יניב בן..  גד אלבז  חנן בן ארי  מנחה
להפסיק לאכול בחוץ. גם בריא יותר וגם לחסוך. אילוסטרציה - האם הגיע הזמן להפסיק להזמין אוכל בחוץ?האם הגיע הזמן להפסיק להזמין אוכל בחוץ?
כ"א בטבת תשעז | 19.01.17
כל יום בעבודה אותה שאלה: מה אוכלם היום לצהריים? אם אתם משקיעים ערב לפני - אתם אלופים. אבל לעצלנים שביניכם שבונים על העוגיות במשרד, קבלו כמה הצעות מרעננות ושונות (MEN, שיווקי)
5 דברים שאסור לך לעשות אחרי אימון גופני5 דברים שאסור לך לעשות אחרי אימון גופניכיכר השבת6
אחרי אימון גופני מאומץ, טבעי שנתפרקד על הספה דביקים ומזיעים עם מגש פיצה עסיסי, כי הרי מגיע לנו, אז זהו שלא. כדאי ללמוד 5 כללי עשה ואל תעשה לאחרי אימון (Men)
לחזור לפעילות ספורטיבית. גם עצלנים יכולים. אילוסטרציה - איך להתעמל במשרד וברכב ולהרגיש טוב עם עצמנו?איך להתעמל במשרד וברכב ולהרגיש טוב עם עצמנו?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת2
בחוץ קר מדי, אבל הסופגניות מחנוכה מתחילות להפריע. הגיע הזמן לשבור את השגרה ולהתחיל לחזור לכושר. אנחנו יודעים עד כמה זה חשוב ומאידך עד כמה זה קשה. איך מתחילים? מדריך לעצלנים במיוחד (men, שיווקי)
פעם שלישית גלידה... - האיש שלא מפסיק לאכול גלידה ולרדת במשקלהאיש שלא מפסיק לאכול גלידה ולרדת במשקלכיכר השבת12
צעיר בן 32 מקולורדו דוגל בשיטה שטוענת כי על מנת להרזות משנה כמה אתה אוכל. כדי להוכיח זאת הוא מתעד את עצמו אוכל גלידה וג'אנק פוד ללא הפסקה ויורד במשקל (MEN)
אקנה זקן - את הבעיה הזאת אתם יכולים לפתור ברגעאת הבעיה הזאת אתם יכולים לפתור ברגעכיכר השבת1
אקנה היא תופעת הלוואי כואבת ובלתי אסתטית שבאה יחד עם צמיחת זקן, ולמרבה הצער נפוצה מאד. החדשות הטובות, מספר פעולות פשוטות יכולות לפתור את הבעיה לתמיד (Men)
תאכלו פחמימות... - עצבני ועייף? תאכל פחמימות, זה יעזור לךעצבני ועייף? תאכל פחמימות, זה יעזור לךכיכר השבת
דיאטות נטולות פחמימות ידועות ביכולתן לחולל קסמים ולגרום להרזיה. אך ההשלכות לא תמיד חיוביות. למעשה יש כמה סיבות למה אתם חייבים לכלול פחמימות בתפריט (Men)
אילוסטרציה - מחקרים מוכיחים: שריר גדול לא בהכרח חזקמחקרים מוכיחים: שריר גדול לא בהכרח חזקכיכר השבת
מאז שאנו קטנים הורגלנו להתפעל ממראה שרירי ומנופח ולהסיק מכך שמדובר באדם חזק במיוחד • מחקר חדש מוכיח לא קיים קשר מוכח בין מסת שריר גבוהה לכוח פיזי (Men)
"zzz zzz zzz zzz zzz zzz" - חמש דרכים להפסיק את הנחירות לתמידחמש דרכים להפסיק את הנחירות לתמידכיכר השבת2
נחירות מעבר להיותן בעיה רפואית עלולות להפוך לבעיה חברתית. אנשים הישנים בסביבת נוחר, סובלים מאד מתופעות הלוואי • 5 דרכים שיעזרו לכולם לישון טוב בלילה (Men)

כושר ובריאות

חדשות כושר ובריאות באתר כיכר השבת. המלצות בנושאי כושר ובנושאי בריאות לגברים במדור men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook