גד אלבז  מנחה  ישי ריבו  הרב מוצפי
אין ספק, מדובר בחוויה... - הלוואי עלינו: מחשב אחד, שלושה מסכים • צפוהלוואי עלינו: מחשב אחד, שלושה מסכים • צפו
י"ד בטבת תשעז | 12.01.17
חברת משחקי המחשב Razer יצאו עם פרוייקט פיתוח חדש המציג מחשב נייד בעל לא פחות מ...3 מסכים. סביר להניח שבעליו יהיה האדם השנוא ביותר בקרב חבריו. אבל תכל'ס, למי אכפת? (גאדג'טים)
מכונית מדליקה... - 42,000 נורות הפכו למחזה עוצר נשימה42,000 נורות הפכו למחזה עוצר נשימהכיכר השבת3
ה- IS של לוקסוס, הפכה ליצירת אמנות עוצרת נשימה, כשגוף הרכב כולו כוסה בלא פחות מ-41,999 נורות לד המגיבות לתנועות הנהג ולמוזיקה • צפו בסרטון העוצר נשימה (Men)
אין כמו להתחיל את הבוקר עם מכת חשמל... - השעון שיקפיץ אתכם מהמיטה בזרם חשמליהשעון שיקפיץ אתכם מהמיטה בזרם חשמליכיכר השבת1
כל כך הרבה תכניות שלכם לא מומשו בגלל שלא הצלחתם להתגלגל בזמן מהמיטה בבוקר. ההמצאה הגאונית הבאה תיתן פתרון גאוני ואכזרי. רמז: לא תוכלו לשים 'נודניק' (Men)
לפני ואחרי... - אכזרי: מלמבורגיני לגל הריסות תוך מספר דקות • צפואכזרי: מלמבורגיני לגל הריסות תוך מספר דקות • צפורחלי פרייפלד14
טייס טיוואני חשב שיוכל להמלט מידו של החוק כשהחליט להבריח לאי למבורגיני מבלי לשלם עליה מס, אך כשעלו עליו, עלו גם על הלמבורגיני, עם בולדוזר (Men)
ראינו את טויוטה  i-ROAD ואנחנו רוצים גםראינו את טויוטה i-ROAD ואנחנו רוצים גםכיכר השבת2
זה לא מכונית, זה לא אופנוע, זה עם גג ושלושה גלגלים וזה חווית נהיגה. קבלו את טויוטה i-ROAD, המשלב בין חווית האקסטרים של אופנוע, לבין השליטה של רכב רגיל (Men)
כולם באוטו? - האוטו שלנו גדול וזול: איזה משפחתי לקנות?האוטו שלנו גדול וזול: איזה משפחתי לקנות?כיכר השבת
קניית רכב סוגיה הכוללת אין ספור שיקולים והתלבטויות. במשפחה החרדית הממוצעת, השיקול מתייחס לגודל ולנוחות, ולאחר מכן למחיר • סקרנו עבורכם רכבים רלוונטיים (Men)
קורעות את הכביש... - התחרות בין 'חיות הכביש' של שברולט • צפוהתחרות בין 'חיות הכביש' של שברולט • צפוכיכר השבת
תחרות מרהיבה בין 2 מכוניות הדגל של שברולט, הקמארו ZL1 והקורבט Z06, למעלה מ-600 כ"ס כל אחת, גרמה לנו להזיל ריר רק לשמע הסאונד המטורף של סחיטת המנוע (Men)
ולוו S90, בין המועמדות למכונית השנה - עיתונאים מכל העולם יבחרו: 'מכונית השנה'עיתונאים מכל העולם יבחרו: 'מכונית השנה'כיכר השבת
במסורת הנהוגה מאז שנת 1964, נערכת באירופה 'תחרות מכונית השנה' שנכנסת בתקופה זו לשלב הגמר שלה. מי המכוניות שהצליחו להעפיל לגמר ולעמוד לבחירה (Men)

גאדג'טים ורכב

ערוץ גאדג'טים ורכב באתר כיכר השבת. סקירות רכבים, מוצרי טכנולוגיה מתקדמים וגאדג'טים בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים