מלך..  גד אלבז  נדב סלע  בני פרידמן
שותים אלכוהול? קחו איתכם בקבוק ספרייט ותגידו תודהשותים אלכוהול? קחו איתכם בקבוק ספרייט ותגידו תודה
ו' בטבת תשעח | 24.12.17
משקיעים עשרות או מאות שקלים בבקבוק משקה משובח שיגרום לכם הנאה עד דלא ידע, אך רגע אחרי תשתלט על הגוף תחושה כבדה. עזבו קפה שחור, ושחררו מחליטות, הוסיפו 7 שקלים וקנו בקבוק ספרייט שישאיר אתכם עם טעם מתוק בפה ובראש (לחיים!/MEN)
הצדדים הפחות נוצצים של האלכוהולהצדדים הפחות נוצצים של האלכוהולכיכר השבת1
אנחנו נוהגים לראות באלכוהול כידיד טוב שמלומד להשתלב באלגנטיות בכל אירוע ובכל ארוחה, אך לאלכוהול ישנם צדדים יפים פחות שכדאי שתכירו גם אותם. ולא, זה לא רק אם אתם אלכוהוליסטים (men)
אילוסטרציה - אלכוהול הופך אותך למדוכדך? זה לא אתה - זה הואאלכוהול הופך אותך למדוכדך? זה לא אתה - זה הואכיכר השבת2
מחקר חדש שנעשה לגבי האלכוהול והשפעותיו מגלה שלל נתונים מרתקים, בהם כי הדבר תלוי בסוגי האלכוהול, שמתברר כי הם שונים לא רק בטעמם אלא אף בהשפעותיהם (Menׂׂׂ)
לא תאמינו: זה מה שיהפוך את הוויסקי שלכם ליותר טובלא תאמינו: זה מה שיהפוך את הוויסקי שלכם ליותר טובכיכר השבת3
איך אתם אוהבים את הוויסקי שלכם? מחקרים טוענים כי אם תוסיפו מים למשקה הזהוב הוא יהפך לטעים יותר (אלכוהול, Menׂׂׂ)
החורף מאחר? קררו את הבירות ותכינו ספלים מתאימיםהחורף מאחר? קררו את הבירות ותכינו ספלים מתאימיםכיכר השבת
"מה שחסר לי עכשיו זה כוס בירה" מסתבר שאם הכוס לא תהיה מתאימה לבירה היא עלולה לפגום בטעמה הייחודי. מבנה הלשון שלנו מחולק לטעמים והכוסות השונות בנויות לפי מידע זה (Men)
חובבי וודקה, התפקדו: מוזיאון חדש שכולו וודקה בפוליןחובבי וודקה, התפקדו: מוזיאון חדש שכולו וודקה בפוליןכיכר השבת3
אם ביטלתם טיסה לפולין בגלל הקור העז ששורר במדינה הזאת ברוב ימות השנה, עכשיו יש להם את הפתרון שיחמם אתכם. מוזיאון ראשון מסוגו עתיד לקום בשנה הבאה בו תוכלו לטעום מאות סוגי וודקה
מתכרבלים עם כוס תה? נסו את הבירה הכתומהמתכרבלים עם כוס תה? נסו את הבירה הכתומהכיכר השבת1
החורף גורם לכם להתכרבל עם כוס תה חם? אולי כדאי שתחליפו את התה בבירת חורף כתומה... המשקה הקייצי יוצא מגדרו כדי להוכיח שהוא משקה של שנה שלימה (לחיים!)
אילוסטרציה - מדוע תפוקת היין ירדה דרמטית בשנה האחרונה?מדוע תפוקת היין ירדה דרמטית בשנה האחרונה?כיכר השבת1
ענקיות ייצור היין העולמי מדווחות על מכות קשות ביבול הגפן, דבר שגורם לתפוקת היין לרדת באחוזים ניכרים. אבל לא אצל כולם חצי הכוס ריקה (לחיים!, Men)
מחקר: משקאות האנרגיה גורמים לשורת בעיותמחקר: משקאות האנרגיה גורמים לשורת בעיותדניאל הרץ3
מחקר חדש שנערך בארה"ב בקרב אלפי סטודנטים מצא כי אלו שצרכו משקאות אנרגיה צרכו עם הזמן גם סמים קשים, אלכוהול וסבלו מבעיות התמכרות בהשוואה לחבריהם (בריאות)
בירה - לתת וכשות? הנה כמה דברים שלא ידעתם שנמצאים בבירהלתת וכשות? הנה כמה דברים שלא ידעתם שנמצאים בבירהכיכר השבת2
הבירה הכי פופולרית בבלגיה "הוגארדן" מתובלת בלא פחות מאשר כוסברה וקליפות תפוז. לסמואל אדמס החביבה באמריקה ישנה בירת שוקולד בוק המכילה שבבי קקאו קלויים ובקסטיל רוז' וקריק מוסיפים דובדבנים. הנה כמה דברים שלא ידעתם על בירה (מעניין)
טיפים: איך תשתו אלכוהול מבלי להשמיןטיפים: איך תשתו אלכוהול מבלי להשמיןכיכר השבת
גם אם אינכם מפריזים בשתיית אלכוהול, עדיין הערך הקלורי שלו גדול מאד והוא גורם השמנה משמעותי. כיצד תוכלו בכל זאת להפחית את הסיכוי להשמין משתיית אלכוהול (MENׂׂׂ)
סובלים ממצוקת הדיור? שתו וויסקיסובלים ממצוקת הדיור? שתו וויסקיכיכר השבת3
מבשלת laphroaig באי laslay שבסקוטלנד החליטה להילחם בשם הרע שיצא לחובבי האלכוהול ומעניקה שטח נדל"ן באי המדובר. איך תזכו בשטח? שתו וויסקי (MEN)
שידוך לא מוצלח - המדענים מזהירים: וודקה עם 'רד בול' - כמו קוקאיןהמדענים מזהירים: וודקה עם 'רד בול' - כמו קוקאיןכיכר השבת2
אחרי אין ספור מחקרים שדנו בשאלה האם שילוב ה'וודקה-רד בול' האהוב מזיק לבריאות, מגיע המחקר הבא: מדענים מאוניברסיטת פרדו מוכיחים כי ההשפעות הרעות של הקוקטייל הנפוץ על הגוף זהות להשפעותיו של הסם המסוכן (לחיים)
מחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרוןמחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרוןכיכר השבת1
מחקר חדש ומפתיע מגלה, כי בניגוד גמור למה שחשבנו בהסתמך על חוויות הפורים המעורפלות בזיכרוננו, אלכוהול יכול דווקא לשפר את איכות הזיכרון שלנו (לחיים!)
צעד קטן לאדם. צעד ענק לכרס הבירה - באדוויזר מפתחת בירה שנוכל לשתות על המאדיםבאדוויזר מפתחת בירה שנוכל לשתות על המאדיםכיכר השבת1
אין ספק שאתגר אכלוס המאדים מציב אין ספור סיכונים ומצבי חרום אפשריים שצריכים להילקח בחשבון כמו חשיפה ממושכת לקרינה קוסמית וקרינה מייננת הנפוצים יותר בחלל החיצון. אבל חברת אנהאוזר-בוש לא הולכת רחוק כל כך ומנסה לפתור בעיה פשוטה יותר: מה ישתה אסטרונאוט עצבני על המאדים? (לחיים)
עד דלא ידע... אילוסטרציה - לקראת פורים: כך תשרדו את נזקי האלכוהוללקראת פורים: כך תשרדו את נזקי האלכוהולכיכר השבת8
פורים זה כיף. אבל אי אפשר להתכחש לצדדים הפחות חיוביים של המשקאות, שגורמים לנו להישבע ביום שאחרי שזה היה הפורים האחרון בו שתינו. הנה כמה עצות שיעזרו לכם לשרוד (מדריך)
אילוסטרציה - לא תאמינו למה בקבוקי הבירה חומים או ירוקיםלא תאמינו למה בקבוקי הבירה חומים או ירוקיםרחלי פרייפלד16
חשבתם פעם למה, בשונה מכל משקה אחר, המשקה האלכוהולי הנפוץ בעולם מיוצר בתוך בקבוקי זכוכית חומה או ירוקה? ובכן, זה לא תמיד היה כך עד ש... (לחיים)
'הבירה היפנית' - עסקת הבירה שתגרום לך לעבור לטוקיועסקת הבירה שתגרום לך לעבור לטוקיוכיכר השבת3
רשת מסעדות מוכרת בטוקיו הכריזה על מבצע חסר תקדים בקנה מידה בינלאומי, שיגרום לך, אם אתה חובב אלכוהול מושבע כמובן, לשקול מעבר זמני לבירת יפן (לחיים! MEN)
לחיים! - לחיים! האם בירה זו סגולה רפואית לאריכות ימים?לחיים! האם בירה זו סגולה רפואית לאריכות ימים?רחלי פרייפלד
הרופאים מזהירים מפני הנזקים של שתיית אלכוהול, אך מחקר חדש מוכיח כי שתייה מתונה של בירה עשויה דווקא להועיל לבריאות • השגנו לכם אישור מרופא להמשיך לשתות (Men)
לא נעים מאד: הנגאובר - אם שותים (נכון) - לא נוהגים (לקבל כאב ראש )אם שותים (נכון) - לא נוהגים (לקבל כאב ראש )כיכר השבת
הנגאובר פוגש בדרך כלל את שתייני האלכוהול המכורים, אך מספר טעויות נפוצות הוא יגיע גם אם לגמתם מעט. איך להימנע ואיך להתמודד עם תופעות הלוואי הלא נעימות (Men)
החוק לא שוכח... - הזוי: נענש בגין  נהיגה בשכרות לפני 20 שנההזוי: נענש בגין נהיגה בשכרות לפני 20 שנהכיכר השבת
מקרה של גבר מדרום קרוליינה שהופיע בבית משפט במסצ'וסטס כדי לפתור מקרה של נהיגה בשכרות יותר מ-20 שנה לאחר שנעצר, מוכיח כי החוק אף פעם לא משחרר(Men)
העונש המקורי על נהיגה בשכרות בקנדההעונש המקורי על נהיגה בשכרות בקנדהכיכר השבת
משטרת קנדה, לוקחת את עניין הנהיגה בשכרות ברצינות מאד, ומאיימת בעונש אכזרי במיוחד. ובכן, העבריין השיכור יעצר, יינזף, ו...יאלץ לשמוע מוזיקה גרועה בפול ווליום (Men)
כדאי לך להפסיק... - 5 דברים טובים שקורים כשמפסיקים לשתות5 דברים טובים שקורים כשמפסיקים לשתותכיכר השבת
גם אם אינך נכנס להגדרה הטוטאלית של "אלכוהוליסט", ושתיית אלכוהול היא תחביב זניח, או בכלל תופעת לוואי של עישון, 5 דברים טובים יקרו לך אם תפסיק לשתות (Men)

לחיים!

לחיים! מדור יינות, אלכוהול וסיגרים של כיכר השבת. ביקורות וסקירות של מוצרי אלכוהול וטבק במדור men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים