גור  בנות חיל  פדות  פדות רוטנמר
מה יקרה אם תפסיקו לשתות קפה למשך שבועמה יקרה אם תפסיקו לשתות קפה למשך שבועכיכר השבת9
"אל תדברו איתי עד שאני שותה את הקפה של הבוקר" - אם אתם מזדהים עם המשפט הזה כנראה שאתם מכורים למשקה הזה, מה יקרה אם תפסיקו? מסתבר שבעיקר טוב
יפים יותר, צעירים יותר. - אין לכם גומות חן? תאשימו את ההוריםאין לכם גומות חן? תאשימו את ההוריםכיכר השבת
אם גם לכם אין גומות חן אתם בחברה טובה של מעל מ80% מהאוכלוסיה שלא "סובלים" מהפגם הגנטי בשרירי הפנים שגורם לשקעים הללו לתפוס מקום של כבוד על הפנים (בריאות)
ויטמינים בסוכריות גומי? לא יעיל ואפילו מסוכןויטמינים בסוכריות גומי? לא יעיל ואפילו מסוכןדניאל הרץ6
מחקר שנערך בארה"ב על 50 מוצרים של מולטי ויטמינים מצא כי בחלק גדול מהם שיעור הויטמינים היה נמוך משמעותית מהכתוב על האריזה ולעתים גבוה בצורה מסוכנת (בריאות)
אילוסטרציה - מחקר: חלב דל שומן - הוא זה שמשמין אתכםמחקר: חלב דל שומן - הוא זה שמשמין אתכםכיכר השבת1
כן, סוג של הפוך על הפוך. דווקא המוצרים שהוצאו מהם השומנים גורמים להשמנה ולפגיעה בריאותית. כך עולה ממחקר חדש שהתפרס על פני 15 שנים (בריאות)
מאפירים או מקריחים? זה מה שזה אומר עליכםמאפירים או מקריחים? זה מה שזה אומר עליכםכיכר השבת8
העולם מתחלק לשניים, בין אלו שסובלים מהתקרחות או ששערם הופך ללבן, ואלו שלא • מחקר חדש טוען כי מעבר למינוס האסתטי יש גם מינוס בריאותי גדול (בריאות)
רמת גן - עם תוחלת החיים הארוכה ביותררמת גן - עם תוחלת החיים הארוכה ביותרדניאל הרץ
היכן חיים יותר ומה העיר בה תוחלת החיים הקצרה ביותר בישראל? דו"ח חדש של משרד הבריאות חושף את המספרים לשנת 2016 ואת הפערים בין מרכז לפריפריה (חדשות בריאות)
אילוסטרציה - כוססים ציפורניים? אתם פרפקציוניסטיםכוססים ציפורניים? אתם פרפקציוניסטיםכיכר השבת3
אם עד היום חשבתם שכסיסת ציפורניים היא פעולה הנגרמת מתוך לחץ, קראו את המחקר הזה שירגיע אתכם מהלחץ בו אתם שרויים ויסביר לכם עד כמה אתם מושלמים (בריאות)
אילוסטרציה - לא ישנים טוב? תפסיקו להשתמש בנייד כשעון מעוררלא ישנים טוב? תפסיקו להשתמש בנייד כשעון מעוררכיכר השבת5
הנייד הפך להיות הכלי שלנו לכמעט כל דבר ביום יום. לפחות כשאתם הולכים לישון תתרחקו ממנו כמה שיותר. איך תקומו? תקנו שעון מעורר של פעם (בריאות)
דו"ח חדש: סיבות המוות המובילות בישראלדו"ח חדש: סיבות המוות המובילות בישראלדניאל הרץ6
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את דו"ח סיבות המוות לשנת 2015 • כמה אנשים נפטרו בשנה זו, מה סיבות המוות המובילות והאם יש הבדל בין נשים לגברים? (חדשות בריאות)
אילוסטרציה - הבוקר: הרופאים ישבתו למשך שעתייםהבוקר: הרופאים ישבתו למשך שעתייםכיכר השבת1
השביתה שתוכננה להיום (רביעי) בכל מערכת הבריאות הציבורית תצומצם והרופאים ישבתו למשך שעתיים, בהתאם לשעות הפעילות של קופת החולים או בית החולים (חדשות)
בדיקת התאמה בחינם. care. אילוסטרציה - יום בדיקות התאמה להסרת משקפיים ב-Care חינםיום בדיקות התאמה להסרת משקפיים ב-Care חינםkikar.co.il בשיתוף care
המשקפיים מעיקים ומכבידים עליכם? רשת Care יוצאת במבצע מיוחד לציבור החרדי ומזמינה אתכם ליום מיוחד של בדיקות התאמה להסרת משקפיים אצל מומחי הרשת על חשבונה (בריאות, שיווקי)
מחאת רופאים. ארכיון - "שביתת אזהרה" בבתי החולים ובמרפאות"שביתת אזהרה" בבתי החולים ובמרפאותאלי רוטמן2
בתי חולים ומרפאות קהילתיות ישבתו ביום רביעי הקרוב, כאזהרה לפני שביתה כוללת בעתיד. לטענת המשביתים, הסיבה לצעד זה הגבלת רופאים ע"י משרד הבריאות (בריאות)
יולדות במעייני הישועה. אילוסטרציה - היולדות של מעייני הישועה מתפנקות יותרהיולדות של מעייני הישועה מתפנקות יותרkikar.co.il בשיתוף מעייני הישועה2
יולדות רבות מתלבטות היכן נכון וכדאי ללדת, מהו המקום המקצועי והמיומן ביותר הם כמובן בראש סדר קבלת ההחלטות. אבל הכי כייף שבנוסף לניסיון ולמיומנות יש גם חבילת שי מפנקת מבית "סבון של פעם" והגרלת עגלות של מאמס אנד פאפאס בשווי 4000 ₪ ומתנת שוברים 400 שקלים לכל יולדת (הריון ולידה, שיווקי)
עדיין עם משקפיים? לייזר ב-care. אילוסטרציה - מבצע ענק: 1800 ש"ח הנחה להסרת משקפיים בלייזרמבצע ענק: 1800 ש"ח הנחה להסרת משקפיים בלייזרkikar.co.il בשיתוף care
השקת ארון ציוד הרפואי של איחוד הצלה בסמוך לציון רבי לוי יצחק מברדיטשוב. - ציוד רפואי של איחוד הצלה גם בסמוך לציון רבי לוי יצחק מברדיטשובציוד רפואי של איחוד הצלה גם בסמוך לציון רבי לוי יצחק מברדיטשובאסף מגידו1
מתרחבת פעילות הצלת החיים של איחוד הצלה בקהילות יהודיות ובקברי צדיקים ברחבי העולם. ארון ציוד עזרה ראשונה הוצב ונחנך במקווה המפואר של מוסדות "תפארת בארדיטשוב וסביבותיה" שבנשיאות הרב וירצברגר, רב העיר בסמוך לציון רבי לוי יצחק מברדיטשוב בעיר ברדיטשוב באוקראינה (חדשות בריאות)
התליון כפי שנראה בבדיקת הרנטגן - מלחיץ: תליון עוגן גדול התגלה בגרון הפעוטמלחיץ: תליון עוגן גדול התגלה בגרון הפעוטדניאל הרץ2
בדיקת הרנטגן לפעוט בן השנתיים הותירה את הצוות הרפואי המום לנוכח החפץ הגדול שנמצא בוושטו של הפעוט שהובהל מיידית לבית החולים כדי לשחרר מגרונו את התליון (בריאות)
מחקר: 3-4 כוסות קפה ביום דווקא יכולים להועילמחקר: 3-4 כוסות קפה ביום דווקא יכולים להועילכיכר השבת1
כמה כוסות קפה אתם שותים ביום? מחקר שבחן 200 מחקרים קודמים טוען כי שתיית 3-4 כוסות קפה "בריא" ביום יכול לסייע לבריאות באמצעות שלל "הטבות בריאותיות" (חדשות בריאות)
חיסון שפעת: בעל השפעה אפסית למבוגריםחיסון שפעת: בעל השפעה אפסית למבוגריםדניאל הרץ6
חיסון השפעת עליו ממליץ כל כך משרד הבריאות בעל הצלחה אפסית בקרב מבוגרים מעל גיל 65, והצלחה נמוכה בתינוקות, כך עולה מנתונים של המרכז הלאומי לבקרת מחלות (בריאות)
אילוסטרציה - חיידק ליסטריה בסלמון מצונן של "דלידג"חיידק ליסטריה בסלמון מצונן של "דלידג"כיכר השבת2
חברת דלידג הודיעה שהיא עוצרת את שיווק הסלמון המצונן שיוצר בתאריכים מסוימים, וכן שעל הלקוחות להפסיק לצרוך אותו - ולהשיבו לחנויות תמורת החזר כספי (חדשות, בריאות)
33 מיליון מבוגרים באירופה נמצאים בסיכון לתת תזונה. אילוסטרציה - 33 מיליון מבוגרים באירופה נמצאים בסיכון לתת תזונה33 מיליון מבוגרים באירופה נמצאים בסיכון לתת תזונהkikar.co.il בשיתוף אבוט
המשלחת הישראלית במשרד הבריאות השתתפה בשבוע שעבר בכנס ONCA הבינלאומי שעסק בסיכון העולמי של תופעת התת תזונה והובלת תכנית "תזונה מיטבית" בכל אירופה. על פי הנתונים, 33 מיליון מבוגרים באירופה נמצאים בסיכון לתת תזונה והמשאבים המושקעים במטופלים עם מחלות כרוניות שסובלים גם מחסרים תזונתיים, עומדים על כ-170 מיליארד אירו בשנה (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה - דירוג חדרי המיון - לפי שביעות רצון הציבורדירוג חדרי המיון - לפי שביעות רצון הציבורדניאל הרץ4
מחקר ענק שערך משרד הבריאות בקרב 11 אלף חולים קובע: המטופלים בחדרי המיון של בתי החולים השרון, מעייני הישועה ופוריה היו המרוצים ביותר • הדירוג המלא (חדשות בריאות)
טקס סיום קורס. - איחוד הצלה: "שדרוג משמעותי של הצלת החיים באומן"איחוד הצלה: "שדרוג משמעותי של הצלת החיים באומן"אסף מגידו1
טקס סיום קורס חובשי רפואת חירום נערך הלילה על ידי איחוד הצלה בסמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב בעיר אומן שבאוקראינה: "מענה מקצועי בכל מקרה חירום בסמוך לציון רבי נחמן מברסלב" (חדשות בריאות)
אילוסטרציה - הילדים החרדים סובלים הכי פחות מהשמנההילדים החרדים סובלים הכי פחות מהשמנהכיכר השבת9
על פי הנתונים ילדי בתי הספר החרדים הם בעלי האחוז הנמוך ביותר של סובלים מעודף משקל או מבעיית השמנה. בקרב כיתות א' הבעיה בקרב המגזר הכללי כמעט כפולה (בריאות)
טיפול בהפרעות תקשורת בגיל הרך.  - הפרעות בתקשורת בגיל הרך - איך מטפלים?הפרעות בתקשורת בגיל הרך - איך מטפלים?kikar.co.il בשיתוף הקריה האקדמית אונו
הפרעות בתקשורת עלולות להופיע כבר בשנות החיים הראשונות לחיי הפעוט. זיהוי מוקדם ככל האפשר הוא חשוב ויכול לטפל במידת הצורך (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה - 62% מהגברים ו-52% מהנשים - עם עודף משקל62% מהגברים ו-52% מהנשים - עם עודף משקלכיכר השבת
הנתון המדאיג הזה נמצא בידיהם של נציגי משרד הבריאות שינסו להחמיר על יצרניות המזון המייצרות אוכל לא בריא. המצב של הנשים טוב מאצל הגברים אך גם הוא לא מעודד (בריאות)
לקט ירקות - ירקות קפואים של טלפרוסט חשודים כנגועיםירקות קפואים של טלפרוסט חשודים כנגועיםכיכר השבת
חברת האחים חמוי בע"מ הודיעה כי חלק מהמוצרים תחת המותג טלפרוסט ייאספו מהחנויות בשל חשש להימצאות חיידק הליסטריה שיכול לגרום לבעיות בריאותיות רבות (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים