אאא

החורף הוא עונה בעייתית לעור שלנו. מזג האוויר הקר של החורף משפיע לרעה על העור, וגורם לו ליובש, קילופים, סדקים וגירוד. בעיות העור היבש, מהם סובלים רבים בתקופה זו, נעות בטווח שבין אי נוחות אסתטית, לבעיה רפואית של ממש.

‏הסיבה העיקרית להיווצרות בעיות של עור יבש, נעוצה בעובדה שרובנו לא מתאימים את שגרת הטיפול היומיומי בעור הפנים שלנו לאקלים המשתנה. הלחות בחורף באזורנו, נמוכה באופן משמעותי מאשר בקיץ ובנוסף על כך, רוב אמצעי החימום הקיימים מפחיתים משמעותית את מידת הלחות באוויר. היובש מוביל לגרד שעשוי, במקרים קיצוניים לגרום להיווצרות של דלקות עור.

דבי וולף, המומחית לאסתטיקה יופי ואיפור, ממליצה בחום לאמץ שגרת טיפול מובנית בעור הפנים, ולהקפיד עליה במיוחד בתקופת החורף הקרה. טיפול יומיומי קבוע תוך שימוש בקרמים המתאימים לסוג העור, מבטיח הגנה על עור הפנים מפני נזקי ההתייבשות. טיפול יומיומי בעור הפנים כולל ניקוי והזנה של עור הפנים והענקת לחות לעור.

דבי וולף מזמינה אותך להגיע לקליניקה שלה ולמצוא מגוון רחב של טיפולים, קרמים וטיפולי לייזר לשיקום העור המתאימים לכל סוגי עור הפנים: עור רגיל, שמן, רגיש או אקנתי. אצל דבי וולף יתאימו לך את הטיפול המתאים ביותר לעור פנייך, ויקנו לך שגרת טיפול הולמת שתשמור על עורך גם בתקופת החורף. לשירותך: ייעוץ חינם לטיפול בבעיות עור באמצעות שיטת הדאבל לייזר סיסטם, באבחון ובפיקוח רופאת עור.