גד אלבז  ישי ריבו  גרוס  ויזניץ
דוקטור, אשתי לא עובדת... - אשתי לא עובדת!  • שיחה בין בעל לפסיכולוגאשתי לא עובדת! • שיחה בין בעל לפסיכולוג
י"א בטבת תשעז | 09.01.17
היא מתעוררת מוקדם, מעמידה צהריים, מלבישה את הילדים, מכינה להם ארוחת בוקר, מנקה את המטבח, מעירה את התינוק, מחליפה לו חיתול ובגדים, מניקה ולוקחת את כולם לבית הספר... כי היא לא עובדת (זוגיות והורות)
אל תגיע למצב בו תצטרך לבקש סליחה - 6 דברים שאסור לך להגיד לאשתך6 דברים שאסור לך להגיד לאשתךכיכר השבת17
אין ספור פליטות פה שיוצאות מחוסר מחשבה גורמות לכאב לב וחיכוכים מיותרים בין בני זוג. אז נכון, נשים זה נשים זה נשים ואף פעם אי אפשר להבין אותם, אבל בינינו? האשמה לא רק בהן • 6 משפטים שאם תמנע מהם, הזוגיות שלך תראה אחרת (Men)
נידונים מראש לחיי עניות. אילוסטרציה - על מיני מזונות: זעקת הגרושים החרדיםעל מיני מזונות: זעקת הגרושים החרדיםנתנאל לייפר40
הצצה למציאות המקוממת של גרוש חרדי, בחברה לא שוויונית בה החוק תמיד לטובת האישה, כשליוקר המחיה המאמיר מתווספת סוגיית המזונות הבלתי הגיונית, הוא נותר חסר כל (Men)
תופעה ההולכת ומתפשטת - מדאיג: הצצה למימדי הגירושין במגזר החרדימדאיג: הצצה למימדי הגירושין במגזר החרדירחלי פרייפלד28
הנתונים העולים לאחרונה, יותר ויותר מקרים, לא מותירים ספק: החרדים הצטרפו לסטטיסטיקה • גרוש חרדי מדבר על הכאב, ההתמודדות והקשיים שמתלווים לפירוד חבילה (Men)
כדאי לכם לקלח אותם... - מחקר מוכיח: אתה צריך לקלח את הילדיםמחקר מוכיח: אתה צריך לקלח את הילדיםכיכר השבת1
מחקר מצא כי למקלחת המתבצעת ע"י האב יש השפעה על התפתחותו של העולל. עוד הוכח כי אב הנמנע מרחיצת ילדו עלול לגרום לבעיות חברתיות ואף לנטייה לעבריינות (Men)
זה קורה במשפחות הכי טובות... - רגע אמת: גם אתם אוהבים ילד אחד יותר?רגע אמת: גם אתם אוהבים ילד אחד יותר?כיכר השבת1
רוב ההורים יעדיפו לעבור עינויים מרים וקשים לפני שיסכימו להודות שהם מעדיפים ילד אחד על פני האחרים, אך מסתבר שהתופעה הכאובה הזו רווחת, ובאחוזים מפתיעים (Men)

זוגיות והורות

זוגיות והורות באתר כיכר השבת, כל ההמלצות והמחקרים המעניינים בנושאי זוגיות והורות מזווית הגבר הדתי והחרדי בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי בכיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים