אאא

אוהבים את מוצרי אפל אבל גם יוטיוב עושה לכם טוב? בקרוב תאלצו לבחור. אפל הודיעה כי שירות הסרטונים הפופלרי של גוגל - יוטיוב לא ייכלל בגרסאות הבאות של מערכת ההפעלה שיצאו לאייפון ולאייפד.

היריבות בין אפל לגוגל היא סוד גלוי, המהלך האחרון הוא רק עוד צעד במלחמה הטכנולוגית המתנהלת בין החברות, רק לאחרונה הודיעה אפל כי תפסיק להשתמש בישום המפות של גוגל ותחליפה אותו ביישום משלה המתבסס על מפות של תוכנת הניווט החברתית 'וויז'.

הצעדים הללו באים לאחר תקופה ארוכה של שיתוף פעולה מתוח בין החברות. יישום יוטיוב היה אחד היישומים הבסיסיים במערכת ההפעלה של אפל - iOS. אך עם כניסת גוגל לשוק הסלולר עם מערכת ההפעלה אנדרואיד (הנפוצה ביותר כיום) החלו מתחים בין החברות שפשוט החליטו להפסיק לעבוד זו עם זו.

האמת היא כי אם תרצו בכל זאת לצפות בסרטונים מיוטיוב גם בגרסה החדשה  (6 iOS)  תוכלו. אומנם היישום לא יכלל במערכת ההפעלה אך תוכלו להמשיך לצפות בשיעורי תורה דרך הדפדפן של האייפון, או להורדי את היישום של יוטיוב באופן עצמאי.

השמעות על  אייפון 5 כבר רצות ברשת ותמונות של עבמי"ם המתיימרים להקרא אייפון 5 מפורסמות בכל אתר ואתר. אך האמת היא כי הדבר היחידי שידוע בוודאות הוא שאייפון 5 יכלול את מערכת ההפעלה החדשה שתחשף רשמית באירוע ב-12 בספטמבר. מה יקרה לחווית הצפייה ביוטיוב? כריס דייל דובר יוטיוב אומר כי הוא וחביריו עמלים כבר ליצור את חווית הצפיה הטובה ביותר למשתמשי IOS.