ליפא  הרב ברלנד  שמחת תורה  הקפות שניות
המחאה נגד ברקת, הערב - פינדרוס חוטף מעמיתיו: "לוקח כסף מהזבל"חברי המועצה נגד ברקת ופינדרוס: "לוקחים את הכסף מהזבל"
כ"ה בתשרי תשעז | 27.10.16
ביקורת קשה ונוקבת מותחים חברים בקואליציה העירונית בי-ם על הממונה על תיק התברואה בעירייה וממלא מקום ראש העיר יצחק פינדרוס. "החלטות פגומות. מצער מאוד". הסיבה: הסטת תקציב של 3 מיליון ש"ח מתברואה לתרבות תורנית (חדשות)
מליאת העירייה - הרפורמים רצו תקציב מעיריית ירושלים ולא יקבלוהרפורמים רצו תקציב מעיריית ירושלים ולא יקבלוחיים אבני
לשמחת החרדים, גם ראש העיר ניר ברקת חבר אליהם, כך שהתנועה הרפורמית לא תוכל לבקש את התמיכה התקציבית אותה הם כל כך רצו - גם כהכרה רשמית בהם (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - הפעוט טבע למוות והמטפלת תישלח למאסר בכלאהפעוט טבע למוות והמטפלת תישלח למאסר בכלאאלי רוטמן
היא מילאה אמבטיה כדי לרחוץ את התאומים בהם טיפלה, והלכה לחמש דקות, כשהיא משאירה אותם ללא השגחה. כשחזרה, היא מצאה את אחד מהם כשראשו במים (אקטואליה)
הרב משה כהן ממחיש תקיעת שופר לילדי ניצולות בסמינר יד לאחים - כך חגגו היהודיות שחולצו מהכפרים הערביים את החגיםכך חגגו היהודיות שחולצו מהכפרים הערביים את החגיםkikar.co.il בשיתוף יד לאחים1
פרויקט משפחות מלוות של יד לאחים מייצר לנשים שיצאו מכפרים ערביים, מסגרת משפחתית תומכת ומחבקת על ידי ליווי של עשרות משפחות ברחבי הארץ שישמשו משענת יהודית ורגשית לניצולה ולילדיה. גם בתקופת החגים הם היו שם (בארץ, שיווקי)
אילוסטרציה - שוב: פירק סוכה בבני ברק ונפל; מצבו קשהשוב: פירק סוכה בבני ברק ונפל; מצבו קשהאלי רוטמן7
בחור ישיבה נפל מגובה במהלך פירוק סוכה בבני ברק. הוענק לו טיפול רפואי ראשוני ומצבו מוגדר קשה וללא הכרה, והוא פונה במהירות לבי"ח. המשפחה מתחננת: "תתפללו" (חרדים)
עוד בחדשות
למרות שהאם ויתרה, האב אחראי לילדו. אילוסטרציה - האשה ויתרה על המזונות - הילד יוכל לתבוע עצמאית?
חוק ומשפט האשה ויתרה על המזונות - הילד יוכל לתבוע עצמאית?

בפסיקת העליון נקבע כי הסכם שנחתם בין ההורים לוויתור על מזונות של הילדים - לפעמים לא ימנע מהילד זכות אחר כך לתביעה עצמאית, למרות ההסכם שנחתם: "הורות אינה תכנית כבקשתך". טור משפטי מעו"ד יהושע דוב פלדשטיין (חוק ומשפט, שיווקי)

עו"ד שרונה תגר - הקרב השקט של ההורים לילדי ה-ADHD
חוק ומשפט הקרב השקט של ההורים לילדי ה-ADHD

הורים לילדים הסובלים ממבעיות קשב וריכוז נתקלים בהפרעת קשב והבנה נוספת מצד המוסד לביטוח לאומי שאינו שש להעניק להם את הקצבה החודשית המגיעה להם על פי חוק ומערים עליהם אין ספור קשיים ומהמורות בדרך אל הוכחת הזכאות (טור משפטי, שיווקי)

האולם לאחר האסון - התקינו את הנברשת שקרסה דרך יוטיוב
בארץהתקינו את הנברשת שקרסה דרך יוטיוב

חמישה כתבי אישום הוגשו היום נגד בעלי האולם והאחראים לרשלנות הפושעת שהביאה למותה של אביבה חיון שהנברשת קרסה על ראשה במהלך חתונה, ול-21 פצועים (חדשות בארץ)

אילוסטרציה - הדיינים הופתעו: הזוג הגרוש טען שהוא נשוי
בארץהדיינים הופתעו: הזוג הגרוש טען שהוא נשוי

בית הדין הרבני בחיפה חשף את הרמאות של זוג גרוש שניסה לטעון כי בעצם מעולם לא התגרש וכי מדובר בטעות. הדיינים הצליחו לאתר את רישומי הגירושין ושלחו את הזוג ריקם (בארץ)

מראות הרעידה הקודמת באיטליה - שתי רעידות אדמה חזקות נוספת באיטליה
בעולםשתי רעידות אדמה חזקות נוספת באיטליה

תושבי מרכז איטליה סבלו הלילה משתי רעידות אדמה בהפרש של כשעתיים, הפעם הצליחו חלק גדול מהתושבים לברוח מבתיהם ברעש הראשון וכך ניצלו כאשר קרס הבית (בעולם)

הילרי קלינטון - סקר חדש: קלינטון מובילה על טראמפ ב-9%
בעולםסקר חדש: קלינטון מובילה על טראמפ ב-9%

סקר חדש בארה"ב מציג פער משמעותי לטובת קלינטון, שזוכה ל-47% תמיכה. טראמפ פנה הערב ליהודים: "אני מכבד את האמונה והמסורת היהודית". תומכיו: התקשורת עויינת (בעולם)

כצפוי: באונסקו אישרו שוב הצעה נגד ישראל
פוליטי מדיניכצפוי: באונסקו אישרו שוב הצעה נגד ישראל

בארגון המדע התרבות והחינוך של האו"ם הצביעו היום שוב על הצעה ש"מנתקת" את הזיקה היהודית מירושלים והר הבית. הפעם ההצבעה הייתה חשאית לבקשת מדינות (מדיני)

ח"כ אורן חזן - יהודה גליק נגד אורן חזן: "יום קשה לליכוד"
פוליטי מדינייהודה גליק נגד אורן חזן: "יום קשה לליכוד"

ח"כ יהודה גליק קורא לחבר סיעתו ח"כ אורן חזן להשעות עצמו מתפקידו בכנסת בעקבות פסיקת בית המשפט. "מדובר ביום קשה לליכוד, יום קשה לכנסת ישראל", אמר גליק (פוליטי)

השוטרים גילו שלושה ילדים בתא המטען
משטרה השוטרים גילו שלושה ילדים בתא המטען

משפחה חרדית נסעה ברכב המשפחתי לירושלים השוטרים במחסום נדהמו לגלות שלושה מהילדים בתא המטען של הרכב כשאינם חגורים וללא אמצעי בטיחות (חדשות משטרה)

נוער שוליים תקף הלילה שוטר ושבר את אפו
משטרה נוער שוליים תקף הלילה שוטר ושבר את אפו

שוטרים שהגיעו כדי לתת דוח לנערים על רעש בשעות הלילה המאוחרות, הותקפו על ידם בצורה אלימה. אחד השוטרים ספג בעיטה בפניו ואפו נשבר. שלושה חשודים נעצרו (משטרה)

הותר לפרסום: נעצר מחבל שתכנן פיגועי ירי
צבא וביטחוןהותר לפרסום: נעצר מחבל שתכנן פיגועי ירי

תושב מזרח העיר, תומך נלהב של חמאס, נעצר לפני שלושה שבועות לאחר חקירת כוחות הביטחון כשבכוונתו לבצע פיגועי ירי קשים בתוך העיר ירושלים אליה נכנס בקלות (צבא וביטחון)

קצין בכיר הושעה בעקבות גניבת מחשב
צבא וביטחוןקצין בכיר הושעה בעקבות גניבת מחשב

קצין בדרגת אלוף משנה הושעה מצה"ל בהחלטת מפקד חיל האוויר, לאחר שמחשב צה"לי המכיל מידע רגיש נגנב מביתו, המשטרה הצבאית החוקרת פתחה בחקירה (חדשות, צבא)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

עדכונים
כיכר facebook
אריה  דרעי
אריה דרעי
אהבתי אותך מאד / דרעי נפרד מפרס
כ"ה באלול תשעו20
עו"ד שרונה תגר - הגולם שקם על יוצרו - המוסד לביטוח לאומי
עו"ד שרונה תגר
הגולם שקם על יוצרו - המוסד לביטוח לאומי
ט' באלול תשעו15