מוטי..  הרב מזוז  סורוצקין  חנן בן ארי
השיטה שתגלה בלידה: האם התינוק יסבול מנשירה?השיטה שתגלה בלידה: האם התינוק יסבול מנשירה?כיכר השבת3
קבוצת מדענים גילו קשר מוכח בין אופן גדילת האצבעות של התינוק לבין התקרחות עתידית. אבל אל דאגה, גם בזה יש צדדים חיוביים (חדשות הבריאות)
12,800 ביצים הוחרמו במחסן בבית חנינא12,800 ביצים הוחרמו במחסן בבית חנינאדניאל הרץ
פעילות משותפת של לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל ויחידת הפיצו"ח במשרד החקלאות, הובילה לתפיסה של 12,800 ביצים ללא אישורים בבית חנינא שבירושלים (בריאות)
לספק לילד אוכל מזין ובריא. אילוסטרציה - בלי שטויות – חטיף אחר הצהריים ללא תוספת סוכרבלי שטויות – חטיף אחר הצהריים ללא תוספת סוכרkikar.co.il בשיתוף מועצת החלב
כל הורה שלוקח את הילד שלו לגן המשחקים אחר הצהריים חווה את זה, וכל הורה שלוקח את הילד שלו לגן המשחקים אחר הצהריים שואל את עצמו: איזה חטיף לקחת איתי כדי לספק לילד אוכל מזין ובריא? (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה - החיסון נגד שפעת יהיה השנה יעיל במיוחדהחיסון נגד שפעת יהיה השנה יעיל במיוחדאלי רוטמן4
רוב המבוטחים יוכלו בקרוב להתחסן מפני זנים רבים יותר של שפעת, ע"י הזרקת החיסון שאף צפוי להיות יעיל יותר. במשרד הבריאות מקווים להגדיל את היקף הילדים המחוסנים (בריאות)
השר דרעי בחניכת ארון ציוד באומן. - סיור היערכות באומן: דרעי ואיחוד הצלה חנכו ארון ציודסיור היערכות באומן: דרעי ואיחוד הצלה חנכו ארון ציודkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה2
השר הגיע לתפילה בציונו של רבי נחמן מברסלב שבאוקראינה והתרשם מקרוב מההיערכות של מאות מתנדבי איחוד הצלה שמגיעים לאומן מישראל תוך שיתוף פעולה עם כונני איחוד הצלה אומן, מרפאת אומן, והצלה אוקראינה לאבטח רפואית את רבבות הנוסעים (בריאות, שיווקי)
מחקר: השימוש בסיגריות אלקטרוניות מסוכןמחקר: השימוש בסיגריות אלקטרוניות מסוכןכיכר השבת1
חשבתם שעישון סיגריה אלקטרונית איננו פוגע בבריאות? מחקר חדש קובע: כי היא עלולה להגביר את הסיכון ללחץ דם גבוה, להתקפי לב, לשבץ ואף לטרשת עורקים (חדשות בריאות)
סוללה. אילוסטרציה - סוללה חולצה מאפו של ילד בן 4 מהגלילסוללה חולצה מאפו של ילד בן 4 מהגלילמישאל לוי1
סוללה חולצה השבוע מאפו של ילד בן 4 מהגליל, לאחר שהתלונן על כאבים עזים באפו. חילוץ הסוללה עבר אמנם בהצלחה, אולם לא ידוע מה הנזק שנגרם לילד (בריאות)
סידן: בונים את העצמות כבר מילדות. אילוסטרציה - בריחת סידן: בונים את העצמות כבר מילדותבריחת סידן: בונים את העצמות כבר מילדותkikar.co.il בשיתוף מועצת החלב1
ההתייחסות לבריאות העצם חייבת להתחיל בגיל הילדות, בו חלון ההזדמנויות עדיין פתוח וניתן באמצעות תזונה והרגלי חיים בריאים להשפיע על מבנה העצם ועל העתיד הבריאותי שלנו. כמובן שבגיל הזה הדאגה לכך היא באחריות ההורים (בריאות, שיווקי)
השר חיים כץ. - הרפורמה של חיים כץ בוועדות רפואיות בביטוח לאומיהרפורמה של חיים כץ בוועדות רפואיות בביטוח לאומיכיכר השבת
השר כץ ציין כי מבחינתו במצב כיום, התהליך לקבלת קצבת נכות מביטוח לאומי הוא כמו "עונש", למי שנאלץ לפנות עקב מצבו הרפואי לביטוח לאומי. עו"ד אלי מאור, מומחה לרשלנות רפואית: "אם הרפורמה תעבור במלואה, מדובר בקיצור זמן משמעותי לטובת ציבור הפונים" (בריאות, שיווקי)
ארכיון - משרד הבריאות: יש להשמיד 11 מיליון ביציםמשרד הבריאות: יש להשמיד 11 מיליון ביציםדניאל הרץ8
הוראה חריגה במיוחד של משרד הבריאות ומשרד החקלאות להשמיד כמות שיא של 11 מיליון ביצים, חלקם נמצאים כבר בידי הציבור בשל חשש לזן אלים של חיידק סלמונלה (בריאות)
הדסה עין כרם - המשבר בהדסה: אין עדיין אחיות מקצועיותהמשבר בהדסה: אין עדיין אחיות מקצועיותדניאל הרץ
בית החולים דיווח על גיוס אחיות חדשות במקום אלו שהתפטרו בעקבות הרופאים אך מתברר כי הן אינן מקצועיות ורק בעוד שנה יוסמכו. ההורים: "אנחנו צועקים כבר חודשים" (בריאות)
אלפי ביצים נתפסו במחסן בבני ברק ויושמדואלפי ביצים נתפסו במחסן בבני ברק ויושמדודניאל הרץ1
המשטרה מנעה הפצת ביצים אשר אינן ראויות למאכל, אשר מקורן אינו ידוע. בעלי המחסן תושב פתח תקווה עוכב לחקירה והביצים הרבות יושמדו בידי מפקחי מועצת הלול (בריאות)
שר הבריאות ואב הילד - ליצמן ניחם את הורי הילד שנפטר מסרטן • צפוליצמן ניחם את הורי הילד שנפטר מסרטן • צפוכיכר השבת7
ליצמן הגיע לנחם את משפחתו של הילד דודי מילר, שנפטר לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. בין ליצמן לדודי ז"ל נוצר קשר מיוחד והשר אף ביקר אותו בבית חולים (חדשות, בריאות)
מחקר: זה הדבר שגורם לחצ'קונים שלכם לצמוחמחקר: זה הדבר שגורם לחצ'קונים שלכם לצמוחכיכר השבת6
זה קשור לשינה אבל גם אם תישנו 8 שעות מלאות בלילה עדיין יכול להיות שגם לכם יצוצו פתאום חברים לא רצויים על הפנים. איך תימנעו? מסתבר אתם פשוט צריכים להסתובב (בריאות)
אילוסטרציה - ניתוח הלייזר לא הועיל - והמטופלת תפוצהניתוח הלייזר לא הועיל - והמטופלת תפוצהאלי רוטמן
בית המשפט קבע לאחרונה: בעקבות כישלון ניתוח להסרת משקפיים, תקבל המטופלת פיצוי בסך 50 אלף שקלים, על אף שלא הוכח כי הרופא התרשל בביצוע הניתוח (חדשות, בריאות)
אילוסטרציה - חשד לשחיתות בכללית: הון עתק לרופא יחידחשד לשחיתות בכללית: הון עתק לרופא יחידאלי רוטמן8
המשטרה פתחה בחקירת חשדות נגד בכירים בקופת חולים כללית, בעקבות חתימת הקופה על חוזה השתכרות שערורייתי של רופא משפחה שעבר מ'מאוחדת', וגרר אחריו אלפים (ארץ)
תמרוקים, ארכיון - פקיד זייף מסמכים לייבוא מוצרי קוסמטיקה?פקיד זייף מסמכים לייבוא מוצרי קוסמטיקה?כיכר השבת
נגד פקיד המכס מתנהלת חקירה בחשד כי זייף מסמכים של משרד הבריאות בכדי לייבא ארצה מכשיר ווקס לקוסמטיקה ותמרוקים. נערכו חיפושים בביתו (בארץ)
בשערי צדק המיסו גידול באמצעות... קולהבשערי צדק המיסו גידול באמצעות... קולהכיכר השבת14
בבית החולים החליטו לנסות טיפול מקורי על חולה שבקיבתו היה גידול מסוג "בזואר". החולה שתה קולה בכמויות גדולות בפיקוח רפואי והגידול נעלם תוך שלושה ימים (חדשות בריאות)
היד של מוחמד - ידו של "איש העץ" מעזה ניצלה בישראלידו של "איש העץ" מעזה ניצלה בישראלכיכר השבת14
מוחמד תאלולי, תושב עזה, המכונה "איש העץ", סבל ממום רפואי נדיר כאשר על ידו החלו לגדול גידולים רבים. כעת, ידו ניצלה בזכות ניתוח מורכב ב'הדסה עין כרם' (חדשות, בריאות)
שירותי נט"ן בבני ברק. איחוד הצלה - איחוד הצלה: השקת שירותי נט"ן לתושבי בני ברקאיחוד הצלה: השקת שירותי נט"ן לתושבי בני ברקkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה2
בתחילת השבוע נערך טקס השקת שירותי ניידת טיפול נמרץ, בשילוב שמחת שבע ברכות למתנדב איחוד הצלה דוד שפריי וערב הוקרה וגיבוש למתנדבי איחוד הצלה סניף בני ברק. הערב המיוחד התקיים באולמי קונקורד בעיר (בריאות, שיווקי)
אגוזי מלך - אגוזי המלך שיגרמו לכם להצליח בדיאטהאגוזי המלך שיגרמו לכם להצליח בדיאטהכיכר השבת5
על פי מחקר שנעשה בבית החולים "בית ישראל" שבבוסטון, אכילת אגוזי מלך תשפיע על המוח שלכם, והקולות שקוראים לכם לזלול באופן תמידי ייחלשו במעט (בריאות)
סלמון מעושן, אילוסטרציה - זיהום חיידקי התגלה בסלומון מעושן 'ויליגר'זיהום חיידקי התגלה בסלומון מעושן 'ויליגר'כיכר השבת1
חברת ויליגר הודיעה כי התגלו חיידקי ליסטריה מונוציטוגנס בסלומון מעושן מתוצרת החברה. החברה ביקשה מהלקוחות להחזיר את המוצרים שיוצרו בתאריך מסויים ולהזדכות (בריאות)
אילוסטרציה - חוקרים: בדידות - יותר מסוכנת מהשמנת יתרחוקרים: בדידות - יותר מסוכנת מהשמנת יתרכיכר השבת9
מחקרים שנעשו בנושא מצאו כי בדידות מגדילה את הסיכון לחלות באלצהיימר, עלולה להפריע להחלמה ממחלות שונות בהן סרטן ולהוביל להתקפי לב ולדכאונות בגיל צעיר (בריאות)
הלוגו של החברות - חברת קייט פארמה תימכר ב-12 מיליארד דולרחברת קייט פארמה תימכר ב-12 מיליארד דולרכיכר השבת
חברת קייט פארמה הישראלית העוסקת במחקרים גנטיים ובטיפולים מבוססי ד.נ.א. תימכר תמורת 12 מיליארד דולר לחברת הענק האמריקאית גיליאד סנסייז (חדשות, כלכלה)
משרד הבריאות: להרתיח את המים באלעדמשרד הבריאות: להרתיח את המים באלעדכיכר השבת2
משרד הבריאות הודיע כי על תושבי אלעד וגני תקווה להרתיח את מי השתייה שלהם לפני השימוש, זאת בשל חריגות שנמצאו בבדיקות האחרונות של 'מקורות' (חדשות בריאות)
שני בנים תובעים פסיכיאטר: "הוא שיקר"שני בנים תובעים פסיכיאטר: "הוא שיקר"דניאל הרץ
פסיכיאטר שהעניק חוות דעת לפיה אמם של השניים אינה סובלת מדמנציה וכתוצאה מכך נחתמה צוואה חדשה תובעים את הפסיכיאטר בביהמ"ש בטענה כי שיקר (חדשות בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים