דרעי  מרב לביא  משי זהב  יהודה משי..
חסן נסראללה, ארכיון - נסראללה: מה שראינו באל-אקצא זה ניצחוןנסראללה: מה שראינו באל-אקצא זה ניצחוןכיכר השבת16
מזכ"ל חיזבאללה התייחס לכניעה הישראלית ולהסרת אמצעי האבטחה שהוצבו אך לפני שבוע בהר הבית: "מה שראינו שם זה ניצחון. הם הצליחו להגן על מסגד אל אקצא" (חדשות, ארץ)
תיעוד האירוע - הטנק דרס את מכונית התופת - שהתפוצצה רחוקהטנק דרס את מכונית התופת - שהתפוצצה רחוקאלי רוטמן3
תושייתו של נהג טנק במצרים הצילה השבוע את חייהם של עשרות בני אדם, ותועדה במצלמת וידאו: כדי למנוע מג'יהאדיסטים לרצוח עשרות - מחץ את מכוניתם • צפו (עולם)
החגיגות על כניעת ישראל - חגיגת החמאס: "ניצחנו בקרב על אל אקצא"חגיגת החמאס: "ניצחנו בקרב על אל אקצא"אלי רוטמן8
יחידות הזרוע הצבאית של חמאס צעדו במפגן ראווה ו"ניצחון" בעזה תחת הכותרת 'הניצחון בקרב על מסגד אל-אקצא', בעקבות הסרת המגנומטרים בכניסה להר • צפו (אקטואליה)
דורכים על דגל ישראל בסוכת האבלים בירדןדורכים על דגל ישראל בסוכת האבלים בירדןדניאל הרץ2
משפחת המחבל שנורה בידי המאבטח בשגרירות ישראל לאחר שדקר אותו, ציירה על רצפת סוכת האבלים דגל ישראל. אביו טען כי הוא ויתר על עונש תמורת הסרת המגנומטרים (ערבים)
צרחות וחילופי מהלומות - מכות בפרלמנט: "דם הירדנים לא זול" • צפומכות בפרלמנט: "דם הירדנים לא זול" • צפואלי רוטמן11
לאחר שזועבי, שר הפנים הירדני, אימץ פומבית את העמדה הישראלית וסימן את מוביל הרהיטים כאשם בתקרית הירי המדוברת, החלה המהומה שהגיעה לתגרות ידיים (עולם ערבי)
לוחמי ה-SAS - לוחמי העילית הרגו בידיים את מחבלי דאעשלוחמי העילית הרגו בידיים את מחבלי דאעשכיכר השבת8
לוחמים מיחידת הקומנדו הבריטית SAS הותקפו על ידי כ-50 מחבלי דאעש בעת שפעלו בעיראק, כאשר היו ללא נשק. הם השיבו מלחמה בידיים ובכל מה שמצאו באיזור (העולם הערבי)
יורש העצר החדש לצדו של המלך, בן נאיף נותר מאחור בעת ביקור טראמפ - הדרמה בסעודיה: כך הודח יורש העצרהדרמה בסעודיה: כך הודח יורש העצרדניאל הרץ1
יורש העצר הסעודי בן נאיף פוטר לפני כחודש באופן מפתיע בין לילה. מה עמד מאחורי המהלך המפתיע של המלך הסעודי, וכיצד זה קרה? ה'ניו יורק טיימס' חושף פרטים (העולם הערבי)
טראמפ הטיל סנקציות חדשות על האיראניםטראמפ הטיל סנקציות חדשות על האיראניםיוני גבאי2
ממשל טראמפ הטיל סנקציות כלכליות חדשות נגד איראן, זאת על רקע תוכנית הטילים. "הדיבורים על סנקציות באמתלה של התוכנית הבליסטית - מאיימים על הסכם הגרעין" (אקטואליה)
סאמי אבו זוהרי. הבכיר הנודד - מצוקת החמאס: מבקש להיקלט באלג'יריהמצוקת החמאס: מבקש להיקלט באלג'יריהאלי רוטמן4
שוב נאלצת הנהגת חמאס בחו"ל לנדוד ממקומה, בשל המשבר בין המארחת קטאר למדינות המפרץ האחרות, ולבקש מאלג'יר שתיאות לקלוט אותה ולהישאר שם בקביעות (בעולם)
הנשיא ארדואן: "אכרות את ראש הבוגדים"הנשיא ארדואן: "אכרות את ראש הבוגדים"כיכר השבת3
הנשיא הטורקי, רג'פ טייפ ארדואן, הצהיר בנאום במהלך עצרת ניצחון, שנה לאחר ניסיון ההפיכה נגדו שכשל, כי הוא שואף להחזרת עונש המוות במדינה כנגד מתנגדיו (העולם הערבי)
אילוסטרציה - העונש למשת"פים בעזה: מוות ועבודות פרךהעונש למשת"פים בעזה: מוות ועבודות פרךאלי רוטמן7
על 3 פלסטינים החשודים בשיתוף פעולה עם ישראל, גזר חמאס בעזה עונשים כבדים הכולים הוצאה להורג בתלייה, ומאסר עולם תוך עבודות פרך לאחד שחייו "ניצלו" (אקטואליה)
משבר המים בעזה  (צילום:עבד רחים כאתיב, פלאש 90) - בתוך שלוש שנים: לא יהיו מים לשתיה בעזהבתוך שלוש שנים: לא יהיו מים לשתיה בעזהכיכר השבת13
משבר החשמל והמים בעזה מגיע לסף פיצוץ. דו"ח חמור של האו"ם קובע כי בתוך 3 שנים לא יהיו לתושבים בעזה מים וכי האבטלה החריפה עשויה להביא להתגברות הטרור (ערבים)
הגבול עם ירדן, השבוע - התקרבות בין ישראל למדינות ערב? "אשליה"התקרבות בין ישראל למדינות ערב? "אשליה"כיכר השבת1
שר ההסברה הירדני אמר בראיון כי לולי התקדמות בתהליך המדיני בין ישראל לפלסטינים, לפי יוזמת השלום הערבית, אין סיכוי להתקרבות בין מדינות ערב לבין ישראל (העולם הערבי)
חיילים עיראקים חוגגים במוסול, ארכיון - עיראק הודיעה רשמית על נצחונה מול דאע"שעיראק הודיעה רשמית על נצחונה מול דאע"שדניאל הרץ
ראש ממשלת עיראק מסר בהודעה רשמית כי צבא עיראק ניצח את כוחות דאע"ש בעיר החשובה מוסול לאחר חודשים רבים של לחימה. גם דונלד טראמפ בירך על הניצחון (העולם הערבי)
נסראללה עם אנשיו, ארכיון - גורם רוסי בכיר נפגש עם יו"ר החיזבאללהגורם רוסי בכיר נפגש עם יו"ר החיזבאללהדניאל הרץ
על פי דיווח של כלי תקשורת מלבנון גורם צבאי בכיר רוסי נפגש עם נסראללה והעביר לו מסר מההנהגה הרוסית ככל הנראה סביב הלחימה במלחמת האזרחים לצד אסד (העולם הערבי)
האלימות הקשה בשידור חי - משך לו בזקן: תגרה קשה באולפן לבנוני. צפומשך לו בזקן: תגרה קשה באולפן לבנוני. צפואלי רוטמן41
מתנגד בולט למשטר אסד, שזומן לאולפן טלוויזיה, פגש חבר פרלמנט סורי לשעבר שקרובו נרצח ע"י דאע"ש, וסירב לנחמו. מפה לשם התפתחה קטטה פיזית קשה • צפו (העולם הערבי)
מל"ט בשמי סיני - מל"ט ישראלי בשירות המצרים? צפו בתיעודמל"ט ישראלי בשירות המצרים? צפו בתיעודכיכר השבת2
ארגון הטרור דאעש הפועל בסיני טוען כי צה"ל מסייע למצרים להילחם בהם באמצעות סיוע של מל"טים • הארגון פרסם תמונות של כלי טיס בלתי מאוישים של ישראל (צבא, וביטחון)
אילוסטרציה - עשרה חיילים מצרים נהרגו בפיגוע משולבעשרה חיילים מצרים נהרגו בפיגוע משולבדניאל הרץ1
מכוניות תופת וירי באמצעות עשרות חמושים על עמדת בידוק של הצבא המצרי בסיני הביאה לעשרה הרוגים ביניהם קצין בכיר. 20 חיילים נוספים נפצעו במתקפה (העולם הערבי)
אילוסטרציה. המלך סלמאן על אחד השטרות - המלך כעס על העיתונאי: פגע בייחוד הא-להמלך כעס על העיתונאי: פגע בייחוד הא-לאלי רוטמן2
נראה שגם למלך הסעודי הקשיש יש גבולות, ואחד מהם נחצה בשבוע שעבר עם פרסומו של מאמר המשבח ומהלל אותו תוך שימוש במינוחים השמורים לאללה ול"נביא אברהם" (בעולם)
חיילים עיראקים חוגגים - הסוף של דאעש? עיראק הודיעה על ניצחוןהסוף של דאעש? עיראק הודיעה על ניצחוןכיכר השבת1
דובר צבא עיראק הודיע כי "המדינה הפיקטיבית נפלה" וההערכת הן שהקרבות במוסול יסתיימו תוך כמה ימים בניצחון הצבא העיראקי ובתבוסה מוחצת של דאע"ש (העולם הערבי)
פליטים מוסלמים - 6.5 מיליון מוסלמים עומדים להגיע לאירופה6.5 מיליון מוסלמים עומדים להגיע לאירופהכיכר השבת3
דו"ח של ממשלת גרמניה מגלה כי מיליוני מוסלמים עומדים לצאת לאירופה ולהשתקע בה. מרביתם מוגדרים כמהגרי עבודה ולא כפליטים הנמלטים ממלחמות במדינותיהם (בעולם)
מזל של צלפת כורדית: ירתה - ונורתה. צפומזל של צלפת כורדית: ירתה - ונורתה. צפומישאל לוי18
הכורדים מתפארים כידוע בלוחמות שלהם הניצבות ללא חת מול דאע"ש - ומתברר שיש להם על מה: הלוחמת הצעירה מגיבה בצחוק, רגע אחרי שניצלה ממוות בטוח. צפו (בעולם)
אילוסטרציה - בירכו את המחבל המתאבד ש... הרג אותםבירכו את המחבל המתאבד ש... הרג אותםדניאל הרץ6
מחבל מתאבד של דאעש הרג בטעות 12 מחבריו שהגיעו לברכו לקראת הפיגוע אותו תכנן לבצע בעיראק באמצעות חגורת הנפץ שהתפוצצה והרגה גם אותם (העולם הערבי)
בשאר אסד משדר עסקים כרגיל • תיעוד נדירבשאר אסד משדר עסקים כרגיל • תיעוד נדירדניאל הרץ6
הנשיא הסורי השורד פרסם סרטונים ותמונות "ספונטניות" בהם הוא נראה מסתובב בקרב בני עמו כשהוא לבוש בפשטות ומתקבל בחום רב על ידי האזרחים והחיילים (העולם הערבי)
סוריה מאיימת: "לתקיפה - השלכות חמורות"סוריה מאיימת: "לתקיפה - השלכות חמורות"כיכר השבת1
סוריה מגיבה רשמית למתקפות האוויריות של ישראל: "האויב הישראלי תקף מוצב צבאי בניסיון לתמוך בארגוני הטרור ולהרים את המורל הירוד". הזהירה מ"השלכות מסוכנות" (צבא)
בשאר אל אסד - עסקים כרגיל: אסד הגיע לתיפלת ה"עיד אל פיטר"עסקים כרגיל: אסד הגיע לתיפלת ה"עיד אל פיטר"כיכר השבת6
כמידי סיום חודש הרמאדן, יצאה לפועל ההזדמנות השנתית של הנשיא הסורי בשאר אסד לשדר עסקים כרגיל: ביקור במסגד בעיר חמה לרגל ה'עיד אל פיטר' (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים