בני תורה  פורים  שבאבניקים  הפלס
מחברים נוספים
אב חרדי
אבי לוין
אחיחי
איציק סודרי
אלון נוריאל
אלי הלמן
אליאסף יוסף
אפרים גלעד
אריה דרעי
בנימין ליפקין
דוד אמסלם
דוד חכם
דני קושמרו
הרב אליהו ישראלי
הרב אליהו קאופמן
הרב פנחס הלוי
הרב שמעון בן-טוב
הרבנית אסתר טולדנו
ח"כ דב ליפמן
ח"כ יואב בן צור
ח"כ יעקב ליצמן
יהודה שלזינגר ישראל היום
יהונתן יוסף
יואל שטיין
יוסי אליטוב
יוסף ויצמן, עו"ד
יעל מזרחי
יערית אלבז
ירח טוקר
ישראל יעקב ירט
מני גירא-שוורץ
נח טוניק
נתי לסרי
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד ישראל באך
עו"ד מרדכי ציבין
צבי יחזקאלי
ציפי ירום
רבקה שורץ, עו"ד
שלום קרומבי
אבי רבינא

אבי רבינא

הבכיות ליד מיטת הגר"ש אוירבך - מודיעין עילית: אירועים בוטלו בגלל הפטירהמודיעין עילית: אירועים בוטלו בגלל הפטירהט' באדר תשעח6
דינר יוקרתי, כינוס חסידים ויום כיף לילדים שתוכננו להערב או מחר להתקיים בעיר הליטאית, נדחו למועד אחר בשל אווירת האבל על פטירתו של ראש הישיבה הגר"ש אוירבך (חרדים)
הגר"ש אוירבך זצ"ל - תלמיד: 'אחרי 38 דקות החייאה הבנתי שזהו'תלמיד: 'אחרי 38 דקות החייאה הבנתי שזהו'ט' באדר תשעח21
בני פישר, מקורבו של ראש הישיבה הגר"ש אוירבך זצ"ל ומי שהיה צמוד אליו ברגעיו האחרונים, מגולל את השתלשלות האירועים - מהצנתור שעבר ועד פטירתו המפתיעה (חרדים)
הגר"י עדס: "לא להתחפש לדברים דוחים"הגר"י עדס: "לא להתחפש לדברים דוחים"ח' באדר תשעח5
הגר"י עדס ראש ישיבת 'קול יעקב' מסר לתלמידיו את תקנות הפורים כשהוא מזהיר מפני שתיית יין רב. "נוהגים להתחפש, זה מנהג ישראל ואין לזלזל בו. אך רק דברים הגיוניים" (חרדים)
הרב דניאל זר במתקפה חריפה: "מחפשים להרוג את ביבי"הרב דניאל זר במתקפה חריפה: "מחפשים להרוג את ביבי"ז' באדר תשעח63
הגאון רבי דניאל זר יוצא במתקפה חסרת תקדים נגד הפרקליטות, בג"ץ והתקשורת: "שמאלנים, רוצים להרוג את ביבי" ונגד יאיר לפיד המשמש כעד תביעה: "אם יהיה רוה"מ הוא ישרוף את המדינה" (ארץ)
הכינוס נגד ברקת - בצל המתיחות: מועצת עיריית י-ם תתכנסבצל המתיחות: מועצת עיריית י-ם תתכנסז' באדר תשעח1
מועצת עיריית ירושלים תתכנס הערב בצל המיתחות בין ראש העיר ברקת לנציגים החרדים סביב מצוקת מאות ילדי ת"ת 'עזר לחינוך' ברמות. החרדים צפויים להצביע עם הקואליציה (בארץ)
מרן הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל - "יש עתיד": רחוב הגראי"ל - פגיעה בחילונים"יש עתיד": רחוב הגראי"ל - פגיעה בחילוניםו' באדר תשעח23
נציג יש עתיד בחדרה טען הערב כי קריאת רחוב בשמו של מרן הגראי"ל שטיינמן עלולה לפגוע ברגשות התושבים החילוניים המתגוררים במקום - ועורר סערה במועצת העיר (בארץ,מקומי)
חיפה: 'דגל' תתמוך באישה לראשות העיר?חיפה: 'דגל' תתמוך באישה לראשות העיר?ו' באדר תשעח11
יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני רומז כי סיכוייה של עינת קליש לקבל את תמיכת המפלגה בקרב על ראשות העיר מול יונה יהב - לא קלושים • "הוא ראש עיר רע", הסביר גפני • צפו (חדשות)
אחיו של הפרקליט: ר' צביקה וינרוט ז"לאחיו של הפרקליט: ר' צביקה וינרוט ז"לו' באדר תשעח4
משפחת וינרוט מתמודד הבוקר עם אבל נוסף בפטירתו של צביקה וינרוט ז"ל, אחיו של פרקליט הצמרת עו"ד יעקב וינרוט, שנחשב ליהלומן גדול. הלוויתו ב-12:30 ברמת גן (דיין האמת)
בועז ביטון, אביו רב העיר, וראש העיר - ש"ס, הבית היהודי ויהדות התורה - ירוצו יחדש"ס, הבית היהודי ויהדות התורה - ירוצו יחדה' באדר תשעח21
הרשימות הדתיות והחרדיות בחדרה צפויות להתאחד לקראת הבחירות הקרובות ולרוץ כגוש אחד. "כיכר השבת" חושף: כך תיראה הרשימה הדתית המשותפת שתתמודד בעיר (חדשות)
המשגיח הגאון רבי דן סגל - "הסרטן משתולל בגלל ביזוי תלמידי חכמים""הסרטן משתולל בגלל ביזוי תלמידי חכמים"ה' באדר תשעח34
בהקלטה שמתפרסמת לראשונה בכיכר השבת נשמע המשגיח הגאון רבי דן סגל מתייחס לפילוגים במגזר החרדי - ולפגיעה בגדולי ישראל בעקבותיהם: "הכל זה המחלה. פחד!" (חרדים)
הנקראים
המדוברים