מצווה טאנצ  מקהלת..  מקהלת מלכות  משחקים
גוגל נגד חברות הפצת התוכנה הישראליותגוגל נגד חברות הפצת התוכנה הישראליותבני סולומון
מחקר שנוי במחלוקת של ענקית הטכנולוגיה קובע כי חברות הפצת התוכנות אחראיות על הפצת תוכנות לא רצויות למחשב האישי. בין החברות המובילות כמה ישראליות (חדשות הדיגיטל)
גוגל קוראת את הודעות המייל שלכם בניגוד לחוק?גוגל קוראת את הודעות המייל שלכם בניגוד לחוק?כיכר השבת
גוגל סורקת את הודעות המייל של משתמשי ג'ימייל בכדי להתאים להם פרסומות, זה כבר ידוע. תביעה ייצוגית חדשה קובלת על העובדה שגם מיילים שאינם בשירות ג'ימייל נסרקים על ידי החברה (דיגיטל)
אין אמון: המידע שלכם זולג ממשרדי הממשלהאין אמון: המידע שלכם זולג ממשרדי הממשלהדניאל הרץ1
בית הדין למשמעת הרשיע 15 עובדים ברשות המיסים שהשתמשו במידע המערכתי הרגיש לצרכים אישיים כדי לעקוב אחרי חברים משפחה או ידוענים (דיגיטל)
הכירו: אתר האינטרנט הראשון שעלה לרשת העולמיתהכירו: אתר האינטרנט הראשון שעלה לרשת העולמיתבני סולומון1
היסטוריה - 25 שנה לעליית האתר הראשון לרשת העולמית: ברחבי העולם מציינים היום 25 שנה לעלייתה לאוויר של רשת ה-WWW - הרשת הכלל עולמית שביצעה את מהפכת המידע ושינתה את העולם לצמיתות - לטוב ולרע (דיגיטל)
פייסבוק מפתיעה ומציגה רווחים נאים במיוחדפייסבוק מפתיעה ומציגה רווחים נאים במיוחדבני סולומון
הרשת החברתית הפופולרית בעולם, פייסבוק, מציגה דוחות נאים במיוחד שמלמדים על עלייה משמעותית ברווחי החברה מפרסומות בעיקר בגרסת המובייל של הרשת (דיגיטל)
גוגל לא מגיעה? התושבים רתמו את הכבשיםגוגל לא מגיעה? התושבים רתמו את הכבשיםבני סולומון1
תושבי איי פארו החליטו ליזום לחץ על חברת גוגל להגיע כדי לצלם את האיים הקסומים לשם כך הם רתמו מצלמות 360 מעלות לכבשים שמסתובבים באיים באופן חופשי • צפו בתיעוד המרהיב (דיגיטל)
הביטוח הלאומי מרחיב את השירותים באינטרנט. אילוסטרציההביטוח הלאומי משדרג את השימוש באינטרנטkikar.co.il בשיתוף ביטוח לאומי2
הביטוח הלאומי מרחיב את השירותים באינטרנט ונותן מענה מחודש במגוון שירותים במהירות ובפשטות. אם בעבר היינו צריכים ללכת עד לסניף הקרוב ולחכות בתור, מהיום אפשר להשתמש באפשרויות הבאות שהאתר מציע בלי לצאת מהבית (אינטרנט, שיווקי)
ווינדוס 10: המאמץ האחרון של מיקרוסופטווינדוס 10: המאמץ האחרון של מיקרוסופטדניאל הרץ
ענקית התוכנה עושה הכל כדי לקדם את התקנת מערכת ההפעלה החדשה שלה במחשבים רבים ככל הניתן. בסוף החודש הזה יופסק השדרוג בחינם והמערכת תעלה כסף. בינתיים, הלקוחות מוטרדים (דיגיטל)
"חוק הפייסבוק" החדש של איילת שקד"חוק הפייסבוק" החדש של איילת שקדדניאל הרץ
החוק מעורר המחלוקת, המקודם על ידי שרת המשפטים איילת שקד, נועד כדי למנוע מגורמי טרור לעשות שימוש ברשת החברתית כדי לקדם את מטרותיהם ולעודד טרור ופגיעה בחפים מפשע (דיגיטל)
בקשה לייצוגית: מיקרוסופט מציקה ומטרידהבקשה לייצוגית: מיקרוסופט מציקה ומטרידהדניאל הרץ
בבית המשפט בפתח תקווה הוגשה בקשה לתביעה יצוגית נגד ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט שמנסה לשווק את מערכת ההפעלה החדשה שלה ווינדוס 10 כמעט בכל דרך אפשרית (דיגיטל)
מלחיץ: כל מה שגוגל יודעת עליכם באתר  חדשמלחיץ: כל מה שגוגל יודעת עליכם באתר חדשדניאל הרץ1
גוגל אוספת כל פיסת מידע אישי עלינו ועכשיו גם מאפשרת לנו לראות ולמחוק את המידע שאנו מעוניינים להסיר. כיצד ניתן לצפות במידע וכיצד ניתן למנוע מגוגל לעקוב אחרינו (דיגיטל, טכנולוגיה)
בוט דיגיטלי יעזור לכם לבטל את דו"ח החניהבוט דיגיטלי יעזור לכם לבטל את דו"ח החניהדניאל הרץ1
המצאה מוצלחת של מתכנת אמריקאי צעיר במיוחד מסייעת למאות אלפים להיפטר מדוחות החניה שלהם. בינתיים זה פועל בניו יורק ובלונדון אך השירות צפוי להתרחב בקרוב (אינטרנט ומחשבים)
תוכנת כופר מאיימת על הקבצים במחשב שלכםתוכנת כופר מאיימת על הקבצים במחשב שלכםדניאל הרץ1
22.39% מכלל התקפות הנוזקות על ישראל ביממה האחרונה הן מסוג כופר. כיצד תתמודדו עם האיום שיכול למחוק לכם את כל המחשב או לרוקן לכם את חשבון הבנק • מדריך מיוחד (דיגיטל)
עשרת אלפים דולר פיצוי על התקנת ווינדוס 10עשרת אלפים דולר פיצוי על התקנת ווינדוס 10דניאל הרץ2
מייקרוסופט תשלם לאישה מקליפורניה עשרת אלפים דולר כפיצוי על כך שמחשבה התקין ללא אישורה את מערכת ההפעלה החדשה של החברה "ווינדוס 10" מה שהפך את המחשב ללא יציב (דיגיטל)
פירצה חמורה: וירוס מסוכן מועבר בפייסבוקפירצה חמורה: וירוס מסוכן מועבר בפייסבוקבני סלומון3
וירוס כופר מסוכן מועבר למאות אלפי ישראלים דרך רשת הפייסבוק, מדובר בהתראה "תמימה" שנראית כהתראה רגילה של הרשת. הווירוס יכול להשתלט על דפי הפייסבוק ואף לנעול קבצים (דיגיטל)
האיש שחזה דרך הפייסבוק את תוצאות הבחירותהאיש שחזה דרך הפייסבוק את תוצאות הבחירותנתנאל לייפר2
רוצים לדעת את תוצאות הבחירות לפני כולם? מדד הפייסבוק מוכיח את עצמו אף טוב יותר מכל סקר אחר. עקיבא לם הצליח לחזות את תוצאות משאל העם בבריטניה על סמך הרשת החברתית (דיגיטל)
אילוסטרציההמוח הישראלי? ברישום פטנטים שולטים זריםאלי רוטמן
האם הנתונים החדשים מורים על ייאוש מקומי מהמצאת פטנטים מקוריים או רק על הפחתת הרישום לזה בישראל? כך או כך, בעיקר זרים עשו את זה בשנה שעברה. אבל יש גם מקום ראשון (דיגיטל)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לסנפורד וולאסשנתיים וחצי מאסר בגלל ששלח 27 מיליון הודעות ספאם בפייסבוקמישאל לוי2
סנפורד וולאס מלאס וגאס, מי שנחשב לאחר ממפיצי הספאם הגדולים בעולם, הורשע בימים האחרונים בשליחת קרוב ל-27 מיליון הודעות ספאם ברשת החברתית פייסבוק ונשלח לכלא (אינטרנט)
הווטסאפ שסיבך את החזאי דני רופהווטסאפ שסיבך את החזאי דני רופדב רוזנר1
התופעה השכיחה של העלאת תמונות שמתפרסמות ברשתות החברתיות ללא נתינת קרדיט למי שצילם אותן, מקבלת התייחסות מעניינת מבית המשפט. על שולחן הדיונים - תמונת שלג יפהפייה שפרסם החזאי דני רופ
מייסד פייסבוק מארק צוקרברגמשטרת בלגיה מזהירה מ... כפתורי הלייק של פייסבוקבני סולומון
המשטרה הבלגית פרסמה אזהרה חריגה במיוחד באתר האינטרנט שלה וקראה לאזרחים לא לעשות שימוש בכפתורי התגובה החדשים של הרשת החברתית פייסבוק מחשש לפגיעה בפרטיותם (חדשות)
כך גוגל מנסה לשלב נשים בתעשיית ההייטקכך גוגל מנסה לשלב נשים בתעשיית ההייטקכיכר השבת
עובדים בענקית האינטרנט "גוגל" הציעו לאחרונה שורה של אמוג'י חדשים בהם מוצגות נשים כעובדות הייטק, מדע, ואף שרברבות וחקלאות. מה הרעיון שעומד מאחורי ההצעה? (דיגיטל, אינטרנט)
טוויטר ניתקה את ה-CIAטוויטר ניתקה את ה-CIAבני סולומון
חברת טוויטר שמחזיקה באחוזים מחברת Dataminr הכורה מידע בזמן אמת מחשבונות הרשת החברתית של החברה, הודיעה לאחרונה לסוכנויות המודיעין האמריקאיות כי היא מנתקת אותם מהשירות (דיגיטל)
שריפה, סקילה, ירי והקפאה: ייסורי הסמארטפוןשריפה, סקילה, ירי והקפאה: ייסורי הסמארטפוןכיכר השבת2
בלוגרים מכל העולם מבצעים ניסויים ומבחני ריסוק בסמארטפונים בכדי להציג לנו כמה הם עמידים בפני סיטואציות שונות. 'דיגיטל' אסף את ההתעללויות הכי הזויות ומייסרות שעברו הסמארטפונים (דיגיטל)
רחובות בני ברק. אילוסטרציהבני ברק בפיסגת ההזמנות דרך האינטרנטישי כהן17
העיר החרדית בני ברק נמצאת בפסגת הסחר האלקטרוני באינטרנט, כך חשף מנכ"ל רשות הדואר, כמות ההזמנות מחו"ל דרך האינטרנט מציבה את בני ברק במקום החמישי ברשימה (דיגיטל)
"לוחם חיזבאללה אמיץ" התגלה כמשחק מחשב"לוחם חיזבאללה אמיץ" התגלה כמשחק מחשבכיכר השבת
סרטון שפורסם באמצעי התקשורת באיראן ובהמשך בכלי תקשורת ברחבי העולם, הציג "לוחם אמיץ" שמחסל מספר מחבלים על ידי רובה צלפים. בדיקה גילתה: לא לוחם ולא נעליים, זה משחק מחשב (דיגיטל)
האקר פרו פלסטיני חשף עשרים אלף סוכני FBIהאקר פרו פלסטיני חשף עשרים אלף סוכני FBIכיכר השבת3
האקר פרו פלסטיני פרסם רשימה הכוללת פרטים של למעלה מ-20,000 סוכני FBI וכן אלפי סוכנים מהסוכנות האמריקנית לביטחון לאומי. מה קוד הגישה לפרטים החסויים? (דיגיטל, אינטרנט)

אינטרנט ומחשבים

מדריכים, וחדשות עדכניות באופן שוטף על אינטרנט מחשבים בקדמת הטכנולוגיה. כנסו עכשיו לכיכר השבת וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים במדור דיגיטל.

עדכונים
כיכר facebook
נצחון הניו מדיה
שושי הלר
נצחון הניו מדיה
י"ב בניסן תשעה1