ישי ריבו  הרב יצחק..  חנן בן ארי  זמני היום
ליברמן היום - ליברמן: חיילים לא יכולים לצאת עם עו"ד צמוד לקרבליברמן על משפט אלאור אזריה: חיילים לא יכולים לצאת למשימה עם עו"ד צמוד
כ"ה באב תשעו | 29.08.16
בסיור בכפרים בדואים בדרום אמר שר הביטחון כי "בלתי אפשרי להביא למצב שכל חייל יבקש עורך דין לפני שהוא יוצא למשימה". ביחס למשפט אלאור אזריה אמר: "כל עוד אדם לא הורשע, הוא זכאי"
חלק מהניסוי ההיסטורי - כמו במאדים: המדענים שהו בהסגר ממושךכמו במאדים: המדענים שהו בהסגר ממושךאלי רוטמן
הסתיימה לה סדרת ניסויים מרתקים, שהכניסו שישה מדענים להסגר, בתוך הר געש, בתנאים סביבתיים הדומים לאלו שקיימים לכאורה על פני המאדים המרוחק (חדשות, בעולם)
הארכת מעצר לתוקף האכזר - אישום: הצעיר תקף את הילדה - בעודו מחייךאישום: הצעיר תקף את הילדה - בעודו מחייךאלי רוטמן3
הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד הצעיר החרדי מבית שמש, יוסף אלגרבלי בן 23, שתקף צעירה חרדית בבנין בו הוא גר, בתוך דירתה, באכזריות ניכרת וקשה לתיאור (חדשות, בארץ)
משוחרר בערבות, אילוסטרציה - המשטרה גובה ערבות אך לא תמיד מחזירההמשטרה גובה ערבות אך לא תמיד מחזירהדניאל הרץ
המשטרה גובה דמי ערבות ובמקרים רבים לא מחזירה את הכסף בשנים האחרונות הופקדו במשטרה 23 מיליון שקלים והחזרו 8 מיליון שקל בלבד. כך 15 מיליון שקלים לא הוחזרו (משטרה)
חייל בחן שכפ"ץ ונפצע קל מדקירת סכיןחייל בחן שכפ"ץ ונפצע קל מדקירת סכיןדניאל הרץ
שני חיילים בחנו שכפ"ץ באמצעות סכין צבאית, אחד מהם נפצע באורח קל כאשר הסכין חדר את השכפ"ץ והביא לפציעתו. הוא פונה במצב קל לבית החולים (חדשות, צבא)
עוד בחדשות
עו"ד שרונה תגר - לעג לרש: מסתמנת העלאה קטנה בלבד בקצבאות הנכים
חוק ומשפט לעג לרש: מסתמנת העלאה קטנה בלבד בקצבאות הנכים

העובדה כי מדינת ישראל, באמצעות נבחריה, קובעת כי מי שאיבד את כושר עבודתו באופן מלא יזכה לכ – 2,500 ש"ח בלבד היא בלשון המעטה, בעייתית, ואינה תואמת את המציאות (משפט, תוכן שיווקי)

הפעילה מאי גולן מתעמתת עם מסתננים - מסתננת תפצה יהודיה שתקפה בדרום ת"א
חוק ומשפט מסתננת תפצה יהודיה שתקפה בדרום ת"א

בית משפט השלום בתל אביב קבע כי מסתננת אפריקאית שתקפה יהודיה בדרום תל אביב תפצה אותה ב-73,000 שקל. שלא במפתיע המסתננת לא הופיעה לדיונים (חוק ומשפט)

קיר הבטון בשכונת הבוכרים - נהרס • צפו
בארץקיר הבטון בשכונת הבוכרים - נהרס • צפו

הקיר שחוסם את המדרכה ומסכן חיי אדם נבנה לפני כ-70 שנה במהלך מלחמת השחרור להגנה מהפגזים הירדנים. על פי בקשת התושבים החליטה העירייה להרוס אותו (בארץ)

אלאור אזריה - המ"מ של אזריה: היה לחץ מטורף אחרי הירי
בארץהמ"מ של אזריה: היה לחץ מטורף אחרי הירי

מפקדו של אזריה העיד היום בבית המשפט ביפו וטען כי החיילים לא ניגשו למחבל כי עדיין לא היה ברור שהוא אינו ממולכד. לדבריו הופעל לחץ כבד להשחיר את האירוע (בארץ)

התקרית - בעל מסעדה גירש לקוחות: "כל המוסלמים טרוריסטים"
בעולםבעל מסעדה גירש לקוחות: "כל המוסלמים טרוריסטים"

צרפת סוערת סביב סרטון שרץ ברשת, בו נצפה בעל מסעדה בפריז מגרש לקוחות מוסלמיות שעטו כיסוי לראשן - תוך שהוא מטיח בהן משפטים גזעניים. בהמשך הוא התנצל (בעולם)

הכלב וארון המתים - הכלב סירב לעזוב את ארון המתים של אדונו
בעולםהכלב סירב לעזוב את ארון המתים של אדונו

בעוד איטליה בקושי מתאוששת מאסון רעידת האדמה שגרם ל-291 הרוגים, צדה התקשורת המקומית רגע אינטימי בין כלב לאדוניו ו... קמפיין ספגטי מקורי לגיוס כספים (בעולם, מענין)

השר ישראל כץ - כך "הוסרה" הדרישה לפטר את השר כץ
פוליטי מדיניכך "הוסרה" הדרישה לפטר את השר כץ

לאחר צאת השבת דווח כי החרדים דורשים את פיטורי השר ישראל כץ, אך כעבור שעות - הדרישה נגוזה • ישי כהן עם מאחורי הקלעים של הדרישה, המתנגדים ומי שהתקפל (טור)

"כמעט הגעתי לאלוקים. אני 'כביכול חילוני', אבל מאמין"
פוליטי מדיני"כמעט הגעתי לאלוקים. אני 'כביכול חילוני', אבל מאמין"

במהלך הבחירות לנשיאות מהן נאלץ לפרוש בשל החקירה נגדו, התראיין שר הביטחון לשעבר פואד בן אליעזר ז"ל לכתב "כיכר השבת" ישי כהן וסיפר על קשריו עם הציבור החרדי והאמונה בקדוש ברוך הוא. צפו בראיון (אקטואליה)

אסיר בכלא אשל - תעלומה בכלא: מי התחזה לאסיר הפלסטיני?
משטרה תעלומה בכלא: מי התחזה לאסיר הפלסטיני?

בוועדת השחרורים של שב"ס דחו את ההחלטה בעניינו של האסיר גסאן שומארה לאחר שלטענתו משהו התחזה לו בעבר וריצה עונש מאסר על שמו ולכן יש להתחשב בו (משטרה)

המתפללים נכנסו לשטח B והורחקו ל-60 יום
משטרה המתפללים נכנסו לשטח B והורחקו ל-60 יום

ביום שישי נעצרו 13 חסידי ברסלב מקהילת שובו בנים כאשר נכנסו לקברו של יהושע בן נון. לטענת המשטרה למרות שמותר לישראלים להיכנס לשם הם סיכנו את חייהם (משטרה)

מערכות הטילים המתקדמות - איראן: פרסנו את מערכות הטילים S-300
צבא וביטחוןאיראן: פרסנו את מערכות הטילים S-300

האיראנים טענו אמש כי פרסו את מערכות הטילים המתקדמות במיוחד שסיפקה להם רוסיה כדי להגן על מתקן הגרעין בפורדו. לא ברור אם המערכות מבצעיות כבר בשלב זה (צבא וביטחון)

אלאור אזריה ואמו אושרה בבית הדין - אמו של אלאור אזריה בכתה: "איפה הצדק?"
צבא וביטחוןאמו של אלאור אזריה בכתה: "איפה הצדק?"

קב"ט חברון טען בעדותו במשפט החייל היורה כי התובע הצבאי לא עושה עמו צדק, האם מיררה בבכי ויצאה לדקות ספורות מהאולם. השופטת: "תירגעי"

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

עדכונים
כיכר facebook