אאא

עשרות בחורי ישיבות, מתנדבי ארגון "יש תקווה", שבמהלך השנה דואגים לשמח חולים ונדכאים, הגיעו היום (ראשון) בשעות אחר-הצהריים לשמח ולחבק את אלפי החיילים הפועלים באזור חברון.

מזה כעשרה ימים שאלפי חיילי צה"ל פועלים באינטנסיביות רבה ותרים אחר כל בדל של מידע שיסייע באיתור שלושת תלמידי הישיבה שנחטפו - אייל יפרח, גיל-עד שאער ונפתלי פרנקל.

אחר הצהריים הם זכו למעט מרגוע והפוגה כאשר בחורי הישיבות הגיעו מצוידים באוכל חם ושתייה קרה, במטרה לשמח במעט את החיילים המסורים.

החיילים, במחסומים ובבסיסים, חיבקו בשמחה את המתנדבים החרדים. "כל הכבוד, אין עליכם", הגיבו, "היה חם היום, באתם ממש בזמן".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

התגובות המעודדות עודדו את המתנדבים להמשיך הלאה, בדרך לחיילים נוספים, כדי להספיק ולשמח כמה שיותר חיילים הפועלים במסירות עצומה. באחד הבסיסים אף ערכו קומזיץ קצר עם החיילים.

אחד המתנדבים הוותיקים בארגון סיפר ל"כיכר השבת" כי "כשהגענו אל החיילים, מיד ראינו את החיוך המפציע על פניהם, משל הם חיכו רק לנו, כדי להפיג מעט את המתח שמלווה את הפעילות שלהם. הרגנו שאנחנו נותנים להם כוח להמשך הדרך בתקווה שימצאו במהרה את שלושת החטופים".

ארגון "יש תקווה" זכה לכותרות לאחר שבחודשים שלאחר חג החנוכה, אז שמחו עשרות מתנדבים חולים רבים בבתי החולים, החלו להתארס בזה אחר זה בחורי הישיבות שהתנדבו במסגרת הארגון, ויהי לפלא.