הורביץ  חנה הורביץ  טראמפ  בישיץ
שידוך לא מוצלח - המדענים מזהירים: וודקה עם 'רד בול' - כמו קוקאיןמדענים מזהירים: וודקה עם 'רד בול' - כמו קוקאין
כ"ד באדר תשעז | 22.03.17
אחרי אין ספור מחקרים שדנו בשאלה האם שילוב ה'וודקה-רד בול' האהוב מזיק לבריאות, מגיע המחקר הבא: מדענים מאוניברסיטת פרדו מוכיחים כי ההשפעות הרעות של הקוקטייל הנפוץ על הגוף זהות להשפעותיו של הסם המסוכן (לחיים)
מחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרוןמחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרוןכיכר השבת1
מחקר חדש ומפתיע מגלה, כי בניגוד גמור למה שחשבנו בהסתמך על חוויות הפורים המעורפלות בזיכרוננו, אלכוהול יכול דווקא לשפר את איכות הזיכרון שלנו (לחיים!)
צעד קטן לאדם. צעד ענק לכרס הבירה - באדוויזר מפתחת בירה שנוכל לשתות על המאדיםבאדוויזר מפתחת בירה שנוכל לשתות על המאדיםכיכר השבת1
אין ספק שאתגר אכלוס המאדים מציב אין ספור סיכונים ומצבי חרום אפשריים שצריכים להילקח בחשבון כמו חשיפה ממושכת לקרינה קוסמית וקרינה מייננת הנפוצים יותר בחלל החיצון. אבל חברת אנהאוזר-בוש לא הולכת רחוק כל כך ומנסה לפתור בעיה פשוטה יותר: מה ישתה אסטרונאוט עצבני על המאדים? (לחיים)
עד דלא ידע... אילוסטרציה - לקראת פורים: כך תשרדו את נזקי האלכוהוללקראת פורים: כך תשרדו את נזקי האלכוהולכיכר השבת8
פורים זה כיף. אבל אי אפשר להתכחש לצדדים הפחות חיוביים של המשקאות, שגורמים לנו להישבע ביום שאחרי שזה היה הפורים האחרון בו שתינו. הנה כמה עצות שיעזרו לכם לשרוד (מדריך)
אילוסטרציה - לא תאמינו למה בקבוקי הבירה חומים או ירוקיםלא תאמינו למה בקבוקי הבירה חומים או ירוקיםרחלי פרייפלד16
חשבתם פעם למה, בשונה מכל משקה אחר, המשקה האלכוהולי הנפוץ בעולם מיוצר בתוך בקבוקי זכוכית חומה או ירוקה? ובכן, זה לא תמיד היה כך עד ש... (לחיים)
'הבירה היפנית' - עסקת הבירה שתגרום לך לעבור לטוקיועסקת הבירה שתגרום לך לעבור לטוקיוכיכר השבת3
רשת מסעדות מוכרת בטוקיו הכריזה על מבצע חסר תקדים בקנה מידה בינלאומי, שיגרום לך, אם אתה חובב אלכוהול מושבע כמובן, לשקול מעבר זמני לבירת יפן (לחיים! MEN)
לחיים! - לחיים! האם בירה זו סגולה רפואית לאריכות ימים?לחיים! האם בירה זו סגולה רפואית לאריכות ימים?רחלי פרייפלד
הרופאים מזהירים מפני הנזקים של שתיית אלכוהול, אך מחקר חדש מוכיח כי שתייה מתונה של בירה עשויה דווקא להועיל לבריאות • השגנו לכם אישור מרופא להמשיך לשתות (Men)
לא נעים מאד: הנגאובר - אם שותים (נכון) - לא נוהגים (לקבל כאב ראש )אם שותים (נכון) - לא נוהגים (לקבל כאב ראש )כיכר השבת
הנגאובר פוגש בדרך כלל את שתייני האלכוהול המכורים, אך מספר טעויות נפוצות הוא יגיע גם אם לגמתם מעט. איך להימנע ואיך להתמודד עם תופעות הלוואי הלא נעימות (Men)
החוק לא שוכח... - הזוי: נענש בגין  נהיגה בשכרות לפני 20 שנההזוי: נענש בגין נהיגה בשכרות לפני 20 שנהכיכר השבת
מקרה של גבר מדרום קרוליינה שהופיע בבית משפט במסצ'וסטס כדי לפתור מקרה של נהיגה בשכרות יותר מ-20 שנה לאחר שנעצר, מוכיח כי החוק אף פעם לא משחרר(Men)
העונש המקורי על נהיגה בשכרות בקנדההעונש המקורי על נהיגה בשכרות בקנדהכיכר השבת
משטרת קנדה, לוקחת את עניין הנהיגה בשכרות ברצינות מאד, ומאיימת בעונש אכזרי במיוחד. ובכן, העבריין השיכור יעצר, יינזף, ו...יאלץ לשמוע מוזיקה גרועה בפול ווליום (Men)
כדאי לך להפסיק... - 5 דברים טובים שקורים כשמפסיקים לשתות5 דברים טובים שקורים כשמפסיקים לשתותכיכר השבת
גם אם אינך נכנס להגדרה הטוטאלית של "אלכוהוליסט", ושתיית אלכוהול היא תחביב זניח, או בכלל תופעת לוואי של עישון, 5 דברים טובים יקרו לך אם תפסיק לשתות (Men)

לחיים!

לחיים! מדור יינות, אלכוהול וסיגרים של כיכר השבת. ביקורות וסקירות של מוצרי אלכוהול וטבק במדור men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים