עברי אנוכי  ביקור טראמפ  בורגנים
שר החוץ הגרמני עם הרב טייכטל - שר החוץ הגרמני: נציגי הדתות צריכים לקיים ביניהם קשר קבועשר החוץ הגרמני: נציגי הדתות צריכים לקיים ביניהם קשר קבוע
כ"ט באייר תשעז | 25.05.17
שר החוץ הגרמני זיגמר גבריאל נפגש עם רב הקהילה היהודית בברלין, וביקש להעביר מסר לקהילה היהודית המקומית: "בניגוד למה שחושבים, דתות שונות יכולות לשכון יחד בשלום" (עולם)
ראש הממשלה. ארכיון - נתניהו יעבור טיפול רפואי תחת טשטושנתניהו יעבור טיפול רפואי תחת טשטושאלי רוטמן1
בזמן שהכרתו של ראש הממשלה תהיה הערב מטושטשת, ימלא את מקומו השר להגנת הסביבה, זאב אלקין, מאחר ועל פי החוק ייבצר ממנו באותה שעה למלא את תפקידו (פוליטי)
הרב אמנון במתקפה על בת הנשיא - הרב אמנון יצחק: 'הצנועה טסה בשבת'. צפוהרב אמנון יצחק: 'הצנועה טסה בשבת'. צפוישי כהן35
המרצה המפורסם פתח במתקפה קשה נגד בתו הגיורת של נשיא ארה"ב, היות וטסה בשבת "בהיתר רב" לא מוכר. "באה עם כובעון קטן. מחלוקת אם זה נגד השמש...". צפו (חרדים)
היחידה לאבטחת אישים בפעולה - השב"כ: כך שמרנו על הנשיא טראמפ. צפוהשב"כ: כך שמרנו על הנשיא טראמפ. צפוכיכר השבת5
שירות הביטחון הכללי מסכם בסרטון מיוחד את המבצע המקיף לשמירה על חיי נשיא ארה"ב טראמפ בעת ביקורו ההיסטורי. הצצה חריגה לפעילות היחידה המסווגת • צפו (חדשות, בארץ)
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר - מי הרב שהתיר לאיוונקה לטוס בשבת?מי הרב שהתיר לאיוונקה לטוס בשבת?ישראל כהן10
טיסת איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר בשבת, ממשיך להעסיק את כלי התקשורת שמחפשים אחר הרב שהתיר זאת. בנוסף, מועסקים יהודים חוששים כי הדבר יצור תקדים מסוכן (חדשות)
בוררות בקטינים, האמנם? // עו"ד יוסף ויצמן
חוק ומשפט בוררות בקטינים, האמנם? // עו"ד יוסף ויצמן

הסכמי גירושין, כמו כל הסכם, יכולים לכלול גם תניית בוררות. האם תניית בוררות יכולה לאפשר לבורר לעסוק גם בסוגיות הקשורות בילדי הצדדים? עו"ד יוסף ויצמן עושה סדר (טור)

צמצום חוק חזקת גיל הרך. אילוסטרציה - צמצום חוק חזקת גיל הרך - גישה חדשה של ביהמ"ש
חוק ומשפט צמצום חוק חזקת גיל הרך - גישה חדשה של ביהמ"ש

האם אישור בקריאה הטרומית לצמצום חזקת גיל הרך בא לסמל את המודל החדש של הפסיקות האחרונות של בתי המשפט למשפחה שעקרון טובת הילד חולש מעל הכל. טור משפטי (חוק ומשפט, שיווקי)

בגדים חדשים לילדים ומבוגרים. קרן מאירים. אילוסטרציה - מאות בגדים לילדים ומבוגרים חולקו למשפחות במצוקה
בארץמאות בגדים לילדים ומבוגרים חולקו למשפחות במצוקה

היוזמה נולדה בזכות שיתוף הפעולה בין קרן הצדקה 'מאירים' לבין רשת ההלבשה 'תמנון'• מדובר בתרומה משמעותית עבור משפחות מעוטות יכולות שיוכלו להתחדש בביגוד מהודר לכבוד חג השבועות (בארץ, שיווקי)

יחימוביץ' וניסנקורן בביהמ"ש, היום - מכה ליחימוביץ': ספירת הקולות התחדשה
בארץמכה ליחימוביץ': ספירת הקולות התחדשה

בית המשפט החליט כי תימשך ספירת הקולות בבחירות להסתדרות - כעמדת ניסנקורן, אך שלי יחימוביץ' הצהירה כי תפנה לבית המשפט בבקשה לפסול את הבחירות (חדשות)

העימות במליאה - "למה לא שמת את הכותל על השמלה?". צפו
פוליטי מדיני"למה לא שמת את הכותל על השמלה?". צפו

בדיון על חוק שביקש לקבוע "יום נכבה" רשמית לציון הסבל שחוו הערבים שגורשו מכפריהם בעת הקמת המדינה, התחולל עימות חריף עתיר עקיצות הדדיות בין טיבי לרגב. צפו (פוליטי)

זו הסיבה שטראמפ לא נאם בכנסת • צפו
פוליטי מדיניזו הסיבה שטראמפ לא נאם בכנסת • צפו

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין מאשים כי בגלל מספר חברי כנסת שעשרים שניות של תהילה מדומה חשובה להם יותר מכבודה של הכנסת - הנשיא טראמפ לא בא לנאום בכנסת • צפו (ארץ)

האיראנים בנו מפעל טילים תת קרקעי נוסף
בעולםהאיראנים בנו מפעל טילים תת קרקעי נוסף

האיראנים הודיעו דרך סוכנות הידיעות האיראנית 'פארס' כי הקימו מפעל טילים חדש תת קרקעי במטרה להמשיך בפיתוח טילים בליסטיים למרות האיומים הברורים מצד ארה"ב (בעולם)

תרזה מיי בביקורה בבית הלבן - דיווח: בריטניה לא תשתף מידע עם ארה"ב
בעולםדיווח: בריטניה לא תשתף מידע עם ארה"ב

הבריטים זועמים על ההדלפות לתקשורת האמריקאית על הפיגוע במנצ'סטר ומאשימים בכך את גורמי המודיעין האמריקאי. מיי אמורה לפגוש היום את הנשיא טראמפ (בעולם)

ניהאד אבו גוש - בכיר פלסטיני מודה: יש לנו תרבות דאע"שית
העולם הערביבכיר פלסטיני מודה: יש לנו תרבות דאע"שית

"הסכנות הן רציניות ואמיתיות, ולא קשורות רק לדאע"ש ופשעיו אלא לתרבות הדאע"שיסטית", מסביר הבכיר הפלסטיני ניהאד אבו גוש את המצב הקשה של הנוצרים ברשות (בעולם)

האמיר נפגש עם טראמפ בביקורו בסעודיה - אמיר קטאר: "היחסים עם ישראל טובים"
העולם הערביאמיר קטאר: "היחסים עם ישראל טובים"

בציטוטים שיוחסו לשייח אל ת'אני, האמיר של קטאר, אמר כי בניגוד ליחסים המתוחים עם טראמפ, עם ישראל דווקא יש לו יחסים טובים. בקטאר מכחישים את הציטוטים (העולם הערבי)

אב ובנו מואשמים בגניבת 130 ק"ג דגים
משטרה אב ובנו מואשמים בגניבת 130 ק"ג דגים

פעילות שוטרי משמר הגבול הביאה היום להגשת כתב אישום כנגד שני חשודים (אב ובן) בגין גניבת 130 ק"ג דגים מבריכות הגידול של קיבוץ מעיין הצבי בתחילת חודש פברואר (משטרה)

נעצרו 3 חברי כנופיית גנבי כספומטים בדרום
משטרה נעצרו 3 חברי כנופיית גנבי כספומטים בדרום

תושב הפזורה הבדואית בדרום, בן 24, נעצר הבוקר (חמישי) על ידי בלשי היחידה המרכזית בחשד למעורבות בגניבת כספומטים בדרום, זאת בהמשך למעצר חשודים נוספים (ארץ)

מבוקש, ארכיון - המבוקש ביקש לשירותים ונמלט מהמקום
צבא וביטחוןהמבוקש ביקש לשירותים ונמלט מהמקום

מחבל פלסטיני שנעצר במהלך פעילות מבצעית יזומה ליד בית לחם הצליח להערים על החיילים ולהימלט מהמקום לאחר שביקש לגשת לשירותים. הוא נעצר לאחר כמה שעות (ביטחון)

בית מלאכה ובית דפוס נסגרו ועשרות נעצרו
צבא וביטחוןבית מלאכה ובית דפוס נסגרו ועשרות נעצרו

הלילה סגרו כוחות הביטחון בית מלאכה לייצור נשק ובית דפוס להפצת טרור במקביל למעצרם של 22 מבוקשים החשודים בפעילות טרור נגד אזרחים וכוחות הביטחון • צפו (ביטחון)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

עדכונים
כיכר facebook