יניב בן..  חנן בן ארי  מנחה  ישי ריבו
התקיפה הקודמת בשדה התעופה שיוחסה לישראל - דיווחים בסוריה: ישראל תקפה יעדים בדמשקדיווחים בסוריה: ישראל תקפה יעדים בדמשק
כ"ו בשבט תשעז | 22.02.17
על פי כלי תקשורת בסוריה וברשתות החברתיות, חיל האוויר הישראלי תקף הלילה מספר מטרות בפרברי דמשק, ככל הנראה נגד אוטובוסים צבאיים של החיזבאללה (העולם הערבי)
ירדן ומצרים: "אין פשרה על פתרון שתי המדינות"ירדן ומצרים: "אין פשרה על פתרון שתי המדינות"כיכר השבת2
בצל דבריו של טראמפ בסוגית שתי המדינות, בירדן ובמצרים מנסים לתת משנה תוקף לפתרון שתי המדינות. "זהו הפתרון היחיד, תוקם מדינה פלסטינית ובירתה ירושלים" (העולם הערבי)
צופים בערוץ 10, בשידור גזר הדין - משפחת המחבל לא מרוצה: 'הבן שלנו כלב?'משפחת המחבל לא מרוצה: 'הבן שלנו כלב?'אלי רוטמן72
התכנית של משפחת המחבל שנהרג על ידי אלאור אזריה שנדון על כך לשנה וחצי מאסר, לפנות לבית הדין בהאג, רק תפסה תאוצה בעקבות גזר הדין המקל לטענתם (עולם ערבי)
נסראללה, הלילה - "תספרו עד מיליון לפני שתפתחו במלחמה""תספרו עד מיליון לפני שתפתחו במלחמה"אלי רוטמן1
"לא נציית עוד לקווים אדומים", הזהיר הלילה המנהיג השיעי בראיון, על רקע תחושה גוברת והולכת ודיווחים חוזרים ונשנים כי משהו קורה בחזית הצפונית מתחת לפני הקרקע (חדשות)
שיחק שחמט עם ישראלי והושעה מהנבחרתשיחק שחמט עם ישראלי והושעה מהנבחרתדניאל הרץ1
אח ואחות מאיראן נענשו על ידי התאחדות השחמט האיראני והושעו מהנבחרת ומתחרויות באיראן בגלל שהאחות שיחקה ללא רעלה ואחיה שיחק מול שחקן ישראלי (העולם הערבי)
נסראללה בנאומו היום - נסראללה: "העברת מיכל האמוניה בגללנו"נסראללה: "העברת מיכל האמוניה בגללנו"דניאל הרץ8
מזכ"ל חיזבאללה נאם בעצרת השנתית של הארגון וטען כי ההחלטה להעביר את מיכל האמוניה מחיפה היא בשל איומי הארגון. נסראללה איים גם על הכור בדימונה (העולם הערבי)
סינוואר, לאחר שחרורו - מנהיג חמאס - רוצח ששוחרר בעסקת שליטמנהיג חמאס - רוצח ששוחרר בעסקת שליטאלי רוטמן5
סינוואר, הרוצח ששוחרר ב'עסקת שליט' ושנחשב גם במונחים חמאסיים לאדם קיצוני ביותר נבחר בימים האחרונים למנהיג ארגון הטרור בעזה במקום איסמעיל הנייה (העולם הערבי)
נסראללה בנאומו, היום - נסראללה על טראמפ: "זו הגאולה, טיפש"נסראללה על טראמפ: "זו הגאולה, טיפש"אלי רוטמן7
תגובה ראשונה, פומבית, של מזכ"ל חיזבאללה שמצא לו דרך משלו להביע קבלת פנים לנשיא החדש של ארצות הברית, טראמפ. גם מאובמה הוא לא חסך את שבט לשונו (עולם ערבי)
"אוכל אותך בלי מלח": חמאס בשיר חדש"אוכל אותך בלי מלח": חמאס בשיר חדשכיכר השבת59
ארגון חמאס מפרסם שיר הסתה חדש, בו הוא מאיים "לאכול בלי מלח" חיילי גולני, וקורא למחבליו לדייק בירי. ומי על הכוונת של המחבלים? יהודי חרדי • צפו בקליפ החדש (העולם הערבי)
בית המטבחיים מהאוויר - 17 אלף איש נרצחו בבית מטבחיים בסוריה17 אלף איש נרצחו בבית מטבחיים בסוריהישראל שפירא11
דו"ח חדש חושף התעללויות והוצאות להורג המוניות בבתי כלא בסוריה. "הכריחו אותי לעצום עיניים בזמן שרצחו את חברי לתא, גופתו הושארה בתא בתוך שלולית דם" (העולם הערבי)
קצינים איראנים בסמוך לטיל בליסטי. ארכיון - איראן ביצעה ניסוי נוסף בטילים נגד מטוסיםאיראן ביצעה ניסוי נוסף בטילים נגד מטוסיםכיכר השבת1
בטהרן לא מתייחסים לאיומי ארה"ב לבטל את הסכם הגרעין וערכו ניסוי נוסף בטילים נגד מטוסים, השלישי במספר. הטיל שנוסה מאיים על מטוסים ועל טילי שיוט (העולם הערבי)
אבו באקר אל-חכים. ארכיון - השופינג של דאעש: מסכים, מסעדות ומוניותהשופינג של דאעש: מסכים, מסעדות ומוניותכיכר השבת2
קבלות שהשאירו מחבלי דאע"ש בעיר מוסול, מספקות הצצה מעניינת למסע הרכישות של פעילי הארגון, שעשו שימוש במוניות, ביצעו רכישות של מסכים ובילו במסעדות (חדשות)
אבו סייף בפעולה - הבולדוזר האכזר של דאע"ש נדקר למוותהבולדוזר האכזר של דאע"ש נדקר למוותאלי רוטמן10
הדמות המפחידה מסרטוני דאע"ש שנהגה לאסוף את הראשים הערופים ולטמון אותם בתוך בור, "אבו סייף" כינויה, הוצא להורג בעצמו בעיראק - על פי דיווחים רבים (עולם ערבי)
תיעוד התקיפה האווירית - מחבלים רבים נהרגו ונפצעו בתקיפת הנקמהמחבלים רבים נהרגו ונפצעו בתקיפת הנקמהאלי רוטמן3
לפני שנה פורסם סרטון הוצאתו להורג בשריפה של טייס ירדני שנפל בשבי דאע"ש, וזה העיתוי שנבחר במכוון בידי הממשל הירדני כדי לבצע תקיפה נרחבת במעוזי הארגון בסוריה (עולם)
אישה באיראן. אילוסטרציה - בית המשפט פסק: לעוור אישה בעין אחתבית המשפט פסק: לעוור אישה בעין אחתאלי רוטמן6
לפני שנתיים אישה התיזה חומצה על אדם, ועיוורה אותו בעין אחת. לאחרונה החליטו השופטים האיראניים שדנו בעניינה כי יש לעוור אותה - לפי חוקי השריעה האיסלאמית (עולם ערבי)
ארכיון - איראן ביצעה ניסוי בטיל שיוט מסוג 'סומאר'איראן ביצעה ניסוי בטיל שיוט מסוג 'סומאר'דניאל הרץ1
האיראנים לא הסתפקו בטיל הבליסטי אותו ניסו בתחילת השבוע וביצעו ניסוי גם בטיל שיוט שמאפשר נשיאת ראש גרעיני, כך על פי דיווח בעיתון הגרמני 'די ולט' (העולם הערבי)
הלהמות המחבלים, היום - חמאס: 'דו"ח המבקר מוכיח כי אנחנו ניצחנו'חמאס: 'דו"ח המבקר מוכיח כי אנחנו ניצחנו'אלי רוטמן1
בארגון הטרור השולט בעזה מנפנפים היום במהלך מפגן כוח לזכר המהנדס שחוסל, בדו"ח המבקר, ומבטיחים כי כבר בקרוב יהיו עוד הוכחות לגודל הכישלון של ישראל ב'צוק איתן' (בארץ)
תעלומה מסקרנת: מה קרה לבשאר אסד?תעלומה מסקרנת: מה קרה לבשאר אסד?דניאל הרץ2
זה כמה ימים שבתקשורת הערבית מסתובבות שמועות על כך שמצבו הבריאותי של הנשיא הסורי אינו טוב. על פי חלק מהן הוא הורעל או לקה בשבץ. בארמון מכחישים (העולם הערבי)
טקס הסיום של מחנה אימונים ברשות הפלסטיניתטקס הסיום של מחנה אימונים ברשות הפלסטיניתכיכר השבת
אנשי כוחות הביטחון של הרשות הפלסטינית השתתפו בטקס הסיום של מחנה האימונים לצעירים פלסטינים ביריחו | צפו בתמונות (העולם הערבי)
אילוסטרציה - דיווחים: לבנון חשפה רשת ריגול למען ישראלדיווחים: לבנון חשפה רשת ריגול למען ישראלאלי רוטמן
על פי הפרסומים, בעצורים שריגלו למען ישראל - שתי אזרחיות מנפאל, שני לבנונים ופלסטיני אחד. ישראל הרשמית לא מסרה תגובה לדיווחים אלו שכבשו את הכותרות בלבנון (עולם ערבי)
סיני. ארכיון - חשש מפיגועים; פורסמה אזהרת מסע לסיניחשש מפיגועים; פורסמה אזהרת מסע לסיניכיכר השבת1
המטה ללוחמה בטרור פרסם הערב אזהרת מסע לסיני. האזהרה מפורסמת בעקבות יום השנה למהפכה במצרים. כמעט בכל שנה גורמי טרור יוזמים פיגועים ביום זה (העולם הערבי)
"מנהיג דאעש נפצע אנוש בתקיפה אווירית""מנהיג דאעש נפצע אנוש בתקיפה אווירית"כיכר השבת
כלי תקשורת במערב טוענים כי מנהיג דאעש נפצע באורח אנוש בתקיפה של כוחות הקואליציה. זו לא הפעם הראשונה שמוודח על פגיעה בו. לפי שעה אין אישור רשמי לדיווח (עולם)
הצצה למפעל הקרמבו הפלסטיני - הממתק שכובש את השוק הפלסטיני: קרמבוהממתק שכובש את השוק הפלסטיני: קרמבואלי רוטמן9
לפחות 6 מפעלים ברשות הפלסטינית עמלים סביב השעון ביצור הממתק המצופה שכבש החורף את מדפי המרכולים. מבחן הטעם: הוא לא שונה מהקרמבו הישראלי (עולם ערבי)
כך 'חגגו' הפלסטינים את כהונת טראמפ. צפוכך 'חגגו' הפלסטינים את כהונת טראמפ. צפואלי רוטמן1
בבית לחם לא התאפקו הפלסטינים ויצאו לרחובות בכמה מוקדים, כדי לציין בדרכם הם את כניסת טראמפ לתפקידו הרם כנשיא ארה"ב. בתפריט: הצתת דמותו ונאצות (העולם הערבי)
הקריסה הדרמטית - הכבאים נצמדו לבנין, והוא קרס עליהם. צפו בדרמההכבאים נצמדו לבנין, והוא קרס עליהם. צפו בדרמהאלי רוטמן11
וידאו חדש ודרמטי מקריסת הבנין הגבוה שהוקם על ידי הקבלן היהודי שהוצא להורג, על עשרות הכבאים שהגיעו לכבות את השריפה שפרצה בו. לא ברורה סיבת הפיצוצים שנשמעו רגע לפני האסון (העולם הערבי)
הג'יפ של צה"ל התלקח מבקבוק התבערה, החיילים לא נפגעו. צפוהג'יפ של צה"ל התלקח מבקבוק התבערה, החיילים לא נפגעו. צפואלי רוטמן
ברשתות החברתיות ברשות הפלסטינית מרבים להתרברב החל מאמש בכך שבהתפרעויות בכפר חיזמא הם הצליחו לדייק בהשלכת בקבוק תבערה שהתנפץ על ג'יפ צה"לי, שנראה כי הוא מתלקח. באירוע לא היו נפגעים (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook