רייכמן  יואלי דיקמן  קייט  בית שמש
יסיימו את הסכסוך? 'פייסבוק' ו'יאהו' - הסכסוך בין יאהו ופייסבוק לקראת סיום?הסכסוך בין יאהו ופייסבוק לקראת סיום?יוסף פאר
עורך הדין שמייצג את יאהו בסכסוך המתוקשר בינם לבין חברת פייסבוק, הודיע ביום שלישי האחרון לבית המשפט הפדרלי, על משא ומתן בית החברות • סיקור (אינטרנט)
ה'דודל של נתניהו. אהבתם? - ה'דודל' של נתניהוה'דודל' של נתניהויוסף פאר6
במהלך פגישה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו ליו"ר 'גוגל' הציג נתניהו את ה'דודל' שעיצב. מהו 'דודל'? ואיך הדגיש נתניהו את הכוח המדעי? • בכתבה (דיגיטל)
לוגו ענקית האינטרנט 'גוגל' - בכיר בגוגל: "חופש הביטוי נמצא בסיכון"בכיר בגוגל: "חופש הביטוי נמצא בסיכון"יוסף פאר2
דורותי צ'ו, אנליסט בכיר ב'גוגל' מודאג מהעליה בבקשות הצנזורה הממשלתיות "זה מדאיג, לא רק בגלל שחופש הביטוי נמצא בסיכון" • כל הנתונים (דיגיטל, אינטרנט)
מודיעין עלית - מחאת התושבים הביאה להקמת אתר מקווןמחאת התושבים הביאה להקמת אתר מקווןיוסף פאר8
שנים מתושבי מודיעין עילית ניהלו מאבק משפטי ארוך מול עירית מודיעין עלית, בכדי להביא להקמת אתר אינטרנט רשמי - והצליחו. (דיגיטל, אינטרנט)
יפסיק לחייך? מארק צוקרברג, מייסדה של הרשת החברתית - אנליסט: "פייסבוק תעלם בשנים הקרובות"אנליסט: "פייסבוק תעלם בשנים הקרובות"יוסף פאר1
"פייסבוק תעלם תוך חמש עד שמונה שנים" כך מעריך אנליסט בכיר. יריביו דווקא סבורים שהרשת תמשיך להשפיע על חיינו, אולם הצמיחה תלך ותקטן (דיגיטל)
דיסלייק לפייסבוק - האקרים או תקלה. מה הפיל את פייסבוק?האקרים או תקלה. מה הפיל את פייסבוק?יוסף פאר4
בימים האחרונים נתקלו גולשי 'פייסבוק' בתקלות רבות. מה עומד מאחריהם? דובר החברה: לא מדובר בהאקרים אלה בתקלה פנימית. איך הגיבו הגולשים? (דיגיטל)
אין לו כבר כח - פלאש פלייר - הפלאש קורס בכרום? הפתרון בכתבההפלאש קורס בכרום? הפתרון בכתבהכיכר השבת7
רואים כתבה מעניית ואופס הפלאש קורס, במקום לראות את 'שמחת בית ויז'ניץ' אתם רואים את תמונתו של התוסף העצוב, אל יאוש כל הפתרונות בכתבה שלפניכם
שירות גלובס - המעבדים החדשים של אינטל: קפיצת דור טכנולוגיתהמעבדים החדשים של אינטל: קפיצת דור טכנולוגיתדובי בן גדליהו2
המעבדים חזקים יותר, אך משיקולים שיווקיים, רוב הצרכנים ימשיכו לקנות מחשבים עם מעבדים מהדור הקודם
28% מהישראלים פונים בכל יום לאתרי האינטרנט - סקר: ישראלים מעדיפים חדשות באינטרנטסקר: ישראלים מעדיפים חדשות באינטרנטכיכר השבת2
סקר שערך מכון "מאגר מוחות" מעלה כי יותר מרבע מצרכני התקשורת בארץ ישראל מתעדכנים בחדשות באמצעות אתרי האינטרנט. הנתונים המלאים (ארץ)

אינטרנט ומחשבים

מדריכים, וחדשות עדכניות באופן שוטף על אינטרנט מחשבים בקדמת הטכנולוגיה. כנסו עכשיו לכיכר השבת וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים במדור דיגיטל.

עדכונים
כיכר facebook
נצחון הניו מדיה
שושי הלר
נצחון הניו מדיה
י"ב בניסן תשעה1