בני פרידמן  גד אלבז  דספזלטוב  מרדכי שפירא
מחברים נוספים
אב חרדי
אודי צמח
אוריין רייס
איתמר כהן
אלי שפירא
בני רבינוביץ
בנצי גופשטיין
ד"ר עמוס ברדע
דוד חכם
הרב אליהו ישראלי
הרב בועז נקי
הרב דב פוברסקי
הרב חיים אמסלם
הרב חיים פוקס
הרב יצחק בלומנטל
הרב מנחם מקובר
הרב ראובן זכאים
הרב שלמה עמאר
הרצל קוסאשוילי
ח"כ יעקב כץ (כצל´ה)
יאיר לפיד
יוסי אליטוב
יוסף חיים בולטון
יידל ורדיגר
ישי כהן
מיכאל נכטיילר
מיכאל קקון
מירי שניאורסון
מתי גולן
ניסן שטראוכלר
נתן שקרצ'י
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דודי הלפר
עקיבא ויספלד
רבקה שורץ, עו"ד
רו"ח יעקב בלנגה
רחלי איבנבוים
שלמה קוק
שמעון ברייטקופף
עשרות מתגייסים חדשים לפלוגות החרדיותעשרות מתגייסים חדשים לפלוגות החרדיותכ"ה באב תשעז17
עשרות צעירים חרדים עברו היום שרשרת חיול לקראת שילובם בפלוגות החרדיות הקרביות בחטיבת גבעתי ובחטיבת הצנחנים. "עדות בלתי ניתנת לערעור להצלחת המסלולים החרדיים במערך הלוחם" (צבא)
טראמפ - טראמפ: "ה-KKK והגזענים הלבנים - דוחים"טראמפ: "ה-KKK והגזענים הלבנים - דוחים"כ"ב באב תשעז5
לאחר שספג ביקורת כשהגיב לאירוע הדריסה בשרלוטסוויל וגינה את "האלימות מכל הצדדים", נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ מגנה הערב בחריפות את קבוצות השנאה (אקטואליה)
מתוך הקליפ של "דספזלטוב" - מה אני חושב על השיר המוזר של עמירן דביר // ביקורתמה אני חושב על השיר המוזר של עמירן דביר // ביקורתי"ח באב תשעז95
כתיבה גרועה, וניסיון זול ולא מרשים במיוחד לחקות את אחד השירים המושמעים ביותר בעולם בחצי השנה האחרונה. זה מה ש"המבקר" חושב על שירו החדש של עמירן דביר (מוזיקה)
עו"ד רועי ברזילי, שוקל להעביר את העסק שלו לבני ברק - נציג הצעירים בר"ג: "שוקל לעבור לבני ברק"נציג הצעירים בר"ג: "שוקל לעבור לבני ברק"ב' באב תשעז3
במהלך דיון על העלאת הארנונה בעיר ב-1.8%, סיפר נציג סיעת הצעירים ברמת גן כי הוא שוקל להעביר את העסק שלו לשכנה בני ברק. "חושבים שהעסקים היא פרה חולבת" (בארץ)
למצולמים אין קשר לכתבה - אני 12 שנה ב"לב טהור", הגיהנום - אמיתי!אני 12 שנה ב"לב טהור", הגיהנום - אמיתי!י"ז בתמוז תשעז159
בעדות מצולמת שהגיעה ל'כיכר השבת', מתאר בן 14 שמוחזק ב"לב טהור", את המתרחש בין כותלי הכת המסוגרת שעלתה לכותרות: "הפשיטו אותי והיכו אותי. הגיהנום אמיתי" (בעולם)
נתניהו. כועס על הקמפיין והשיימינג - נתניהו לחיילים החרדים: 'כועס על השיימינג'נתניהו לחיילים החרדים: 'כועס על השיימינג'כ"ח בטבת תשעז31
בסרטון שנחשף לראשונה ב"כיכר השבת", מתייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לראשונה לקמפיין השיימינג נגד חיילים חרדים: "כועס על מסע השיסוי. אני גאה בכם" (חדשות)
יניב בן משיח - השירים של יניב בן משיח - לא ב"קול ברמה"השירים של יניב בן משיח - לא ב"קול ברמה"ג' בטבת תשעז222
"כל מה שקורה כבר לא יחזור מחר", שר הזמר הים-תיכוני יניב בן משיח בסינגל החדש שלו "הראש בעננים" - וצודק: מעתה שיריו לא יושמעו בתחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" (מוזיקה)
השדרוג החדש בעזרת הנשים בכותל שכולנו ציפינו לוהשדרוג החדש בעזרת הנשים בכותל שכולנו ציפינו לוז' בחשוון תשעז
בדרך לתפילה בכותל המערבי? את כבר לא צריכה לקחת איתך סידור
כשהמועצת קראה לציבור: "התגייסו לצבא"כשהמועצת קראה לציבור: "התגייסו לצבא"י' באב תשעו15
תחקיר שנערך במחסני ארכיון משרד הביטחון, מספר את הסיפור הפחות מוכר ביחסי הציבור החרדי והמדינה: קריאת מועצת גדולי התורה לגיוס חרדים ערב הקמת המדינה (מיוחד)
בשורה רעה לחרדים: תידחסו באוטובוס, יותרבשורה רעה לחרדים: תידחסו באוטובוס, יותרד' באב תשעו30
העומס בקווי התחבורה הבין-עירוניים החרדים לא היה מספיק נורא עבורכם? לח"כ ישראל אייכלר יש בשורה: מספר הנוסעים בעמידה יגדל מעשרה נוסעים לעשרים נוסעים (חרדים, בארץ)