מוטי..  אריה דרעי  הפלג  גוגל
אזרחים פקיסטנים חמושים, אילוסטרציה - השופטים בפקיסטן קבעו: הצעיר יוצא להורגהשופטים בפקיסטן קבעו: הצעיר יוצא להורגכיכר השבת
תקדים משפטי בפקיסטן - צעיר בן שלושים עבר על העבירה החמורה ביותר במדינה ויוצא להורג. עד כה לא נגזר העונש החמור על עובר העבירה ברשתות החברתיות (העולם הערבי)
שריפה בעקבות הפצצת זרחן - דאעש: ארה"ב עושה שימוש בזרחן לבן • צפודאעש: ארה"ב עושה שימוש בזרחן לבן • צפוכיכר השבת1
ארגון המדינה האיסלאמית מפרסם סרטונים מהם עולה לכאורה כי הקואליציה בהובלת ארה"ב עושה שימוש בזרחן - בניגוד לחוק הבינלאומי. בארה"ב מכחישים (העולם הערבי)
בנו של קדאפי - סאיף אל אסלאם, שוחררבנו של קדאפי - סאיף אל אסלאם, שוחררדניאל הרץ
על פי הדיווחים מלוב שוחרר בנו של הרודן הלובי מכלאו לאחר שריחף מעליו עונש מוות על מעשיו תחת שלטונו של אביו. לא ברור היכן הוא נמצא כעת ומה תוכניותיו (העולם הערבי)
המחבלים תועדו - המחבלים ריחמו על האלמוני בקבר? צפוהמחבלים ריחמו על האלמוני בקבר? צפואלי רוטמן3
באיראן מדווחים כי חוסל מתכנן מתקפת דאע"ש השבוע בה נרצחו 17, בפרלמנט ובקבר חומייני, ומפרסמים תיעוד חדש. מצלמות האבטחה מראות את המחבלים בפעולה. צפו (בעולם)
מסע הירי בפרלמנט האיראני • צפו בווידאומסע הירי בפרלמנט האיראני • צפו בווידאוכיכר השבת5
רשות השידור האיראנית פרסמה תיעוד של מחבלי דאעש שנכנסו אתמול (רביעי) לאולם הפרלמנט האיראני ופתחו באש לכל עבר. בתיעוד נראים אנשים שנסים בבהלה • צפו (בעולם)
אבו אברהים אל נאג'ה, ארכיון - מפקד מערך מטעני החבלה בחמאס נהרגמפקד מערך מטעני החבלה בחמאס נהרגכיכר השבת16
בפיצוץ שאירע ברפיח העזתית נהרג אבו אברהים אל נאג'ה - מפקד בכיר בארגון החמאס, שהיה אחראי על הכנת מטעני החבלה בארגון. עדיין לא ברור מה גרם לפיצוץ (העולם הערבי)
תיעוד קולות הירי מול בנין הפרלמנט - התחפשו לנשים, ריססו ביריות - והתפוצצוהתחפשו לנשים, ריססו ביריות - והתפוצצואלי רוטמן10
מחבלי דאע"ש התלבשו בבגדי נשים כשנכנסו לבניין הפרלמנט. כוחות הביטחון נצפו כשהם רצים למקום בנשקים שלופים ואזרחים הסתתרו מאחורי גדרות. אבל באיראן (בעולם)
מראות קשים - דאע"ש תיעד את הזוועה בפרלמנט. צפודאע"ש תיעד את הזוועה בפרלמנט. צפוכיכר השבת3
לאחר מתקפת הטרור באיראן מפרסם דאע"ש סרטון קשה של מה שאירע הבוקר בתוך הפרלמנט האיראני: גופות מתבוססות בדם - ברקע קולות הירי הבלתי פוסקים. צפו (העולם הערבי)
מוות בתוך הבנין - ארה"ב אשמה - תוך חילופי אש: זעקות 'מוות לאמריקה'. צפותוך חילופי אש: זעקות 'מוות לאמריקה'. צפואלי רוטמן5
מחזה הזוי הבוקר בפרלמנט האיראני, המוקד המרכזי למתקפת דאע"ש במהלכה נהרגו כ-12 איש ונפצעו עשרות, כשהזעם הופנה שוב כלפי ארצות הברית בקריאות רמות. צפו (בעולם)
כוחות הקואליציה תקפו שוב את תומכי אסדכוחות הקואליציה תקפו שוב את תומכי אסדדניאל הרץ
בפעם השנייה תוך שלושה שבועות תקפו כוחות הקואליציה את הכוחות שתומכים באסד בטענה כי הם מאיימים על הכוחות האמריקאים ושותפיהם, המורדים בדרום סוריה (העולם הערבי)
אחד המחבלים נראה מחלון הפרלמנט, מנופף כנראה בבן ערובה - קבר חומייני והפרלמנט: 12 הרוגים מפיגועיםקבר חומייני והפרלמנט: 12 הרוגים מפיגועיםכיכר השבת12
4 מחבלים תקפו את מתחם הקבר של האייתוללה חומייני מדרום לטהרן, כמה דקות קודם לכן גבר חמוש פתח באש בבנין הפרלמנט ופוצץ עצמו עם חגורת נפץ - 12 נהרגו (עולם ערבי)
האמיר בפגישתו עם טראמפ - דיווח: הרוסים שתלו ידיעה מפוברקת בקטארדיווח: הרוסים שתלו ידיעה מפוברקת בקטארדניאל הרץ1
קטאר הסתבכה לאחרונה ביחסיה עם מדינות המפרץ בין היתר בשל דברים שיוחסו לאמיר לפני כשבועיים. הלילה מדווחים בארה"ב כי מדובר בזיוף של האקרים רוסים (העולם הערבי)
דגלי חמאס בתהלוכה בעזה - קטאר החלה לגרש את בכירי חמאס משטחהקטאר החלה לגרש את בכירי חמאס משטחהכיכר השבת1
בכירים בארגון החמאס האחראים על ביצור חמאס באיו"ש, גורשו מקטאר. כלי תקשורת ערבים טוענים כי ישראל דרשה את גירושם. ציר ארה"ב-קטאר-ישראל מתחזק? (העולם הערבי)
בנק בעזה. אילוסטרציה - המחבלים הגיעו לבנק וגילו שאין משכורתהמחבלים הגיעו לבנק וגילו שאין משכורתאלי רוטמן6
רבות דובר אודות "פגישת הצרחות" של טראמפ על אבו מאזן, בה הוטח בראיס כי הוא מעודד טרור. יתכן וזה הועיל: המחבלים מתלוננים כי הרשות הפלסטינית כבר לא משלמת להם (עולם)
האמיר בפגישתו עם טראמפ בביקורו בסעודיה - ארבע מדינות מנתקות יחסיהם עם קטארארבע מדינות מנתקות יחסיהם עם קטארכיכר השבת1
סעודיה, מצרים, איחוד האמירויות ובחריין הודיעו במשותף על ניתוק היחסים עם קטאר. הסיבה: הצהרות שיוחסו לאמיר קטאר מהם השתמע כי מדינתו תומכת בטרור (העולם הערבי)
רג'וב בראיון לרינה מצליח - 'הכלבים נובחים': רג'וב נבהל ופרסם הבהרה'הכלבים נובחים': רג'וב נבהל ופרסם הבהרהאלי רוטמן5
אמש ניסה רג'וב, בכיר הרשות הפלסטינית, להציג פנים יפות לציבור הישראלי ו"הודה" בקדושת הכותל ליהודים ובכך שלהם שייכת הריבונות במקום, אך די מהר נחשף שוב פרצופו (מדיני)
האימה בלונדון: ההמונים על הרצפה • צפוהאימה בלונדון: ההמונים על הרצפה • צפוכיכר השבת2
הבהלה בלונדון: בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות נראים שוטרים מבקשים מאנשים לשכב על הרצפה. בתיעוד נוסף, שוטרים בנשקים שלופים בודקים ממרחק בטוח מוסלמי (עולם)
ניהאד אבו גוש - בכיר פלסטיני מודה: יש לנו תרבות דאע"שיתבכיר פלסטיני מודה: יש לנו תרבות דאע"שיתאלי רוטמן
"הסכנות הן רציניות ואמיתיות, ולא קשורות רק לדאע"ש ופשעיו אלא לתרבות הדאע"שיסטית", מסביר הבכיר הפלסטיני ניהאד אבו גוש את המצב הקשה של הנוצרים ברשות (בעולם)
האמיר נפגש עם טראמפ בביקורו בסעודיה - אמיר קטאר: "היחסים עם ישראל טובים"אמיר קטאר: "היחסים עם ישראל טובים"דניאל הרץ
בציטוטים שיוחסו לשייח אל ת'אני, האמיר של קטאר, אמר כי בניגוד ליחסים המתוחים עם טראמפ, עם ישראל דווקא יש לו יחסים טובים. בקטאר מכחישים את הציטוטים (העולם הערבי)
בובת טראמפ בתהלוכה - 'טראמפ' נורה למוות בתהלוכת החמאס. צפו'טראמפ' נורה למוות בתהלוכת החמאס. צפואלי רוטמן12
הנשיא האמריקני ממש לא בא טוב לאנשי החמאס אותם הוא הגדיר בנאומיו כ"פושעים" ו"ברברים", ואלו בתגובה התעללו בדמותו - אותה הובילו בתהלוכת זעם המונית. צפו (עולם ערבי)
א-סיסי, פרץ בצחוק - טראמפ הסכים למחמאה - סיסי פרץ בצחוקטראמפ הסכים למחמאה - סיסי פרץ בצחוקכיכר השבת
משעשע: נשיאי ארה"ב ומצרים וארה"ב פרגנו זה לזה - סיסי אמר כי לטראמפ "יש אישיות מיוחדת", זה ענה לו "אני מסכים" והוסיף מחמאה לנעליים של סיסי שפרץ בצחוק. צפו (בעולם)
טראמפ רוקד ב'מחול החרבות' בסעודיה. צפוטראמפ רוקד ב'מחול החרבות' בסעודיה. צפוכיכר השבת4
כחלק מהאווירה המחבקת בה ביקשו הסעודים לעטוף את נשיא ארה"ב בביקור ההיסטורי במדינה, הם שילבו אותו - ניסו לפחות - בריקוד מסורתי עם חרבות בידיים. צפו (עולם ערבי)
אבו לילה מובל לבית המשפט בעזה - חמאס: רוצחיו של מאזן פוקהא יוצאו להורגחמאס: רוצחיו של מאזן פוקהא יוצאו להורגדניאל הרץ3
בית המשפט הצבאי של חמאס הודיע כי אשרף אבו לילה, מי שהואשם בחיסולו של בכיר החמאס, מאזן פוקהא יוצא להורג יחד עם שניים נוספים שסייעו לו בהכנות (העולם הערבי)
רוחאני. נשיא פעם שנייה - מיליוני איראנים הכריעו: הנשיא - חסן רוחאנימיליוני איראנים הכריעו: הנשיא - חסן רוחאניכיכר השבת3
נשיא איראן המכהן נבחר לקדנציה נוספת בנשיאות. על פי הודעת משרד הפנים האיראני, 23.5 מיליון מצביעים איראנים תמכו ברוחאני, ו-17.7 מיליון תמכו ביריבו אברהים ראיסי (עולם)
האיום הבוטים - סרטון האיומים החדש של "הג'יאהד". צפוסרטון האיומים החדש של "הג'יאהד". צפואלי רוטמן5
ראש אגף המבצעים אלוף ניצן אלון, מסומן בכוונת של רובה צלפים בסרטון איומים חדש של ארגון הטרור ברצועת עזה, המסתיים בכיתוב בעברית "אל תאתגרו את ההתנגדות" (עולם)
אילוסטרציה - חיסול פוקהא: פקודה ממל"ט ו-10 סוכניםחיסול פוקהא: פקודה ממל"ט ו-10 סוכניםאלי רוטמן5
פרטים רבים ומעניינים מתפרסמים היום בעזה, עם פתיחת משפטם של 3 המתנקשים בבכיר החמאס לפני כחודשיים, שלטענת חמאס נשלחו על ידי השב"כ לביצוע המעשה (עולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים