סלפאיש  חברון  ישיבת חברון  קול ברמה
יירוט משולב - צפו: סעודיה יירטה 5 טילים ששוגרו אליהצפו: סעודיה יירטה 5 טילים ששוגרו אליה
א' בניסן תשעז | 28.03.17
החזית המתחממת בין סעודיה לכוחות החות'ים מתימן המופעלים על ידי האיראנים, מספקת הצצה ליכולות הצבאיות המעודכנות של ערב הסעודית, המסופקות לה ע"י ארה"ב. צפו (העולם הערבי)
הלווייתו של פוקהא מאזן - משעל: "חמאס במלחמה פתוחה מול האויב"משעל: "חמאס במלחמה פתוחה מול האויב"דניאל הרץ1
מנהיג החמאס התייחס לראשונה באופן רשמי לחיסולו של פוקהא מאזן, בכיר הזרוע הצב והאשים את ישראל במעשה אם כי אין לחמאס קצה חוט מי אחראי לחיסול (העולם הערבי)
החל משאל העם הטורקי לחיזוקו של ארדואןהחל משאל העם הטורקי לחיזוקו של ארדואןדניאל הרץ
יהפוך לסולטן? הטורקים שחיים מחוץ למדינה החלו בהצבעה במשאל העם אותו יזם ארדואן במטרה לשנות את שיטת הממשל בטורקיה שתהפוך אותו לשליט יחיד (העולם הערבי)
הלוויתו של מאזן - אלמנת הרוצח: "שמחה שבעלי מת כשהיד"אלמנת הרוצח: "שמחה שבעלי מת כשהיד"דניאל הרץ10
אלמנתו של המחבל הרוצח, פוקהא מאזן, שחוסל בעזה בסוף השבוע התראיינה לכלי התקשורת הפלסטינים וסיפרה את הפרטים על מות בעלה בידי גורמים לא ידועים (העולם הערבי)
החיסול המסתורי: מי התנקש במאזן פוקהא?החיסול המסתורי: מי התנקש במאזן פוקהא?ב. ניסני9
מאזן פוקהא, איש חמאס ששוחרר במסגרת עסקת שליט, נורה במהלך סוף השבוע למוות על ידי אלמונים סמוך לביתו בשכונת תל אל-הווא בעזה. בחמאס האשימו את ישראל (העולם הערבי)
אבו מאזן. ארכיון - אבו מאזן: הפלסטינים - ממשיכי העם הכנעניאבו מאזן: הפלסטינים - ממשיכי העם הכנעניאלי רוטמן18
יושב ראש הרשות הפלסטינית נאם היום בכנס בברלין בירת גרמניה, וסיפק גרסה מחודשת לטיעוניו משכבר על "זיקתם ההיסטורית" של הפלסטינים לשטחי ארץ ישראל (אקטואליה)
רגע הלכידה - ילד-מחבל מדאעש נתפס ברגע האחרון. צפוילד-מחבל מדאעש נתפס ברגע האחרון. צפואלי רוטמן8
כוחות מצבא עיראק לכדו לאחרונה מחבל מתאבד, ילד, בדרכו לפיגוע התאבדות אליו נשלח מטעם ארגון המדינה האסלאמית. צפו ברגעי הלכידה (חדשות, העולם הערבי)
פגיעה ישירה ומדויקת - כך הופצץ מעוז דאעש במוסול שבעיראקכך הופצץ מעוז דאעש במוסול שבעיראקאלי רוטמן
לוחמי דאע"ש המתבצרים במוסול שבעיראק ספגו ביממה האחרונה פגיעה ישירה ועוצמתית עם הפצצת המטה הראשי שלהם על ידי מטוס ה-B52 האימתני האמריקני. צפו (בעולם)
אחלאם תמימי בכלא בישראל. ארכיון - ירדן: 'המחבלת מסבארו' לא תוסגר לארה"בירדן: 'המחבלת מסבארו' לא תוסגר לארה"באלי רוטמן4
איך יגיב טראמפ? המחבלת שסייעה לטבח 15 בני אדם במסעדת סבארו בירושלים לפני יותר מ-20 שנה, בהם 8 תינוקות וילדים, חלקם אמריקנים, לא תוסגר לארה"ב (בעולם)
חילופי אש כבדים היום במחנה, למחרת התקרית הקשה אמש - שוטר פלסטיני נורה ונהרג במחנה הפליטיםשוטר פלסטיני נורה ונהרג במחנה הפליטיםאלי רוטמן3
"הוא התחתן רק לפני חצי שנה", מבכים בשכם את מותו אמש של שוטר פלסטיני במהלך תקרית אלימה, חריגה בחומרתה: חילופי אש שפרצו עם חמושים שחשפו מארב (העולם הערבי)
מריה, וחסן נסראללה - השדרנית הלבנונית שבעד חיסול נסראללההשדרנית הלבנונית שבעד חיסול נסראללהאלי רוטמן5
"תשלמי את מחיר הנביחות שלך בקרוב, חבל התלייה אצלנו והאשפה מוכנה", איים בן השגריר על מריה מעלוף, שדרנית בלבנון, שקראה לישראל לחסל את נסראללה (העולם הערבי)
ההודעה על עונש המוות, והמחאה על כך בחוץ - שלטון חמאס יוציא להורג שני סוחרי סמיםשלטון חמאס יוציא להורג שני סוחרי סמיםאלי רוטמן3
המשבר ההומניטרי בעזה, הכולל מחסור במזון ובתרופות, גרם לגדילה דרמטית בכמות המשתמשים בסמים. חמאס, לפיכך, החליט לנקוט בענשיה השמורה למשת"פים (העולם הערבי)
דיוקנו של נסראללה, בלבנון - "ישראל עוזרת לדאעש - כל יום בתירוץ אחר""ישראל עוזרת לדאעש - כל יום בתירוץ אחר"ב. ניסני
בתגובה ראשונה שלו לתקיפה הישראלית, האשים נסראללה את ישראל בסיוע יומיומי לדאעש בתירוצים שונים: "בתירוץ שנפל פצמ"ר בגולן הכבוש או של משלוח נשק" (חדשות,עולם)
זירת הפיגוע המדממת - עשרות הרוגים בפיגוע תופת במרכז דמשקעשרות הרוגים בפיגוע תופת במרכז דמשקאלי רוטמן3
ביום בו מציינים במדינה הערבית שש שנים למלחמת האזרחים העקובה מדם, וכמה ימים אחרי פיגוע כפול בדמשק בו נהרגו 40 בני אדם, מתרחש פיגוע קשה נוסף בבירת סוריה (בעולם)
אילוסטרציה - מאות כיפות שנמכרו בישראל יוצרו ב...עזהמאות כיפות שנמכרו בישראל יוצרו ב...עזהאלי רוטמן4
בעל מפעל לתפירה מעזה מאוד מרוצה ממה שיוצא מפס הייצור שלו - כיפות ליהודים חרדים ברחבי מדינת ישראל. עוד בתכנית שלו: ייצור ויבוא חליפות ארוכות (מענין, העולם הערבי)
גנב השוקולד שריגש והרגיז את מצריםגנב השוקולד שריגש והרגיז את מצריםדניאל הרץ3
הוא נלכד כשגנב שוקולד מסופרמרקט מצרי. בחקירתו טען כי זו הפעם הראשונה שלו וכי לא עמד בתחנוניו של בנו שראה ילדים אוכלים שוקולד, אך אז התגלתה האמת (העולם הערבי)
שיגור טיל איראני, מעומק האדמה, במסגרת ניסוי מהימים האחרונים - לראשונה: מפעלי טילים איראניים בלבנוןלראשונה: מפעלי טילים איראניים בלבנוןאלי רוטמן
התקיפות החוזרות ונשנות, המיוחסות לישראל, של שיירות אספקת טילים מסוריה לחיזבאללה בלבנון, הובילו את איראן להחלטה על ייצור מקומי מתחת לאדמת לבנון (העולם הערבי)
דקמסה חוגג את שחרורו - הרוצח מנהריים שוחרר לאחר 20 שנה בכלאהרוצח מנהריים שוחרר לאחר 20 שנה בכלאדניאל הרץ3
הרוצח מנהריים, שרצח 7 נערות ישראליות שוחרר מכלאו בירדן לאחר שריצה עונש מאסר של 20 שנה. הוא התקבל בעירו שבצפון ירדן, אירביד, בחגיגות של שמחה (העולם הערבי)
אילוסטרציה - איראן: אלפי חיילינו נהרגו בסוריה ועיראקאיראן: אלפי חיילינו נהרגו בסוריה ועיראקדניאל הרץ3
לאחר כמה שנות לחימה בסוריה ועיראק מודים האיראנים כי מעל 2000 חיילים איראניים נהרגו בקרבות עם המורדים ודאע"ש. הערכות: המספרים אף גבוהים יותר (העולם הערבי)
ההרס בעיראק, ארכיון - הצבא העיראקי ממשיך להשתלט על מוסולהצבא העיראקי ממשיך להשתלט על מוסולדניאל הרץ
כוחות הצבא העיראקי מגובים בכוחות הקואליציה בהנהגת ארה"ב כבשו את מתחם הממשלה בעיר מוסול, העיר הגדולה ביותר שכבש דאע"ש מאז תחילת המלחמה (העולם הערבי)
האתר בו התרסק המטוס - המורדים טוענים: הפלנו מטוס עם טיל ביתיהמורדים טוענים: הפלנו מטוס עם טיל ביתיכיכר השבת1
המורדים בסוריה טוענים כי יירטו מטוס קרב רוסי אתמול באמצעות טיל שהוכן במעבדה ביתית. בסוריה טוענים כי המטוס התרסק בשל כשל טכני, הטייס נמלט (העולם הערבי)
ארכיון - זה מה שקרה בשבוע האחרון בעולם הערביזה מה שקרה בשבוע האחרון בעולם הערבימשה פריגן1
הלחימה בסוריה, הסרטון המאיים של ארגון חיזבאללה, החמ"ל החדש של המצרים שיגן על הקופטים מדאעש וההשעיה של הבכיר באונר"א. משה פריגן מסכם שבוע בעולם הערבי (עולם)
אילוסטרציה - דאע"ש: תפסנו מרגלים ישראלים בחצי האי סינידאע"ש: תפסנו מרגלים ישראלים בחצי האי סיניכיכר השבת
דאעש טוען כי ישראל מפעילה רשת של מרגלים בחצי האי סיני. "המדינה היהודית מציעה להם כספים" נאמר בעיתון של הארגון, "המרגלים שנתפסו אחראים למותם של חמישה פעילים" (העולם הערבי)
שיגור הטיל - האיראנים ביצעו ניסוי מוצלח בטיל חדש. צפוהאיראנים ביצעו ניסוי מוצלח בטיל חדש. צפואלי רוטמן
צבא איראן הודיע על ניסוי מוצלח במערכת הגנה אווירית חדשה, שמשלימה את מערכת S-300 הרוסית, כך שהמרחב האווירי חסין יותר מתקיפות ישראליות. צפו (העולם הערבי)
מעריצי מובראק מפגינים מחוץ לבית המשפט, היום - הנשיא לשעבר מובארק זוכה מהרג מפגיניםהנשיא לשעבר מובארק זוכה מהרג מפגיניםאלי רוטמן1
לדברי פרשנים במצרים, הפסיקה המזכה לנשיא החולני היא ככל הנראה סוף לדרמה המשפטית הבלתי נגמרת בשנים האחרונות. השלב הבא: שחרורו מביה"ח הצבאי (עולם ערבי)
אבו מאזן קרא לעולם להכיר במדינת פלסטיןאבו מאזן קרא לעולם להכיר במדינת פלסטיןדניאל הרץ2
יו"ר הרשות הפלסטינית נשא דברים במועצת זכויות האדם של האו"ם בז'נבה כשהוא מכוון לדבריו של טראמפ וביקש מהעולם להכיר בפלסטינים כפי שהכירו במדינת ישראל (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים