מלך..  פורים  ברלנד  כיכר tv
בשאר אסד דווקא כינה את מה שקרה בחאלב "פרק מפואר בהיסטוריה" - זוועות אסד: התמונות שמחרידות את העולםזוועות אסד: התמונות שמחרידות את העולםמשה פריגן19
אסד אמר כי "תושבי סוריה רשמו פרק מפואר בהיסטוריה של סוריה" לאחר כיבוש חאלב, אולם התמונות שמגיעות מהעיר שטופת הדם מצליחות לזעזע את העולם. צפו בתיעוד (בעולם)
הנציג האיראני בעזה נעצר בידי חמאסהנציג האיראני בעזה נעצר בידי חמאסמשה פריגן
השאם סאלם, מזכ"ל המיליציה השיעית בעזה, נעצר בידי חמאס כהמשך להידרדרות בין חמאס עזה ואיראן שהחל עם התבטאויות של הארגון נגד משטרו של אסד (העולם הערבי)
יוזמה חברתית: יהודים למען חאלביוזמה חברתית: יהודים למען חאלבמשה פריגן3
בשבוע האחרון העולם התעורר למול הזוועות בחאלב, ברשתות החברתיות קמה יוזמה של - "יהודים למען חאלב", האומרת: האדישות הורגת, אך לא מאוחר להתעורר ממנה (העולם הערבי)
חאלב - החל פינוי התושבים והמורדים בסוריההחל פינוי התושבים והמורדים בסוריהכיכר השבת1
עם החתימה על הסכם הפסקת האש בסוריה בתיווך הרוסים והטורקים החל פינוי המורדים והתושבים מהעיר המופגזת. החולים, פונו תחילה ויועברו לטיפול רפואי (העולם הערבי)
בשאר אסד - אסד: טראמפ הוא שותף טבעי ללחימה בטרוראסד: טראמפ הוא שותף טבעי ללחימה בטרורכיכר השבת
אסד הודיע כי הנשיא האמריקני הנבחר דונלד טראמפ יהיה שותף טבעי שלו למלחמה בטרור. אסד סבור כי ניצוצות ההתקרבות בין ממשל טראמפ לרוסים יסייעו לו במלחמתו במורדים (העולם הערבי)
אחרי הסערה: טבח המוני של הצבא בחאלבאחרי הסערה: טבח המוני של הצבא בחאלבמשה פריגן1
הדי הפיצוצים והיריות בעיר חלאב הסתיימו אך החליפו אותן זעקות שבר. הצבא הסורי טובח בחלאב. עדי ראיה: מאות ילדים נשרפו ונטבחו במהלך היממה האחרונה (העולם הערבי)
הטרוריסט שחוסל - בכיר דאעש בסיני נהרג בתקיפהבכיר דאעש בסיני נהרג בתקיפהכיכר השבת3
דאעש פרסם כי בכיר הארגון בסיני עבד אל-אילה קישטה נהרג בתקיפה במקביל פרסם הארגון כי חייל האוויר הישראלי ביצע תקיפות בחצי האי סיני (העולם הערבי)
ארכיון - אובמה - הדיפלומט ששימן את ציר הרשע / פרשנותאובמה - הדיפלומט ששימן את ציר הרשע / פרשנותמשה פריגן1
הנשיא האמריקני ברק אובמה שקיבל את פרס נובל לשלום, עשה בשנות כהונתו את המהפך הדרמטי בטרור העולמי. אובמה לא הבין שחבירה לרע לא תהפוך אותו לטוב. פרשנות (העולם הערבי)
אישה וילדים בסמטאות חאלב. ארכיון - דיווחים: צבא סוריה ביצע הוצאות להורג אכזריותדיווחים: צבא סוריה ביצע הוצאות להורג אכזריותכיכר השבת
המורדים בסוריה וארגונים לזכויות אדם טוענים כי הצבא הסורי מבצע הוצאות המוניות להורג של נשים וילדים לטענת המורדים גם חיזבאללה מעורב ברצח ההמוני (העולם הערבי)
'מתנת' הפרידה למזכיר ההגנה: פיגוע בבסיס נאט"ו'מתנת' הפרידה למזכיר ההגנה: פיגוע בבסיס נאט"ומשה פריגן
"מתנת" פרידה למזכיר ההגנה האמריקאי באפגניסטן - פיגוע תופת בוצע בבסיס נאט"ו, בו נהרגו ארבעה חיילים אמריקאים ונפצעו עשרות. בתגובה, הרגו האמריקאים מנהיג טאליבן מקומי ועשרות מחייליו (חדשות)
המחבל שביצע את הפיגוע - מצרים חשפה: זה המחבל שהתפוצץ בקתדרלהמצרים חשפה: זה המחבל שהתפוצץ בקתדרלהמשה פריגן3
כיומיים לאחר הפיגוע בקתדרלת סנט מרקו בעבסייה שבמצרים, מסרו גורמי בטחון הפנים כי מבצע הפיגוע הוא איש דאעש. במקביל, נמשכים חילופי האשמות במצרים (חדשות)
הנשיא המצרי ביקר בכנסיה שנפגעה בפיגועהנשיא המצרי ביקר בכנסיה שנפגעה בפיגועמשה פריגן
יממה לאחר הפיגוע במצרים ביקר היום הנשיא א-סיסי את ראש העדה הקופטית במצרים ומסר לו את תנחומיו. חקירה נפתחה ולעיתונים יש כבר אשמים - האחים המוסלמים (העולם הערבי)
הממשל האמריקאי נפרד מהמזרח התיכוןהממשל האמריקאי נפרד מהמזרח התיכוןמשה פריגן
בדרך לטקס מסירת ה"אדיר" נחת לפתע מזכיר ההגנה האמריקאי קרטר בפאתי מוסול לנאום קצר ועיטור חיילים כורדים מצטיינים מהפשמרגה. בישראל הוא נפגש עם שר הביטחון ליברמן וישתתף בטקס מסירת האדיר"(העולם הערבי)
רגע הפיצוץ - חמאס חשף פרטים על פיגוע המנהרות הראשוןחמאס חשף פרטים על פיגוע המנהרות הראשוןמשה פריגן
12 שנה אחרי פיגוע המנהרות הראשון - "געש הזעם של אל קאסם" בו קרס מוצב ונהרגו 5 חיילים, גדודי עזאדין אל קאסם מפרסמים סרטון מהאירוע ופרטים חדשים (העולם הערבי)
הריסות חאלב - האם המורדים בחאלב לפני כניעה סופית?האם המורדים בחאלב לפני כניעה סופית?משה פריגן1
אמש דווח שוושינגטון ומוסקבה הגיעו להסכמה עם המורדים כי הם יתפנו בתוך 48 שעות ממזרח חאלב. בינתיים, במקומות רבים, נכנעים המורדים לכוחותיו של אסד (העולם הערבי)
תדמור - דאעש: הצלחנו לכבוש מחדש את תדמורדאעש: הצלחנו לכבוש מחדש את תדמורמשה פריגן
תדמור נצבעה שחור: לאחר יום דמים ומאות הרוגים, הצליחו לוחמי ארגון המדינה האיסלמית לכבוש מחדש את העיר העתיקה תדמור (חדשות, העולם הערבי)
ארכיון - עשרות הרוגים בפיגועי התאבדות באפריקהעשרות הרוגים בפיגועי התאבדות באפריקהמשה פריגן1
יום דמים באפריקה: בשני פיגועים שבוצעו היום בניגריה, נהרגו כחמישים בני אדם ונפצעו עשרות. בפיגוע במוגדישו בירת סומליה נהרגו עשרים ותשעה בני אדם ונפצעו עשרות (עולם)
מעבר רפיח - מחוה מצרית לחמאס: פתיחת מעבר רפיחמחוה מצרית לחמאס: פתיחת מעבר רפיחמשה פריגן
התקרבות בין חמא"ס עזה ומצרים: לאחר שבועות בהם מצרים הרשמית מיתנה את הטונים כנגד האחים המוסלמים מגיע תורו של חמא"ס. הסוכריה: פתיחת של מעבר רפיח (העולם הערבי)
לפחות 25 הרוגים בפיצוץ בכנסייה במצריםלפחות 25 הרוגים בפיצוץ בכנסייה במצריםמשה פריגן
זוועה בתיפלת יום ראשון - פיגוע רב נפגעים בכנסיה קופטית במצרים. מתחקיר ראשוני מדובר במזוודת נפץ שהתפוצצה באזור הנשים בכנסיה והונחה שם בידי אישה (העולם הערבי)
לוחמי צה"ל בלב חברון - קמפיין בינלאומי לפתיחת רחוב השוהאדהקמפיין בינלאומי לפתיחת רחוב השוהאדהמשה פריגן1
עם פרוץ האינתיפאדה השנייה, נסגר רחוב השוהדא שבמרכז חברון לתנועת פלסטינים. בשנים האחרונות הוא מנוצל לתעמולה אנטי ישראלית - השבוע זה יעלה הילוך (בארץ)
ארכיון - הסיכום השבועי: זה מה שקרה בעולם הערביהסיכום השבועי: זה מה שקרה בעולם הערבימשה פריגן3
סוריה ממשיכה להיות המקום הכי חם בגיהנום הים-תיכוני, סודן נערכת לחדירה של מחבלי דאעש ובטורקיה מחממים יחסים עם ישראל ומעניקים לשגריר עניבה מיוחדת (מהעולם הערבי)
חמאס הטיל מצור על בית חוטפי גלעד שליטחמאס הטיל מצור על בית חוטפי גלעד שליטמשה פריגן5
חמאס הטיל מצור על חמולת דע'בוש המעורבת בחטיפת גלעד שליט והעברתו לחמאס. בני המשפחה חשודים בחיסול בגלל ריב חמולות. 3 בני משפחה נהרגו בקרב ירי בין הצדדים
חגיגות בחמאס - 29 שנים לאינתיפאדה הראשונה: כך זה קרה29 שנים לאינתיפאדה הראשונה: כך זה קרהכיכר השבת5
עשרים ותשע שנים לאינתיפאדה הראשונה: שקט יחסי בתוך הארץ, איומים מעזה ונאום מסית מראמללה. סיפורה של אינתיפאדת האבנים שהפכה למאבק על הלגיטימיות (חדשות)
אילוסטרציה - אם לחמישה החליטה לנקום בדאעש: "אני זאבה"אם לחמישה החליטה לנקום בדאעש: "אני זאבה"משה פריגן3
ללא ניסיון קרבי, עם כיסוי ראש, קלצ'ניקוב על הכתף, בעל בכלא וילדים אצל אמה - הכירו את האישה שיצאה לנקום ולהילחם במחבלי דאע"ש (חדשות, צבא וביטחון)
הסתה בפארק האיראני: יורים בבנימין נתניהוהסתה בפארק האיראני: יורים בבנימין נתניהוכיכר השבת3
פארק שעשועים חדש שנפתח על ידי הממשל האיראני במדינה האיסלאמית, מציע לילדי איראן לשחק במלחמות מול "אויבי המהפכה האיראנית" ולירות בבנימין נתניהו (חדשות)
הציוד הרפואי הישראלי. נמצא לצד המורדים - טענות להתערבות ישראלית פעילה לטובת המורדים בסוריהטענות להתערבות ישראלית פעילה לטובת המורדים בסוריהמשה פריגן
ברכות תודה מופגנות מצד המורדים הסורים וערכות רפואיות ישראליות שנמצאו ברשותם על ידי כוחות צבא אסד - כל אלו שבים ומעלים את הטענות למעורבות ישראלית עמוקה ביורה המבעבעת (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook