נתנאל ישראל  גור  אומן  מלך..

הבחירות לרבנות העיר טבריה ב-כד' חשוון

הבחירות לרבנות העיר טבריה יוצאות לדרך • המועד שנקבע: כד' חשוון תשע״ח • נשיא המועצת הגר"ש כהן הורה לגר"מ בוחבוט לשוב ולהתמודד לתפקיד • כל הפרטים (חרדים)

 (צילום: באדיבות המצלם)
(צילום: באדיבות המצלם)
 הוסף תגובה+
הוסף תגובה+
שימ/י לב! תגובתך תאושר אוטומטית ולא תעבור סינון של העורך. אנא קרא/י את התגובה שוב לפני השליחה! במידה ותגובה זו תימחק בגלל ביטויים לא הולמים והכפשות, תחסמ/י אוטומטית ע"י המערכת ולא תוכל/י יותר להגיב במנגנון זה.
9
6
בכל מקום בעולם הקהילה המקומית היא שקובעת מי יהיה הרב הראשי שלה.
יוסף
לפני 8 ימים
ולא עסקנים פוליטיקאים או רבנים מטעם.

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
יוסף | לפני 8 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
5
הזהרו מגחלתם
ישי
לפני 8 ימים
אני לא מבין את הרב בוחבוט אחרי מה שעבר עליו לאחרונה,עוד יש לו את האומץ ללכת להתמודד לרבנות טבריה,איך לא מפחד מהקפדתם של הגר"מ ואעקנין והרב פרץ זצוק"ל,שהלא הוא משיג את גבולם ,,והראוי לירש את מקומם הוא הגר"י שלוש שליט"א שהוא הנכד וחתן של רבני טבריה שקדמו ולא משפט הירושה בדין תורה
ישי | לפני 8 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
4
?????????????
אורי
לפני 8 ימים
למה צריך רב לעיר טבריה ???????????? הרי מי ששולט על הכשרות וכו ' לא מועיל בכלום . מי שאוכל מהדרין חלק לא סומך על רבנות מי שלא ,, גם רבנות לא אוכל אזז??? מה
אורי | לפני 8 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
3
משפחת שלוש-פרץ
אחד שיודע
לפני 8 ימים
משפחת שלוש-פרץ רוצה לשמור את ההגמוניה הרבנית בטבריה בגלל קופת רבי מאיר בעל הנס, קופה שמגלגלת מליונים, ככה הם ימשיכו לדאוג לפרנסה לבני משפחותיהם. הרבה קומבינות ושליטה על מוסדות. מפלגת ש"ס רוצה לעשות ניקוי רציני, להביא רב מבחוץ שיהיה ניטרלי, רב שיחלק את כל המשאבים בין כלל התושבים, שלא כל הכסף ילך לבני המשפחה המורחבת.

לא לחינם חכם שלום הכהן נלחם עבור הרב בוחבוט. ולא לחינם רוב ככל תושבי העיר תומכים ברב בוחבוט בפרט שהוא פוסק הלכה מובהק, מחבר הרבה ספרים, ויודע לדרוש בציבור ואיש שמעורב עם הבריות. בקיצור הרב האידאלי. בתור תושב העיר אני מתפלל לה' שהמינוי יצא לפועל. טבריה חייבת איש כמו הרב בוחבוט. ישר הגון, תלמיד חכם, ובלי קומבינות, אי לא מהממסד הישן והמסואב. ירא ה' באמת.
אחד שיודע | לפני 8 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
2
הרב יוסף שלוש - מינוי ראוי
אריה
לפני 8 ימים
מלבד היותו חתן הרב פרץ, הרב יוסף שלוש הוא נכד (בן בתו) של הרב מאיר וועקנין זצ"ל, שכיהן כרבה הראשי של טבריה במשך עשרות שנים, עוד לפני מלחמת העולם הראשונה.

בזמן שפרצה המלחמה "נתקע" הרב בעיר ניו יורק (במשך כמה שנים)בעת היותו אוסף ומתרים כספים לקופת ר' מאיר בעל הנס, וכיהן שם כרבה הראשי של הקהילה הסורית עוד בתקופה שבה הייתה בדרום מנהטן טרם העברתה לברוקלין . (עוד לפני ביאתו של הרב יעקב קצין זצ"ל לניו יורק)

הרב יצחק יוסף הי"ו הזכיר בדרשתו במוצ"ש את הרב מאיר וועקנין כמי שהכתיר את הרב עובדיה זצ"ל כראשון לציון בשנת תשכ"ט (עוד בזמן שהיה הרב יצחק ניסים זצ"ל מכהן בפועל כראשון לציון).

מן הראוי לתת לחתן הרב פרץ זצ"ל ונכד הרב וועקנין זצ"ל לשבת על כסא הרבנות בעיר טבריה ת"ו, ולהמשיך את המסורת
אריה | לפני 8 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
 
הרב שלוש לא מתאים
קט
לפני 8 ימים
הרב שלוש הוא אין בו מדות טובות, בפרט מה שעשה בקשר לספר של מור אביו רבי דוד שלוש זצ"ל. והמבין יבין
קט | לפני 8 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
 
הרב שלוש
ינקי
לפני 8 ימים
כמי שמכיר את הרב יוסף שלוש נכון יש בו מידת משפחת שלוש קופצים על כל נושא אבל היראת שמים שבו והחסידות ומידות הטובות הן סמל האדם וחבל שנפל באינשי דלא מעלי בנושא ספר על אביו זצ"ל עם אדם שגנב חומרים והמבין יבין דיי עם הנוכלות .....
ינקי | לפני 8 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
1
דיי נמאס מהקומבינות
א אמסלם
לפני 9 ימים
חלאס כבר עם הקומבינות.

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
א אמסלם, IL | לפני 9 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
 
זהירות לשון הרע
יצחק
לפני 7 ימים
לכל הרמזים, הרב שלוש פנה לאיש הנזכר כגונב חומרים וביקש סליחה על חשדות סתם. זאת ועוד ששלח לו מכתב חתום שהוא מודה שלא גנב כלום. זה ששלוש מושחת וניסה להעליל שוא בשביל אינטרסים זה מראה כי הוא מושחת ולא רק שאינו ראוי לרבנות טבריה אלא ראוי לפטר אותו מכל תפקידיו...

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
יצחק, IL | לפני 7 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
רוצה שהתגובות שלך יעלו אוטומטית? הירשם כעת ל"כיכר השבת"