הרב שטיינמן  ישי ריבו  חנוכה  מלך..
מחברים נוספים
אב חרדי
אבי בלום
אבי לוין
אבי מימרן
אחיחי
אלון נוריאל
אלי אדלר
אלי ישי
אלי שפירא
גדעון לוי
הדסה אלפסי
הרב אייל אונגר
הרב חיים פוקס
הרב יעקב בלוי
הרב ישראל גליס
הרב מרדכי-דוד נויגרשל
הרב עידו וובר
הרב שמואל אליהו
הרב שמעון בן-טוב
הרבנית יהודית יוסף
ח"כ יואב בן צור
ח"כ יעקב ליצמן
חה"כ אורי אורבך
חיים פישר
יאיר בורוכוב
יהודה שלזינגר ישראל היום
יואל שטיין
יוסי איזנטל
יעקב איזק
יעקב מרגי
ירון לרמן
מיכאל מלכיאלי
מנחם טוקר
מני גירא שוורץ
עוז סגן
צבי יחזקאלי
ציפי ירום
רו"ח יעקב בלנגה
רועי לחמנוביץ'
שאול שיף
ה"אמרי אמת" מגור והרב קוק לצד המכתב - בלעדי: המכתב של הרב קוק לאדמו"ר מגורבלעדי: המכתב של הרב קוק לאדמו"ר מגורי"ב בחשוון תשעח41
פעילותו של הלובי החרדי נגד הצהרת בלפור לפני כמאה שנה, הביאה את הראי"ה קוק לפנות במכתב לאדמו"ר מגור, ולבקש את התנערות 'אגו"י' מכך. כעת, המכתב המלא נחשף (חרדים)
תקלה בגלקסי 8: המצלמה האחורית מאבדת פוקוסתקלה בגלקסי 8: המצלמה האחורית מאבדת פוקוסי"ט באלול תשעז16
יותר ויותר רוכשים של מכשיר הגלקסי 8 של סמסונג מדווחים על תקלה שמתרחשת בו, במסגרתה המצלמה האחורית של המכשיר מאבדת פוקוס לחלוטין, ויוצרת תמונות מטושטשות (דיגיטל)
עשרות מתגייסים חדשים לפלוגות החרדיותעשרות מתגייסים חדשים לפלוגות החרדיותכ"ה באב תשעז32
עשרות צעירים חרדים עברו היום שרשרת חיול לקראת שילובם בפלוגות החרדיות הקרביות בחטיבת גבעתי ובחטיבת הצנחנים. "עדות בלתי ניתנת לערעור להצלחת המסלולים החרדיים במערך הלוחם" (צבא)
טראמפ - טראמפ: "ה-KKK והגזענים הלבנים - דוחים"טראמפ: "ה-KKK והגזענים הלבנים - דוחים"כ"ב באב תשעז5
לאחר שספג ביקורת כשהגיב לאירוע הדריסה בשרלוטסוויל וגינה את "האלימות מכל הצדדים", נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ מגנה הערב בחריפות את קבוצות השנאה (אקטואליה)
מתוך הקליפ של "דספזלטוב" - מה אני חושב על השיר המוזר של עמירן דביר // ביקורתמה אני חושב על השיר המוזר של עמירן דביר // ביקורתי"ח באב תשעז95
כתיבה גרועה, וניסיון זול ולא מרשים במיוחד לחקות את אחד השירים המושמעים ביותר בעולם בחצי השנה האחרונה. זה מה ש"המבקר" חושב על שירו החדש של עמירן דביר (מוזיקה)
עו"ד רועי ברזילי, שוקל להעביר את העסק שלו לבני ברק - נציג הצעירים בר"ג: "שוקל לעבור לבני ברק"נציג הצעירים בר"ג: "שוקל לעבור לבני ברק"ב' באב תשעז3
במהלך דיון על העלאת הארנונה בעיר ב-1.8%, סיפר נציג סיעת הצעירים ברמת גן כי הוא שוקל להעביר את העסק שלו לשכנה בני ברק. "חושבים שהעסקים היא פרה חולבת" (בארץ)
למצולמים אין קשר לכתבה - אני 12 שנה ב"לב טהור", הגיהנום - אמיתי!אני 12 שנה ב"לב טהור", הגיהנום - אמיתי!י"ז בתמוז תשעז161
בעדות מצולמת שהגיעה ל'כיכר השבת', מתאר בן 14 שמוחזק ב"לב טהור", את המתרחש בין כותלי הכת המסוגרת שעלתה לכותרות: "הפשיטו אותי והיכו אותי. הגיהנום אמיתי" (בעולם)
נתניהו. כועס על הקמפיין והשיימינג - נתניהו לחיילים החרדים: 'כועס על השיימינג'נתניהו לחיילים החרדים: 'כועס על השיימינג'כ"ח בטבת תשעז31
בסרטון שנחשף לראשונה ב"כיכר השבת", מתייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לראשונה לקמפיין השיימינג נגד חיילים חרדים: "כועס על מסע השיסוי. אני גאה בכם" (חדשות)
יניב בן משיח - השירים של יניב בן משיח - לא ב"קול ברמה"השירים של יניב בן משיח - לא ב"קול ברמה"ג' בטבת תשעז227
"כל מה שקורה כבר לא יחזור מחר", שר הזמר הים-תיכוני יניב בן משיח בסינגל החדש שלו "הראש בעננים" - וצודק: מעתה שיריו לא יושמעו בתחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" (מוזיקה)
השדרוג החדש בעזרת הנשים בכותל שכולנו ציפינו לוהשדרוג החדש בעזרת הנשים בכותל שכולנו ציפינו לוז' בחשוון תשעז
בדרך לתפילה בכותל המערבי? את כבר לא צריכה לקחת איתך סידור