מלך..  מוטי..  הרב גרוסמן  קינדרלעך
מחברים נוספים
א' בן ישראל
אברהם דוב גרינבוים
אריה יואלי
גדעון לוי
הרב אהרן-דב הלפרין
הרב בועז נקי
הרב דב פוברסקי
הרב יעקב בלוי
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב יצחק שקופ
הרב ישראל גליס
הרב עידו וובר
הרב ראובן זכאים
ח"כ יעקב כץ (כצל´ה)
ח"כ ישראל אייכלר
חיים כהן
ידידיה מאיר
יהודה שלזינגר, ישראל היום
יהודה משי זהב
יעל קליגר
יעקב איזק
מיכאל קקון
מירי שניאורסון
מנחם ברוד
מני גירא שוורץ
מתי גולן
מתי הורוביץ
נחמן וייס
ניסן שטראוכלר
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד ישראל באך
עקיבא ויספלד
פייני סוקניק - גולדשמידט
פנחס וולף
צבי יחזקאלי
רבקה שורץ, עו"ד
רותם ליבנת
שלהבת חסדיאל
שמואל הלוי
שמעון ברייטקופף
דוד רוזנטל

דוד רוזנטל

יועץ תקשורת, פובלציסט העוסק בנושאי כלכלה וחברה, ומרצה על תקשורת ודיבור בפני קהל

אסור לחפות על הקיצונים // דוד רוזנטלאסור לחפות על הקיצונים // דוד רוזנטלי"ב בתמוז תשעז8
"עלינו לדרוש מהמשטרה להגן על החיילים החרדים, גם אם אנו לא מסכימים אתם. וכאשר המשטרה תעשה את מלאכתה, גם אם לא באופן מושלם, יש לתת לה את הגיבוי" (דוד רוזנטל)
התקשורת החרדית היא היום המבוגר האחראיהתקשורת החרדית היא היום המבוגר האחראיכ' בסיון תשעז7
בימים אלה, כאשר ברי לכל שיש הרבה מה לתקן, חשוב עד מאד מעמדם של כלי התקשורת הרשמיים באינטרנט ובפרינט. התקשורת החרדית איננה מאובנת, למרות שהיא שונה מהתקשורת הכללית. היא מושקעת, היא אחראית, והיא מהווה תשתית לכל אפשרות של שינויים חברתיים (חרדים, דעות)
הפגנה נגד "גזירת הגיוס", בחודש שעבר - כך "גזירת הגיוס" הפיקטיבית משחקת לידי לפידכך "גזירת הגיוס" הפיקטיבית משחקת לידי לפידי"ד בסיון תשעז20
מבחינת יוצרי "משברי הגיוס", אם אין גזירה - יש לעשות הכל כדי שאכן תהיה גזירה. הם עושים זאת בכל מחיר ומשחקים לידיו של רודף החרדים הכי אינטנסיבי בזירה הפוליטית. טורו של דוד רוזנטל (חרדים)
הפגנה בירושלים. ארכיון - כל הכבוד למשטרת ישראל // דוד רוזנטלכל הכבוד למשטרת ישראל // דוד רוזנטלי"א בסיון תשעז59
מאה שערים הפכה לחממת עבריינות שאין שום דרך להסביר אותה. זה כבר לא ברמה של הבעת דעה או מחאה, אלא טרור ולוחמה מלוכלכת לכל דבר. על יראי ה' להודות למשטרה (דעה)
הפגנת שמאל. ארכיון - השמאל והחרדים ימשיכו להיות אויבים / טורהשמאל והחרדים ימשיכו להיות אויבים / טורד' בסיון תשעז23
תפיסת העולם האוניברסלית השמאלנית היא אוייב אקטיבי של החרדיות. כל זמן שהחרדים דוגלים בעליונות דתית של "אתה בחרתנו", אנשי השמאל והחרדים ימשיכו להיות אוייבים (דעות)
להפריט את הכשרות מהרבנות // דוד רוזנטללהפריט את הכשרות מהרבנות // דוד רוזנטלכ"ב באייר תשעז10
מדינת ישראל תהיה יהודית, גם אם הכשרות שבה לא תהיה ממלכתית. בדיוק כפי שהמדינה איננה מספקת לכולנו ארוחת ערב, כך היא גם לא צריכה להשגיח – או לעשות כאילו – על מי שמכין אוכל (דעות)
דוד רוזנטל, ארכיון - תקשורת חרדית, קצת אחריות בבקשה // דוד רוזנטלתקשורת חרדית, קצת אחריות בבקשה // דוד רוזנטלי"ז באייר תשעז12
תנו לחילונים להיות חילונים. נקודה. אנחנו לא מאושרים מזה, אבל אין לנו שום דרך וגם אין שום טעם לאנוס אותם להיות שומרי מצוות. וגם כל צעקני התקשורת, תנוחו, כי כשעושים מהומה על כל שטות, אזי גם בדברים כבדי המשקל לא יקחו אתכם ברצינות (דעות)
יאיר לפיד. ארכיון - ליצמן צודק: החרדים צריכים להחרים את לפידליצמן צודק: החרדים צריכים להחרים את לפידי"ב בניסן תשעז14
לפיד הבין שלשנאת חרדים יש פוטנציאל אלקטורלי מוגבל, אז הוא שינה את אופן התבטאותו, אך אין זה שינוי ממדיניותו. אם יש עתיד תחזור לעמדת השפעה, רדיפת החרדים תחזור במלא עוזה. דוד רוזנטל סבור שהשר ליצמן צודק בהחרמתו את יש עתיד והעומד בראשה (דעות)
הפגנה נגד גיוס חרדים לצה"ל - דוד רוזנטל: צודקים החרדים שמתנגדים לגיוס לצה"לדוד רוזנטל: צודקים החרדים שמתנגדים לגיוס לצה"לכ"ח באדר תשעז31
צדקו הקיצונים החרדים כאשר ראו בצבא איום, והמשיכו לראות בו איום גם כאשר הבטיח למתגייסים החרדים ניסים ונפלאות, הפרדה ותפילות. צה"ל מקיים הבטחות רק כל עוד יש קיצונים שמאיימים על הגיוס אליו. בהיעדרם, הוא ינסה לדחוף בכוח אג'נדה מבית הקרן החדשה לכל ראש שנאלץ להיכנס תחת סמכותו (טורים)
אילוסטרציה - את הפגנות 'הפלג' ננצח עם פודלים / דעהאת הפגנות 'הפלג' ננצח עם פודלים / דעהכ"ב באדר תשעז210
מה שלא הצליחו לעשות זרנוקי מים, סוסים ושוטרות, יכולים לעשות כלבים קטנים עד בינוניים, לא יותר מזה. זמומים כחוק ומוחזקים ברצועה, אבל יודעים לעשות את העבודה (חרדים)