יגאל רוזן  בני אלבז  הרב שטיינמן  הרב יצחק..
מחברים נוספים
אבי בלום
אבי בנטוב
אורי אורבך
איתן כבל
אלי ג'אן
אריה דרעי
בנימין ליפקין
ד"ר לי כהנר
ד"ר עמוס ברדע
הרב דוד-מאיר דרוקמן
הרב יעקב בצלאל חרר
הרב יצחק בלומנטל
הרב עמיהוד סלומון
הרבנית אסתר טולדנו
ח"כ יואב בן צור
ח' יקר
יאיר לפיד
יהונתן יוסף
יוסי דייטש
יעל מזרחי
יצחק פינדרוס
ירון לרמן
ישראל גולדשמיט
ישראל יעקב ירט
מיכאל קקון
מרדכי פלדשטיין
משה גפני
משה פרידמן
ניסן שטראוכלר
נתן שקרצ'י
עו"ד אריאל רוט
עו"ד אלי מאור
פנחס וולף
רועי לחמנוביץ'
רותם ליבנת
שאול שיף
שי גפן
שלום קרומבי
שמואל הלוי
שמוליק אברהם
דוד רוזנטל

דוד רוזנטל

יועץ תקשורת, פובלציסט העוסק בנושאי כלכלה וחברה, ומרצה על תקשורת ודיבור בפני קהל

משה כחלון, ארכיון - הקמפיין של כחלון על חשבון החרדים // דוד רוזנטלהקמפיין של כחלון על חשבון החרדים // דוד רוזנטלח' באלול תשעז21
אברכים קשיי יום, הם שיועלו לקורבן לשלם את מחיר קמפיין הבחירות של כחלון, אולי קמפיין הבחירות היקר ביותר אי פעם בישראל, שמוצג תחת הכותרת "הגרלות מחיר למשתכן" (דעה)
אסור לחפות על הקיצונים // דוד רוזנטלאסור לחפות על הקיצונים // דוד רוזנטלי"ב בתמוז תשעז8
"עלינו לדרוש מהמשטרה להגן על החיילים החרדים, גם אם אנו לא מסכימים אתם. וכאשר המשטרה תעשה את מלאכתה, גם אם לא באופן מושלם, יש לתת לה את הגיבוי" (דוד רוזנטל)
התקשורת החרדית היא היום המבוגר האחראיהתקשורת החרדית היא היום המבוגר האחראיכ' בסיון תשעז7
בימים אלה, כאשר ברי לכל שיש הרבה מה לתקן, חשוב עד מאד מעמדם של כלי התקשורת הרשמיים באינטרנט ובפרינט. התקשורת החרדית איננה מאובנת, למרות שהיא שונה מהתקשורת הכללית. היא מושקעת, היא אחראית, והיא מהווה תשתית לכל אפשרות של שינויים חברתיים (חרדים, דעות)
הפגנה נגד "גזירת הגיוס", בחודש שעבר - כך "גזירת הגיוס" הפיקטיבית משחקת לידי לפידכך "גזירת הגיוס" הפיקטיבית משחקת לידי לפידי"ד בסיון תשעז20
מבחינת יוצרי "משברי הגיוס", אם אין גזירה - יש לעשות הכל כדי שאכן תהיה גזירה. הם עושים זאת בכל מחיר ומשחקים לידיו של רודף החרדים הכי אינטנסיבי בזירה הפוליטית. טורו של דוד רוזנטל (חרדים)
הפגנה בירושלים. ארכיון - כל הכבוד למשטרת ישראל // דוד רוזנטלכל הכבוד למשטרת ישראל // דוד רוזנטלי"א בסיון תשעז59
מאה שערים הפכה לחממת עבריינות שאין שום דרך להסביר אותה. זה כבר לא ברמה של הבעת דעה או מחאה, אלא טרור ולוחמה מלוכלכת לכל דבר. על יראי ה' להודות למשטרה (דעה)
הפגנת שמאל. ארכיון - השמאל והחרדים ימשיכו להיות אויבים / טורהשמאל והחרדים ימשיכו להיות אויבים / טורד' בסיון תשעז23
תפיסת העולם האוניברסלית השמאלנית היא אוייב אקטיבי של החרדיות. כל זמן שהחרדים דוגלים בעליונות דתית של "אתה בחרתנו", אנשי השמאל והחרדים ימשיכו להיות אוייבים (דעות)
להפריט את הכשרות מהרבנות // דוד רוזנטללהפריט את הכשרות מהרבנות // דוד רוזנטלכ"ב באייר תשעז10
מדינת ישראל תהיה יהודית, גם אם הכשרות שבה לא תהיה ממלכתית. בדיוק כפי שהמדינה איננה מספקת לכולנו ארוחת ערב, כך היא גם לא צריכה להשגיח – או לעשות כאילו – על מי שמכין אוכל (דעות)
דוד רוזנטל, ארכיון - תקשורת חרדית, קצת אחריות בבקשה // דוד רוזנטלתקשורת חרדית, קצת אחריות בבקשה // דוד רוזנטלי"ז באייר תשעז12
תנו לחילונים להיות חילונים. נקודה. אנחנו לא מאושרים מזה, אבל אין לנו שום דרך וגם אין שום טעם לאנוס אותם להיות שומרי מצוות. וגם כל צעקני התקשורת, תנוחו, כי כשעושים מהומה על כל שטות, אזי גם בדברים כבדי המשקל לא יקחו אתכם ברצינות (דעות)
יאיר לפיד. ארכיון - ליצמן צודק: החרדים צריכים להחרים את לפידליצמן צודק: החרדים צריכים להחרים את לפידי"ב בניסן תשעז14
לפיד הבין שלשנאת חרדים יש פוטנציאל אלקטורלי מוגבל, אז הוא שינה את אופן התבטאותו, אך אין זה שינוי ממדיניותו. אם יש עתיד תחזור לעמדת השפעה, רדיפת החרדים תחזור במלא עוזה. דוד רוזנטל סבור שהשר ליצמן צודק בהחרמתו את יש עתיד והעומד בראשה (דעות)
הפגנה נגד גיוס חרדים לצה"ל - דוד רוזנטל: צודקים החרדים שמתנגדים לגיוס לצה"לדוד רוזנטל: צודקים החרדים שמתנגדים לגיוס לצה"לכ"ח באדר תשעז31
צדקו הקיצונים החרדים כאשר ראו בצבא איום, והמשיכו לראות בו איום גם כאשר הבטיח למתגייסים החרדים ניסים ונפלאות, הפרדה ותפילות. צה"ל מקיים הבטחות רק כל עוד יש קיצונים שמאיימים על הגיוס אליו. בהיעדרם, הוא ינסה לדחוף בכוח אג'נדה מבית הקרן החדשה לכל ראש שנאלץ להיכנס תחת סמכותו (טורים)