גוגל  הפלג  הפגנות  סורוצקין
ארכיון - אנשי אסד החלו את קרב הבליץ בחלאבאנשי אסד החלו את קרב הבליץ בחלאבמשה פריגן1
אלפי לוחמים חדשים של חיזבאללה ומתנדבים נוספים עושים את דרכם לעיר חאלב בכדי להנחית על דאעש את מכת המחץ שאפשר ותכריע את הקרב העקוב מדם בעיר (חדשות, בעולם)
"חשבו שזה כומר": שייח בן 98 נרצח על ידי דאעש"חשבו שזה כומר": שייח בן 98 נרצח על ידי דאעשמשה פריגן11
שייח' בן 98 הוצא להורג באכזריות בחצי האי סיני על ידי ארגון דאעש לאחר שהואשם בכישוף. בחודשים האחרונים, הטיף לצעירים מוסלמים להימנע מטרור (חדשות בעולם)
כורדים בטורקיה. ביום חג מסורתי - הנבגדים: כך הפכו הכורדים לאויבים של כולםהנבגדים: כך הפכו הכורדים לאויבים של כולםמשה פריגן8
עבר מפואר, הווה מתבוסס בדם ועתיד לוט בערפל. סקירה מקיפה על התמודדותם של הכורדים עם המדינה האיסלאמית והפוליטיקה הבין לאומית בדרך לעצמאות (העולם הערבי,מגזין)
דגלי חיזבאללה ולבנון - לא עוד ארגון: חיזבאללה מנסה להקים צבאלא עוד ארגון: חיזבאללה מנסה להקים צבאמשה פריגן8
צבא חיזבאללה החדש: סיירות מיוחדות, חיל תותחנים, שריון, חיל טילים ואפילו זרוע אוויר קטנה. בארצות הברית זועמים איך הגיעו נגמשי"ם אמריקאים לארגון חיזבאללה. צפו בתיעוד (עולם)
למה בדאעש כל כך מרוצים מבחירת טראמפ?למה בדאעש כל כך מרוצים מבחירת טראמפ?משה פריגן
בדאעש מברכים על בחירתו לנשיאות של טראמפ: הוא יהפוך את הגיוס לקל הרבה יותר ויגרום לצמיחה רבה של ארגוני האיסלאם הקיצוני (חדשות)
הקרב הפסיכולוגי של מחבלי דאעש והכורדיםהקרב הפסיכולוגי של מחבלי דאעש והכורדיםמשה פריגן1
הצבא העיראקי וכוחות הקואליציה מתחילים לספור הרוגים במספרים גדולים, אך מעודדים מההתקדמות ומספר ההרוגים של דאעש. משה פריגן על הקרב הפסיכולוגי בין הצדדים (חדשות)
בוטל עונש המוות לנשיא לשעבר מורסיבוטל עונש המוות לנשיא לשעבר מורסימשה פריגן2
על רקע המהומות בשבועות האחרונים, בית המשפט המצרי ביטל את עונש המוות לנשיא לשעבר ואיש האחים המוסלמים - מוחמד מורסי. אנשי האחים המוסלמים - חוגגים (אקטואליה)
נהג ה"טוק טוק" - מחאת האביונים שמאיימת להפיל את א סיסימחאת האביונים שמאיימת להפיל את א סיסימשה פריגן4
נהג ריקשה שהתראיין ל"אל חיאת" הצליח להפוך לסמלם של המוני מצרים שיוצאים כעת שוב לרחובות ודורשים להדיח את הנשיא - בפעם השלישית מאז 2011 (חדשות, העולם הערבי)
מרוקאי שורף דגל ישראל - בגלל הנפת דגל ישראל: מהומות במרוקובגלל הנפת דגל ישראל: מהומות במרוקומשה פריגן4
השלווה בוועידת האקלים המתכנסת במרוקו הופרה עם הנפת דגל ישראל. מוסלמים קיצוניים הפגינו נגד הוועדה ונגד השתתפותה של ישראל בה (חדשות, בעולם)
כך 'דאעש' נערך ליום שאחרי | מיוחדכך 'דאעש' נערך ליום שאחרי | מיוחדמשה פריגן4
ארגון המדינה האסלאמית - דאעש, קורא לאוהדיו להפסיק להגיע לעיראק וסוריה ולהתכונן ליום שאחרי נפילת דאע"ש כארגון ששולט במדינה. ומה יעשה הנשיא טראמפ? (חדשות)
"כל לוחם שלנו שווה ל-1,000 מחבלי דאעש" הם משוויצים - "כל לוחם שלנו שווה ל-1,000 מחבלי דאעש""כל לוחם שלנו שווה ל-1,000 מחבלי דאעש"משה פריגן4
"אוגדת הזהב" שאומנה על ידי יחידות עילית אמריקאיות החלה לצבור פרסום בעקבות צילומי לוחמיה העוטים מסכות מאיימות. ביחידה מתגאים: כל לוחם שווה ל-1,000 לוחמי דאעש (עולם)
אישה כורדית. ארכיון, למצולמת אין קשר לכתבה - הנשק העוצמתי של הכורדיות מול דאעש: "קולולו"הנשק העוצמתי של הכורדיות מול דאעש: "קולולו"משה פריגן7
בדאעש מאמינים שלוחם שנפל בידי אישה מאבד את חלקו בגן עדן. זו גם הסיבה שהכורדים מוציאים במכוון לשדה הקרב לוחמות רבות שהנשק האסטרטגי שלהן הוא צעקות "קולולו" (בעולם)
הנשיא טראמפ - כך העולם הערבי מגיב לבחירת טראמפכך העולם הערבי מגיב לבחירת טראמפמשה פריגן
מה אומרים השכנים? המזרח התיכון מגיב לבחירתו של דונאלד טראמפ, לנשיא ארה"ב, בין הלם מוחלט לתקוות חדשות וירידות שערים בבורסה בטהרן. "כיכר השבת" בסיקור מיוחד (חדשות)
המטרה: לחסל את דאעש בסוריה ובעיראקהמטרה: לחסל את דאעש בסוריה ובעיראקמשה פריגן
הכורדים מנצלים את המומנטום של ההצלחות במוסול - עם עשרות אלפי לוחמים על הקרקע - ומתכוונים לסגור על דאעש ולסיים את שלטונו בערים הגדולות בסוריה ועיראק (אקטואליה)
מותו של מוכר דגים מבעיר את מרוקומותו של מוכר דגים מבעיר את מרוקומשה פריגן6
מרוקו סוערת בהפגנות ענק ומהומות של המיעוט האמז'ירי שהביאו לפצועים ועצורים רבים בעקבות מותו הטראגי של רוכל שמכר דגים. ומה אומרים בקהילה היהודית המקומית? (בעולם)
האשורים והארמית ישרדו את המלחמה הקשה? - מול שוחטי דאעש: העם שנלחם על הארמיתמול שוחטי דאעש: העם שנלחם על הארמיתמשה פריגן7
בפאתי מוסול עדיין נשמעות פקודות בקשר הצבאי בשפה הארמית. העם האשורי נלחם את מלחמו הגורלית - לחיים או למוות. אלו ימיה האחרונים של הארמית כשפה חיה? (חדשות)
מישל עאון - בתמיכת חיזבאללה: עאון נבחר לנשיא לבנוןבתמיכת חיזבאללה: עאון נבחר לנשיא לבנוןמשה פריגן1
לאחר שלוש שנים, לבנון בחרה את מישל עאון לנשיא המדינה - בתמיכת חיזבאללה. דרכו החלה בהתנגדות לארגון והסתיימה בהכרזתו כי יתמוך בהתנגדות. האם זו סיבה לדאגה? (חדשות)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים