אאא

כשחוגגים לא מתחרים: בתחנות הרדיו הדתיות מוגשות מדי בוקר תוכניות אקטואליה, אך מתברר כי למרות התחרות, המגישים עצמם שומרים על יחסים טובים.

הבוקר (שני) אלעד קינסט עשה את דרכו כמדי בוקר אל אולפני רדיו "גלי ישראל", בצל חגיגות השנה להיווסדות תוכניתו "נכנסים לעניינים".

במהלך השידור, הופתע קינסט כאשר מפיקי התוכנית העלו לשידור את השדרן המתחרה ידידיה מאיר, המגיש את התוכנית "התעוררות" במקביל.

לאחר מילות נימוסין, שוחחו השניים על הקימה בשעת בוקר מוקדמת עבור התוכנית. מאיר טען כי "אני לא מתרגל. יש לי יחסים מאוד מורכבים עם לשים שעון מעורר".

אל השיחה הצטרפה בהמשך סיון רהב מאיר, רעייתו של ידידיה, שסיפרה על חוויותיה בהגשת תוכנית בוקר בערוץ 2 ואמרה כי החוויות שונות. "אני לא רוצה להתנשא, אבל להתאפר בחמש בבוקר, להתלבש בשש בוקר, ידידיה יכול להגיש גם בפיג'מה", סיפרה.

בסיום השיחה, שוחחו השלושה על עתיד הרדיו בכלל ותכניות הבוקר בפרט והתדיינו האם המדיה הזו תישאר לאורך זמן או תמצא עצמה במדפי ההיסטוריה. סיוון הגיבה ואמרה כי "הרדיו כאן להישאר חד משמעית". ידידיה הסכים עם רעייתו ואמר: "אני לא חושב שהרדיו ייעלם מהשיחה כל כך מהר".