בני פרידמן  מלך..  הרב גרוסמן  עמירן דביר
מחברים נוספים
אב חרדי
אבי לוין
אוריין רייס
אחיחי
איתן דובקין
אלי שפירא
אפרים גלעד
אשר מדינה
בני הראל
בנצי גופשטיין
ד"ר עמוס ברדע
דוד חכם
דוד שעיו
דודי זילברשלג
דנה ורון
דניאל שבקס
הרב יעקב בצלאל חרר
הרב יצחק בלומנטל
הרב ישראל פינטו
הרב עידו וובר
הרב עמיהוד סלומון
הרב פנחס גולדשמידט
זלמי יואלי
ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי
יאיר בר
יהונתן יוסף
יוסף ויצמן, עו"ד
יעל מזרחי
יעקב איזק
יצחק דרקסלר
יצחק נחשוני
ליפא שמעלצר
עוז סגן
פנחס וולף
צוריאל קריספל
רבקה שורץ, עו"ד
שאול חיון
שאול שיף
שי גפן
שמעון קידר
עו"ד דב הלברטל

עו"ד דב הלברטל

אילוסטרציה. חברי הכנסת בבית מרן הגראי"ל - פריימריז יקלו עם ה'גדולים' // דב הלברטלפריימריז יקלו עם ה'גדולים' // דב הלברטלט"ז בתמוז תשעז9
"אין כל מניעה הלכתית לקיום פריימריז", טוען הלברטל: "ידוע לי לפחות על 2 מקרים שגדולי ישראל לא היו מרוצים מנציגים מסוימים, אך נמנעו מלהדיחם מחשש פגיעה קשה בהם" (טור)
גרפיטי בבית שמש - בית שמש, העיר שאלימותה אומנותה / דעהבית שמש, העיר שאלימותה אומנותה / דעהא' בתמוז תשעז99
אומרים לנו שאלה קיצונים. שייכים למקום גיאוגרפי מסוים שם. התירוץ הדלוח הזה לא מעניין אף אחד. הוא לא משנה את התוצאה. בית שמש היא עיר ששמה האלים הולך לפניה (טור)
עו"ד הלברטל לצד ארליך - לייט, הרס חינוכי // הלברטל נגד הספר על דפנה מאירלייט, הרס חינוכי // הלברטל נגד הספר על דפנה מאירכ"ד בסיון תשעז78
לא היה ראוי לתת לעיתונאית יפעת ארליך להרצות בפני חיילות דתיות על דפנה מאיר. אבל הרבה מעבר לזה, אסור גם היה לספר שלה להיכתב. יש ספרים שיכולים להרוס עשרות שנות חינוך והשקעה (דעות)
אשה חרדית, אילוסטרציה - הלברטל: הפאות משתלטות על הרחוב הספרדיהלברטל: הפאות משתלטות על הרחוב הספרדיי"ז בסיון תשעז260
ככל שיחלפו השנים מפטירתו של הרב עובדיה יוסף, יתפשט יותר עידן הפאות בקרב בנות עדות המזרח, ופחדו יסור מבנות העדה. כיום, הדור הצעיר של הנשים המזרחיות כבר לא עומדות בפני העניין. הטור השבועי של דב הלברטל (דעות)
דב הלברטל - זה הפתרון הסופי לבריונות של אנשי מאה שעריםזה הפתרון הסופי לבריונות של אנשי מאה שעריםי' בסיון תשעז85
הגיע הזמן לומר ברורות: המשטרה צריכה להיות אלימה כלפי כל תושב מאה שערים שמפר את החוק. זה סוג של שעת חירום, שאז לא מתנהגים בכפפות משי (דעות)
עו"ד דוב הלברטל - למה רוב החרדים ימניים? //  דוב הלברטללמה רוב החרדים ימניים? // דוב הלברטלד' בסיון תשעז58
החרדים לא משרתים בצבא, וממילא, ברוך השם, אינם נהרגים. קל יותר להיות ימני כשאין אחריות. קל להיות נגד כל פשרה, ולטעון שיש לגרש את הערבים כשלא משלמים מחיר (דעות)
העליה למירון, אילוסטרציה - מה לעלייה ההמונית למירון וליהדות? // טורמה לעלייה ההמונית למירון וליהדות? // טורי"ח באייר תשעז118
מעולם לא היה שטף כזה של אמונה יוקדת בקברים ובנושאי בשורת המיסטיקה. רבי שמעון בר יוחאי ובנו היו בוודאי מעדיפים לחזור למערה, שם הם לפחות למדו יום ולילה (דעות)
עו"ד דב הלברטל - בני הישיבות איבדו את הבושה והאצילות // טור דעהבני הישיבות איבדו את הבושה והאצילות // טור דעהי"ב באייר תשעז68
הם עמדו באחת הצמתים, שלשה נערים חסידים. ופעלו כמו כוח מיומן. כשהמכוניות עצרו ברמזור, הם התחלקו ונגשו לדרוש טרמפ, הנהגים היו לא דתיים. וזה היה ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל (דעות)
מנגל של בחורי ישיבות. אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לתוכן המאמר - החרדים חשים עצמם כישראלים לכל דברהחרדים חשים עצמם כישראלים לכל דברד' באייר תשעז36
בשיחות עם בחורי ישיבה קשה למצוא את ההתנגדות הנחרצת וההתנכרות למדינה שהיו פעם. אדרבה, לעתים עושה רושם שהם התאהבו בה ורואים את עצמם ישראלים מתמיד (דעה)
מצעד החיים - "מצעד החיים" - מסע שגורם לשנאת יהודים"מצעד החיים" - מסע שגורם לשנאת יהודיםכ"ז בניסן תשעז65
המצעד השנתי של נציגי מדינת ישראל וקהל רב ביום השואה, בדרך בה פסעו מיליוני יהודים אל מותם, מזכיר לדב הלברטל את מצעד הדגלים המתגרה ביום ירושלים. טור דעה (בארץ)