אאא

תקופת החגים זו הזדמנות מצויינת להביע את רחשי ליבכם ליקרים לכם, תקופה בה אתם יכולים להעניק מתנה יפה ומכובדת, מתנה שתדעו שכל אחד ישמח לקבל. מהו טרנד המתנות העכשווי לכבוד החגים? "כיכר השבת" מגיש את המדריך השלם לבחירת מתנות לחג.

מידי חג או אירוע משפחתי מתעוררת לה השאלה הקבועה, איזו מתנה להביא, מה להעניק. נושא המתנה, הוא נושא חשוב שכדאי וראוי לתת עליו את הדעת, הרי כל אחד נתקל בסיטואציה המוכרת, בעת קבלת מתנה, תמיד תלווה אותנו הסקרנות והריגוש לדעת מה בחרו היקרים שלנו להעניק לנו.

פעמים רבות אנו נתאכזב קשות, כשנפתח את המתנה המפוארת הארוזה בסרטים צבעוניים, כשנגלה בעצם 'מתנה' שכבר קבלנו אותה לא מעט פעמים, או שאינה מתאימה לצרכים שלנו. לכן המטרה החשובה בבחירת מתנה היא לגרום למקבל לאהוב ולהתרגש מהמתנה. את זה אפשר לעשות על ידי בחירה נכונה של מתנה ייחודית ולא שגרתית.

החג הזה יהיה לכם יותר קל למצוא את המתנה הטובה ביותר. מתנה שתרגש ותפתיע! 'בית מילר' זה המקום האידיאלי לרכישת מתנות ייחודיות לכבוד החגים.

חדרי העבודה במפעל העורות המפורסם והוותק 'מילר אומנות ביודאיקה' רוחשים פעילות במהלך כל השנה, בין גלגלי המכונות וידי האומנים יוצאים לאור מוצרי יודאיקה ייחודים העשויים ממגוון עורות משובחים ועיטורי זהב. כבר 60 שנה שב'מילר' לקחו צעד אחד קדימה את נושא הידור מוצרי הקודש והתפילה, ובמשך שנים רבות, מדור לדור מייצרים ומפתחים שלל מוצרי קודש מהודרים ויוקרתיים, כל זאת מתוך מתוך מטרה לפאר ולרומם את מוצרי הקודש.

בשנים האחרונות החלו ב'מילר' לשים דגש ולפתח מוצרים חדשים שלא היו מוכרים עד כה לציבור הרחב, מתוך מטרה ליצור נוי והדר בכל הפריטים המשמשים אותנו בנושאי הקדושה, כך תוכלו למצוא מגוון עצום של מוצרי מתנה ייחודים ומפוארים.

מבין שלל המוצרים, הנה לכם סקירה קצרה למוצרים שצדו את עינינו.

לקראת ראש השנה, מחלקת הפיתוח של 'מילר' יצרו מארז מפואר של סדר הסימנים השלם לראש השנה. סט מעור יוקרתי שיפאר את שולחן החג. סדר הסימנים מגיע בתוך מארז מהודר עם קערית דבש, מוכן ומזומן להיות המתנה שלכם לכבוד החג.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בין השאר תוכלו למצוא גם את תפילת 'ברכת הבית', מוצר חדש שראה זה עתה אור. 'ברכת הבית' מוטבע באותיות זהב על משטח עור מיוחד ומרוקע בעיטורי זהב. אפשר לשדרג את המוצר על ידי הוספת פלקטה מזהב טהור.

גם מוצרים לכל השנה נוספים ניתן למצוא על מדפי החנויות של 'מילר' כמו מעמד הדלקת נרות שבת מעור איכותי בשילוב עיטורי זהב ולידו קופסה מעור המחזיקה את הגפרורים לצורך הדלקת הנרות.

כמובן, שאי אפשר להתעלם ממוצרי הדגל של 'מילר' - סט מחזורים השלם לכל החגים - המתנה שכל אחד ירצה לקבל. הסטים מגיעים במגוון גדלים, עיצובים וצבעים. גולת הכותרת של ספרי הקודש של 'מילר' חוץ מהכריכות המיוחדות מעור עתיק, הינה השימוש בטכנולוגיה שיוצרת את צבע הזהב על דפי המחזורים והסידורים. הטכנולוגיה נקראת 'גולדשניט'. 'מילר' הינה החברה היחידה בארץ המייצרת את דפי הסידור והמחזורים בטכנולוגיה זו, מה שמקנה לה מקום של כבוד והערכה רבה בקרב כל אמני היודאיקה בעולם כולו.

אז תזכרו, כשאתם יוצאים לחפש את המתנה הייחודית ביותר, אין צורך לחפש יותר מדי. תוכלו למצוא אותה באחת מחנויות 'מילר אומנות ביודאיקה'.