אינטרנט מהיר גלישה חיבור נטוורקינג תקשורת עולם כדור הארץעלייה של 50% בשימוש באינטרנט וזינוק במחירי מצלמות הרשתרפאל קאהאן, כלכליסט
מחקר שפורסם בידי חברת המחקרים Criteo מצביע על העלייה בצריכת האינטרנט ברחבי העולם, בייחוד במדינות בהם הסגר הדוק יותר. מצלמות האינטרנט שנחשבו למוצר שכבר עבר זמנו - נחטפות מהמדפים (אינטרנט)
יריב פאר מנכ"ל רימון על רקע משפחה חרדית קלאסיתמגיפת קורונה בחוץ או מגיפת אינטרנט בבית, מה עדיף?כיכר בשיתוף אינטרנט רימון
בימים אלה של משבר וסגר, השימוש באינטרנט הולך וגדל והיקף הגלישה הכפיל את עצמו במגזר החרדי, אך אסור לשכוח- כולנו צריכים לחגור חגורת בטיחות רוחנית (אינטרנט)
חשבונות בישראל ואיראן פרצו לרשת טוויטרחשבונות בישראל ואיראן פרצו לרשת טוויטרבני סולומון
חשבתם שאתם יכולים לכתוב ב"עילום שם" מלא בטוויטר? אז חשבתם: פריצה שהתגלתה מצאה, כי בכמה מדינות, כולל ישראל ואיראן, הרשת נפרצה - ומספרי הטלפון נחשפו (דיגיטל)
אלו הסיסמאות הכי גרועות בעולם • הרשימהאלו הסיסמאות הכי גרועות בעולם • הרשימהבני סולומון
חברת אבטחה אמריקאית ניתחה את סיסמאות המשתמשים בארה"ב והגיעה למסקנה שכ-75% מתוכם משתמשים באותן סיסמאות גרועות שמקלות על האקרים הפורצים לחשבון (דיגיטל)
מומחי חברת  הדיגיטל החרדית סיכלו הונאת אשראי נרחבתמומחי חברת הדיגיטל החרדית סיכלו הונאת אשראי נרחבתכיכר השבת4
הזוי: 64,875 ניסיונות תרומה פיקטיביים בוצעו תוך יממה, במסגרת ניסיון להונאת אשראי רחבת היקף בזהות בדויה של אחת העמותות הגדולות • מנהלים עמותה? היזהרו! (דיגיטל)
MySpaceיצירות המוזיקה נמחקו ללא אפשרות שחזורכיכר השבת2
הרשת האמריקאית הפופולרית לשמירת קבצי מוזיקה - MySpace, הודתה היום כי הקבצים שנשמרו מעל גבי האתר נמחקו והם בלתי ניתנים לשחזור. החברה התנצלה (דיגיטל)
פוטין לוקח צעד קדימה בשליטה על רוסיהפוטין לוקח צעד קדימה בשליטה על רוסיהבני סולומון
בקרוב, יאושר חוק ברוסיה, שיגביל את תושבי המדינה בגלישה חופשית באינטרנט. רוסיה מצידה מבטיחה, כי המהלך נועד רק לחזק את מערך הסייבר במדינה מול ארה"ב (דיגיטל, אינטרנט)
עוד חודשיים: ה"גוגל פלוס" יתחיל להימחקעוד חודשיים: ה"גוגל פלוס" יתחיל להימחקבני סולומון3
ענקית הטכנולוגיה גוגל הודיעה ללקוחותיה כי החל מהשני לאפריל תתחיל החברה למחוק את חשבונות הגוגל פלוס של המשתמשים בדרך להורדת השירות לגמרי מהאוויר (אינטרנט)
תוכנת הקריאה של אדוביפתחתם PDF? ייתכן שהמידע שלכם נחשףבני סולומון
חוקרי אבטחת מידע של צ'ק פוינט גילו 54 פרצות אבטחה בתוכנת ה-PDF הפופולרית "אדובי רידר", וכך הצליחו להשתלט על מחשבים ולקבל גישה לקבצים עליהם (מחשבים)
פייסבוק חסמה את יאיר נתניהו ל-24 שעותפייסבוק חסמה את יאיר נתניהו ל-24 שעותבני סולומון2
בנו של ראש הממשלה הצליח להרגיז את הרשת החברתית הגדולה בעולם כאשר כתב פוסט ביקורת על התנהלותה בנוגע לתלונות שלו על קריאות לרצח יהודים וחסמה אותו (דיגיטל)
אילוסטרציהאינטרנט רימון תאפשר שליטה מלאה על הסינוןכיכר בשיתוף אינטרנט רימון
'הדור הבא' של מערכות סינון האינטרנט כבר כאן, 'אינטרנט רימון' משנה את כללי המשחק ומשיקה את מערכת RNG שתאפשר להורים לבחור איזה מכשירים לסנן ומתי (אינטרנט, שיווקי)
יוטיוב מחקה ערוצים פיקטיביים של איראןיוטיוב מחקה ערוצים פיקטיביים של איראןדניאל הרץ
ענקית הטכנולוגיה הבינלאומית גוגל הודיעה כי מחקה חשבונות של איראן במספר אתרים כולל באתר יוטיוב הפופולרי בניסיון למנוע הפצת מידע שקרי בעולם (אינטרנט ומחשבים)
מיקרוסופט חשפה ניסיון רוסי להתחזות ברשתמיקרוסופט חשפה ניסיון רוסי להתחזות ברשתבני סולומון
ענקית התוכנה הבינלאומית הודיעה, כי חשפה ניסיון של רוסים להפיל בפח משתמשים תמימים בכניסה לאתרים שמזייפים את האתרים של מוסדות ממשל בארה"ב כדי לפרוץ אליהם (דיגיטל)
מכשיר פקסזהירות: האקרים במכשיר הפקס שלכםיוחנן בלייך
מכשיר הפקס נראה לא מזיק, ובדיוק זו הסיבה לכך שהאקרים משתמשים בפקסים כדי לפרוץ לרשתות של ארגונים וחברות • מה ניתן לעשות כדי למנוע נזק לחומר רגיש? (דיגיטל, חדשות)
משרדי מיקרוסופט בגרמניה"תמחקו קריאות לרצח יהודים, או שנסגור"יוחנן בלייך1
ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט הבהירה לרשת החברתית Gab הנהנית משירותיה, כי אם לא תסיר תגובות של משתמש שקרא להריגת יהודים בייסורים, היא תיאלץ להיסגר (טכנולוגיה)
סימילרווב פגעה בפרטיות והוסרה מהדפדפןסימילרווב פגעה בפרטיות והוסרה מהדפדפןבני סולומון
בגלל איסוף מידע אישי שלא בצורה חוקית: גוגל ופיירפוקס הסירו תוסף דפדפן עיצובי שבבעלות SimilarWeb הישראלית בטענה ל"כלי ריגול". החברה מנהלת מגעים להחזרתו (אינטרנט)
כך תדעו את כל מה ש"גוגל" יודעת עליכםכך תדעו את כל מה ש"גוגל" יודעת עליכםדניאל הרץ5
גוגל השיקה עמוד מסודר בו תוכלו לעקוב ולשלוט אחרי כל המידע שגוגל אוספת עליכם, החל בחיפושים השונים וכלה בפקודות הקול שהקלטתם או היסטוריית המיקומים (מחשבים)
מסך בשדה תעופהכל אחד יכול להשתלט על מסכים בשדה התעופה?יוחנן בלייך
נוסע ישראלי עורר סערה כאשר הצליח לסנכרן בקלות רבה בין מסך חכם בנמל התעופה בן גוריון לבין מסך הנייד שלו • יצרן המסכים: "עניין של הגדרות" (דיגיטל, אינטרנט ומחשבים)
פייסבוק חושפת לראשונה: התכנים שמחקנופייסבוק חושפת לראשונה: התכנים שמחקנובני סולומון
הרשת החברתית הגדולה בעולם חושפת בפעם הראשונה מאז ספגה ביקורת עזה את הנתונים על התכנים שמחקה במהלך הרבעון הראשון של 2018 ואת הסיבות למחיקה (אינטרנט)
ילדים וטכנולוגיה (אילוסטרציה)למה אנחנו כל כך מפחדים מהטכנולוגיה?מנחם שוורץ9
אנחנו עטופים בה, והיא קיימת כמעט בכל צעד ביום יום התובעני שלנו. אז אולי הגיע הזמן להשלים עם קיומה ולנסות להפיק ממנה את המיטב? (טורים)
טוויטר מזהירה: החליפו את הססמאות שלכםטוויטר מזהירה: החליפו את הססמאות שלכםבני סולומון
הרשת החברתית ממליצה למאות מיליוני המשתמשים שלה להחליף את הססמאות, זאת בשל באג שהיה במערכת שחשף באופן גלוי ססמאות של משתמשים רבים (אינטרנט ומחשבים)
פייסבוק משיקה סוף סוף את ה"דיסלייק"?פייסבוק משיקה סוף סוף את ה"דיסלייק"?בני סולומון1
במשך שנים רבות מדובר כל פעם על השקת הפיצ'ר שיאפשר לנו גם להביע את אי שביעות רצוננו בפייסבוק. כעת השיקה הרשת החברתית ניסוי בכמה מדינות של האופציה (דיגיטל)
ג'ימייל מציגה: עיצוב מחודש ותכונות חדשותג'ימייל מציגה: עיצוב מחודש ותכונות חדשותבני סולומון1
שירות המייל המקוון הפופלרי בעולם מציג עיצוב מחודש הדומה יותר לאפליקציה מלאתר אינטרנט רגיל. בעיצוב המחודש משולבות גם תכונות יעילות חדשות רבות (אינטרנט)
אילוסטרציהקיבלתם צנתוק ממרוקו? אל תחזרו, זה עוקץבני סולומון4
ישראלים רבים סיפרו בימים האחרונים ברשתות החברתיות כי קיבלו שיחה שלא נענתה ממרוקו עם הקידומת +212. היזהרו מעוקץ שעשוי לעלות לכם עשרות עד אלפי שקלים (טכנולוגיה)
כך תבדקו אם הפרטים שלכם דלפו מפייסבוקכך תבדקו אם הפרטים שלכם דלפו מפייסבוקבני סולומון
הרשת החברתית הגדולה בעולם כשלה כאשר העבירה מידע אסור לידי חברת מידע בשם קיימברידג' אנליטיקה. כעת תוכלו לבדוק בעצמכם האם גם פרטיכם האישיים הודלפו (אינטרנט)
צוקרברג בפתח השימועעדות מייסד פייסבוק: "טעיתי; האחריות שלי"כיכר השבת
מייסד הרשת החברתית הגדולה בעולם הגיע לשימוע בפני הסנאט והודה: "עשינו הרבה טעויות - האחריות שלנו לוודא שאנשים משתמשים בכלים שלנו למעשים טובים" (אינטרנט)

אינטרנט ומחשבים

מדריכים, וחדשות עדכניות באופן שוטף על אינטרנט מחשבים בקדמת הטכנולוגיה. כנסו עכשיו לכיכר השבת וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים במדור דיגיטל.

כיכר facebook
נצחון הניו מדיה
שושי הלר
נצחון הניו מדיה
י"ב בניסן תשעה1