מלך..  גד אלבז  חנן בן ארי  הצעת צחוק
צפו: עומר אדם ומידד טסה באמירת סליחותצפו: עומר אדם ומידד טסה באמירת סליחותיאיר טוקר14
הזמר הישראלי עומר אדם השתתף בערב סליחות שהתקיים בבית חבר יחד עם הזמר החרדי מידד טסה • צפו בקטע וידאו ממעמד הסליחות המשותף (ציצית)
לינור אברג'יל - לינור אברג'יל: פוטרתי בגלל שמירת שבתלינור אברג'יל: פוטרתי בגלל שמירת שבתישראל כהן15
השחקנית שחזרה בתשובה בשנים האחרונות, לינור אברג'יל, שבה לעולם המשחק ומאשימה: בעבר פוטרתי בגלל שמירת שבת • "אפשר הכול גם בצניעות!!!", היא מדגישה (ציצית)
אסף אמדורסקי - "מתבייש להגיד שאני לא מכיר את התורה""מתבייש להגיד שאני לא מכיר את התורה"אלי רוטמן24
אסף אמדורסקי, המוזיקאי הנערץ על המוני ישראלים, מנמק לראשונה את פשר התקרבותו לתורת ישראל, ואף תוקף את דור המייסדים החילוני: "מה שעשו, לא מקובל עליי" (ציצית)
הזמר קובי פרץ הגיע להתברך מהמקובלהזמר קובי פרץ הגיע להתברך מהמקובליאיר טוקר7
עם תחילת חודש אלול, חודש הרחמים והסליחות, הגיע הזמר הישראלי קובי פרץ - יחד עם חברו הטוב, רב הסלבס מרדכי חסידים לקבל את ברכת המקובל רבי בניהו שמואלי, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
ציפי רפאלי בכותל - אשת העסקים ציפי רפאלי מתקרבת לדתאשת העסקים ציפי רפאלי מתקרבת לדתישראל כהן27
אשת העסקים ציפי רפאלי, אמה של אשת העסקים בר רפאלי, מתחזקת בחודשים האחרונים ומתקרבת לדת. לאחרונה החלה להדליק נרות שבת ובשבוע שעבר אף ביקרה בכותל (ציצית)
האחות של צוקרברג ממליצה: לשמור שבתהאחות של צוקרברג ממליצה: לשמור שבתכיכר השבת5
אחות של מייסד פייסבוק: "מדברת על התנתקות מהאמצעים הטכנולוגיים המון, ואנשים מתפעלים: וואו! אבל בעצם לא כזה חדש, זה קונספט בן אלפי שנים שקוראים לו שבת" (מהעולם)
הרבנית רונית ברש - מטרה: להחזיר בתשובה מאהבה ולא מפחדמטרה: להחזיר בתשובה מאהבה ולא מפחדגילי ש.
עם עדת חסידות מושבעות ועשרות אלפי צפיות ברשת, היא "לא מתרגשת" מהביקורות ומסמנת מטרה: "להחזיר בתשובה מאהבה ולא מפחד" • אז מי את, הרבנית רונית ברש? (ציצית)
"גם על רבי נחמן חלקו, ייסדתי דרך חדשה""גם על רבי נחמן חלקו, ייסדתי דרך חדשה"כיכר השבת120
"גם את רבי נחמן ניסו לרצוח וחלקו עליו, אני לא מתרגשת מהרב אמנון יצחק": בראיון מיוחד ל'מאמע' מתייחסת "רבנית הפייסבוק" לטענות כנגדה: "אני מייסדת דרך חדשה" (ציצית)
הרבנית ברש והרב אמנון - הרב אמנון נגד הרבנית הפופולרית מפייסבוקהרב אמנון נגד הרבנית הפופולרית מפייסבוקיאיר טוקר157
אתר 'שופר' של הרב אמנון יצחק העלה סרטון נגד הרבנית רונית ברש הפופולרית ומאשים אותה בהחטאת הרבים בגלל ערב נשים • הרבנית ל"כיכר השבת": "אני בתומי אלך" (ציצית)
הסלבס סיירו מול קודש הקודשים | תיעודהסלבס סיירו מול קודש הקודשים | תיעודישראל כהן15
כמדי ליל תשעה באב, גם השנה הגיע ישי לפידות בראשות אמנים וזמרים - לירן דנינו, חנן בן ארי, ליאור נרקיס, רינת גבאי ואחרים, לסיור חוויתי מיוחד במנהרות הכותל | תיעוד (ציצית)
אוכלת כשר - השפית מיכל אנסקי מפתיעה: אוכלת כשרהשפית מיכל אנסקי מפתיעה: אוכלת כשריאיר טוקר14
השפית, פרזנטורית המזון ושופטת "מסטר שף" מספרת כי התחילה בשנה האחרונה להקפיד על כשרות. אנסקי: "הכללים של ההלכה עוזרים לאיכות החיים שלי" (ברנז'ה, ציצית)
צפו: צבי יחזקאלי מקבל את ברכת המקובלצפו: צבי יחזקאלי מקבל את ברכת המקובליאיר טוקר3
הפרשן לענייני ערבים צבי יחזקאלי הגיע הערב יחד עם ילדיו למעונו של המקובל רבי בניהו שמואלי וקיבל את ברכתו. צפו בתיעוד (ברנז'ה)
מתחזקת? נטלי פורטמן - נטלי פורטמן: "אני מנסה לשמור את השבת"נטלי פורטמן: "אני מנסה לשמור את השבת"כיכר השבת6
בחילופי מכתבים בין השחקנית היהודייה, נטלי פורטמן והסופר היהודי-אמריקאי ג'ונתן ספרן פויר, חושפת פורטמן כי היא מנסה לשמור שבת, ויש לה סיבה מרתקת לכך (תרבות)
קרן פלס - קרן פלס הודיעה כי תפסיק לעבוד בשבתקרן פלס הודיעה כי תפסיק לעבוד בשבתיאיר טוקר13
קרן פלס, הזמרת הפופולארית, הודיעה למנהליה כי תמנע מעבודה בשבת. התירוץ הרשמי 'רצון להיות עם המשפחה' אך מקורביה רומזים כי הושפעה מחבריה שהתקרבו למסורת (ברנז'ה, אנשים)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים