הציבו ארון בחדר המדרגות - ונתבעוהציבו ארון בחדר המדרגות - ונתבעומישאל לוי9
דיירת בניין תבעה את שכניה בטענה שהניחו ארון בחדר המדרגות מול ביתה, וזה לדבריה - שימוש אסור ברכוש המשותף. המפקח על מקרקעין הורה להזיז את הארון (משפט)
אכיפת קורונה בביתר, אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמראישום: תקף שוטרים שאכפו הנחיות בבי"כחיים גולדברג2
כתב אישום הוגש כנגד תושב ביתר, כשבמהלך ימי הסגר השלישי תקף שוטרים שהגיעו לבצע אכיפה בבית כנסת. הוא נאשם בהפרעה לשוטר בתפקיד, איומים ושימוש בכוח (משפט)
פרקליט המדינה החליט: משפט חוזר לזדורובפרקליט המדינה החליט: משפט חוזר לזדורובכיכר השבת5
פרקליט המדינה, עמית איסמן, הודיע הערב, כי החליט לנהל בשנית את משפטו של רומן זדורוב, הנאשם ברצח הנערה תאיר ראדה, זאת לאחר בחינה מחודשת של התיק (אקטואליה)
טביעת אצבעהמשטרה חייבה חרדי לחלל שבת - ותפצהחיים גולדברג7
צעיר חרדי, הובא לתחנת המשטרה בעיצומה של שבת קודש, וחויב לתת טביעות אצבע - תוך חילול שבת. הצעיר תבע את המשטרה והשופט קבע כי המשטרה תפצה אותו (אקטואליה)
ח"כ דוד ביטןשוחד ומרמה; כתב אישום נגד חה"כ דוד ביטןחיים גולדברג6
היועמ"ש החליט להעמיד לדין את יו"ר הקואליציה לשעבר על עבירות שקיים בראשל"צ. לביטן אין חסינות מיידית, אלא יצטרך לבקש אותה מוועדת הכנסת, צעד שסביר שלא יעשה (פלילי)
נתניהו בפתיחת שלב הטיעוניםסנגורי ראש האופוזיציה: "תיק 4000 נמצא בסכנת קריסה"רפאל כהן13
פרקליטי רה"מ לשעבר בנימין נתניהו ובעלי וואלה טוענים: החומרים החדשים שהגיעו לידינו דרמטיים, ופוגעים בכתב האישום שהוגש • שלושה חודשים לפתיחת שלב הטיעונים, ניתוח תיק 4000 (משפט)
עד המפתח אילן ישועה, בבית המשפטבקשת התביעה: משפט נתניהו נדחה בשבועכיכר השבת
הפרקליטות ביקשה ארכה של שבוע, על מנת להעביר להגנה את החומרים החדשים מהטלפון הנייד של מנכ"ל וואלה לשעבר, אילן ישועה. ביה"מ המחוזי נעתר לבקשה (משפט)
אילוסטרציהמורה בת"ת בלוד נעצר; חשד שסחט קטיניםשאול כהנא30
מורה בתלמוד תורה ממ"ד במרכז הארץ נחשד שסחט קטינים ברשת באיומים כשביקש לקבל תמונות אסורות • בתום פעולה סמויה של משטרת ישראל החשוד נעצר. מעצרו הוארך (בארץ)
יעקב אדריהמלצה להעמיד לדין את ר"ע אור עקיבאקובי אטינגר
ביאח"ה ממליצים להעמיד לדין את השר לשעבר וראש עיריית אור עקיבא, יעקב אדרי - לדין וזאת בשל תשתית ראייתית לשוחד, מרמה והפרת אמונים, אלימות ועבירות מס (חדשות)
ישועה בכניסה לבית המשפטישועה טוען: הפסקתי שידור חי לבקשת חפץכיכר השבת1
פחות מיממה לאחר שנתניהו סיים את תפקידו כראש הממשלה, היום (שני) נמשך הדיון במשפטו. "חפץ ידע שאני צריך לעשות את מה שהוא רוצה" אמר ישועה בדיון (משפט)
יאיר נתניהושאשא ביטון תובעת סכום ענק מיאיר נתניהוכיכר השבת13
לאחר שהתעלם ממכתב ההתראה, שרת החינוך המיועדת, החליטה לתבוע את בנו של ראש הממשלה בסכום של חצי מיליון ש"ח • נתניהו: "ניסיון השתקה מקושקש והזוי" (חדשות)
שרה נתניהוהארוחות במעון: לא תוגש תביעה נגד נתניהוכיכר השבת1
בפרקליטות חשבו להגיש תביעה אזרחית נגד רעיית רוה"מ, מכיוון שהפיצוי הכספי עליו הוסכם היה 45 אלף שקף ובפועל ההוצאות היו 175 אלף • היועמ"ש החליט שלא להגיש (בארץ)
בן גבירבן גביר תובע פעילי שמאל שהשמיצו אותוכיכר השבת18
לאחר האשמת המפכ"ל את חבר הכנסת בן גביר, כי הוא אחראי להסלמה, פעילי וארגוני שמאל תקפו והשמיצו את חבר הכנסת בן גביר, שכעת החליט להגיש נגדם תביעה (משפט)
הצהרות תובע נגד שני היהודים שדקרו ערביהצהרות תובע נגד שני היהודים שדקרו ערביחיים גולדברג5
משטרת ישראל הודיעה כי סיימה את חקירתם של שני חשודים שדקרו ערבי בשוק בירושלים. מעצרם הוארך והיום הוגשו כנגדם הצהרות תובע ובקרוב יוגשו כתב אישום (ארץ, משפט)
אילוסטרציהגוגל ויוטיוב נתבעות על פרסום למיסיונריםציקי ברנדוין16
אב לקטין בן 16 הגיש תביעה לבית המשפט כנגד גוגל ויוטיוב על כך שפרסמו מידע מיסיונרי של תנועה המשתייכת ל'יהודים המשיחיים', וגרמו לבנו להתחיל להאמין בישו (חדשות, משפט)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמרשני ערבים תקפו יהודי בירושלים - ושוחררוחיים גולדברג27
יהודי הותקף בידי ערבים כשהלך בשדרות ממילא בירושלים. תוך כדי התקיפה, שוטרות שהיו במקום עצרו את השניים, והבוקר בדיון להארכת מעצרם החליט השופט לשחררם (בארץ)
אילוסטרציה.כלב תקף שליח קוגל חרדי שיפוצה בכ-2 מיליוני ש"חציקי ברנדוין9
שליח קוגלים חרדי יפוצה בקרוב בסכום של שני מיליון שקלים, וזאת בשל שנפצע בדרך ללקוח - לאחר שנבהל מכלב שהיה בחדר המדרגות. כתוצאה מהנפילה אושפז עם שברים (משפט)
נבלני מופיע כשהוא כחושנבלני מספר מהכלא הרוסי: "אני כמו שלד"ציקי ברנדוין20
יו"ר האופוזיציה ברוסיה, אלכסי נבלני הופיע היום לראשונה בפני בית המשפט, מאז הודיע כי הוא שובת רעב. נבלני מופיע שבוע אחרי שהודיע שהוא סיים את שביתת הרעב (אקטואליה)
חיות (באמצע) לצד נתניהו וגנץתוך יומיים: השרים ידונו במינוי שר משפטיםרפאל כהן3
שופטי העליון בשבתם כבג"ץ, נתנו ארכה נוספת לראש הממשלה נתניהו וגנץ, בשאלת אי מינויי השרים. אחרי שניתנה הצעת פשרה, ממנה רה"מ התחמק, ניתנו יומיים נוספים (ארץ)
ארכיון. מנדלבליט עם אסתר חיותהיועמ"ש: אין להוציא את נתניהו לנבצרותכיכר השבת2
בתגובה לעתירה שהוגשה לבג"ץ, שדרשה להוציא את נתניהו לנבצרות, השיב היועמ"ש מנדלבליט, כי אין עילה ממשית לנבצרות ונתניהו יכול למלא את תפקידו כראש ממשלה (בארץ)
אילוסטרציהבית המשפט קבע: ועדת הרבנים לענייני תקשורת - תפורקחיים גולדברג94
לאחר דיונים שנערכו במשך שנים, החליט בית המשפט להוציא צו פירוק לעמותה, זאת לאחר טענות לאי-סדרים כספיים, שנמצאו בבדיקת רשם העמותות • כפי שנחשף לראשונה ב'כיכר השבת' (חדשות)
בית המשפט העליוןהאם בג"ץ יכריע מי יהיה שר המשפטים הבאכיכר השבת6
הפלונטר הפוליטי: התנועה לאיכות השלטון, הודיעה כי היא תעתור לבג"ץ בדרישה למנות שר משפטים קבוע; "הנאשם המנסה לחמוק ממשפטו, פוגע בתפקוד הממשלה" (חדשות)
אפי נוההפרקליט הודיע: סוגר את התיק נגד אפי נוהקובי אטינגר16
ראש לשכת עורכי הדין לשעבר אפי נוה, יזוכה מכל ההאשמות שהיו נגדו, כך הודיעו היום בפרקליטות. לפני תקופה נחשפה הקלטה מהנייד של נוה עם הקלטה של מנדלבליט (חדשות)
אילוסטרציהאזרח אמריקאי חרדי הוסגר היום לארה"בכיכר השבת14
האזרח האמריקאי החרדי, אריה גרינס, הוסגר היום לארה"ב, כך הודיעה המחלקה הבינלאומית בפרקליטות המדינה. גרינס מואשם במדינת קליפורניה במעורבות בהונאת בנקים (חדשות)
שני האחיםכתב אישום נגד שני אחים שהשוויצו בנשקקובי רוזן9
המאבק בפשיעה ובכלי הנשק במגזר הערבי: כתב אישום הוגש היום כנגד שני אחים, החשודים בהחזקת כלי נשק בלתי חוקי שהוחבא בתוך דיר עיזים בכפר מנס • תיעוד מהתפיסה (בארץ)
עיריית אלעד תשלם לבני ברקי חצי מיליון ש'עיריית אלעד תשלם לבני ברקי חצי מיליון ש'כיכר השבת3
במהלך אירוע לחרדים, מטעם עיריית אלעד בימי בין הזמנים, נפל תושב בני ברק אחרי שבמהלך הליכה בפארק מעד על מכסה ביוב שהיה לא יציב, ושבר יד; זה הפיצוי שיקבל (משפט)

משפט

מדור משפט בכיכר השבת מביא לכם את פסקי הדין העדכניים ביותר, חדשות מעולם החקיקה פרשנות משפטית ועוד

כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
איש משפט והלכה // עו"ד יוסף ויצמן
ז' בחשוון תשעט17