וכתבתם  לב לאחים  ווקאלי
מחברים נוספים
אבי בלום
אבי בנטוב
אבישי צור
אורי אורבך
אורי מקלב
איציק סודרי
אלי הלמן
אסתי שושן
אריה דרעי
אשר מדינה
ברוך מרזל
גדעון לוי
ד"ר חיים זיכרמן
ד"ר לי כהנר
דני קושמרו
הרב אהרון לוי
הרב אייל אונגר
הרב יעקב בצלאל חרר
הרב יצחק קוסובסקי
הרב יצחק שקופ
הרב ישראל פינטו
הרב פנחס הלוי
ח"כ דב ליפמן
חיים קליגר
יהודה שלזינגר, ישראל היום
יואל שטיין
ישי כהן
ישראל יעקב ירט
מני גירא-שוורץ
נחמן וייס
נתי טוקר
עו"ד דודי הלפר
עו"ד צפריר אוסטשינסקי
עקיבא ויספלד
פייני סוקניק - גולדשמידט
צבי יחזקאלי
רבקה שורץ, עו"ד
שימי סגל
שלמה גולדשטיין
שמוליק אברהם
ישראל כהן

ישראל כהן

עיתונאי, כתב "כיכר השבת"

האדמו"ר מסאטמר בהדלקת המדורה - "בגלל הלימודים";  האדמו"ר ידליק את המדורה ביום ראשון"בגלל הלימודים"; האדמו"ר ידליק את המדורה ביום ראשוןא' באייר תשעז2
בחסידות סאטמר הוחלט לדחות את הדלקת המדורה ליום ראשון, ולא במוצאי שבת - ליל ל"ג בעומר, כפי הנהוג מדי שנה. הסיבה: החשש להדלקה מאוחרת שתגרום לביטול הלימודים במוסדות (חסידים)
זירת הנפילה - אשה חרדית נפלה אל מותה מהגשר. תיעודאשה חרדית נפלה אל מותה מהגשר. תיעודא' באייר תשעז25
מלכי ליבוביץ, אשה חרדית, נפלה אל מותה מגשר 'ביר מונטען' בניו יורק. מלכי ונחמן בעלה, בנים למשפחות מסאטמר ובעלזא שהפכו מודרנים יותר. מכריה: "מדובר בזוג צעיר ואוהב" • צפו (חדשות)
נתי גרוסמן. חגג מוקדם מדי - חגג מוקדם מדי: עורך "הפלס" חוזר למעצרחגג מוקדם מדי: עורך "הפלס" חוזר למעצרל' בניסן תשעז23
החשדות לסחיטה באיומים: בית המשפט העליון החזיר את נתי גרוסמן, עורך "הפלס", למעצר - שעות ספורות בלבד אחרי שבית המשפט המחוזי בלוד הורה על שחרורו (חדשות, חרדים)
ל"ג בעומר במירון, בשנה שעברה - הסכם מול המפכ"ל: בויאן דוחה את ההדלקההסכם מול המפכ"ל: בויאן דוחה את ההדלקהל' בניסן תשעז7
האדמו"ר מבויאן הורה לדחות את ההדלקה בל"ג בעומר במירון לשעה 01:15 בלילה, וכך יהיה למשטרה לאור הסיכומים עימה מספיק זמן להיערך מבלי צוך בחילול שבת. הפרטים (חדשות)
שירת "ימים על ימי מלך" לגרוסמן - גרוסמן התקבל ב"ימים"; "תתפללו עלי". צפוגרוסמן התקבל ב"ימים"; "תתפללו עלי". צפול' בניסן תשעז42
עורך 'הפלס' החשוד בעבירה של סחיטה באיומים כדי לגרום לפרסום בעיתונו, שוחרר למעצר בית והתקבל על ידי כמה מאוהדיו. המשטרה מערערת לעליון על שחרורו. צפו (חרדים)
גופות מחבלים מובאות לאבו כביר. ארכיון - 100 גופות פלסטינים מאוכסנות באבו כביר100 גופות פלסטינים מאוכסנות באבו כבירל' בניסן תשעז9
ממכתב מנהל המכון לרפואה משפטית לח"כ מקלב מתברר, כי רקמות וחלקי גופות של פלסטינים רבים עדיין נמצאים במקום, על אף סיכום מוקדם להבאתם לקבורה בידי צה"ל (חדשות)
הרב אשכנזי וההברה שהוציא - הרב אשכנזי תוקף: "קבוצת עסקנים מחרחרים ריב בכפר"הרב אשכנזי תוקף: "קבוצת עסקנים מחרחרים ריב בכפר"ל' בניסן תשעז32
רבו של כפר חב"ד, הרב מאיר אשכנזי, מגיב לניסיון להגביל את כוחו בהקמת 'ועד רוחני', חושף את מה שהתרחש מאחורי הקלעים ותוקף את העסקנים שמנסים להחליש את כוחו • המכתב המלא (חדשות)
בי שמואל יעקב בורנשטיין - הידרדרות: הגרש"י בורנשטיין  מורדם ומונשםהידרדרות: הגרש"י בורנשטיין מורדם ומונשםל' בניסן תשעז2
במהלך הלילה חלה החמרה משמעותית והתדרדרות נוספת במצב בריאותו של הגאון רבי שמואל יעקב בורנשטיין, ראש ישיבת "קרית מלך", והוא מורדם ומונשם בבית החולים (חרדים)
נתי גרוסמן - עורך 'הפלס' נתי גרוסמן שוחרר למעצר ביתעורך 'הפלס' נתי גרוסמן שוחרר למעצר ביתל' בניסן תשעז52
ביהמ"ש המחוזי החליט לקבל את ערעור עורך 'הפלס' נתי גרוסמן והורה על שחרורו למעצר בית. גם מנכ"ל העיתון שמוליק אלישיב, מנהל הקו טריגר וחיים יברוב שוחררו (חדשות)
הרב מאיר אשכנזי - בכפר חב"ד צמצמו את כוחו של הרב אשכנזיבכפר חב"ד צמצמו את כוחו של הרב אשכנזיל' בניסן תשעז48
מתנגדי הרב מאיר אשכנזי, רבו של כפר חב"ד, נחלו הצלחה כאשר ועד הכפר החליט להקים "ועד רוחני" חדש, שימנה 12 חברים ויפקח על העניינים הרוחניים - מעל סמכות הרב (בארץ)