ברלנד  סיטרוק  אברהם פריד  פרס
כל המי ומי: רשימת המשתתפים המלאהכל המי ומי: רשימת המשתתפים המלאה
כ"ו באלול תשעו | 29.09.16
עשרות מנהיגים בכירים מרחבי העולם כולו יגיעו לחלוק כבוד אחרון לאחד הפוליטיקאים האהובים, הנשיא לשעבר, שמעון פרס ז"ל שהלווייתו תתקיים בירושלים ביום שישי (פוליטי מדיני)
משגר רוסי של טילי בוק - הולנד: המטוס המלזי הופל על ידי טיל רוסיהולנד: המטוס המלזי הופל על ידי טיל רוסיכיכר השבת
החוקרים ההולנדים מאשימים את רוסיה בכך שסיפקה טיל נגד מטוסים לבדלנים פרו רוסיים שהפילו באמצעותו את המטוס והביאו למותם של 298 הנוסעים אנשי הצוות שהיו בו (בעולם)
בהלוויתו של פואד בן אליעזר - בגלל השבת: הרצוג לא יספיד את פרסבגלל השבת: הרצוג לא יספיד את פרסנתנאל לייפר4
דוברת השרה מסרה כי יו"ר האופוזיציה לא יישא דברים בהלוויתו של פרס ורק יניח זר פרחים וזאת בשל מחסור בזמן והעובדה שעל פי הפרוטוקול אין לו זכות לשאת דברים (פוליטי)
ליד ביתו של פרס - תפילת קדיש בביתו של פרס בכפר וישנבהתפילת קדיש בביתו של פרס בכפר וישנבהכיכר השבת
יהודי בלרוס הגיעו כדי לומר קדיש בבית בו נולד וגדל, שמעון פרס ז"ל בכפר וישנבה המתגאה עד היום במוצאו של פרס. "הם הפתיעו את כולנו בידע שלהם על שמעון פרס" (בעולם)
צירים ייחסמו, אלפי שוטרים יאבטחו: כך תיערך הלוויית פרסצירים ייחסמו, אלפי שוטרים יאבטחו: כך תיערך הלוויית פרסנתנאל לייפר5
שינויים בהסדרי תנועה בעיר ירושלים לקראת מסע הלוויה של הנשיא לשעבר שמעון פרס ז"ל. המשטרה תחסום את הצירים להר הרצל והרכבים שיחנו בהם יגררו • כל הפרטים (בארץ)
עוד בחדשות
עו"ד שרונה תגר - הקרב השקט של ההורים לילדי ה-ADHD
חוק ומשפט הקרב השקט של ההורים לילדי ה-ADHD

הורים לילדים הסובלים ממבעיות קשב וריכוז נתקלים בהפרעת קשב והבנה נוספת מצד המוסד לביטוח לאומי שאינו שש להעניק להם את הקצבה החודשית המגיעה להם על פי חוק ומערים עליהם אין ספור קשיים ומהמורות בדרך אל הוכחת הזכאות (טור משפטי, שיווקי)

לימוד תורה, רק אם האישה מפרנסת? אילוסטרציה - אברך שלא מפרנס יהיה פטור ממזונות ילדיו?
חוק ומשפט אברך שלא מפרנס יהיה פטור ממזונות ילדיו?

בית הדין הרבני דן האם "כללי המשחק" במגזר בו האישה מפרנסת בזמן שהבעל לומד בכולל - מחייבים גם לאחר הגירושים בחיוב מזונות: "אם יש נשים צדקניות המוכנות ליטול את עול הפרנסה עליהן, זוהי התנדבות בלבד". טור משפטי מעו"ד יהושע דוב פלדשטיין (חוק ומשפט, שיווקי)

הכנסת מתאבלת: הדגלים הורדו לחצי התורן
בארץהכנסת מתאבלת: הדגלים הורדו לחצי התורן

יו"ר הכנסת השתתף בהורדת הדגלים ברחבת הכנסת לחצי התורן, לקראת הגעת קהל מחר לכנסת לעבור על פני ארונו של הנשיא התשיעי שמעון פרס ז"ל (חדשות, בארץ)

הנאום - פרס לגרמנים: "עשרת הדיברות הם היסוד"
בארץפרס לגרמנים: "עשרת הדיברות הם היסוד"

"אני מודה לאל עליון שקמו עמים והכריעו את הטירוף, את הרשע ואת האכזריות", הטיח פרס בחברי פרלמנט גרמנים נבוכים. "גאה אני על מורשת אבותינו" הצהיר הנשיא בנאום ההיסטורי (אקטואליה)

לראשונה: קול השופר נשמע בפרלמנט האוקראיני
בעולםלראשונה: קול השופר נשמע בפרלמנט האוקראיני

שליח חב"ד בקייב הרב משה אסמן, הגיע למליאת הפרלמנט האוקראיני והסביר על משמעותה של תקיעת השופר. לאחר מכן תקע בשופר - לראשונה אי פעם בפרלמנט (חדשות,עולם)

המומחה: "שני הצדדים מרוצים מהתוצאות"
בעולםהמומחה: "שני הצדדים מרוצים מהתוצאות"

ד"ר ברוך לשם, מומחה לאסטרטגיה ותקשורת פוליטית מנתח ל"כיכר השבת" את העימות בין המועמדים לנשיאות ארה"ב וסבור כי לא ניתן להכריז על מנצח חד משמעי (חדשות, בעולם)

הממשלה התכנסה לישיבת אבל • צפו
פוליטי מדיניהממשלה התכנסה לישיבת אבל • צפו

ממשלת ישראל התכנסה הבוקר לישיבת אבל מיוחדת בעקבות מותו של הנשיא התשיעי שמעון פרס ז"ל שהלך הלילה לעולמו. שרי הממשלה נעמדו לדקה דומיה לזכרו • צפו בווידאו (פוליטי)

שמעון פרס ז"ל - מנהיגי העולם יגיעו להלוויית פרס | הרשימה
פוליטי מדינימנהיגי העולם יגיעו להלוויית פרס | הרשימה

מסע הלוויתו של הנשיא התשיעי שמעון פרס יתקיים ביום שישי, ראשי מדינות מכל העולם צפויים להשתתף בהלוויה | תושבי ירושלים - היערכו מבעוד מועד לשבת קודש (אקטואליה)

צפו: 39 עצורים במבצע משטרתי בשועפאט
משטרה צפו: 39 עצורים במבצע משטרתי בשועפאט

39 חשודים המעורבים בפעילות פח"ע, הפרות סדר ופלילי נעצרו במהלך פעילות מבצעית של המשטרה במזרח ירושלים. בנוסף, נתפסו אמצעי לחימה רבים • צפו בווידאו (אקטואליה)

שוטר בחוף הים. אילוסטרציה - השוטרים יסתובבו בקיץ עם מכנסיים קצרים
משטרה השוטרים יסתובבו בקיץ עם מכנסיים קצרים

בקיץ 2017 יתהלכו בינינו שוטרי משטרת ישראל כשלגופם מכנסיים קצרים, ברמודה. ההחלטה נפלה בעקבות בדיקת יחס האזרחים בחופי הים באירופה וארה"ב (חדשות, משטרה)

השופט שהטיח בצה"ל: "העריקים אומללים"
צבא וביטחוןהשופט שהטיח בצה"ל: "העריקים אומללים"

שופט שדן בבקשת התביעה הצבאית לאסור עריקה, הטיח את זעקת העריקים האומללים בפני צה"ל. "לא ראיתי נפקד אחד שסתם לא בא לו שירות צבאי, הם מסכנים בני מסכנים" (צבא)

אילוסטרציה - "אין לצבא היהודים תקציב בשביל מזוזות?"
צבא וביטחון"אין לצבא היהודים תקציב בשביל מזוזות?"

על אף פניות של חיילים דתיים לרבנות הצבאית, צה"ל לא מתייחס אליהן, ומזוזות, לעיתים בנות 20 או 30 שנה, נשארות במקומן: "מפקד נאלץ לקנות מזוזות בכספו הפרטי" (חדשות)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

עדכונים
כיכר facebook
אריה  דרעי
אריה דרעי
אהבתי אותך מאד / דרעי נפרד מפרס
כ"ה באלול תשעו6
עו"ד שרונה תגר - הגולם שקם על יוצרו - המוסד לביטוח לאומי
עו"ד שרונה תגר
הגולם שקם על יוצרו - המוסד לביטוח לאומי
ט' באלול תשעו15