בית שמש  גור  דרעי  אור ישראל
אילוסטרציה - מחקר: מי שאוכל לבד - בסיכון יותר גבוה לחלותמחקר: מי שאוכל לבד - בסיכון יותר גבוה לחלותכיכר השבת2
מצד אחד לאכול בחברת אנשים זה נחמד יותר ומצד שני לאכול לבד כמעט תמיד אומר לאכול יותר ומתי שנוח לכם, מסתבר שמבחינה בריאותית עדיף לכם לאכול יחד (חדשות הבריאות)
מעייני הישועה - בתוך יממה: 2 תינוקות נפטרו ב'מעייני'בתוך יממה: 2 תינוקות נפטרו ב'מעייני'כיכר השבת15
בתוך פחות מיממה נפטרו בבית החולים 'מעייני הישועה' שתי תינוקות, האחת כבת שנה והשניה כבת שנה וחצי. במשרד הבריאות בודקים האם יש קשר זיהומי בין שני המקרים (בארץ)
מפתיע: כיצד שוטפים פירות בצורה טובה?מפתיע: כיצד שוטפים פירות בצורה טובה?דניאל הרץ2
חשבתם שמים וסבון מספיקים להסרת חומרי ההדברה מהתפוח? טעיתם. מחקר חדש שנערך במסצ'וטס מצא כי התהליך שונה לחלוטין ממה שאתם מכירים (חדשות בריאות)
מחלת החזרת חזרה - תלמידי ישיבות בסיכוןמחלת החזרת חזרה - תלמידי ישיבות בסיכוןדניאל הרץ15
המרכז לבקרת מחלות האמריקאי המליץ על חיסון מחודש כנגד מחלת החזרת בשל גל עולה של חולים במחלה. על פי מאמר של בכירים במשרד הבריאות - הישיבות בסיכון מוגבר (בריאות)
טקס השקת רכבי הבימבולנס החדשים. - מד"א: הושקו רכבי הבימבולנס החדשיםמד"א: הושקו רכבי הבימבולנס החדשיםkikar.co.il בשיתוף מד"א3
בטקס שנערך ברחבת כיכר ספרא בירושלים הושקו מלבד רכבי הבימבולנס גם 28 אופנועים חדשים שנתרמו למד"א ע"י אגודות הידידים של מד"א בעולם ובישראל. ליצמן: "מד"א פועל במסירות נפש להציל חיים, בכל עת ובכל מקום בישראל" (בריאות, שיווקי)
מנכ"ל מאוחדת ושר הבריאות. - מאוחדת: פתיחת מכון MRI בביה"ח משגב לדךמאוחדת: פתיחת מכון MRI בביה"ח משגב לדךkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
השבוע נחנך מכון ה-MRI הקהילתי הראשון בירושלים אשר צפוי לקדם משמעותית את זמינות התורים לבדיקת MRI בישראל בכלל ובירושלים בפרט. ליצמן: "ישפר משמעותית את השירות לתושבים" (בריאות, שיווקי)
על הבוקר: מקלחת חמה או קרה?על הבוקר: מקלחת חמה או קרה?כיכר השבת1
מקלחת חמה על הבוקר גורמת לכם להרגיש רעננים? מסתבר שהפעולה המרעננת הזאת מחלישה את הגוף ומכניסה אותו למצב מנוחה. אז מה כן ניתן לעשות? מקלחת קרה... (בריאות)
עירוי דם נדיר לעובר בשיבא. אילוסטרציה - לראשונה בעולם בשיבא: עירוי דם נדיר לעוברלראשונה בעולם בשיבא: עירוי דם נדיר לעוברkikar.co.il בשיתוף שיבא
לראשונה בעולם בוצע ביחידה לרפואת העובר בשיבא הליך רפואי ייחודי ונדיר שבמסגרתו ניתן עירוי דם לעובר שאובחן עם שתי תופעות שהשילוב ביניהן נחשב לנדיר במיוחד: העובר אובחן כסובל מהמופיליה ובנוסף התפתחו אצלו אמו נוגדנים שגרמו להרס כדוריות הדם שלו. הטיפול החדשני הציל את חיי התינוק שנולד ב"ה בשלום (בריאות, שיווקי)
ביו-25 LR. בכשרות בד"ץ העדה החרדית - 'סופהרב' בפיתוח חדש - ביו 25 LR'סופהרב' בפיתוח חדש - ביו 25 LRkikar.co.il בשיתוף סופרהב2
8 זנים, 25 מיליארד חיידקים טובים, כמוסה 1 לכל המשפחה, בכשרות בד”ץ העדה החרדית. הפורמולה החדשה שאתם צריכים להכיר (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה - מחקר: בפריפריה שמנים יותר מאשר במרכזמחקר: בפריפריה שמנים יותר מאשר במרכזדניאל הרץ
מה הן הערים השמנות ביותר בישראל והיכן דווקא רזים? מחקר חדש שיתפרסם בימים הקרובים חושף את הנתונים של הערים השמנות ביותר בישראל ומנסה להבין את הסיבות לכך (בריאות)
הילד לא נרדם? אילוסטרציה - הילד לא נרדם? כנראה שזה תלוי במה הוא אכל לפניהילד לא נרדם? כנראה שזה תלוי במה הוא אכל לפניkikar.co.il בשיתוף מועצת החלב
כוס חלב חם לפני השינה למי שלא מצליח להרדם, זו תרופת סבתא המוכרת לכולנו עוד מילדות. השאלה היא, האם יש בסיס להמלצה כזו, ואם כן מה המנגנון הביולוגי מאחוריה (בריאות, שיווקי)
כמידי שנה: ליצמן התחסן נגד שפעתכמידי שנה: ליצמן התחסן נגד שפעתכיכר השבת7
שר הבריאות יעקב ליצמן ומנכ"ל משרדו משה בר סימן טוב התחסנו כמידי שנה בחיסון נגד שפעת יחד עם ילדי כיתה ג' בביה"ס אפרתה בירושלים • "קורא לכולם להתחסן" (בריאות)
ח"כ מרגי בסיור באיחוד הצלה. - מרגי באיחוד הצלה: "המתנדבים הם חוד החנית"מרגי באיחוד הצלה: "המתנדבים הם חוד החנית"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
הדברים נאמר על ידי יו"ר ועדת החינוך ח"כ מרגי בסיור שערך בימים האחרונים במטה הארצי של "איחוד הצלה" בירושלים, על מנת להתרשם מפעילות 3,500 המתנדבים ברחבי הארץ. מנכ"ל איחוד הצלה משה טייטלבוים הציג לח"כ מרגי את מוקד המבצעים החדש של "איחוד הצלה" הנותן מענה לכ-1000 קריאות חירום ביממה (בריאות, שיווקי)
הספורט המוביל בישראל: הליכההספורט המוביל בישראל: הליכהדניאל הרץ3
סקר חדש שבדק את הרגלי הכושר של הישראלים מצא כי ההליכה היא הספורט המוביל בישראל כש-55% מכלל האוכלוסייה מבצעים פעילות ספורט כל שהיא (חדשות בריאות)
מימין משה בר סימן טוב ו ראובן בילט - משרד הבריאות בוחן אישור יבוא תמרוקים המיוצרים מחלקיקים מזערייםמשרד הבריאות בוחן אישור יבוא תמרוקים המיוצרים מחלקיקים מזערייםאורנה יפת
הנוהל מתיר את היבוא תחת רגולציה מסוימת, שכוללת בין היתר בדיקות איכות ואישורים שאינם נהוגים במדינות אירופה. היבואנים: זה ישת עלינו עלויות נוספות וימנע בפועל את יבוא התמרוקים
Bio-Oil לריכוך צלקות וסימני מתיחה. - Bio-Oil: לטיפול בריכוך צלקות ובסימני מתיחהBio-Oil: לטיפול בריכוך צלקות ובסימני מתיחהkikar.co.il בשיתוף Bio-Oil
מאז השקתו הבינלאומית בשנת 2002, ביו אויל זכה ב- 349 פרסים והפך להיות המוצר מס’ 1 במכירות בקטגוריית מוצרים לטיפול בריכוך צלקות וסימני מתיחה ב-24 מדינות בעולם (בריאות, שיווקי)
אלפים חגגו עם מעייני הישועה ומאוחדתאלפים חגגו עם מעייני הישועה ומאוחדתkikar.co.il בשיתוף 'מאוחדת'
המעמד נערך בהיכל האודיטוריום הענק ברמת אלחנן כשאלפי נהרו מכל קצוות ב"ב • בירכו: נשיא ומייסד ביה"ח מעייני הישועה ד"ר משה רוטשילד ומנהל מאוחדת במחוז מרכז (בריאות)
ברהום וליצמן - המנכ"ל שביקר את השר ליצמן זומן לשימועהמנכ"ל שביקר את השר ליצמן זומן לשימועאלי רוטמן
בכירי בית החולים בנהריה השרוי במשבר תקציבי מתמשך, ושמאשימים בכך גם את התנהלות שר הבריאות יעקב ליצמן, זומנו לשימוע שעלול להגיע עד לכדי פיטורין (חדשות, בארץ)
מרן שר התורה במטה איחוד הצלה בירושליםמרן שר התורה במטה איחוד הצלה בירושליםkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
בצעד מרגש של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, זכו ראשי "איחוד הצלה" לקבל את פניו בביקור קצר במטה הארצי של הארגון בירושלים ולהתברך בחום מפיו. צפו בתמונות (בריאות, שיווקי)
מיטת אשפוז ולוגו הכללית - "כללית לא אבחנה סרטן בזמן, החולה מתה""כללית לא אבחנה סרטן בזמן, החולה מתה"כיכר השבת5
האם התרשלות של "כללית שירותי בריאות" באבחון סרטן הביאה לגילוי מאוחר מדי של המחלה ולמותה של אישה? כך טוענים בני משפחתה של דבורה, אישה ממרכז הארץ (חדשות)
מתקשים להירדם? הטריק הזה יעשה את העבודהמתקשים להירדם? הטריק הזה יעשה את העבודהשירות כלכליסט13
על פי מומחים לשינה, מי שישן שש שעות או פחות בלילה מגדיל את הסיכוי לשבץ או התקף לב ב-200%. ד"ר אנדרו ווייל פיתח שיטת נשימה שמבטיחה הירדמות בתוך 60 שניות. איך זה עובד?
קרציה, אילוסטרציה - נקבע מותו של נער בן 15 מקדחת הבהרותנקבע מותו של נער בן 15 מקדחת הבהרותדניאל הרץ2
הנער שהגיע עם אביו ואמו לבית החולים בחדרה לפני כשבוע כשהם סובלים מעקיצת קרציה שהגיעה מהכלב המשפחתי נפטר היום בבית החולים לאחר שמצבו התדרדר (בריאות)
אילוסטרציה - אלו טעויות ההורים הישראלים המעשניםאלו טעויות ההורים הישראלים המעשניםאלי רוטמן
"אם לא רואים ולא מריחים עשן - הילדים שלי לא חשופים" - זו רק אחת ההנחות השגויות שנחשפות במחקר חדש ככאלו שמדריכות הורים לילדים בישראל, המכורים לעישון (בריאות)
מוגבלים בניידות. אילוסטרציה - ולהקל ולשפר את החיים של מוגבלים בניידותולהקל ולשפר את החיים של מוגבלים בניידותkikar.co.il בשיתוף um digital
חלק משמעותי ביותר מההתמודדות על מוגבלות בניידות קשור לסביבה של מי שסובל מאותה נכות, ולכמה שהסביבה הזאת מתאימה עבור הצרכים שלו. לכן, ישנם לא מעט מוצרים ורעיונות שיכולים לעזור להפוך את הסביבה לקלה וידידותית יותר, ולהקל ולשפר את החיים של מוגבלים בניידות (בריאות, שיווקי)
תוך יומיים: בן 6 שעומד למות קיבל תעודת בגרותתוך יומיים: בן 6 שעומד למות קיבל תעודת בגרותכיכר השבת1
אל מול 300 צופים, קיבל וולטר הרברט בן השש הסובל ממחלה סופנית תעודת בגרות מלאה. "על זה הוא חלם במשך כל חייו הקצרים, הוא הגיבור שלנו" סיפרו בבית הספר (מעניין)
ד"ר הרמן צבי ברקוביץ' - רופאו האישי של נתניהו ימשיך בתפקידורופאו האישי של נתניהו ימשיך בתפקידוכיכר השבת2
ד"ר הרמן צבי ברקוביץ', המשמש כרופאו האישי של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ימשיך בתפקידו למשך ארבע שנים נוספות, תמורת 2,000 שקלים בחודש בתוספת מע"מ (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים