אאא

השר מאושפז: השר לענייני גמלאים ואיש 'הבית היהודי' אורי אורבך, מאושפז בבית החולים 'שערי צדק' בשל טיפול רפואי לו הוא נזקק, מצבו טוב ויציב.

דבר אשפוזו של השר אורבך נשמר בסוד, כשמקורביו ניסו למנוע את דליפת הסיפור לתקשורת, אך בקבוצות וואטסאפ שונות החלו בשעות הצהריים לצוץ הודעות המספרות כי מצבו של השר קשה מאוד.

אורבך נאלץ לדווח באופן אישי על דבר האשפוז וכתב בעמוד הפייסבוק שלו: "אני מאושפז מזה כמה ימים להליך רפואי לא מסובך מדי. מצבי טוב, ב"ה, והרופאים אפילו מתלוצצים איתי".

אורבך הביע את זעמו על כך שבכלי תקשורת ובקבוצות נייעס במגזר החרדי, אותם כינה "זבלונים", דיווחו על כך שלכאורה ראש הממשלה ביקר אצלו וכי הוא נמצא במצב קשה: "והנה היום, ביקר ראש הממשלה נתניהו אצל ידידי אורי אליצור, עורך "מקור ראשון", הזקוק לתפילותינו ולרחמי שמיים. מיד פורסם שרה"מ ביקר אצל השר אורי אורבך המאושפז במצב קשה".

"עכשיו תתארו לעצמכם במה אני עסוק כרגע, במקום לנוח קצת? בהפגת שמועות ובהרגעת ציבור אוהביי. לא ייאמן" זעם השר מ'הבית היהודי'. אורבך המשיך ותקף את העיתונאים החרדים שדיווחו על כך: "איך יהודים שמתיימרים להיות שומרי תורה ומצוות מרשים לעצמם מה שאף עיתונאי חילוני, דתי או סתם בנאדם לא מעז לעשות?".

"אז שנהיה בריאים, ושהשם ישלח לכולנו רפואת הגוף, ולרכלנים - רפואת הנפש" סיים השר את דבריו מבית החולים 'שערי צדק'.