פורים  סקר  שבאבניקים  ויזניץ
מחברים נוספים
אבי בלום
אוהד שקד-מנדלבוים
אוריין רייס
איתן דובקין
אלון נוריאל
אסתי שושן
דוד חכם
דודי זילברשלג
דניאל שבקס
הרב יוסף זריצקי
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב ישראל גליס
הרב עמיהוד סלומון
הרב שלמה עמאר
הרב שמואל ביסטריצקי
הרבנית אסתר טולדנו
ח"כ יואב בן צור
ח' יקר
חיים קליגר
יאיר בורוכוב
יואב ללום
יידל ורדיגר
יעל קליגר
יצחק פינדרוס
ירון לרמן
ישי כהן
ישי לפידות
ליפא שמעלצר
מאיר גל
מיכאל נכטיילר
מרדכי פלדשטיין
משה פרידמן
נתן שקרצ'י
עו"ד ישראל באך
עו"ד מנחם מושקוביץ
רון בן ישי, ynet
שאול חיון
שי גפן
שימי סגל
שני קינן
איתמר טעפ

איתמר טעפ

אנחנו זוכרים אחרת / איתמר טעפאנחנו זוכרים אחרת / איתמר טעפב' באייר תשעו18
ליום הזיכרון יש משמעות עבור אנשים רבים ועלינו לכבד אותם, אל לנו לרמוס את תחושותיהם. אבל כבני המגזר החרדי איננו יכולים להרשות לעצמנו להיות חלק ממנו. הטור של איתמר טעפ (חרדים)
יש נשירה חרדית, אבל...יש נשירה חרדית, אבל...ד' בניסן תשעו20
ישנם כאלו הנהנים להשתמש במצוקה, להעצימה, להפריח מספרים כבבלון ניסוי, מבלי לחשוב פעמיים • ישנה נשירה, אך תפוח אדמה לוהט זה מקומו לדון בחדר פנימה וללא הצצה תקשורתית (טור דעה)
הדגל אשר בראש התורןהדגל אשר בראש התורןג' בניסן תשעו2
היד המושטת לשלום בכל עת אשר הוכיחה זאת, הייתה מושטת גם שם, עדיין. העומד בראש ומכוון בכל צעד, הוא אשר חלק מסיסמת חייו 'לוותר' ידועה גם לנצלנים, גם הוא הגיע לשעת נעילה (טור אישי)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - להתחסן מפני הטכנולוגיהלהתחסן מפני הטכנולוגיהי"ב באדר א' תשעו13
לא פעם אנו זקוקים להשתמש במוטיבי הקידמה האנושית, אולם הדבר הראשון שמוטל עלינו הוא לדעת כי התרבות האחרת ומשאביה הינם פתח לעולם של הרס, כזה שעלינו להתחסן מפניו (טור דעה)
הפגנה. אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה - חינוך לאלימות "בשם" התורה / דעהחינוך לאלימות "בשם" התורה / דעהז' בשבט תשעו33
יחזקאל, בחור ישיבה העמל בתורה, יצא להפגין ברחובה של עיר ומנער עדין נפש הפך לאלים • "אנחנו רק יכולים לבכות ולזעוק מדם ליבנו - לא ברחובות, לא באלימות" • הזעקה של איתמר טעפ (טור)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמר - החרדים העובדים בראי הגרושות החרדיותהחרדים העובדים בראי הגרושות החרדיותי"א בטבת תשעו6
כתבתו של אמנון לוי על הגרושות החרדיות וטענת הנשים העוסקות בתחום כי לא הייתה מטרה להביא מזור ופתרון, הביאה את איתמר להבנה על השיח החרדי סביב סוגיית "החרדים העובדים" (טור אישי)
מרן הגראי"ל שטיינמן, אמש - השליטהשליטכ"ז בניסן תשעה23
עיני הכל נשואות אל בימת הכבוד, אל דבר ה' היוצא מפי השליט, הלא הוא רבם של ישראל. והוא לא איכזב, הוא דיבר אל העם, ברר את מילותיו ובמספר שניות העביר את המסר (טור)
ח"כים חרדים - הקונפליקטים של הנציגות החרדיתהקונפליקטים של הנציגות החרדיתי' בחשוון תשעה12
נתניהו והחרדים • הפגיעה בש"ס היא פגיעה בכוח החרדי • המחויבות של חובשי הכיפות הסרוגות • העשייה החרדית למרות הקונפליקטים האין-סופיים • טור מיוחד (דעות)
מראש השנה לאומןמראש השנה לאומןכ"ו באלול תשעד13
אין ספק, הריגושים באומן חזקים, לבת אש של אקסטזה רוחנית מוחשית רוחשת שם, אבל זה לא בבית, אולם הבריחה לשם היא בריחה לאלוקים, יש בייחודיות הזו שמלמד זכות (דעה)
המציאות בגני הילדים בירושלים - גאה בהנפת 'דגל המצוקה'גאה בהנפת 'דגל המצוקה'ח' באלול תשעד15
ילדים קטנים מוצאים עצמם לומדים במקומות בהם המציאות לא מאפשרת נורמטיביות, אך הפוליטיקה חזקה יותר ומגבה את האסון • איתמר טעפ קורא: 'די להחרבה העצמית' (דעה)