בית שמש  מלך..  אור ישראל  נתניהו
אפשר לרפא סרטן נשים ללא כימותרפיה - נמצאה דרך לרפא סרטן נשים ללא כימותרפיהנמצאה דרך לרפא סרטן נשים ללא כימותרפיהחיה כהן2
רופאים מבריטניה הוכיחו שקומבינציה של שתי תרופות יכולה לחסל סוגים מסוים של סרטן נשים תוך 11 יום בלבד. המשמעות: ריפוי מהיר של הסרטן ללא צורך בטיפולי כימותרפיה. לדברי הרופאים, זהו 'קרש קפיצה' רציני לטיפול מדויק יותר בסרטן (בריאות)
אלרגיות. לא מה שחשבתם - נכון או לא נכון? 6 מיתוסים נפוצים על אלרגיותנכון או לא נכון? 6 מיתוסים נפוצים על אלרגיותחיה כהן4
אתם נתקפים בכל עונת מעבר באלרגיות, וההשלכות הן לא עניין נעים, בלשון המעטה. אתם מרגישים נורא, אתם נשמעים נורא, ובכנות, סביר להניח שאתם נראים נורא. אבל מה אתם באמת יודעים על אלרגיות? (מחקרים, בריאות)
שוקולד. הופכים לחכמים יותר אם אוכלים יותר? - זה מדעי: שוקולד עושה אתכם חכמים יותרזה מדעי: שוקולד עושה אתכם חכמים יותרחיה כהן7
לפעמים החדשות כל כך גדולות, שאין צורך להוסיף הקדמות. ובכן, מחקר מקיף ורחב קובע: שוקולד עושה אתכם חכמים יותר. איך זה קורה? אתם מוזמנים להמשיך לקרוא (מחקרים, בריאות)
16 כאלה ביום ואתם מסודרים - 6 דברים שיקרו אם תשתו 16 כוסות מים ביום6 דברים שיקרו אם תשתו 16 כוסות מים ביוםחיה כהן20
ממשקל שצונח ועד הבהרת עיגולים שחורים מתחת לעיניים: הנה 6 דברים שיקרו אם תשתו 3 ליטר מים כל יום - או, במילים קלות יותר לעיכול: 16 כוסות מים בסך הכל. כמה פשוט (בריאות)
הסיבה הכי טובה להשלים עם הגיל שלכם - זו הסיבה הכי טובה להשלים עם הגיל שלכםזו הסיבה הכי טובה להשלים עם הגיל שלכםחיה כהן2
מסתבר שלהרגיש "זקן", למרות שאתם לא, עלול להשפיע עליכם לרעה. מחקר חדש מצא שחוסר השלמה עם הגיל, ותחושות שליליות לגבי בני כמה אתם, עלולים להשפיע לרעה על הדרך בה אתם מתבגרים (מחקרים, בריאות)
אבקה קטלנית? הטלק של Johnson & Johnson - אישה מתה בגלל הטלק של ג'ונסון אנד ג'ונסוןאישה מתה בגלל הטלק של ג'ונסון אנד ג'ונסוןכיכר השבת1
אבקת הטלק הפופולרית של חברת ג'ונסון אנד ג'ונסון אינה בטוחה? אישה חלתה בסרטן ומתה לאחר שימוש בתכשיר. בית המשפט פסק פיצויים בגובה 72 מיליון דולר. החברה: "אנחנו מאוכזבים" (בריאות)
רק ילד אחד מתוך 10 מחוסן נגד שפעת - מדאיג: רק ילד אחד מתוך 10 מחוסן נגד שפעתמדאיג: רק ילד אחד מתוך 10 מחוסן נגד שפעתחיה כהן7
למעלה מ-200 ישראלים חלו בשפעת קשה החורף. לפי הנתונים, רק ילד אחד מתוך 10 מחוסן נגד שפעת. התוצאה: המבוגרים נדבקים והמחלה מתפשטת. בעקבות זאת, מקדם משרד הבריאות תכנית חיסונים להפחתת מספר החולים (בריאות)
קריסה: יותר תינוקות, פחות אחיות בטיפת חלבקריסה: יותר תינוקות, פחות אחיות בטיפת חלבחיה כהן3
מסמך רשמי של משרד הבריאות חושף מחסור חמור באחיות טיפת חלב. התוצאה? הורים לתינוקות באזור פתח תקווה, תל אביב וירושלים עשויים להמתין שבועות ארוכים לחיסונים ולא להגיע בזמן לבדיקות התפתחות חיוניות (בריאות)
שני תינוקות בפגייה נמצאו נשאים לחיידק - חיידק עמיד נמצא בפגייה בהדסה עין כרםחיידק עמיד נמצא בפגייה בהדסה עין כרםחיה כהן
בבדיקה שגרתית בפגייה במרכז הרפואי הדסה, נמצאו שני תינוקות נשאים לחיידק עמיד בצואה. פגים החשודים כנשאים הועברו לבידוד. כדי למנוע הידבקויות נוספות, הפגים החדשים מטופלים בפגייה זמנית (בריאות)
מטבח מסודר - חיוני לבריאות - והרי החדשות: מטבח מבולגן משמין אתכםוהרי החדשות: מטבח מבולגן משמין אתכםחיה כהן
אחת העצות הפופולריות שמככבות במגזינים וטורים לחיים טובים יותר, היא הקפדה על מטביח מסודר, וניקוי השיש ושולחן האוכל בכל סוף יום. כעת מסתבר שיש לכך הסבר מדעי: לפי מחקר חדש, קיים קשר ישיר בין כמות הבלגן להיקף המותניים שלכם (מחקרים, בריאות)
טיפול חדשני מצליח לרפא סרטן - יש תקווה: טיפול חדשני מצליח לרפא סרטןיש תקווה: טיפול חדשני מצליח לרפא סרטןחיה כהן1
מדענים יצרו טיפול חדשני שמעלים תסמיני סרטן באמצעות הוצאת תאי מערכת החיסון מהגוף, הצמדתם למולקולות והחזרתם לגוף כשהם מחוזקים יותר ומסוגלים להשמיד את תאי הסרטן (בריאות)
ישיבה ממושכת מול מחשב עלולה לגרום לנזקים. כך תמנעו - יושבים במשרד כל היום? תתחילו למצמץיושבים במשרד כל היום? תתחילו למצמץחיה כהן
בין תיאום פגישות אינסופי ותיבת מייל שעולה על גדותיה, לפעמים - או תמיד - העבודה שלנו יכולה להפוך למעמסת לחץ נפשי. עם זאת, היא גם עלולה לגרום לנו לנזקים פיזיים - למרות שאנחנו מבלים את היום כולו בישיבה. איך זה קורה? (בריאות)
בשר. אפשר להחזיר אותו לתפריט - לא רוצים לחלות בסרטן? תחזרו לאכול בשרלא רוצים לחלות בסרטן? תחזרו לאכול בשרחיה כהן5
בניגוד להוראות משרד הבריאות העולמי שקובעות כי יש להימנע לחלוטין מבשר מעובד, משרד החקלאות והבריאות האמריקני מעדכן את הנחיותיו לתזונה וממליץ על אכילת בשר על בסיס יומי (תזונה)
בית החולים סירב לטפל בפציעה; החולה מתבית החולים סירב לטפל בפציעה; החולה מתחיה כהן10
דניאל ווב נפצע בברכו בתאונה, בית החולים סירב לטפל בו ללא ביטוח בריאות. והוא רותק לביתו במשך 8 חודשים, הגיע למשקל שיא של 410 ק"ג, פיתח פצעי לחץ, חווה דום לב ומת (בריאות)
פעולות שיכולות למנוע את מקרה המוות הבא - איך לבצע החייאה בסיסית בתינוקות וילדיםאיך לבצע החייאה בסיסית בתינוקות וילדיםחיה כהן2
בעקבות שרשרת מקרי המוות בעריסה, חשוב לזכור שישנן פעולות ראשוניות מצילות חיים שניתן לבצע בשניות הראשונות • הדפיסו ושמרו: איך לבצע החייאה בסיסית בתינוקות וילדים (בריאות)
כריכי "בריאות" - ועוד כמה דברים דוחים - דוחה: כריכי הבריאות הקנויים מלאים בחיידקיםדוחה: כריכי הבריאות הקנויים מלאים בחיידקיםחיה כהן2
בדיקת 'רשת' חשפה שכריכי הבריאות הנמכרים בבתי הקפה כמנות מזינות, מלאות בערכים תזונתיים - ומתומחרים בהתאם, עלולים להיות מלאים בחיידקים לא בריאים בעליל (בריאות)
הפרעות קשב וריכוז - לא רק הגנטיקה אשמה - יותר ילדים בישראל לוקים בהפרעות קשב וריכוזיותר ילדים בישראל לוקים בהפרעות קשב וריכוזחיה כהן9
ולא כי הם טיפשים או עצלנים יותר. מחקר חדש מציע 2 סיבות לא מפתיעות: יש יותר מודעות לבעיה ולכן שולחים יותר ילדים לאבחונים, וגורם נוסף הוא שימוש מוגבר בסמארטפונים וצפייה ממושכת במסכים שמרגילה לחלופת מידע מהירה (מחקרים, בריאות)
מקלות - לא רק לאוזניים - ובכן, זו הדרך הכי בטוחה לפוצץ חצ'קוניםובכן, זו הדרך הכי בטוחה לפוצץ חצ'קוניםחיה כהן5
אפשר להסתיר אותם, עדיף לטפל בהם, אבל אם אתם ממש נואשים - זו הדרך הכי בטוחה לפוצץ חצ'קונים. היי, לפחות תוכלו לעשות את זה עם משהו שכבר יש לכם בבית. פתרון סופר-קל שכדאי להכיר. אנחנו לא אחראים על מה שיצא משם (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים