יום העצמאות  www..  גור  דרעי
נהג ה"טוק טוק" - מחאת האביונים שמאיימת להפיל את א סיסימחאת האביונים שמאיימת להפיל את א סיסימשה פריגן4
נהג ריקשה שהתראיין ל"אל חיאת" הצליח להפוך לסמלם של המוני מצרים שיוצאים כעת שוב לרחובות ודורשים להדיח את הנשיא - בפעם השלישית מאז 2011 (חדשות, העולם הערבי)
מרוקאי שורף דגל ישראל - בגלל הנפת דגל ישראל: מהומות במרוקובגלל הנפת דגל ישראל: מהומות במרוקומשה פריגן4
השלווה בוועידת האקלים המתכנסת במרוקו הופרה עם הנפת דגל ישראל. מוסלמים קיצוניים הפגינו נגד הוועדה ונגד השתתפותה של ישראל בה (חדשות, בעולם)
כך 'דאעש' נערך ליום שאחרי | מיוחדכך 'דאעש' נערך ליום שאחרי | מיוחדמשה פריגן4
ארגון המדינה האסלאמית - דאעש, קורא לאוהדיו להפסיק להגיע לעיראק וסוריה ולהתכונן ליום שאחרי נפילת דאע"ש כארגון ששולט במדינה. ומה יעשה הנשיא טראמפ? (חדשות)
"כל לוחם שלנו שווה ל-1,000 מחבלי דאעש" הם משוויצים - "כל לוחם שלנו שווה ל-1,000 מחבלי דאעש""כל לוחם שלנו שווה ל-1,000 מחבלי דאעש"משה פריגן4
"אוגדת הזהב" שאומנה על ידי יחידות עילית אמריקאיות החלה לצבור פרסום בעקבות צילומי לוחמיה העוטים מסכות מאיימות. ביחידה מתגאים: כל לוחם שווה ל-1,000 לוחמי דאעש (עולם)
אישה כורדית. ארכיון, למצולמת אין קשר לכתבה - הנשק העוצמתי של הכורדיות מול דאעש: "קולולו"הנשק העוצמתי של הכורדיות מול דאעש: "קולולו"משה פריגן7
בדאעש מאמינים שלוחם שנפל בידי אישה מאבד את חלקו בגן עדן. זו גם הסיבה שהכורדים מוציאים במכוון לשדה הקרב לוחמות רבות שהנשק האסטרטגי שלהן הוא צעקות "קולולו" (בעולם)
הנשיא טראמפ - כך העולם הערבי מגיב לבחירת טראמפכך העולם הערבי מגיב לבחירת טראמפמשה פריגן
מה אומרים השכנים? המזרח התיכון מגיב לבחירתו של דונאלד טראמפ, לנשיא ארה"ב, בין הלם מוחלט לתקוות חדשות וירידות שערים בבורסה בטהרן. "כיכר השבת" בסיקור מיוחד (חדשות)
המטרה: לחסל את דאעש בסוריה ובעיראקהמטרה: לחסל את דאעש בסוריה ובעיראקמשה פריגן
הכורדים מנצלים את המומנטום של ההצלחות במוסול - עם עשרות אלפי לוחמים על הקרקע - ומתכוונים לסגור על דאעש ולסיים את שלטונו בערים הגדולות בסוריה ועיראק (אקטואליה)
מותו של מוכר דגים מבעיר את מרוקומותו של מוכר דגים מבעיר את מרוקומשה פריגן6
מרוקו סוערת בהפגנות ענק ומהומות של המיעוט האמז'ירי שהביאו לפצועים ועצורים רבים בעקבות מותו הטראגי של רוכל שמכר דגים. ומה אומרים בקהילה היהודית המקומית? (בעולם)
האשורים והארמית ישרדו את המלחמה הקשה? - מול שוחטי דאעש: העם שנלחם על הארמיתמול שוחטי דאעש: העם שנלחם על הארמיתמשה פריגן7
בפאתי מוסול עדיין נשמעות פקודות בקשר הצבאי בשפה הארמית. העם האשורי נלחם את מלחמו הגורלית - לחיים או למוות. אלו ימיה האחרונים של הארמית כשפה חיה? (חדשות)
מישל עאון - בתמיכת חיזבאללה: עאון נבחר לנשיא לבנוןבתמיכת חיזבאללה: עאון נבחר לנשיא לבנוןמשה פריגן1
לאחר שלוש שנים, לבנון בחרה את מישל עאון לנשיא המדינה - בתמיכת חיזבאללה. דרכו החלה בהתנגדות לארגון והסתיימה בהכרזתו כי יתמוך בהתנגדות. האם זו סיבה לדאגה? (חדשות)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook