי הקהילה (בריאות, שיווקי)
סודה: משקה אנרגטי מהנה עם אפס אחוזי סוכר - כך אתם צורכים 30 כפיות סוכר ביום בלי לשים לבכך אתם צורכים 30 כפיות סוכר ביום בלי לשים לבkikar.co.il בשיתוף סודה טמפו
המשקאות "הקלים" שאנחנו כל כך אוהבים לחטוף לפחות פעם ביום - במקרה הטוב - הם מקור בטוח לצריכה יומית מוגזמת של סוכר. כמה מוגזמת? הנה הנתונים (בריאות)
מניעת עישון בימי פורים. אילוסטרציה - מכבי שירותי בריאות: מניעת עישון בימי פוריםמכבי שירותי בריאות: מניעת עישון בימי פוריםkikar.co.il בשיתוף מכבי בריאות
במכבי מדגישים כי בשביל שמחת פורים אמתית לא צריך סיגריה, במיוחד אצל בחורי ישיבות הנוטים ליפול לעישון ללא ידיעת גודל הסכנה אליה הם נשאבים: "מזיקים גדולים לבריאות הגוף" (בריאות, שיווקי)
השר יעקב ליצמן - ליצמן במשבר: לא אצביע עם הקואליציהליצמן במשבר: לא אצביע עם הקואליציהישי כהן
שר הבריאות יעקב ליצמן פתח במשבר קואליציוני עצמאי והודיע כי לא יצביע עם הקואליציה בשל אי יישום ההסכם הקואליציוני בתחום רפורמת הסיעוד הממלכתי (בריאות, בארץ)
הפגנת ההורים בבית החולים - פרופ' רוטשטיין: התפטרות הרופאים - פוליטיתפרופ' רוטשטיין: התפטרות הרופאים - פוליטיתכיכר השבת
מנהל בית החולים מותח ביקורת חריפה על 6 הרופאים שהתפטרו יחד מתפקידם וטוען כי מדובר בהחלטה פוליטית ולא מקצועית. "קידמנו רופאה אחת וזה כאב להם", הוסיף (בריאות)
חוגגים שנתיים לנס. ג'קסון הקטן ואביו - הילד ללא הגולגולת והמח חוגג שנתייםהילד ללא הגולגולת והמח חוגג שנתייםכיכר השבת16
הרופאים לא נתנו לו סיכויים לשרוד, אולם כיום, שנתיים אחרי, ג'ייסון הקטן שסובל ממקרה נדיר של "אנ-אנצפאליה", שגרם לו לגדול ללא מח וגולגולת, חוגג יום הולדת ומוכיח שאחרי הכל, חיים ומוות אינם נתונים בידיהם של בשר ודם (בעולם)
בית חולים הדסה. ארכיון - רופאי הילדים חולי הסרטן - התפטרו מהדסהרופאי הילדים חולי הסרטן - התפטרו מהדסהאלי רוטמן2
לאחר כחודשיים של איומי עזיבה, במקביל למחאת הורים לילדים חולי סרטן - מימשו היום רופאי המחלקה בהדסה ע"כ את איומיהם, ובכך נסגרה המחלקה היחידה בי-ם לכך (בריאות)
תביעה נגד 'כללית': חולה בסרטן אובחנה כסובלת מדלקתתביעה נגד 'כללית': חולה בסרטן אובחנה כסובלת מדלקתכיכר השבת4
נערה שחלתה בסרטן אך אובחנה בטעות בביה"ח שניידר ותל השומר כחולה בדלקת בעצמות, תובעת במיליונים את קופת החולים כללית ומשרד הבריאות על הסבל שנגרם לה (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים