המחשב נהיה איטי? כך תאיצו אותוהמחשב נהיה איטי? כך תאיצו אותוחיים אבני14
המחשב נתקע כל הזמן? עד שמערכת ההפעלה עולה, יוצאת לכם הנשמה? כך תחזירו את המחשב לימיו הטובים. לא תאמינו כמה זה קל להאיץ את המחשב • מדריך מפורט (דיגיטל)
מדריך: כך תשלטו במחשב מהטלפוןמדריך: כך תשלטו במחשב מהטלפוןשושי מילר2
מעתה, תוכלו לשלוט במחשב שלכם מרחוק לא רק באמצעות מחשב אחר, אלא גם דרך הטלפון הסלולרי. וכל זאת, בלי התקנה של תוכנות לא מוכרות או חשודות כבעייתיות (דיגיטל,מדריכים)
שעון קיץ: כך תעדכנו את הסלולרישעון קיץ: כך תעדכנו את הסלולרישושי מילר
הלילה זה קורה: מחוגי השעון יזוזו קדימה והחורף יפנה רשמית את מקומו לקיץ תשע"ה-2014 • איך מעדכנים את הסלולרי החכם בלי לפגוע בסנכרון? • מדריך (דיגיטל)
אופס...תמונה לא צנועה, מה עושים?אופס...תמונה לא צנועה, מה עושים?חיה כהן62
נכנסתם ל'כיכר' ופרסומת לא ראויה הופיעה לכם על המסך? יתכן שתוספים בדפדפן ה"כרום" הם הסיבה לכך • קבלו: המדריך להסרת תוספי כרום לא רצויים • המדריך עזר? טקבקו לנו
הסלולרי נרטב בגשם? כך תטפלו בוהסלולרי נרטב בגשם? כך תטפלו בושושי מילר2
יצאתם לתעד בובות בשלג ומכשיר הסמארטפון החליק לכם מהיד היישר לתוך שלולית? זה לא סוף העולם, קבלו את המדריך השלם להצלת חייו של הסלולרי הנרטב (סמארטפונים, דיגיטל)
פייסבוקחדש בפייסבוק: אפשרות לערוך פוסטניסים פרץ2
"ותשובה", גרסת פייסבוק: מעתה, תוכלו לערוך גם פוסטים שפרסמתם ברשת. בדומה לאופציה שהייתה קיימת עד היום עבור תגובות וטקסטים המצורפים לתמונות. כך תערכו פוסט (אינטרנט)
מה עושים עם שגיאה 720?מה עושים עם שגיאה 720?יוסף פאר
מנסים להתחבר לשירות האינטרנט ולא מצליחים? מתרחשות אצלכם תקלות בדרך לגלישה באינטרנט? 'כיכר השבת' ממשיך לסייע לכם לפתור את בעיות החיבור לרשת (מדריכים)
המדריך: כך תזהו מתחזים בפייסבוקהמדריך: כך תזהו מתחזים בפייסבוקיוסף פאר5
בשביל שלא תתפללו שוב לחינם על זוג שנפגע בתאונת דרכים, מדור 'דיגיטל' של 'כיכר השבת' נחלץ, ומגיש מדריך מיוחד שיאפשר לכם לזהות משתמשי פייסבוק מתחזים (אינטרנט, ברשת)
מדריך: מה עושים עם שגיאה 678?מדריך: מה עושים עם שגיאה 678?יוסף פאר1
מנסים להתחבר לשירות האינטרנט ולא מצליחים? מתרחשות אצלכם תקלות בדרך לגלישה באינטרנט? 'כיכר השבת' ממשיך לסייע לכם לפתור את בעיות החיבור לרשת (מדריכים)
מה עושים כשמופיעה שגיאה?מדריך: מה עושים עם שגיאה 650?יוסף פאר3
שגיאה 650 היא השיגאה הנפוצה השנייה בגודלה המתרחשת בעת ניסיונות החיבור לאינטרנט. איך מתמודדים? ולמי פונים לבקשת עזרה? 'מדריכים' בסדרה מיוחדת (דיגיטל)
אז מה עושים כשמופיעה שגיאה?מדריך: מה עושים עם שגיאה 691?יוסף פאר
שגיאה 691 היא אחת השגיאות הפופולאריות בין השגיאות השונות בניסיונות החיבור לאינטרנט. איך מתמודדים? ולמי פונים לבקשת עזרה? 'מדריכים' בסדרת כתבות מיוחד (דיגיטל,מדריך)
"הלו? שומע? הסוללה שלי ריקה""הלו? שומע? הסוללה שלי ריקה"יוסף פאר7
לא כיף לגלות שהסוללה שלכם ריקה באמצע יום עמוס, בפרט אם אתם אנשים עובדים, או סתם מחוברים לחבר'ה דרך הסמארטפון. 'דיגיטל' מגיש: המדריך לשמירה על הסוללה (מדריכים)
כך תבטלו את ההתראות מהפייסבוקכך תבטלו את ההתראות מהפייסבוקיוסף פאר2
"מוישה פרסם בקבוצה כלשהי", אז הוא פרסם, אבל למה זה אמור להציף לי את המייל? גם לכם נמאס מגודש התראות מהפייסבוק? קבלו מדריך לביטול ההתראות המיותרות (דיגיטל)
מדריך: לצלם מקצועי, בסמארטפוןמדריך: לצלם מקצועי, בסמארטפוןיוסף פאר4
יוצא לכם לשאול את החבר: "בטוח שצילמת את זה בסמארטפון?". מסתבר, שאם תשמרו על מספר תנאים, גם אתם תוכלו להנפיק תצלומים מקצועיים מהנייד (מדריכים, סמארטפונים)
ערב המתקפה: כך תמגנו את המחשבערב המתקפה: כך תמגנו את המחשביוסף פאר3
האקרים מקבוצת "אנונימוס" מאיימים במתקפת ענק נגד אתרים ישראלים, וזה הזמן שלכם לרענן את נהלי האבטחה ולשמור על המחשב וחשבונות האינטרנט שלכם • (מדריך, דיגיטל)
פייסבוקמדריך: כך תמנעו תיוגים בפייסבוקיוסף פאר
נמאס לכם שמתייגים אתכם בתמונה המפרסמת כיסויי ראש בפייסבוק? חוששים שיפיצו דרככם לינקים זדוניים? 'דיגיטל' מגיש מדריך: כך תמנעו תיוגים אוטומטיים (מדריכים)
גלגלי הקהילה החרדיתכיכר השבת3
מסתבר שהציבור החרדי עדיין משתמש במדריכי טלפון מודפסים. דפי הקהילה מסכמים את הצלחת המבצע 'קיץ על גלגלים' (צרכנות)
בואו ללמוד איך לטייל נכוןיצחק גולד
יותר מידי אסונות ידע הציבור החרדי בימי בין הזמנים, ב´מקור המעיינות´ מלמדים איך לטייל נכון (צרכנות)

מדריכים

כאן תמצאו מדריכים שונים לשימוש באינטרנט, מדריכים לסמארטפון, וטיפים מיוחדיםמעולם הדיגיטל והטכנולוגיה. מסתבכים עם הסמארטפון החדש? כנסו לכיכר.

כיכר facebook