יום העצמאות  www..  יום הזכרון
אילוסטרציה - גם משרד הבריאות מסכים: הרופאים מתנשאיםגם משרד הבריאות מסכים: הרופאים מתנשאיםאלי רוטמן
דף הפייסבוק "היוהרה הרגה את אמא" שפתח הבן שאיבד את אמו צבר תאוצה ומשותפים בו סיפורים קשים נוספים על התנשאות רופאים. כעת, מפתיע משרד הבריאות במכתב רשמי בענין (בריאות)
ליצמן, ימים קשים - גורם רפואי בכיר: ליצמן מתנהל כמו במאפיהגורם רפואי בכיר: ליצמן מתנהל כמו במאפיהאלי רוטמן14
הרפורמה ברפואה הפרטית מסתבכת וגורמים בכירים במערכת הבריאות - בבתי החולים ובקופות החולים - פותחים פה גדול על השר הממונה, יעקב ליצמן. כל הטענות הקשות (בריאות, בארץ)
תושבי בני ברק? המים שלכם מסוכנים לשתייהתושבי בני ברק? המים שלכם מסוכנים לשתייהאלי רוטמן6
מה שהציל את ישראל מסכנת התייבשות לפני כמה שנים - מכניס תושבים רבים לבעיה אחרת: מחסור במינרל החיוני כל כך לכולנו, מגנזיום, בלעדיו גובר הסיכון למחלות לב ובעיות קשות נוספות (בריאות)
אצבע בפה יכולה לסייע במניעת אלרגיותאצבע בפה יכולה לסייע במניעת אלרגיותדניאל הרץ1
מחקר חדש שנערך בניו זילנד מצא כי אלו שמצצו אצבע או כססו ציפורניים בילדותם פיתחו פחות אלרגיות באופן ניכר, כמו גם ילדים במשפחות ברוכות ילדים (חדשות בריאות)
אילוסטרציה - קשיש סבל מקשיי נשימה, לא תאמינו מה מצאו הרופאיםקשיש סבל מקשיי נשימה, לא תאמינו מה מצאו הרופאיםדניאל הרץ1
קשיש בן 93 הובהל לבית החולים סורוקה בבאר שבע לאחר שהתלונן על קשיי נשימה ושיעול. הרופאים שהבהילו אותו לצילום נדהמו ממראה עיניהם (חדשות בריאות)
'לניאדו' במשבר כלכלי, המדינה תזרים כסף'לניאדו' במשבר כלכלי, המדינה תזרים כסףדניאל הרץ1
בית החולים הציבורי - עצמאי סובל מכך שעלויות האשפוז גדולות מתשלום קופות החולים, באוצר ובמשרד הבריאות מגבשים תכנית להצלתו של בית החולים שמוביל במספר הלידות השנתי בו (בריאות)
כדי להתקרר לא תמיד חייבים מזגן - הדרך המהירה ביותר להתקרר בלי להפעיל מזגןהדרך המהירה ביותר להתקרר בלי להפעיל מזגןכיכר השבת
בונוס: חשבון החשמל שלכם ינשום לרווחה הקיץ הזה. כי למרות שימים ארוכים זה כיף, חום וזיעה - קצת פחות. על מה אנחנו עובדים? הרבה פחות (בריאות)
בית החולים יודיע למד"א אם החולה אושפזבית החולים יודיע למד"א אם החולה אושפזנתנאל לייפר
חוק חדש שעבר בקריאה טרומית קובע כי בתי החולים צריכים לשאת באחריות להודיע למד"א במקרה של אשפוז כדי למנוע את טרטור החולים בדרישות תשלום כאשר הם פטורים מכך (בריאות)
מסתבר שיש תנוחה אחת לישון נכון - מה תנוחת השינה שלכם אומרת על מצבכם הבריאותימה תנוחת השינה שלכם אומרת על מצבכם הבריאותיחיה כהן10
מה תנוחת השינה שלכם אומרת על מצבכם הבריאותי ומהי תנוחת השינה המומלצת ביותר שכדאי לכם לאמץ - 3 תנוחות, 3 דברים שחשוב לדעת (בריאות)
תעמיסו, היא תעשה לכם רק טוב - רגע, מה? מחקר קובע: פסטה תורמת לירידה במשקלרגע, מה? מחקר קובע: פסטה תורמת לירידה במשקלדניאל הרץ1
פסטה נחשבת לאחד מהאויבים הראשיים של דיאטות ההרזיה השונות, אך חוקרים איטלקיים קובעים: אכילה של פסטה יכולה לסייע לירידה במשקל (מחקרים, בריאות)
ניתוח לב פתוח ב-360 מעלות • צפו בווידאוניתוח לב פתוח ב-360 מעלות • צפו בווידאוכיכר השבת3
המרכז הרפואי 'איכילוב' בתל אביב מעניק הזדמנות לצפות בניתוח לב פתוח שבוצע בחדר הניתוח בבית החולים, וזאת בצילום 360 מעלות בטכנולוגית VR • צפו בניתוח מכל הזוויות בחדר (בריאות)
קרם הגנה - בקרוב נוכל לשתות קרם הגנה במקום למרוח אותובקרוב נוכל לשתות קרם הגנה במקום למרוח אותוכיכר השבת3
רופא עור שם לב שהרבה ממטופליו לא שמים קרם הגנה וסובלים מנזקי שמש קשים, בגלל הריח ושאר תופעות נלוות, אז הוא החליט לפתח פתרון אדיר (בריאות)
כבר הגעתם ליום השלישי? - שימו לב: לקפה אין השפעה אחרי 3 לילות גרועיםשימו לב: לקפה אין השפעה אחרי 3 לילות גרועיםחיה כהן2
אתם אחרי ימים עמוסים, בקושי ישנתם בלילה - ורק מחכים לקפה שיזריק בכם אנרגיות לשרוד את היום החדש? אחרי 3 ימים כאלה, הקפאין כבר לא משפיע (מחקרים)
המלחמה בין יעל גרמן לליצמן מגיעה לביהמ"שהמלחמה בין יעל גרמן לליצמן מגיעה לביהמ"שדניאל הרץ15
שרת הבריאות לשעבר שביטלה את הכנסת הפלואוריד למים עתרה לבג"ץ נגד כוונתו של השר ליצמן להפליר את המים שוב בטענה כי אין זה בסמכותו וכי זה חומר עם בעיות בריאותיות (חדשות, בריאות)
מעט מידי מיטות אשפוז אך תוחלת חיים ארוכהמעט מידי מיטות אשפוז אך תוחלת חיים ארוכהדניאל הרץ
דוח חדש על מצבה של מערכת הבריאות בישראל בהשוואה לשאר מדינות ה-OECD מלמד כי בכל הנוגע למיטות אשפוז ומכשירי MRI המצב עדיין גרוע, אך עדיין תוחלת החיים ארוכה (חדשות, בריאות)
הקינוח יחכה, יש אושר להשיג - צלמו אוכל מכל זווית אפשרית, זה יעשה לכם רק טובצלמו אוכל מכל זווית אפשרית, זה יעשה לכם רק טובחיה כהן1
לא נוגעים באוכל לפני שצילמתם אותו משבע זוויות שונות, הוספתם פילטר ושיגרתם לאינסטגרם? נהדר. המחקר הזה יגרום לכם לעשות את זה בתדירות גבוהה יותר (אימון אישי)
אילוססטרציה - ליצמן מתעקש - והרפורמה החשובה בסכנהליצמן מתעקש - והרפורמה החשובה בסכנהאלי רוטמן4
רגע לפני שנכנסת לתוקף, מחר, הרפורמה החיונית בתחום הרפואה הפרטית, הנוגעת לכולנו - נוצרו מתיחות וחילוקי דעות בין שר הבריאות לקופות החולים, והרפורמה החיונית בסימן שאלה (בריאות)
אילוסטרציה - מיהו בית החולים הטוב בישראל?מיהו בית החולים הטוב בישראל?אלי רוטמן6
משרד הבריאות מפרסם את הנתונים המלאים על מדרג בתי החולים הטובים בישראל - והטובים פחות. כמה מהנתונים, כדאי שתדעו לפני הפעם הבאה שתיאלצו להשתמש בשירותי בתי החולים (בריאות)
אילוסטרציה - הרפורמה ברפואה הפרטית נכנסת לתוקףהרפורמה ברפואה הפרטית נכנסת לתוקףאלי רוטמן4
מחרתיים, ב-1 ליולי, השינויים הגדולים בשוק הניתוחים הפרטיים יוצאים לדרך. למי הם נוגעים; כמה זה ייטיב עם הפציינטים שמעדיפים רופא פרטי ומצבם של מי יורע בנוהל החדש • כל הפרטים (בריאות)
סלטי שמיר - הרישיון של סלטי שמיר לא חודש - בשל ליקוייםהרישיון של סלטי שמיר לא חודש - בשל ליקוייםאלי רוטמן
חברת סלטי שמיר קיבלה התרעה ממשרד הבריאות: אם לא יתוקנו בתוך חודש ליקויי התברואה שנמצאו במוצרים שבמפעל החברה - לא ינתן לך שוב רישיון ייצור. החברה: נתקן הליקויים (בריאות)
גן הילדים לאחר הפינוי - ילדי הגן אכלו טונה ופונו לבית החוליםילדי הגן אכלו טונה ופונו לבית החוליםאלי רוטמן2
שמונה פעוטות בני שנתיים ושלוש פונו הבוקר מגן הילדים, היישר לחדר מיון בבית החולים אסף הרופא. הפריחה והגרד בגפיים ובפנים גילו כי הטונה ממנה טעמו היתה מקולקלת וגרמה לאלרגיה (בריאות)
הסוף לבדיקות הכואבות - בשורה לחולי הסוכרת: לא עוד דקירות מכאיבותבשורה לחולי הסוכרת: לא עוד דקירות מכאיבותאלי רוטמן2
הסאגה המכאיבה הכרוכה בבדיקות הקבועות חולי הסוכרת, עשויה להימנע בשימוש בערכה חדישה שנמכרת מהיום בישראל, ונועדה לבדיקת מצב הסוכר באופן מדויק ולא מכאיב כלל (חדשות בריאות)
הכיבוד שהוגש - הכיבוד בכנס משרד הבריאות: רוגלך ובורקסהכיבוד בכנס משרד הבריאות: רוגלך ובורקסאלי רוטמן6
"לא צריך לאכול מקדונלד'ס במדינתנו, זה לא בריא", הכריז שר הבריאות ליצמן לפני כחודשיים. "הממתקים פה עתירי סוכר, שומן ומלח", זעק הקמפיין. והכיבוד של המשרד: בורקס ורוגלך (בריאות)
ארכיון - רפורמת הקנאביס אושרה בממשלהרפורמת הקנאביס אושרה בממשלהאלי רוטמן2
משרד הבריאות מדגיש, כי המתווה שאושר היום נועד רק להקל על חולים הזקוקים לחומר הממכר כדי להקל על כאביהם הקשים ולא לאפשר שימוש חופשי ותפוצת שוק לכל החפץ בכך (חדשות בריאות)
לראות רופא ילדים גם לפני שקורה משהו. אילוסטרציה - התפתחות הילד: לראות רופא דווקא כשבריאיםהתפתחות הילד: לראות רופא דווקא כשבריאיםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
לפגישות תקופתיות מסודרות עם רופא הילדים שלכם יש חשיבות עצומה להתפתחות שלו, בכל המישורים. אל תחכו להצטננות הבאה שלו. מדריך להורים בחורף (בריאות, שיווקי)
המדריך להתפתחות המוטורית העדינה של הילד. אילוסטרציה - דוקטור, מתי הוא יגזור? מדריך להתפתחות הילדדוקטור, מתי הוא יגזור? מדריך להתפתחות הילדkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
על מה מעידה יכולת הציור של הילד? באיזה גיל הוא מתחיל להרכיב פאזלים ומה לעשות אם הוא לא מתעניין בציור ובתנועה? המדריך להתפתחות המוטוריקה העדינה (בריאות, שיווקי)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים