אאא

אורן זריף, האדם שטוען שביכולתו לבצע מהלכים "על טבעיים" מאיים כעת על היו"ר החדש של תנועת 'קדימה' ואומר, כי אם לא יקבל את המקום השני ברשימה, יפעל למען נצחונו של נתניהו. 

במכתב שנשלח ליו"ר קדימה הנבחר שאול מופז לאחר נצחונו על ידי חברה בשם "פסיכוקינזיס בע"מ", ומופץ ברשת. נכתב כי בעזרת "כוחותיו" , הצליח זריף ל"השתלט" על מוחות הבוחרים ולאחד את רצונם, ובכך סייע למופז לגבור על ציפי לבני.

וכך נכתב: "ככל הידוע מר זריף השפיע שנים רבות על תוצאות הבחירות בישראל בשיטת הפסיכוקינזיס, מר זריף השפיע מיכולותיו הרוחנים לסייע ולעורר את הבוחרים להצביע עבורך, מר פופז, ולהניע את יכולתה של מפלגת קדימה להוביל ולקדם אותה בדרכים שאינן קובנציאונאליות"

לאחר שמפורטים "כוחותיו הרבים"  של זריף, כותב המכתב עובר למישור המעשי, ודורש את המקום השני בקדימה. "אלמלא כוחותי שפעלו לטובת נצחונך המוחלט היה ברור כי גב' לבני הייתה אמורה לזכות ב83% מהקולות. אך בזכות כוחותיו המיסטים והעל טבעיים של מר זריף שיבשת הוא את קו חשיבתם של הבוחרים שחשבו לבחור בגב' לבני ושינה את קו חשיבתם כך שיבחרו בך ולא בגב' לבני".

"אשר על כן" מבקש זריף, "אנו מבקשים להכריז ולהודיע כי מר אורן זריף מתפקד ונמנה על חברי מרכז קדימה כמספר 2 ברשימה ולא אחרת" 

זריף לא מודאג מהאפשרות שבקדימה לא יענו לבקשתו, ויש לו איום מוכן לשליפה. "אנו מתריעים בזאת כי אם ולא תתבצע ההכרזה בדבר מקומו הברור והמוחלט של מר זריף ברשימת 'קדימה' אזי ייאלץ הוא להפעיל את כוחותיו העל טבעיים כדי להגביר ולהניע את מפלגת הליכוד ולחזק את כוחותיו של מר נתניהו כדי שיוכל להביס את 'קדימה' כפי שנהג מר זריף בעבר".

נזכיר, כי בעבר בעת מחאת הקוטג' איים זריף על מנכלי"ת חברת תנובה זהבית כהן, כי אם לא תוזיל את מחירי מוצרי החלב הוא "ייבש את עטיני הפרות" בעזרת לחשים, ו"כוחות על טבעיים".

ב'קדימה' מתייחסים למכתב ששלח זריף בזלזול, ובאתר 'יאלה קדימה' התפרסם המכתב תחת הכותרת "רגע של הזיה"

המכתב, צילום מסך מאתר 'יאללה קדימה'
המכתב, צילום מסך מאתר 'יאללה קדימה'