מלך..  פורים  עמירן דביר  שבאבניקים
יומן מסע: 120 "ילדי הדיאליזה" באילת. - יומן מסע: 120 "ילדי הדיאליזה" באילתיומן מסע: 120 "ילדי הדיאליזה" באילתדוידי אליטוב6
זכיתי להתלוות למסע בלתי נשכח בן שלושה ימים במסגרת המחנה אשר מאורגן על ידי "תקוה ומרפא" יחד עם 120 ילדים ואנשי צוות. יומן מסע (בריאות)
הרבנים והרופאים בועידת מאוחדת. - עשרות השתתפו בוועידת רפואה והלכהעשרות השתתפו בוועידת רפואה והלכהkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
בפאנל ההלכתי-רפואי הופיעו בכירי רפואה של מאוחדת שליבנו את הנושאים יחד עם בכירי הרבנים. הכינוס התקיים ביוזמת מאוחדת ובשיתוף ׳צבר רפואה׳ ומוקד ה.ר.ב שבראשות הרב קליין (בריאות, שיווקי)
רשימת הדברים שגורמים לכם לישון פחות טוברשימת הדברים שגורמים לכם לישון פחות טובכיכר השבת
מתקשים לישון בלילה או קמים בבוקר ומרגישים שעדיין אתם עייפים? יש לכך הרבה סיבות, אבל רובן קשורות לתזונה. מה כן ומה לא, כנסו ותראו (בריאות)
איחוד הצלה. - מעגלים אגורות בכל רכישה ומצילים חייםמעגלים אגורות בכל רכישה ומצילים חייםkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
אכל סושי כל יום ומצא בגופו תולעת באורך 170 ס"מאכל סושי כל יום ומצא בגופו תולעת באורך 170 ס"מכיכר השבת13
האיש שהגיע בקיץ לבית החולים הדהים את הרופאים עם מה שאחז בידו, תחקור קצר העלה כי האיש צורך דג נא בכמויות, וזה מה שגרם להימצאות התולעת הענקית בגופו (בריאות)
פרצוף של אדם הושתל פעמיים - בשני ניתוחיםפרצוף של אדם הושתל פעמיים - בשני ניתוחיםכיכר השבת
לאחר שהניתוח הראשון בפניו של המטופל לא עלה יפה והוא נותר חודשיים ללא פנים, ביצעו הרופאים ניתוח סבוך נוסף שהפעם על פי הערכות הרופאים הצליח יותר מקודמו (בעולם)
אשה שהשתעלה גרמה לעצמה שבר בצלעותאשה שהשתעלה גרמה לעצמה שבר בצלעותכיכר השבת5
להשתעל זה בריא, כך אומרים הרופאים, אך להשתעל מידי חזק זה כנראה מסוכן, כך עולה מהסיפור החריג על אשה מבוגרת ששברה את הצלעות שלה בגלל שיעול בכוח (בריאות)
רשימת טיפים שיצילו אתכם בדרך טבעית ומעניינתרשימת טיפים שיצילו אתכם בדרך טבעית ומעניינתכיכר השבת
כואב הראש? ריח מהפה? תצטיידו בעפרונות ובוודקה ותצפו לשינוי מהיר. אם תתמידו בזה סבתא תהיה גאה בכם. תרופות סבתא יעילות וטובות - נסו את זה בבית (חדשות בריאות)
גדעון סער באיחוד הצלה. - גדעון סער באיחוד הצלה: "מוסרים נפש להצלת נפשות"גדעון סער באיחוד הצלה: "מוסרים נפש להצלת נפשות"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה2
שר החינוך ושר הפנים לשעבר גדעון סער סייר בימים האחרונים במטה הארצי של ארגון "איחוד הצלה" בירושלים. השר לשעבר הגיע לביקור כדי להתרשם מפעילות מתנדבי "איחוד הצלה" להצלת חיים ברחבי הארץ (בריאות, שיווקי)
הסכנה החדשה: הקבלות שקיבלתם בחנותהסכנה החדשה: הקבלות שקיבלתם בחנותדניאל הרץ3
הקבלות שאתם מחזיקים ביד עכשיו עלולים לסכן את בריאותכם, כך עולה ממחקר חדש שנערך בארה"ב וחשף חומרים מסוכנים שנמצאים על הקבלות הפופולריות (בריאות)
בן 17 שאכל שווארמה והפך לנכה תובע פיצויבן 17 שאכל שווארמה והפך לנכה תובע פיצוידניאל הרץ
מנת שווארמה כמעט עלתה לבן 17 בחייו. הוא הפך לנכה 100 אחוז, אך בחברת הביטוח 'כלל' מנסים להתחמק מהאחריות ומהעובדה שהנער היה אז תלמיד בית ספר (חדשות בריאות)
השתלות שיניים. אילוסטרציה - זקוקים להשתלות שיניים? תרשו לעצמכם לחייךזקוקים להשתלות שיניים? תרשו לעצמכם לחייךkikar.co.il בשיתוף הראל השתלות שיניים
חשש לפיסות ניילון בנקניקיות של 'זוגלובק'חשש לפיסות ניילון בנקניקיות של 'זוגלובק'כיכר השבת4
חברת 'זוגלובק' הודיעה כי בכמה ממארזי נקניקיות מן הצומח שלה חדרו פיסות ניילון לתוך המוצר. החברה הודיעה על איסוף המוצרים מהחנויות וכי תפצה את לקוחותיה (חדשות בריאות)
לא בטוחים אם כיביתם את הגז? המחקר החדש הזה בשבילכםלא בטוחים אם כיביתם את הגז? המחקר החדש הזה בשבילכםכיכר השבת
נעלנו את הדלת? כיבינו את הגז? הדוד שמש נשאר דולק? כל השאלות הללו מופיעות אצלינו ויתכן והן מעידות על משהו גדול יותר מסתם חוסר ריכוז(בריאות)
אילוסטרציה - בן 13 ננשך בצפון על ידי כלב משוטט וחוסןבן 13 ננשך בצפון על ידי כלב משוטט וחוסןכיכר השבת
בן 13 הובא לבית החולים זיו בצפת שם חוסן נגד כלבת לאחר שכלב משוטט נשך אותו בירכו השמאלית. לאור מחלת הכלבת שהתפשטה לאחרונה הוחלט לחסן ליתר ביטחון (בריאות)
עצור בחשד להתעללות בקשישים. אילוסטרציה - ומי יגן על הקשישים? עובדי סיעוד  פלסטיניםומי יגן על הקשישים? עובדי סיעוד פלסטיניםאלי רוטמן6
אל מול תמונות קשות של קשישים מוכים ומושפלים בבתי אבות, העלו לאחרונה בכירים במשרד הבריאות פתרון חדש, שנוי במחלוקת - עובדים פלסטינים יטפלו בקשישים (בריאות)
צוות מיוחד יסדיר את העברת המידע ממד"א ל'איחוד הצלה'צוות מיוחד יסדיר את העברת המידע ממד"א ל'איחוד הצלה'כיכר השבת1
תקציב מד"א שעוכב בוועדת הכספים יועבר לאחר שהיו"ר גפני סיכם עם השרה שקד, אמסלם וזוהר, על הקמת צוות משותף ברשותם לפתרון העברת המידע ממד"א לאיחוד הצלה (בארץ)
דירוג בתי החולים בישראל - הנקיים והמזוהמים ביותרדירוג בתי החולים בישראל - הנקיים והמזוהמים ביותרדניאל הרץ3
במשרד הבריאות חשפו את נתוני שנת 2017 בתחום הזיהומים בבתי החולים השונים ובחלק מבתי החולים המוכרים ומוערכים בארץ מצב הזיהומים גרוע ואף יכול לגרום למקרי מוות (בריאות)
מהי השתלת שיניים? אילוסטרציה - מהי השתלת שיניים?מהי השתלת שיניים?kikar.co.il בשיתוף הראל השתלות שיניים
מהו המקור להליך השתלת שיניים, מהי השתלת עצם, ואיך מתחזקים את הפה לאחר שתלים (בריאות, שיווקי)
זהירות: הכדור האהוב - עלול לסכן אתכםזהירות: הכדור האהוב - עלול לסכן אתכםכיכר השבת7
ישנה עובדה לא מוסכמת לפיה ככל שחנות הפלאפל תהיה ישנה יותר, כך תהיה הפיתה והכדורים שבתוכה ערבים לחך. אך תחקיר חדש מזהיר כי מה שטעים עלול להיות גם מסוכן (בריאות)
ח"כ משה גפני. מן הארכיון - גפני במאבק איחוד הצלה נגד מד"א: "לא נשתוק"גפני במאבק איחוד הצלה נגד מד"א: "לא נשתוק"אסף מגידו3
יו"ר ועדת הכספים, חבר הכנסת משה גפני, הודיע במוצ"ש לגיבוש והוקרה לארגון איחוד הצלה כי יודיע לרה"מ כי הוחלט לצאת "למלחמה כוללת" עד לקבלת מלוא המידע מציל החיים לארגון איחוד הצלה (בריאות)
אחיות בבית החולים מחצו ומעכו פנים של תינוק אומללאחיות בבית החולים מחצו ומעכו פנים של תינוק אומללכיכר השבת7
זה קורה גם לנו, כשרואים תינוק מתוק מדי ובא לנו "לקווץ'" אותו מרוב מתיקות, אבל נדמה שזו לא הייתה הכוונה של האחיות שנצפו בסרטון המטריד שהביא לפיטוריהן (בריאות)
בנימין עוזרי - "מבחינת 'כללית' - אבא שלי יכול למות""מבחינת 'כללית' - אבא שלי יכול למות"דניאל הרץ13
קשיש בן 90 נזקק למסתם ללבו אך בקופת החולים 'כללית' סירבו לאשר לו אותו, זאת למרות עמדת משרד הבריאות שמדובר בטיפול מציל חיים הנמצא בסל התרופות (בריאות)
אילוסטרציה - חולת סרטן בת 13 - נדבקה מזיהום בתרופהחולת סרטן בת 13 - נדבקה מזיהום בתרופהדניאל הרץ
חולת סרטן בת 13 נדבקה בזיהום כתוצאה משימוש בתרופה "מורפין" של חברת טבע, כך עולה מבדיקה שבוצעה בבית החולים רמב"ם, לאחר שהילדה סבלה מחום וחולשה (בריאות)
הניתוח הנדיר - 50 רופאים ואחיות הסירו גידול מגוף הפגה50 רופאים ואחיות הסירו גידול מגוף הפגהאלי רוטמן3
במקרה שהרופאים בישראל כמעט ולא נתקלים בו, ניצלו חייה של פעוטה בת מספר ימים, שבגופה התגלה עוד לפני הלידה גידול סרטני ענק. המבצע המורכב הוכתר בהצלחה (חדשות)
שקית קטשופ בזמנים יפים יותר - אובחנה כחולה במשך 6 שנים, ואז התבררה הסיבהאובחנה כחולה במשך 6 שנים, ואז התבררה הסיבהכיכר השבת2
האשה שחצתה כבר את גיל ה-40 סבלה במשך שנים מכאבים עזים ורופאיה אבחנו אותה כסובלת ממחלה כרונית. אלא שניתוח שעברה גילה מהו הגורם הזר שגרם לכל הסבל (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים