מנחה  הרב מוצפי  גרוס  ויזניץ
כך 'חגגו' הפלסטינים את כהונת טראמפ. צפוכך "חגגו" הפלסטינים את כניסת טראמפ לתפקידו. צפו
כ"ד בטבת תשעז | 22.01.17
בבית לחם לא התאפקו הפלסטינים ויצאו לרחובות בכמה מוקדים, כדי לציין בדרכם הם את כניסת דונלד טראמפ לתפקידו הרם כנשיא ארה"ב. בתפריט: הצתת דמותו ונאצות (העולם הערבי)
הקריסה הדרמטית - הכבאים נצמדו לבנין, והוא קרס עליהם. צפו בדרמההכבאים נצמדו לבנין, והוא קרס עליהם. צפו בדרמהאלי רוטמן6
וידאו חדש ודרמטי מקריסת הבנין הגבוה שהוקם על ידי הקבלן היהודי שהוצא להורג, על עשרות הכבאים שהגיעו לכבות את השריפה שפרצה בו. לא ברורה סיבת הפיצוצים שנשמעו רגע לפני האסון (העולם הערבי)
הג'יפ של צה"ל התלקח מבקבוק התבערה, החיילים לא נפגעו. צפוהג'יפ של צה"ל התלקח מבקבוק התבערה, החיילים לא נפגעו. צפואלי רוטמן
ברשתות החברתיות ברשות הפלסטינית מרבים להתרברב החל מאמש בכך שבהתפרעויות בכפר חיזמא הם הצליחו לדייק בהשלכת בקבוק תבערה שהתנפץ על ג'יפ צה"לי, שנראה כי הוא מתלקח. באירוע לא היו נפגעים (העולם הערבי)
יחיא ג'אמה - הפסיד בבחירות, והאריך את כהונתו כנשיאהפסיד בבחירות, והאריך את כהונתו כנשיאכיכר השבת
נשיא גמביה שהפסיד בבחירות, הודיע על הארכת כהונתו כדי למנוע ואקום שלטוני. באפריקה חוששים מהתפרצות של מהומות אלימות. תיירים פונו מהמדינה (העולם הערבי)
אימונים אינטנסיביים - אימוני המחבלים: חטיפות חיילים ותקיפת עמדות צה''ל. צפואימוני המחבלים: חטיפות חיילים ותקיפת עמדות צה''ל. צפואלי רוטמן13
ארגוני הטרור ברצועת עזה לא נחים לרגע, ומתאמנים לשלל ווריאציות קרביות אפשריות מול כוחות צה"ל, בעימות עתידי שברור שיתרחש שוב בעתיד הלא רחוק • צפו (העולם הערבי)
אילוסטרציה - חשד לכטב"מ מעל טהרן, באזור אסור לטיסהחשד לכטב"מ מעל טהרן, באזור אסור לטיסהאלי רוטמן1
כוחות הביטחון האיראניים זיהו בשמי טהרן עצם שנחשד ככלי טיס בלתי מאויש, באזור אסור לטיסה, ופתחו לעברו באש ממשוכת עד שהופל. בהמשך הוא התגלה כרחפן אזרחי (עולם)
צעיר עזתי, מתחמם. אילוסטרציה - צעיר עזתי הצית עצמו במחאה נגד חמאסצעיר עזתי הצית עצמו במחאה נגד חמאסאלי רוטמן4
המחסור החריף בחשמל וסולר ברחבי רצועת עזה, זה כמה שבועות, ומוציא המוני מוחים להיתקלויות קשות מול שלטון החמאס - מוביל גם למעשה קיצוני ונואש (העולם הערבי)
הנשיא הנבחר דונלד טראמפ - השבעת טראמפ לנשיא - זה מה שמתוכנןהשבעת טראמפ לנשיא - זה מה שמתוכנןישראל שפירא3
נשיא ארצות הברית ה-45, דונלד טראמפ, יושבע ביום שישי לתפקידו. 35 ארגוני אבטחה עמלים על אבטחת האירועים בצל החשש מתגרה המונית עם מתנגדי טראמפ (חדשות)
מנהרות בעזה. ארכיון - אולפן הפקות הסרטים של דאעש מוקם ב... עזהאולפן הפקות הסרטים של דאעש מוקם ב... עזהישראל שפירא
בקהיר מודעים לחיזוק שיתוף הפעולה בין ארגוני הטרור, חמאס ודאעש - שמפעיל בעזה אולפן הפקות לסרטי התדמית שלו ומתפעל עם החמאס את מנהרות ההברחה (העולם הערבי)
ירי מעזה לישראל. ארכיון - חמאס: נפנה את האש אל ישראל, נפתח ביריחמאס: נפנה את האש אל ישראל, נפתח ביריאלי רוטמן8
"לא נהיה כמו אסד", אומרים בחמאס ומאיימים לממש את איומיהם הצבאיים על ישראל ולא לתת לשלטונם להתערער על רקע משבר הסולר שמוציא המונים לרחובות עזה (עולם ערבי)
סוריה מאשימה: ישראל תקפה שדה תעופהסוריה מאשימה: ישראל תקפה שדה תעופהב. ניסני6
ישראל תקפה הלילה (שישי) בשדה התעופה הצבאי "אל-מזה", במערב דמשק, בירת סוריה - כך דיווח צבא סוריה שהזהיר את ישראל "מההשלכות של ההתקפה הבוטה הזו" (העולם הערבי)
רגע הפיצוץ - דאעש תקף בסיני: 9 הרוגים ו-10 פצועיםדאעש תקף בסיני: 9 הרוגים ו-10 פצועיםכיכר השבת1
כוחות הארגון שנשבע אמונים לדאעש בסיני תקפו מוצב של הצבא המצרי באל עריש באמצעות משאית זבל ממולכדת ובשילוב עם ירי. לפחות 9 נהרגו ו-10 נפצעו (העולם הערבי)
מכונית תופת. ארכיון - 13 הרוגים בפיגוע תופת בבגדד בירת עירק13 הרוגים בפיגוע תופת בבגדד בירת עירקכיכר השבת
ארגון דאעש ביצע הבוקר (א') פיגוע תופת בבגדד בירת עירק. 13 נהרגו ויותר מ-50 נפצעו. הפיגוע כוון נגד האוכלוסיה השיעית ששולטת כיום במדינה המשוסעת (העולם הערבי)
המהומות האלימות - מחאה אלימה בעזה בשל מחסור בחשמלמחאה אלימה בעזה בשל מחסור בחשמלאלי רוטמן4
צעירי עזה לא שותקים יותר: רבים מהם יצאו ביממה האחרונה לרחוהות למחאה עזה נגד שלטון חמאס שמהווה עבורם כתובת לאשמה למחסור בחשמל בימים הקרים (העולם הערבי)
שוטר סעודי חיסל שני מחבלים מסוכנים. צפושוטר סעודי חיסל שני מחבלים מסוכנים. צפואלי רוטמן9
קולות הבעתה וההיסטריה של האזרחית הסעודית, לא הפריעו לה להמשיך ולתעד את שראתה מחלון ביתה: חיסול דרמטי של שני מחבלי דאע"ש באקדחו של שוטר סעודי. צפו (עולם ערבי)
רגע הפיצוץ - 2 הרוגים בפיגוע משולב באיזמיר. צפו בפיצוץ2 הרוגים בפיגוע משולב באיזמיר. צפו בפיצוץכיכר השבת
שני בני אדם נהרגו ויותר מעשרה נפצעו בפיגוע באיזמיר שבטורקיה. בין כוחות הביטחון למחבלים פרצו חילופי אש. ההרוגים בפיגוע הם שוטר ואחד מעובדי בית המשפט (חדשות)
גם גלעד שליט נחשף בתמונה מהשבי - "הצל" של החמאס: מאבטחי השבויים. צפו"הצל" של החמאס: מאבטחי השבויים. צפואלי רוטמן2
היחידה שפעילותה נחשבת לסודית ביותר מבחינת חמאס, ותפקידה לאבטח ולהסתיר את הישראלים שנפלו בשבי הארגון, נחשפת חלקית בסרטון לציון שנה להקמתה (העולם הערבי)
אילוסטרציה - "המוסד התנקש באיש עסקים באנגולה""המוסד התנקש באיש עסקים באנגולה"אלי רוטמן6
לאחר חיסול מהנדס המל"טים של החמאס בתוניסיה, שיוחס למוסד הישראלי, מאשים ראש ממשלת לבנון כי המוסד עומד מאחורי חיסול נוסף, הפעם בבירת אנגולה (העולם הערבי)
בני משפחת המחבל שנורה צפו בשידור ההכרעה. צפובני משפחת המחבל שנורה צפו בשידור ההכרעה. צפואלי רוטמן10
הרשעת החייל היורה אלאור אזריה היום בבית הדין הצבאי בקריה, נצפתה בשידור חי על ידי בני משפחתו של המחבל שנורה על ידו לאחר ניסיון הפיגוע בחברון (העולם הערבי)
בינת עאשור אל-חמבסיה. המפקדת - אישה תפקד על תחנת משטרה בעיר הבירהאישה תפקד על תחנת משטרה בעיר הבירהאלי רוטמן4
היסטוריה בסולטנות שבמפרץ הפרסי: מפקדת משטרה ראשונה במדינת עומאן השמרנית. אל-חמבסיה, המפקדת, התרגשה והגיבה כי היא "שמחה וגאה בכך" (העולם הערבי)
ארכיון - 21 עזתים נקברו למוות במנהרות החמאס21 עזתים נקברו למוות במנהרות החמאסאלי רוטמן7
חמאס חושף דו"ח ראשוני מסוגו, מפתיע, בו הוא מודה באבדותיו הרבות במנהרות המהוות חמצן כלכלי לתושבי עזה - כתוצאה מפעילות ישראל מזה ומצרים מזה (העולם הערבי)
פרנסואה הולנד - הולנד הגיע לעיראק והתקבל בפיגוע טרורהולנד הגיע לעיראק והתקבל בפיגוע טרורכיכר השבת
נשיא צרפת פרנסואה הולנד הגיע לביקור של חייליו בעיראק, במהלך הביקור התפוצצה מכונית תופת ב"סאדר סיטי" - הרובע השיעי של בגדד והביאה למותם של 35 בני אדם (בעולם)
כרזת האבל של חמאס - הנשיא מאשים את ישראל בחיסול המהנדסהנשיא מאשים את ישראל בחיסול המהנדסאלי רוטמן1
לפני כשבועיים חוסל בתוניסיה מוחמד א-זווארי, מהנדס המל"טים של חמאס, במבצע מזהיר שיוחס ל'מוסד' הנשיא התוניסאי מביע את דעתו בנדון ומבטיח לטפל בישראל (עולם)
העיר חאלב הרוסה כמעט כליל - בחצות ליל: הפסקת אש במלחמה בסוריהבחצות ליל: הפסקת אש במלחמה בסוריהכיכר השבת1
סוריה וטורקיה הביאו לחתימת הסכם הפסקת אש בסוריה ההסכם ייכנס לתוקפו הלילה (חמישי) בחצות. טורקיה עומדת על דעתה כי אסד לא יכלל באף הסדר (העולם הערבי)
נסראללה זועם: "בחריין אירחה את הציונים"נסראללה זועם: "בחריין אירחה את הציונים"אלי רוטמן11
הדיו של התיעוד שפורסם פה לראשונה לא שוככים, וגם נסראללה מצא לנכון לנזוף הערב במדינת בחריין שאירחה בכבוד את היהודים: "שכחו את הפלסטינים" (מהעולם הערבי)
בשאר אסד - רוסיה - יש שיחות; המורדים - אין מגעיםרוסיה - יש שיחות; המורדים - אין מגעיםכיכר השבת
מחלוקת בין המורדים בסוריה לממשלת רוסיה על קיום שיחות שיביאו לסיום מלחמת האזרחים. לברוב הודיע על קיום השיחות אך מנגד המורדים מכחישים שישתתפו בהן (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook