פורים  מלך..  עמירן דביר  מידד טסה
וויראלי: אישה נהגה ברכב יוקרה ותועמד לדיןוויראלי: אישה נהגה ברכב יוקרה ותועמד לדיןאלי רוטמן45
בסרטון שהפך לויראלי נצפית אישה נכנסת לרכב מדגם לקסוס LX570, ונוהגת בו: "לפתוח בחקירה נגד האישה שהפרה את החוק ולהעמיד אותה לדין", קוראים בממלכה (העולם הערבי)
לבנוני שתל עץ בגבול - לבקשת נסראללהלבנוני שתל עץ בגבול - לבקשת נסראללהדניאל הרץ3
לבנוני נענה לקריאתו של מזכ"ל חיזבאללה לשתול עצים בגבול ישראל ותיעד את עצמו שותל עץ בגבול. ישראל התלוננה כי חיזבאללה אוסף מודיעין באמצעות ארגון ירוק (העולם הערבי)
לבנון, אחת מזירות הלחימה - מחבלי  דאע"ש סופגים מפלות בכל החזיתותמחבלי דאע"ש סופגים מפלות בכל החזיתותאלי רוטמן1
בעוד מחבלי דאע"ש מטילים את חיתתם ברחבי אירופה, מתברר כי בקרב על הבית - מעוזיהם בסוריה ובלבנון - הם נוחלים מפלות מהדהדות. אסד: "תודה לפוטין" (העולם הערבי)
אסד היום - אסד הודה לרוסיה ואיראן: המערב בהיסטריהאסד הודה לרוסיה ואיראן: המערב בהיסטריהדניאל הרץ
השליט הסורי הודה לבעלות בריתו רוסיה איראן וארגון הטרור חיזבאללה על סיועם במלחמת האזרחים בסוריה כשהוא מצהיר כי "סוריה הכשילה את המזימה הערבית נגדה" (העולם הערבי)
איראן. אילוסטרציה - מחממים יחסים:  טורקיה ואיראן מתקרבותמחממים יחסים: טורקיה ואיראן מתקרבותכיכר השבת1
רמטכ"ל איראן הגיע השבוע לטורקיה כחלק מהידוק היחסים בין המדינות. עסקת נפט בשווי מיליארדי דולרים נחתמה בין המדינות שמוצאות אינטרס משותף בסוריה (העולם הערבי)
מחבל מתאבד הרג מפקד צבאי של החמאסמחבל מתאבד הרג מפקד צבאי של החמאסכיכר השבת8
מחבל מתאבד פוצץ חגורת נפץ ליד המעבר מרפיח לסיני והביא למותו של מפקד בזרוע הצבאית של חמאס ולפציעתם של אנשי חמאס נוספים. המחבל הזדהה עם דאעש (חדשות)
תמונת הלוויין עם מפעל הטילים - חשש בישראל: איראן תייצר טילים בלבנוןחשש בישראל: איראן תייצר טילים בלבנוןכיכר השבת2
גורמי מודיעין ישראלים חוששים כי איראן בונה מפעל לייצור טילים בלבנון. תצלומי לווין מוכיחים כי מפעל כזה נבנה כבר זמן רב, ובנייתו עשויה להסתיים לקראת סוף השנה הנוכחית (בעולם)
טרוריסט. אילוסטרציה - 3 מחבלים רצחו 17 בני אדם בבורקינה פאסו3 מחבלים רצחו 17 בני אדם בבורקינה פאסוכיכר השבת
שלושה מחבלים נכנסו אל מסעדה הנמצאת בבעלות טורקית ופתחו באש לעבר הסועדים. מהירי נרצחו 17 בני אדם. כוחות של צבא ניהלו קרב יריות ממושך עם המחבלים (חדשות עולם)
נסראללה, ארכיון - חיזוק ל"חיפה כימיקלים" מ... חסן נסראללהחיזוק ל"חיפה כימיקלים" מ... חסן נסראללהכיכר השבת6
מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה התייחס לטיפול של ישראל במכלי האמוניה בחיפה ואיים: "טפלו בכור הגרעיני בדימונה, הוא יותר מסוכן ממיכל האמוניה וצריך לטפל בו" (אקטואליה)
"מתקן ריגול" שהופצץ - 'ישראל הפציצה מתקן ריגול שנחשף בלבנון''ישראל הפציצה מתקן ריגול שנחשף בלבנון'אלי רוטמן
ערב העצרת לציון ה"ניצחון" במלחמת לבנון השניה, טוען חיזבאללה כי הצליח לגלות את מיקומו של מתקן ריגול שהטמינו סוכנים ישראלים, ולכן ישראל הפציצה אותו (חדשות)
מאוריטניה - מה עושים עם סנאט לא ממושמע? מבטלים אותומה עושים עם סנאט לא ממושמע? מבטלים אותוכיכר השבת
במשאל עם שנערך במאוריטניה ביוזמת הנשיא מוחמד ולד עבד אל-עזיז, תמכו האזרחים בביטול הבית העליון של הפרלמנט ושינוי הדגל הלאומי. הסיבה לבקשת הנשיא לביטול הסנאט - התנגדות האופוזיציה לשינויים בחוקה (בעולם)
כך נלכדה הגרמניה בת ה-16 שהצטרפה לדאעשכך נלכדה הגרמניה בת ה-16 שהצטרפה לדאעשכיכר השבת18
תיעוד וידאו חדש שחורך בשעות האחרונות את הרשתות החברתיות, מציג את הרגע בו לכדו כוחות המפרץ במוסול את לינדה וונזל, צעירה גרמניה בת 16 שהצטרפה לדאעש
הטקס הממלכתי - מלך ירדן התקבל במוקטעה בטקס ממלכתימלך ירדן התקבל במוקטעה בטקס ממלכתיכיכר השבת
אחרי 5 שנים בהן לא ביקר ברמאללה, הגיע עבדאללה מלך ירדן לפגישה עם יו"ר הרשות אבו מאזן. השניים ישוחחו בין היתר על מסגד אל אקצה וההתמודדות מול ישראל (חדשות)
התמונה עם המסר לאדרעי - המסר של חיזבאללה לדובר צה"ל בערביתהמסר של חיזבאללה לדובר צה"ל בערביתדניאל הרץ3
לוחם של ארגון חיזבאללה פרסם ברשתות החברתיות מסר מאיים כלפי ישראל המופנה לדובר צה"ל בערבית - שלא התבלבל, עקץ את החיזבאללה והשיב באיומים (העולם הערבי)
חסן נסראללה, ארכיון - נסראללה: מה שראינו באל-אקצא זה ניצחוןנסראללה: מה שראינו באל-אקצא זה ניצחוןכיכר השבת16
מזכ"ל חיזבאללה התייחס לכניעה הישראלית ולהסרת אמצעי האבטחה שהוצבו אך לפני שבוע בהר הבית: "מה שראינו שם זה ניצחון. הם הצליחו להגן על מסגד אל אקצא" (חדשות, ארץ)
תיעוד האירוע - הטנק דרס את מכונית התופת - שהתפוצצה רחוקהטנק דרס את מכונית התופת - שהתפוצצה רחוקאלי רוטמן3
תושייתו של נהג טנק במצרים הצילה השבוע את חייהם של עשרות בני אדם, ותועדה במצלמת וידאו: כדי למנוע מג'יהאדיסטים לרצוח עשרות - מחץ את מכוניתם • צפו (עולם)
החגיגות על כניעת ישראל - חגיגת החמאס: "ניצחנו בקרב על אל אקצא"חגיגת החמאס: "ניצחנו בקרב על אל אקצא"אלי רוטמן8
יחידות הזרוע הצבאית של חמאס צעדו במפגן ראווה ו"ניצחון" בעזה תחת הכותרת 'הניצחון בקרב על מסגד אל-אקצא', בעקבות הסרת המגנומטרים בכניסה להר • צפו (אקטואליה)
דורכים על דגל ישראל בסוכת האבלים בירדןדורכים על דגל ישראל בסוכת האבלים בירדןדניאל הרץ2
משפחת המחבל שנורה בידי המאבטח בשגרירות ישראל לאחר שדקר אותו, ציירה על רצפת סוכת האבלים דגל ישראל. אביו טען כי הוא ויתר על עונש תמורת הסרת המגנומטרים (ערבים)
צרחות וחילופי מהלומות - מכות בפרלמנט: "דם הירדנים לא זול" • צפומכות בפרלמנט: "דם הירדנים לא זול" • צפואלי רוטמן11
לאחר שזועבי, שר הפנים הירדני, אימץ פומבית את העמדה הישראלית וסימן את מוביל הרהיטים כאשם בתקרית הירי המדוברת, החלה המהומה שהגיעה לתגרות ידיים (עולם ערבי)
לוחמי ה-SAS - לוחמי העילית הרגו בידיים את מחבלי דאעשלוחמי העילית הרגו בידיים את מחבלי דאעשכיכר השבת8
לוחמים מיחידת הקומנדו הבריטית SAS הותקפו על ידי כ-50 מחבלי דאעש בעת שפעלו בעיראק, כאשר היו ללא נשק. הם השיבו מלחמה בידיים ובכל מה שמצאו באיזור (העולם הערבי)
יורש העצר החדש לצדו של המלך, בן נאיף נותר מאחור בעת ביקור טראמפ - הדרמה בסעודיה: כך הודח יורש העצרהדרמה בסעודיה: כך הודח יורש העצרדניאל הרץ1
יורש העצר הסעודי בן נאיף פוטר לפני כחודש באופן מפתיע בין לילה. מה עמד מאחורי המהלך המפתיע של המלך הסעודי, וכיצד זה קרה? ה'ניו יורק טיימס' חושף פרטים (העולם הערבי)
טראמפ הטיל סנקציות חדשות על האיראניםטראמפ הטיל סנקציות חדשות על האיראניםיוני גבאי2
ממשל טראמפ הטיל סנקציות כלכליות חדשות נגד איראן, זאת על רקע תוכנית הטילים. "הדיבורים על סנקציות באמתלה של התוכנית הבליסטית - מאיימים על הסכם הגרעין" (אקטואליה)
סאמי אבו זוהרי. הבכיר הנודד - מצוקת החמאס: מבקש להיקלט באלג'יריהמצוקת החמאס: מבקש להיקלט באלג'יריהאלי רוטמן4
שוב נאלצת הנהגת חמאס בחו"ל לנדוד ממקומה, בשל המשבר בין המארחת קטאר למדינות המפרץ האחרות, ולבקש מאלג'יר שתיאות לקלוט אותה ולהישאר שם בקביעות (בעולם)
הנשיא ארדואן: "אכרות את ראש הבוגדים"הנשיא ארדואן: "אכרות את ראש הבוגדים"כיכר השבת3
הנשיא הטורקי, רג'פ טייפ ארדואן, הצהיר בנאום במהלך עצרת ניצחון, שנה לאחר ניסיון ההפיכה נגדו שכשל, כי הוא שואף להחזרת עונש המוות במדינה כנגד מתנגדיו (העולם הערבי)
אילוסטרציה - העונש למשת"פים בעזה: מוות ועבודות פרךהעונש למשת"פים בעזה: מוות ועבודות פרךאלי רוטמן7
על 3 פלסטינים החשודים בשיתוף פעולה עם ישראל, גזר חמאס בעזה עונשים כבדים הכולים הוצאה להורג בתלייה, ומאסר עולם תוך עבודות פרך לאחד שחייו "ניצלו" (אקטואליה)
משבר המים בעזה  (צילום:עבד רחים כאתיב, פלאש 90) - בתוך שלוש שנים: לא יהיו מים לשתיה בעזהבתוך שלוש שנים: לא יהיו מים לשתיה בעזהכיכר השבת13
משבר החשמל והמים בעזה מגיע לסף פיצוץ. דו"ח חמור של האו"ם קובע כי בתוך 3 שנים לא יהיו לתושבים בעזה מים וכי האבטלה החריפה עשויה להביא להתגברות הטרור (ערבים)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים