ח"כ מאיר פרוש  (צילום: שלומי כהן )
אאא

הקרב על ראשות העיר אלעד: ככל שמועד הבחירות הולך וקרב, כך ההצהרות שנשמעות מצד שני הצדדים המתמודדים לתפקיד ראש העיר הולכות ומחריפות. כעת, זה יו"ר סיעת ש"ס ח"כ אריאל אטיאס שיוצא במתקפה נגד משפחת פרוש, טוען כי ח"כ מאיר פרוש ייצר מחלוקת באלעד רק בשביל שליטה משפחתית, ומאיים כי "לכל שבת יש מוצאי שבת".

במהלך ראיון שהעניק אטיאס לתוכנית 'פילפוליטיקה' בהגשת הפרשנים יעקב ריבלין ואבי בלום אמר אטיאס כי: "מה שנעשה באלעד, בלשון עדינה, זה מעשה של מחלוקת בשביל לייצר איזו שהיא שליטה של משפחה". 

אטיאס הגיב לטענה לפיה לכאורה ש"ס נכשלה ב-3 הקדנציות באלעד ואמר: "אני לא מקבל את הדבר הזה 'נכשלה'. ברגע שמחליטים שראש ראשות בעיר שהיא מעורבת עם רוב ספרדי, אבל לא רוב מוחץ כמו שיש לליטאים בקריית ספר, אז נוצר מצב שמביאים מועמד ספרדי, צריכה להיות הסכמה, צריך להתפשר על כל מיני מועמדים".

 (צילום: פלאש 90)
"לכל שבת יש מוצאי שבת", אריאל אטיאס (צילום: פלאש 90)
הגדלה

"אז כשאתה שואל אותי למה מזיזים אחד, שניים ושלוש, זה לא בגלל שש"ס רצתה להזיז אותם, זה בדרך כלל הגיע ממקום שאומר שהוא לא נתן מספיק. עכשיו אתם רוצים מועמד ספרדי מוסכם, אז בשם המחלוקת וכדי שלא תהיה מחלוקת - להחליף אותו, זה דבר אחד" אמר אטיאס.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אטיאס מאיים על פרוש: "לכל שבת יש מוצאי שבת" 

אטיאס שלח איום מרומז לעבר משפחת פרוש השולטת בשלומי אמונים, ורמז כי לאחר הבחירות ש"ס 'תתחשבן' עם פרוש: "אין ספק שזה נותן טעם לפגם כשמדובר בבן של מאיר פרוש, אבל בסוף את הכסף סופרים במדרגות, ולכל שבת יש מוצאי שבת". 

המועמד ישראל פרוש המתמודד לתפקיד ראש העיר התראיין גם הוא לבלום וריבלין ואמר: "אני חוזר ואומר, הסגן שלי יהיה נציג ספרדי".

"אני לא עובד כמוהם עם איומים. הם מאיימים על רבנים שיפטרו אותם, אני לא במקום הזה" אמר פרוש. 

האזינו לראיון המלא באדיבות 'קול ברמה'.