טראמפ  הרב ברלנד  אורן חזן  הר הבית
ניהאד אבו גוש - בכיר פלסטיני מודה: יש לנו תרבות דאע"שיתבכיר פלסטיני מודה: יש לנו תרבות דאע"שית
כ"ח באייר תשעז | 24.05.17
"הסכנות הן רציניות ואמיתיות, ולא קשורות רק לדאע"ש ופשעיו אלא לתרבות הדאע"שיסטית", מסביר הבכיר הפלסטיני ניהאד אבו גוש את המצב הקשה של הנוצרים ברשות (העולם הערבי)
האמיר נפגש עם טראמפ בביקורו בסעודיה - אמיר קטאר: "היחסים עם ישראל טובים"אמיר קטאר: "היחסים עם ישראל טובים"דניאל הרץ
בציטוטים שיוחסו לשייח אל ת'אני, האמיר של קטאר, אמר כי בניגוד ליחסים המתוחים עם טראמפ, עם ישראל דווקא יש לו יחסים טובים. בקטאר מכחישים את הציטוטים (העולם הערבי)
בובת טראמפ בתהלוכה - 'טראמפ' נורה למוות בתהלוכת החמאס. צפו'טראמפ' נורה למוות בתהלוכת החמאס. צפואלי רוטמן12
הנשיא האמריקני ממש לא בא טוב לאנשי החמאס אותם הוא הגדיר בנאומיו כ"פושעים" ו"ברברים", ואלו בתגובה התעללו בדמותו - אותה הובילו בתהלוכת זעם המונית. צפו (עולם ערבי)
א-סיסי, פרץ בצחוק - טראמפ הסכים למחמאה - סיסי פרץ בצחוקטראמפ הסכים למחמאה - סיסי פרץ בצחוקכיכר השבת
משעשע: נשיאי ארה"ב ומצרים וארה"ב פרגנו זה לזה - סיסי אמר כי לטראמפ "יש אישיות מיוחדת", זה ענה לו "אני מסכים" והוסיף מחמאה לנעליים של סיסי שפרץ בצחוק. צפו (בעולם)
טראמפ רוקד ב'מחול החרבות' בסעודיה. צפוטראמפ רוקד ב'מחול החרבות' בסעודיה. צפוכיכר השבת4
כחלק מהאווירה המחבקת בה ביקשו הסעודים לעטוף את נשיא ארה"ב בביקור ההיסטורי במדינה, הם שילבו אותו - ניסו לפחות - בריקוד מסורתי עם חרבות בידיים. צפו (עולם ערבי)
אבו לילה מובל לבית המשפט בעזה - חמאס: רוצחיו של מאזן פוקהא יוצאו להורגחמאס: רוצחיו של מאזן פוקהא יוצאו להורגדניאל הרץ3
בית המשפט הצבאי של חמאס הודיע כי אשרף אבו לילה, מי שהואשם בחיסולו של בכיר החמאס, מאזן פוקהא יוצא להורג יחד עם שניים נוספים שסייעו לו בהכנות (העולם הערבי)
רוחאני. נשיא פעם שנייה - מיליוני איראנים הכריעו: הנשיא - חסן רוחאנימיליוני איראנים הכריעו: הנשיא - חסן רוחאניכיכר השבת3
נשיא איראן המכהן נבחר לקדנציה נוספת בנשיאות. על פי הודעת משרד הפנים האיראני, 23.5 מיליון מצביעים איראנים תמכו ברוחאני, ו-17.7 מיליון תמכו ביריבו אברהים ראיסי (עולם)
האיום הבוטים - סרטון האיומים החדש של "הג'יאהד". צפוסרטון האיומים החדש של "הג'יאהד". צפואלי רוטמן5
ראש אגף המבצעים אלוף ניצן אלון, מסומן בכוונת של רובה צלפים בסרטון איומים חדש של ארגון הטרור ברצועת עזה, המסתיים בכיתוב בעברית "אל תאתגרו את ההתנגדות" (עולם)
אילוסטרציה - חיסול פוקהא: פקודה ממל"ט ו-10 סוכניםחיסול פוקהא: פקודה ממל"ט ו-10 סוכניםאלי רוטמן5
פרטים רבים ומעניינים מתפרסמים היום בעזה, עם פתיחת משפטם של 3 המתנקשים בבכיר החמאס לפני כחודשיים, שלטענת חמאס נשלחו על ידי השב"כ לביצוע המעשה (עולם)
דריכה עזתית - מבקרי הפסטיבל דרכו על 'שטיח בלפור'. צפומבקרי הפסטיבל דרכו על 'שטיח בלפור'. צפואלי רוטמן4
בפסטיבל סרטים שנערך בעיר עזה, דרכו אלפי מבקריו על שטיח עליו נכתב "הצהרת בלפור" שהכירה בזכות היהודים על ארץ ישראל, כביטוי לזלזול בהצהרה היסטורית זו. צפו (בעולם)
הפרומו המסית - הסדרה המסיתה מציגה: חרדים רוקדים. צפוהסדרה המסיתה מציגה: חרדים רוקדים. צפואלי רוטמן20
קבוצה של יהודים חרדים בריקוד מתגרה - זהו חלק מסדרת טלוויזיה חדשה המסיתה לרצח, שהעלה ארגון הטרור חמאס בפרומו לקראת חג הרמדאן המועד לפיגועים. צפו (עולם ערבי)
נסראללה בנאומו - נסראללה: 'ישראל מתחבאת מאחורי גדרות'נסראללה: 'ישראל מתחבאת מאחורי גדרות'אלי רוטמן11
לטענת מזכ"ל חיזבאללה, חדירת האזרח הלבנוני לפני כשבועיים אל תוך העיר קריית שמונה, לאחר שחצה את גבול לבנון, היא שגרמה להחלטה לבנות גדר חדשה (העולם הערבי)
חמאס: עצרנו את המתנקש במאזן פוקהאחמאס: עצרנו את המתנקש במאזן פוקהאכיכר השבת3
מנהיג חמאס, איסמעיל הנייה, טען במסיבת עיתונאים כי ארגונו פענח את חיסולו של בכיר חמאס, מאזן פוקהא וכי המתנקש, ששיתף פעולה עם ישראל - נעצר (העולם הערבי)
ארדואן פונה למוסלמים: "תעלו לאל-אקצא"ארדואן פונה למוסלמים: "תעלו לאל-אקצא"כיכר השבת10
נשיא טורקיה ארדואן תקף בחריפות את ישראל ואמר כי יש עלבון למוסלמים בכך שירושלים כבושה. "ישראל מבצעת פשעים והעולם שותק. אי אפשר לכונן כך שלום" (חדשות)
איסמעיל הנייה - כדורגלן, ניצל מהתנקשויות: זה מנהיג חמאסכדורגלן, ניצל מהתנקשויות: זה מנהיג חמאסב. ניסני2
איסמעיל הנייה, עד עתה מנהיג חמאס בעזה, נבחר למנהיג הארגון כולו. בעברו שימש ככדורגלן, סבור שפיגועי ההתאבדות הם "הקרבה על קידוש ה'" ובירך את אובמה על נצחונו (עולם)
קבלת הפנים ל-26 החטופים - קטאר ניסתה להעביר מאות מיליונים לטרור?קטאר ניסתה להעביר מאות מיליונים לטרור?דניאל הרץ1
26 חטופים קטארים שוחררו מיד שוביהם במסגרת עסקה חליפית שמעוררת סערה גדולה בעיראק לאחר שמאות מיליוני דולרים במזוודות הוחרמו מידי הקטארים (העולם הערבי)
דיווח: האיראנים שוב תומכים בחמאס בעזהדיווח: האיראנים שוב תומכים בחמאס בעזהכיכר השבת1
על פי דיווחים של גורמים פלסטיניים לעיתון 'אל חייאת', התחממו לאחרונה היחסים בין חמאס בעזה לבין האיראנים לאחר שנים של נתק וטהרן החלה שוב לסייע (העולם הערבי)
חסן נסראללה - נסראללה מולטי-מיליונר; הארגון שלו קורסנסראללה מולטי-מיליונר; הארגון שלו קורסאלי רוטמן3
שורת מעשי שחיתות, קריסה כלכלית וההון הרב שנמצא ברשותו של המנהיג, הובילו את ארגון הטרור חיזבאללה למתיחות פנימית עד כדי הפעלת חוליות חיסול (העולם הערבי)
היועץ האיראני שתקף את הרשות הפלסטינית - הפלסטינים תוקפים: איראן מסייעת לישראלהפלסטינים תוקפים: איראן מסייעת לישראלאלי רוטמן
לאחר שהאיראנים מתחו ביקורת על התנהלות הרשות מול עזה, תוקף אותה היום מקורבו של אבו מאזן עם הטחת אשמה, החמורה ביותר בארסנל שלו: סיוע ל...ישראל (העולם הערבי)
א זווארי עם מטוס ללא טייס - תחקיר: 30 מל"טים של חמאס יוצרו באיראןתחקיר: 30 מל"טים של חמאס יוצרו באיראןכיכר השבת
תחקיר של אל ג'זירה שעסק בחיסולו של מהנדס כלי הטיס של חמאס, א-זווארי, חושף גילויים חדשים על היחידה שמייסדה חוסל על ידי ישראל לפי מקורות זרים בדצמבר האחרון (חדשות)
ארדואן, נשיא טורקיה - ארדואן: חוסם את ויקיפדיה ומצנזר טוקבקיםארדואן: חוסם את ויקיפדיה ומצנזר טוקבקיםאלי רוטמן2
גולש ששינה את הערך על שמו של שליט טורקיה והוסיף בו את המילה 'דיקטטור', ואזרחים אחרים שתקפו אותו בחריפות בטוקבקים, הובילו לצנזורה חסרת תקדים במדינה (עולם ערבי)
אסד. ארכיון - אסד למראיין: "אתה יושב עכשיו מול השטן"אסד למראיין: "אתה יושב עכשיו מול השטן"אלי רוטמן2
פליטת פה או אמירה מכוונת: רוצח ההמונים מסוריה פנה ישירות לכתב הלטיני שראיין אותו והודה כי מנקודת מבט מערבית, הוא עצמו השטן בהתגלמותו (חדשות, העולם הערבי)
חסן נסראללה - בחסות החשיכה: רכבת נשק אווירית מאיראןבחסות החשיכה: רכבת נשק אווירית מאיראןכיכר השבת
את הנשק שובר השוויון מעבירה טהרן באמצעות מטוסי מטען ומטוסי נוסעים של חברות פרטיות, בימים האחרונים הופעלה רכבת אווירית שהעבירה נשק רב לחיזבאללה (העולם הערבי)
תיעוד של הפיצוצים בדמשק - היעד: רכבת נשק מאיראן לידי חיזבאללההיעד: רכבת נשק מאיראן לידי חיזבאללהכיכר השבת
על פי דיווחים זרים של גורמי מודיעין התקיפה לפנות בוקר בשדה התעופה של דמשק כוונה נגד משלוח נשק גדול במיוחד שהגיע ברכבת אווירית מאיראן עבור חיזבאללה (העולם הערבי)
צילום: עבד רחים חטיב, פלאש 90 - הרש"פ מפסיקה לשלם עבור החשמל של עזההרש"פ מפסיקה לשלם עבור החשמל של עזהדניאל הרץ2
הרשות הפלסטינית הודיעה לישראל כי תפסיק לשלם עבור אספקת החשמל לרצועת עזה שנמצאת תחת שלטון החמאס כחלק מהמאבק בין הפלגים הפלסטיניים (העולם הערבי)
הפיצוצים - דיווחים: ישראל  תקפה מצבור נשק בדמשקדיווחים: ישראל תקפה מצבור נשק בדמשקדניאל הרץ
על פי דיווחים מסוריה, נשמעו פיצוצים עזים בשדה התעופה של דמשק. בכלי התקשורת הערבים טוענים כי מדובר בתקיפה ישראלית אם כי כרגע אין לכך שום הוכחה (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים