סלפאיש  בני פרידמן  ישיבת חברון  איציק דדיה
יותר טוב מתינוק - המחקר שיסבך אתכם: גברים ישנים טוב מידיהמחקר שיסבך אתכם: גברים ישנים טוב מידי
ט"ז באדר תשעז | 14.03.17
למרות המגמות החדשות של שווין בנטל ונפנוף בדגל הפמניזם, כאשר זה מגיע למיטתו של הגבר, הוא חוזר לצורתו הקדמונית, שוכח את חובותיו כבעל וכשותף ומעדיף להשאיר לה את תפקיד הקימה בלילות. אם תהיתם, למה אנו מעירים דובים מרבצם? חכו עד שתקראו על המחקר הבא (זוגיות והורות)
פשוט תפסיק לעשות! - 4 דברים שאשתך היתה רוצה שתפסיק לעשות4 דברים שאשתך היתה רוצה שתפסיק לעשותכיכר השבת32
אין גבר נשוי שלא זכה למבט זועף פלוס גערה על דבר או שניים שהוא עושה בניגוד לשביעות רצונה של אשתו. לא באנו להתערב, רק לעזור. הנה כמה דברים שכל אשה תשמח אם תפסיקו לעשות (MEN)
דוקטור, אשתי לא עובדת... - אשתי לא עובדת!  • שיחה בין בעל לפסיכולוגאשתי לא עובדת! • שיחה בין בעל לפסיכולוגכיכר השבת5
היא מתעוררת מוקדם, מעמידה צהריים, מלבישה את הילדים, מכינה להם ארוחת בוקר, מנקה את המטבח, מעירה את התינוק, מחליפה לו חיתול ובגדים, מניקה ולוקחת את כולם לבית הספר... כי היא לא עובדת (זוגיות והורות)
אל תגיע למצב בו תצטרך לבקש סליחה - 6 דברים שאסור לך להגיד לאשתך6 דברים שאסור לך להגיד לאשתךכיכר השבת17
אין ספור פליטות פה שיוצאות מחוסר מחשבה גורמות לכאב לב וחיכוכים מיותרים בין בני זוג. אז נכון, נשים זה נשים זה נשים ואף פעם אי אפשר להבין אותם, אבל בינינו? האשמה לא רק בהן • 6 משפטים שאם תמנע מהם, הזוגיות שלך תראה אחרת (Men)
נידונים מראש לחיי עניות. אילוסטרציה - על מיני מזונות: זעקת הגרושים החרדיםעל מיני מזונות: זעקת הגרושים החרדיםנתנאל לייפר40
הצצה למציאות המקוממת של גרוש חרדי, בחברה לא שוויונית בה החוק תמיד לטובת האישה, כשליוקר המחיה המאמיר מתווספת סוגיית המזונות הבלתי הגיונית, הוא נותר חסר כל (Men)
תופעה ההולכת ומתפשטת - מדאיג: הצצה למימדי הגירושין במגזר החרדימדאיג: הצצה למימדי הגירושין במגזר החרדירחלי פרייפלד29
הנתונים העולים לאחרונה, יותר ויותר מקרים, לא מותירים ספק: החרדים הצטרפו לסטטיסטיקה • גרוש חרדי מדבר על הכאב, ההתמודדות והקשיים שמתלווים לפירוד חבילה (Men)
כדאי לכם לקלח אותם... - מחקר מוכיח: אתה צריך לקלח את הילדיםמחקר מוכיח: אתה צריך לקלח את הילדיםכיכר השבת1
מחקר מצא כי למקלחת המתבצעת ע"י האב יש השפעה על התפתחותו של העולל. עוד הוכח כי אב הנמנע מרחיצת ילדו עלול לגרום לבעיות חברתיות ואף לנטייה לעבריינות (Men)
זה קורה במשפחות הכי טובות... - רגע אמת: גם אתם אוהבים ילד אחד יותר?רגע אמת: גם אתם אוהבים ילד אחד יותר?כיכר השבת1
רוב ההורים יעדיפו לעבור עינויים מרים וקשים לפני שיסכימו להודות שהם מעדיפים ילד אחד על פני האחרים, אך מסתבר שהתופעה הכאובה הזו רווחת, ובאחוזים מפתיעים (Men)
האם אנחנו באמת הורים טובים? מדריך. אילוסטרציה - האם אנחנו באמת הורים טובים? מדריך למתחיליםהאם אנחנו באמת הורים טובים? מדריך למתחיליםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
איך אנחנו באמת יכולים לדעת אם הצלחנו? כיצד נוכל להעביר את הדרישות לילד שרק מעוניין במילוי אחר מבוקשו? האם אנחנו צריכים להיות סבלניים או נוקשים? (MEN, שיווקי)
להישאר עם רווח בשיניים עדיף? אילוסטרציה - שיניים תותבות או שתלים דנטליים - איך בוחרים?שיניים תותבות או שתלים דנטליים - איך בוחרים?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
סבא רוצה לאכול, איפה השיניים התותבות? ומה יקרה שאנחנו נהפוך לסבא וסבתא? הפתרון, כמו תמיד, נמצא ממש מתחת לאף שלנו - השתלים הדנטליים. מה זה בכלל? ומה היתרונות לעומת תותבות? כל מה שצריך לדעת עם ד"ר מתן אביטל, רופא ראשי במרפאות מאוחדת שיניים (בריאות, שיווקי)

זוגיות והורות

זוגיות והורות באתר כיכר השבת, כל ההמלצות והמחקרים המעניינים בנושאי זוגיות והורות מזווית הגבר הדתי והחרדי בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי בכיכר השבת

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים