מחברים נוספים
איציק סודרי
אלי שפירא
אסתי שושן
אריה דרעי
אריה יואלי
דוד אמסלם
דוד חכם
הרב אהרן-דב הלפרין
הרב דוד-מאיר דרוקמן
הרב טוביה פריינד
הרב יוסף זריצקי
הרב יעקב בלוי
הרב יצחק שקופ
הרב ראובן זכאים
הרב שמעון בן-טוב
ח"כ יואב בן צור
ח"כ יעקב מרגי
חברון גרנביץ
יאיר לפיד
יאיר לפיד
יהודה שלזינגר, ישראל היום
יוסף חיים בולטון
ינון פאלח
יניב מאירי
יעקב וידר
ירח טוקר
ישראל יעקב ירט
מאיר גל
מיכאל נכטיילר
מנחם טוקר
מנחם ברוד
מני גירא-שוורץ
עו"ד אלי מאור
עו"ד ישראל באך
עו"ד מרדכי ציבין
צוריאל קריספל
רו"ח יעקב בלנגה
רחלי איבנבוים
שאול שיף
שלהבת חסדיאל
הרב דב פוברסקי

הרב דב פוברסקי

מתפללים בציון הרשב"י. אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה - חרדים, איפה שנוח לנו // הרב דב פוברסקיחרדים, איפה שנוח לנו // הרב דב פוברסקיי"א באייר תשעז21
חילולי השבת במירון, לא מטרידים כמעט איש, כי מירון זו מירון, ואת כל יהבינו נשליך, איך לא, אלא על הציונים, כי שם ציווה לנו את הברכה, שם נוח לנו, ושם הפנס מאיר לנו פנים (מאמרים)
חיים שרגא יברוב בבית המשפט - בן דודי, אבא של חיים שרגא יברוב - מה קרה לכם?בן דודי, אבא של חיים שרגא יברוב - מה קרה לכם?כ"ט בניסן תשעז47
הרב דב פוברסקי כותב לבן דודו הרב נחום יברוב: בנך חיים שרגא נתון במעצר בחשד לסחיטה באיומים למען 'הפלס' - המורשת המשפחתית שלנו ואצילות נפשך לא מתאימים לכל זה (חרדים)
הר הבית - פצצה מתקתקת / דעהפצצה מתקתקת / דעהכ"ה בתשרי תשעו12
ישנם אירועים שהאופן הכרונולוגי שהם מתרחשים, לא מותירים מקום למחשבה נוספת. כוונתי היא לעלייתם להר הבית - מקום מקדשנו, של יהודים חובשי כיפות, ועטורים בפיאות וציציות מתנפנפות (דעה)
הפגנת האתיופים, אמש - עושים את 'העבודה השחורה'עושים את 'העבודה השחורה'ט"ו באייר תשעה13
האתיופים בהפגנתם עושים את העבודה השחורה והקשה עבור כולנו, ואם תרצו נוקמים את נקמתנו בארגון, שהפשעים שמתגלים בו, מאוששים את נורמת ה'אני ואפסי עוד' (מאמר)
קמפיין החרדקים - הרוב מדמםהרוב מדמםז' באייר תשעה18
האלימות באשר היא, אינה פוגעת רק באותם חיילים וקצינים שמשרתים את כולנו. האלימות, פוגעת בעיקר בנו, אנו הופכים מיום ליום להיות חברה יותר אלימה ופחות מתחשבת (טור דעה)
החר"דקים האמיתייםהחר"דקים האמיתייםל' בניסן תשעה52
הרשעות איננה מתחילה ונגמרת בנוער המתפרע, הנבזות מתחילה במנהיגיהם, שהם מפקדי הפשע, של חייליהם, הם הם החרד"קים האמיתיים • הרב דב פוברסקי זועם (טור אישי)
הצבעת ליכוד? אתה לא חרדי!הצבעת ליכוד? אתה לא חרדי!ד' בניסן תשעה72
תירוץ של תסכול מהנציגים החרדים, מהמצע ואף מהמחלוקות הפנימיות - לא יחלץ את הבוגד ברבותיו ובתורתם מיום הדין • טור זועם נגד ההצבעה החרדית למפלגת 'הליכוד' (טור דעה)
נבלים שלא ברשות התורה / דעהנבלים שלא ברשות התורה / דעהכ"א בשבט תשעה61
כמה רוע ושנאה, הם ישברו רמזורים, ויציתו פחי אשפה, הם יזיקו ויפגעו באיכות חייהם של אזרחים ותושבים תמימים, כל זאת למען הכבוד המדומה והאבוד באמת של קבוצתם (טור דעה)
אריה דרעי ואלי ישי עם מרן הגר"ע יוסף זצ"ל - אין צדיקים בסדוםאין צדיקים בסדוםכ"ו בכסלו תשעה34
מרן רצה שדרעי וישי יהיו מאוחדים, מרן רצה שיכבדו איש את רעהו, מרן רצה שש"ס לא תתפלג. דרעי לא סולח לישי על שזה הפנה לו עורף, ישי לא מוכן לוותר על מקומו הרם (דעות)
הרב מרדכי בלוי - מחזק את ידיך הרב בלוימחזק את ידיך הרב בלויט"ז בכסלו תשעה71
אותן נשים, הן בצורת הופעתן, והן באופן התנהלותן והתנהגותן, אינן נראות שייכות למגזר החרדי. הרב בלוי לא אמור להיות שק החבטות של התסכולים שלהן מקיום מצוות הדת (דעות)