הרב שטיינמן  שטיינמן  גד אלבז  ניר בן ארצי
הכיתוב המסתורי - לאחר יומיים נפתרה חידת הכיתוב המסתורילאחר יומיים נפתרה חידת הכיתוב המסתורי
ט"ז בחשוון תשעח | 05.11.17
כיתוב מסתורי שנחרש בשדה באוקספורדשייר שבבריטניה עורר את סקרנות השוטרים שצילמו אותו מהאוויר ופרסמו את התמונה, רק יומיים לאחר מכן נפתרה התעלומה (אל תפספסו)
מחקר חדש: גבוהים - מרוויחים יותרמחקר חדש: גבוהים - מרוויחים יותרנח טוניק6
להיות גבוה זה לפעמים מציק, "סליחה אתה מסתיר" - הוא משפט שגבוהים שומעים הרבה, אך מחקר חדש מעלה כי אנשים גבוהים גם מרוויחים יותר וגם עובדים טוב יותר (MEN)
תרנגולים. כפרות. - כפרה עליהם: וזה הכסף ילך לעזרה לנזקקיםכפרה עליהם: וזה הכסף ילך לעזרה לנזקקיםkikar.co.il בשיתוף משרד החקלאות
מחקר: גברים מבזבזים כסף על אוכל יותר מנשיםמחקר: גברים מבזבזים כסף על אוכל יותר מנשיםכיכר השבת11
גברים מוציאים יותר מנשים על ארוחת צהריים בכל פעם, וגם אוכלים יותר בחוץ. על פי מחקר אמריקני, נשים מוציאות בממוצע 53 שקלים בשבוע על אוכל, כאשר גברים מוציאים 74 שקלים בשבוע על אוכל (גברים)
צילום באמצע מופע. אילוסטרציה - "אפליקציית השנאה" חשפה מה האמריקנים לא אוהבים"אפליקציית השנאה" חשפה מה האמריקנים לא אוהביםנח טוניק4
ספינר, שינה בחלון פתוח וחטיפי מאנצ' - אלו חלק משנאות האמריקנים, שנחשפו באפליקציה שמבוססת על שנאה משותפת בין בני אדם שאינם מכירים האחד את השני (MEN)
מנגל. אילוסטרציה - הטיפים שיהפכו אתכם למומחים בהדלקת מנגלהטיפים שיהפכו אתכם למומחים בהדלקת מנגלכיכר השבת12
כשתראו מיומנות בהדלקת המנגל - ההערכה אליכם בחרה תגדל, לפחות עד שייגמר הבשר. אז איך עושים את זה נכון? לפניכם מספר שיטות שיהפכו אתכם למומחים (MEN)
הניסוי - צפו: מה קורה כשיורים 700 כדורי רובה ברצףצפו: מה קורה כשיורים 700 כדורי רובה ברצףכיכר השבת14
חברת נשק אמריקאית החליטה לבדוק מה יקרה למקלע הפופולארי אחרי שיפלוט 700 כדורים ברצף מתוך הקנה. הניסוי בוצע על ידי 2 אנשי צוות מיומנים. צפוי (MEN)
רוצה לחסוך? תן לאשתך את כרטיס האשראירוצה לחסוך? תן לאשתך את כרטיס האשראיכיכר השבת4
מי קונה יותר, גברים או נשים? הדעה הרווחת מטילה את כל העול על הנשים, בעוד המחקרים מלמדים כי הנושא אינו חד משמעי כלל, וייתכן כי הנשים מואשמות לשווא (אל תפספסו)
אוהבים למחוץ ג'וקים? יתכן שאתם סדיסטייםאוהבים למחוץ ג'וקים? יתכן שאתם סדיסטייםכיכר השבת6
מחקר שנערך באוניברסיטת קולומביה הבריטית מצא כי אנשים הנהנים מהרג של ג'וקים הם בעלי נטיות סדיסטיות חזקות זאת למרות שהם לא בהכרח אנשים מסוכנים שיפגעו בזולת (men)
שיא מטורף: חיסל טרוריסט ממרחק 3.4 קילומטרשיא מטורף: חיסל טרוריסט ממרחק 3.4 קילומטרכיכר השבת7
את השיא הקודם רשם חייל בריטי שחיסל פעיל דאעש ממרחק של 2.5 קילומטרים. החיסול הנוכחי (3.4 קילומטרים) מרשים לפי כל קנה מידה, ויילמד בבתי ספר ללוחמה ברחבי העולם (MEN)
אמיצים או מטורפים: קפיצת צוקים מרהיבהאמיצים או מטורפים: קפיצת צוקים מרהיבהכיכר השבת21
סרטון קפיצת הצוקים שצולם בנורבגיה סחף את הרשת וגרף מעל 30 מיליון צפיות. צפו בתיעוד באמצעות רחפן ומצלמת גו-פרו של הקפיצות המרהיבות והמפחידות מצוק קג'רג (men)
עד שנת 2050: פחות נשים, יותר גבריםעד שנת 2050: פחות נשים, יותר גבריםכיכר השבת4
דו"ח של האו"ם קובע כי האוכלוסייה באירופה מדלדלת משמעותית וכי הילודה במדינות אירופה ואפריקה עולה. בדו"ח נטען עוד כי מניינן של הנשים בעולם יפחת (MEN, בעולם)
הנהג הסורר נתפס על חם - צפו: כך חסך הנהג את הפקקים של נתיבי איילוןצפו: כך חסך הנהג את הפקקים של נתיבי איילוןכיכר השבת19
מצלמות של מיזם שומרי הדרך ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הצליחו לתעד נהג ש'חתך' את נתיבי איילון וקיצר לעצמו את הנסיעה שלא כחוק. צפו בתיעוד (MEN)
העשרת הידע באנגלית לגברים חרדים מבני ברק. אילוסטרציה - העשרת הידע באנגלית לגברים חרדים מבני ברקהעשרת הידע באנגלית לגברים חרדים מבני ברקkikar.co.il בשיתוף בנק פאגי4
מערך פאגי בבנק הבינלאומי, יוזם תכנית שמטרתה העשרת הידע באנגלית לגברים חרדים בשיתוף עירית בני ברק, המיועדת לבעלי ידע בסיסי באנגלית ומטרתה הרחבה וביסוס של ההיכרות עם השפה, תוך פיתוח המיומנות לכדי רכישת שפה שימושית, בדגש על עולם העבודה (MEN, שיווקי)
חושבים שאתם אמיצים? צפו בעבודה של מנקה האריהחושבים שאתם אמיצים? צפו בעבודה של מנקה האריהכיכר השבת18
העובד הזה מגדיר מחדש את המושג "אומץ" כשהוא משמש כמנקה של האריה שבמהלך העבודה אף חושף את שיניו לכיוונו של העובד שללא היסוס מכה בו בכפפות (אל תפספסו)
ראש המוסד יוסי כהן - רוצים לעבוד ב'מוסד'? זאת רשימת הדרישותרוצים לעבוד ב'מוסד'? זאת רשימת הדרישותכיכר השבת8
ארגון הביון הישראלי פרסם מודעת דרושים חדשה ומסקרנת. מה מחפש "המוסד" בעובדים החדשים שלו ומה דרישות התפקיד אם תרצו לנסות קריירה מסתורית ומסקרנת (MEN)
טים ורישיון הנהיגה שלו - האיש שנמלט מאנשי הטלמרקטינגהאיש שנמלט מאנשי הטלמרקטינגכיכר השבת10
לבריטי בן 55 נמאס משיחות הטלמרקטינג הרבות והחליט להקשות על אנשי המכירות לבטא את שם משפחתו אליו הוא הוסיף לא פחות מ-9 פעמים את האות P (אל תפספסו)
אסטרונאוט ישן בחלל - הצעת עבודה: לשכב 60 יום עבור 16 אלף יורוהצעת עבודה: לשכב 60 יום עבור 16 אלף יורודניאל הרץ8
חוקרי חלל צרפתיים מציעים ל-24 נסיינים עצלנים שכר של 16 אלף יורו תמורת שכיבה רצופה במשך 60 יום כדי לדמות מצב חוסר משקל כפי שיש בתחנת החלל הבינלאומית (מעניין)
אילוסטרציה - הו האימה: תקף את חברו שנחר בסכין קצביםהו האימה: תקף את חברו שנחר בסכין קצביםכיכר השבת2
אם אתם סובלים מבעיית נחירות, תוודאו שאתם לא עושים זאת ליד בחור סיני העונה לשם הונג. כשנמאס לו לשמוע את חברו נוחר בקולי קולות הוא החליט לעשות לזה סוף מזעזע במיוחד
שובר שיאים... - ב-35 שניות: שבר 111 לבנים באמצעות הראשב-35 שניות: שבר 111 לבנים באמצעות הראשכיכר השבת9
בסרטון המתעד את האתגר המרשים נצפה אלוף הטקוואנדו בן ה-16 כשהוא מרפרף מעל גבי ערמות הבטון כהרף עין ומנגח את לוחות האבן באמצעות ראשו. לאחר 35 שניות ו-16 גלגולי ראש שבר האלוף הצעיר את הלבנה האחרונה ואיתה את השיא העולמי שעמד על 65 לבנים "בלבד" (אל תפספסו)
כך נראה גבר לפני 700 שנה? - מדענים מציגים: כך נראה גבר שחי לפני 700 שנהמדענים מציגים: כך נראה גבר שחי לפני 700 שנהכיכר השבת6
באמצעות תוכנות זיהוי דיגטליות מתקדמות, הצליחו מדענים לשחזר את מראה פניו של גבר כבן 700 שנה ששלדו התגלה בשנת 2012. מבדיקת שיניו ועצמותיו התגלה כי הוא היה עני, אך נהנה מתזונה עשירה בחלבון (אל תפספסו)
מארק צוקרברג, מנכ"ל פייסבוק - בכיר בפייסבוק חושף: איך להתקבל לעבודה?בכיר בפייסבוק חושף: איך להתקבל לעבודה?כיכר השבת2
אחד מבעלי התפקידים הבכירים בעולם חשף לאחרונה את הסוד שכולנו מנסים לפענח: מה יגרום לבוס פוטנציאלי להתרשם מאיתנו. קריאה חובה לכל מי שמחפש עבודה (men)
הגיע הזמן לעבודה חדשה - 6 סימנים שהגיע הזמן להתפטר מהעבודה שלך6 סימנים שהגיע הזמן להתפטר מהעבודה שלךכיכר השבת6
אז ברור שהסימן הראשון הוא, כשהסיבה היחידה שקיבלתם העלאה במשכורת היא ששכר המינימום עלה על פי החוק, אבל גם אתם מרוויחים סכום נאה בהחלט, אל תזלזלו במספר פרמטרים חשובים נוספים הקשורים במקום בו אתם מבלים כמעט כמחצית מזמן העירות שלכם (אל תפספסו)
זר פרחים שלא נובל לעולם... - זר ירוק ומקורי שאשתך יותר מתשמח לקבלזר ירוק ומקורי שאשתך יותר מתשמח לקבלכיכר השבת9
רוצה לפייס את אשתך או סתם לפנק אותה במתנה ייחודית? הסיני הזה מצא את המתנה האולטימטיבית עבור אשתו ועיצב עבורה זר פרחים מקורי ומעורר השראה (אל תפספסו)
לוקאס והסופגניות - מחוץ לקופסה: הבחור ששולח קורות חיים בקופסת סופגניותמחוץ לקופסה: הבחור ששולח קורות חיים בקופסת סופגניותכיכר השבת23
לוקאס אילה, איש שיווק בן 25, מגדיר מחדש את המושג "יצירתיות" וקובע רף גבוה למדי למחפשי העבודה כאשר את קורות חייו הוא שולח בתוך... קופסת סופגניות וללא ספק מבטיח את תשומת הלב של המעסיקים הפוטנציאלים (אל תפספסו)
מצא את ההבדלים - טראמפ או אובמה: מה אומר עליך השולחן שלךטראמפ או אובמה: מה אומר עליך השולחן שלךכיכר השבת7
לפערים העצומים בין טראמפ לקודמו בתפקיד, נוסף הבדל ניכר בהרגלי העבודה, ויעיד על כך הדסק בחדר הסגלגל. מה זה אומר עליהם, ואיפה אתה ממוקם על הסקאלה? (MEN)

אל תפספסו

אל תפספסו את המחקרים וההמלצות יחד עם כל הדברים שלא תרצו לפספס בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים